صفحه 8 از 26 نخستنخست ... 67891018 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 256

موضوع: آغاز بحث و گفتگوی سرور g1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    محمد جان من کوچیکتم هستم ولی میخوایم با بچه ها یه استراحتی بکنیم تا تابستون. اونجا فینال با قدرت هستیم در خدمتت. انشالاه این سرور حداقل بهتون بچسبه اونجا که زود تموم شد
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان

مهدی جان من تعارف نمیکنم و خیلی هم خوشحال میشم در کنارمون باشید البته حق انتخابتون هم برای ما مقدم خواهد بود
    خوش حالم که سرورe1 با شما آشنا شدیم و افتخار میکنیم در کنارتون یه نیم سروری بازی کردیم

دوست عزیز به خاطر طویل بودن پست شما فقط بخشی از اون رو که میتونه به ما ربط داشته باشه رو ریپلای میکنم
    نقل قول نوشته اصلی توسط magaS نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

در مورد بحث کنونی سرور برای شروع ارزیابی ساید ها

بنظر بنده که البته جلوی دوستان نوب هستم خیلی زوده که بشه حتی در مورد تعداد پلیرها صحبتی کرد چون خیلی از دوستانی که امروز در رتبه های ۱ تا ۲۰ هستند تا چند ماه دیگه هیچ اثری ازشون باقی نخواهد موند.

پس در مورد غارتگرها و موضوعاتی شبیه به این هم نظر دادن چیزی جز اتلاف وقت نیست. کما این که سایدی که الان من درونش هستم در این مورد موقعیت خوبی داره. (این رو عرض کردم که یه وقت در ادامه ی نوشته هام سوء برداشت نشه و یه وقت انگ جبهه دار بودن بهش نچسبه اگر اسمی از بازیکنی هم برده میشه صرفا جهت تحلیل از شرایط کنونی بازیه.)

اما چیزی که بنظر در مکان کنونی قابل بحث هستش بحث پلیرهای بزرگیه که کم کم باید با القابی مثل توتال لیدر - پیشوا - ريس کل یا هر چیز دیگه ای باهاشون روبه رو بشیم

هر کس که این بازیکنارو بدون اهمیت بدونه بازیکن با فکری نیست. تایین کننده شکل نهایی بازی و حتی تعداد پلیرهای اکتیو بازی بر دوش کاریزمای توتال لیدر هر ساید. مشخصا شناخت تاریخچه بازیکنا و شکل خلقو خوی اونها نشوندهنده نسبی شرایط بازی با اون سایدهاست.

متاسفانه شناختی قبلی از بازیکنایی که امروز در پست توتال لیدری سایدهای این سرور هستند ندارم.

اما اتفاق جالبی افتاد که خیلی زود با یکیشون آشنا شدم (باز هم عرض می کنم که این نوشته ها برای تحلیل بازیه ونکته دیگه ای توش نیست )

دیوجان پیشوای جنوب غرب

بازیکنی که ظاهرا رتبه قابل قبولی توی سرورهای قبل داره
    توی هفته دوم یه سری به تاپ غارتگران زده و الان میدون تمرینش لول شیشه (بنظر از بازی کمی عقبه. البته بسته به بازیکنان پیشتاز دیگه این مساله قطعی نیست)

خلاصه داستان از اینجا شروع شد که یه نامه ی خیلی عجیب دریافت کردم. فرستنده نامه پیشوای جنوبی از منطقه ی غرب بود.

صفر شدم تسلیت میگن

اگر ایشون پیشوای من بود من تکلیفم رو خوب میدونستم.
    هیچ حرف و حدیث و بحثی هم در مورد آینده سایده جنوب غرب ندارم

کاشکی مینوشتم بدون شرح کلا فقط عکسارو آپ می کردم

ولی حالا که این همه نوشتم بزارید یه چندتا سوال بپرسم

۱. اولین پرسش این که آیا واقعا اینجای بازی متایی هست؟
    ۲. آیا اگر متایی بشه من باید برای ایشون همینطوری بی خودی دف بفرستم؟
    ۳. ۴۰ تا؟
    ۴. ساید ما واقعا حاضر به بستن متا با ساید مذکور با وجود همچین توتال لیدری هست؟
    ۵. اگر متایی نیست چطور ممکنه که توتال لیدر یه ساید برای ۴۰ تا دف بیاد همچین حرفی بزنه؟

پ.ن : خیلی عجیب بود که تا فهمیدم که کسی که این شوخی عجیب رو با اکانت ما کرد توتال لیدر یک ساید هستش متای ۳ به ۱ از ذهنم رد شد. عزیز دل شما ذهن خلاقی داری برای همین

با احترام و تشکر
    یک سرور اولی
    خوب دوست عزیز اولا ورودتون رو به فروم تریک میگم امیدوارم همیشه همچنان با انرژی باشی وسپس وارد ریپلای بحث شما میشم

در مورد اینکه بازیکنان ریزش خواهند داشت و نباید در مورد پلیر ها و غارت صحبت کرد!
    عرض شود خدمت شما که کل کل ها و بحث های فنی فروم منشا هیجان دادن به سرور همیشه بوده و خواهد بود و ما نیز سعی بر این داریم که مباحث مطرح شده جنبه فنی داشته باشه تا کل کل های بیخودی و اسپم در فروم!

در مورد لیدر کل یا پیشوا یا هر چیزی که بقول دوستان پرچم دار یک ساید هست با شما موافقم الان زمان مناسبی برای پر کردن چنین پست هایی نیست
    1-به دلیل اینکه پلیر های بازی شناخت کافی از بازیکنانی که ادعای لیدری میکنن ندارند
    2-در عرض1-2 هفته نمیتوان پروسه کاری 10 هفته دیگه رو پیش بینی کرد و جلو رفت مگر اینکه بیش از نصف بازیکنان کوارتر از قبل هماهنگ شده و لیدرشون رو انتخاب کرده و وارد سرور بشن
    3-در هر ساید یک سری تیم ها با برنامه اومدن که طبیعتا نفرات مد نظر خودشون رو معرفی خواهند کردکه در اینحالت باید شورای موقت انتخاب بشه
    و یکسری موارد دیگر که نیاز به توضیح نیست

در مورد اینکه بازیکن با رتبه قابل قبول در یک سرور دیگه تونسته پست و مقامی برای خودش ردیف بکنه این ضعف مدیریتی ساید رو نشون میده
    لیدر بودن هیچ ارتباطی با رنک پلیر و یا رنک تاپ تن او نخواهد داشت بلکه بازیکنی با رتبه1000 در سرور با تجربیات کافی از سرور های قبلی میتونه لیدر فوق العاده مناسبی باشه تا بازیکن رنک یک بدون تجربه لیدری و حضور در تیم هولدری!

در مورد سوال هایی که آخر پستتون کردید مطمئنا جواب این سوال هارو خودتون بهتر میدونید
    و تنها کاری که باید بکنید یکم صبر هست تا لیدر های عزیزی که هنوز سره کار نیومدن بیان و وضعیت رو درست بکنن
    و بد بختانه تو این سرورها کسی از لیدر های قدیمی دژکوب قبول مسئولیت نمیکنن و همین موضوع باعث میشه خیلی راحت قورباغه ها هفت تیر بکشن!
    امید وارم لیدر های قدیمی دوباره سره کارشون بیان و باعث آموزش لیدر های نسل جدید بشن و و همین طور بالا رفتن سطح کیفی بازی!

با تشکر
    محمدرضا
    SpaRtaN
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

2. تشکر lucifer, 3KaLe Po0oK تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

شورای لیدری شمالغرب هم انتخاب شد

تبریک میگم به این دوستان و امیدوارم با حمایت بچه های خوب شمالغرب این دوستان در سمتشون به موفقیت برسند و باعث افتخار و سربلندی ساید باشند.

4. تشکر .SpaRtaN., 3KaLe Po0oK تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., 3KaLe Po0oK, magaS پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Red face

نقل قول نوشته اصلی توسط NeMeS!S نمایش پست ها

دوست عزیز به خاطر طویل بودن پست شما فقط بخشی از اون رو که میتونه به ما ربط داشته باشه رو ریپلای میکنم

SpaRtaN
    سلام

مچکرم بخاطر خوشامد گوییتون

متاسفانه تابحال افتخار حضور توی این سایت رو نداشتم خوب طبیعتا اکانت صفره!

بابت مساله ذهن خلاق حق با شماست در مواقع خیلی نادری که یه ساید خیلی قدرتمنده این اتفاقات می افته که شکی نیست که اینجا نمی افته.

و حالا کلیت داستان اون پست:

میشه عموم شکل تحلیل ها رو به دو قسمت تقسیم کرد.

۱.قسمتی که مربوط به اعداد میشه.

مثل تعداد نیرو - تعداد پلیر - تعداد همر - تعداد بیک همر و ...

به این نوع تحلیل ها که میشه با چارت رسمشون کرد تحلیل های تکنیکال گفته میشه.

تحلیل تکنیکال نوعی گزارش از احوال کنونیه و تایین کننده تایم فرم های کوتاه. چون سایدی که امروز با دارا بودن بهترین بیگ همر ها بیشترین شانس برد رو داره و در بالاترین نقطه نمودار جا گرفته فردا می تونه با یه درگیری داخلی به کل اعتبار خودشو از دست بده.

۲. شکل دیگه ای از تحلیل فاندامنتال نام داره

این شکل از تحلیل ها مبنی بر اخبار اتفاقاتیه که کیفی هستند نه کمی.

تحلیل های فاندامنتال در عین پیچیدگی افق بلندتری رو روشن میکنند.

مثلا فلان لیدر کاریزماتیک لیدری فلان ساید رو بعهده گرفت. این واقعه اگر کمی همراهی تکنیکال رو داشته باشه می تونه قدرت بالایی رو تضمین کنه.

تحلیلی که در قالب اون پست ارايه کردم خدمتتون نوعی تحلیل فاندامنتال بود.

فردی با خصوصیات اخلاقی عجیب در حال حاضر پرچم دار ساید جنوب غرب هستش. (فکت)

این فرد توانایی درگیری بالایی داره. ۰(فکت)

به خاطر مسایل شخصی اکانت خودش به این که به هر حال نمادی از اتحاد خودش هست بی توجهی می کنه (فکت)

و حالا سوال های واقعی اینها هستند.

چند درصد احتمال موفقیت با همچین توتال لیدری وجود داره؟

چند درصد احتمال جابجایی توتال لیدر بدون درگیری وجود داره؟

درگیری مذکور چه آسیب هایی به ساید جنوب غرب میزنه؟

شاید همه سوال ها هم باز جوابشون مشخص باشه!

خوب تحلیله دیگه

با تشکر و احترام
    یک سرور اولی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Need4Relax نمایش پست ها
    سلام

شورای لیدری شمالغرب هم انتخاب شد

تبریک میگم به این دوستان و امیدوارم با حمایت بچه های خوب شمالغرب این دوستان در سمتشون به موفقیت برسند و باعث افتخار و سربلندی ساید باشند.
    درود
    ممنون علیرضا جان شورای موقت تا هفته12 بازی در خدمت خواهد بود تا در انتخابات بعدی که عملکردشون برسی بشه و بعد اگه کارشون درست بود ادامه بدن کارشون رو
    امید واریم به همین روال کار ها پیش بره و همگی در صلح و صفا تا مقطعی از بازی بتونیم کشاورزیمون رو بکنیم

با تشکر
    محمدرضا
    SpaRtaN
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

7. تشکر lucifer, Need4Relax تشکر نمود
    پسندیدن magaS, mamad.nervermore پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Cool متفرقه! :D

سلام به همه دوستان و پیشکسوتان
    من اینجا تازه واردم و تازه تو سرور G1 ثبتنام کردم! امیدوارم دوستان تو بازی کمک کنن ما هم بیایم بالا.
    خوشحال میشم راهنمایم کنید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا کسی میدونه

به تازگی جشن برپا شده است برای جشن بعدی باید ۱۶:۰۰:۱۵ صبر کنید.

یعنی چی که تو تالار میاد؟

یعنی یه سری که جشن میگیری باید واستی تا جشنت تموم شه بعد باید باز واستی که بذاره جشن بگیری؟

یه دفعه بگین اثر هنری فقط امتیاز فرهنگی میده مام ول کنیم بریم دیگه

الان میان میگن .com اینجوری شده اونجوری شده آقا کسایی که میخوان .com بازی کنن میرن اونجا بازی میکنن نمیبینین تو .com هر ۲۰ مین یه اثر هنری هست قیمت اینجوری بالا نمیکشه

10. تشکر Knig}{T, 3KaLe Po0oK تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T, 3KaLe Po0oK پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saiwnaay نمایش پست ها
    آقا کسی میدونه

به تازگی جشن برپا شده است برای جشن بعدی باید ۱۶:۰۰:۱۵ صبر کنید.

یعنی چی که تو تالار میاد؟

یعنی یه سری که جشن میگیری باید واستی تا جشنت تموم شه بعد باید باز واستی که بذاره جشن بگیری؟

یه دفعه بگین اثر هنری فقط امتیاز فرهنگی میده مام ول کنیم بریم دیگه

الان میان میگن .com اینجوری شده اونجوری شده آقا کسایی که میخوان .com بازی کنن میرن اونجا بازی میکنن نمیبینین تو .com هر ۲۰ مین یه اثر هنری هست قیمت اینجوری بالا نمیکشه
    سلام
    اقا درسته تاثیر جشن تو زدن ده کمی کمتر شده ، اما یه چیزا دیگه اضافه شده جاش که اثر این مورد و از دست داده
    مهمترینش تولید اضافه تو ورژن 4.4 هست نسبت به 4.2 هست ، 40 درصد اضافه شده به تولید منابع یعنی 30 تا ده تو این ورژن کارایی 40 تا ده تو ورژن قبل و داره
    بماند که 2 هفته اول بازی اثر هنری نیست ، امتیاز جشن تو همون اول کار داده میشه ، هون اول 500 امتیاز فرهنگی داری ...

12. تشکر Knig}{T تشکر نمود
    نپسندیدن Knig}{T نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط papa نمایش پست ها
    سلام
    اقا درسته تاثیر جشن تو زدن ده کمی کمتر شده ، اما یه چیزا دیگه اضافه شده جاش که اثر این مورد و از دست داده
    مهمترینش تولید اضافه تو ورژن 4.4 هست نسبت به 4.2 هست ، 40 درصد اضافه شده به تولید منابع یعنی 30 تا ده تو این ورژن کارایی 40 تا ده تو ورژن قبل و داره
    بماند که 2 هفته اول بازی اثر هنری نیست ، امتیاز جشن تو همون اول کار داده میشه ، هون اول 500 امتیاز فرهنگی داری ...
    ضمن سلام و خسته نباشید

البته ۴۰ درصد تولیدات بیشتر ۳۰ تا ده میشه ۱۲ تا ده اضافه و این که خیلی راحتر و زودتر میشه ۳۰ تا دهو کشید بالا که این خودش به اندازه ۳ تا ده دیگه میارزه یعنی حدود ۵۰ درصد کارآیی بیشتری داره ۴۰ درصد تولیدات اضافه

البته زمان سرور کم شده این یعنی تولیدات زیاد تر منابع اونقدرام بیشتر از قبل نیست

و تو تالار زمان جشن گرفتن ۲ برابر شده علاوه بر اون همیشه ۵۰۰ نیست(جشن بزرگ که بدتر) یعنی تاثیر جشن کمتر از نصف شده این یعنی اینکه طرف بخواد با جشن ده بزنه کمتر از نصف تعداد قبل میتونه بزنه (از ده ۲۰ به بعد میگم تا ده ۲۰ امتیاز فرهنگی تغییرات خیلی زیادی داره برای مثال ده۴ ۲۰۰۰۰تا امتیاز فرهنگی میخواد ده۵ ۳۹۰۰۰تا) زمان کمتر سرورم که در نظر بگیرین یعنی خیلی کمتر از قبل میشه زد
    ویرایش توسط saiwnaay : 03-02-2015 در ساعت 07:39 PM دلیل: ویرایشی

14. تشکر Knig}{T تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saiwnaay نمایش پست ها

و تو تالار زمان جشن گرفتن ۲ برابر شده علاوه بر اون همیشه ۵۰۰ نیست(جشن بزرگ که بدتر) یعنی تاثیر جشن کمتر از نصف شده این یعنی اینکه طرف بخواد با جشن ده بزنه کمتر از نصف تعداد قبل میتونه بزنه (از ده ۲۰ به بعد میگم تا ده ۲۰ امتیاز فرهنگی تغییرات خیلی زیادی داره برای مثال ده۴ ۲۰۰۰۰تا امتیاز فرهنگی میخواد ده۵ ۳۹۰۰۰تا) زمان کمتر سرورم که در نظر بگیرین یعنی خیلی کمتر از قبل میشه زد
    الان تو همین سرور شما اگه به 60 نفر اول سرور نگاه کنی 111 تا ده تونستن تاسیس کنن به غیر ده اول خودشون
    40 درصد این 111 تا میشه 155.4 ، الان این 155.4 تارو تقسیم کنی به 25 تا میشه به ازای هر 6 روز مثل اینکه یه ده زده شده
    پ ن : نوشته فوق صرفا جنب مثالی داره واسه اینکه نشون داده بشه وضع اونچنان که شما میگی هم بد نشده ، بعدشم واسه همه 25 روزه نبوده سرور خیلیا با یک هفته تا خیر ثبت کردن ، و به نظرم تو ادامه سرور زدن ده راحتر خواهد شد به محض اینکه امتیاز فرهنگی دهها از 2000 تا رد شه زدن ده راحت ترم میشه
    پ ن : ادامه سرورهای t4.4 مطمئنن میتونه قاضی خوبی باشه ، ولی نظر شخصی من اینه که نیاز به گلد کمتر شده تو این حالت و میزان تولید منابع کل دهکده ها نسبت به حالت t4.2 بیشتر خواهد شد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط papa نمایش پست ها
    الان تو همین سرور شما اگه به 60 نفر اول سرور نگاه کنی 111 تا ده تونستن تاسیس کنن به غیر ده اول خودشون
    40 درصد این 111 تا میشه 155.4 ، الان این 155.4 تارو تقسیم کنی به 25 تا میشه به ازای هر 6 روز مثل اینکه یه ده زده شده
    پ ن : نوشته فوق صرفا جنب مثالی داره واسه اینکه نشون داده بشه وضع اونچنان که شما میگی هم بد نشده ، بعدشم واسه همه 25 روزه نبوده سرور خیلیا با یک هفته تا خیر ثبت کردن ، و به نظرم تو ادامه سرور زدن ده راحتر خواهد شد به محض اینکه امتیاز فرهنگی دهها از 2000 تا رد شه زدن ده راحت ترم میشه
    پ ن : ادامه سرورهای t4.4 مطمئنن میتونه قاضی خوبی باشه ، ولی نظر شخصی من اینه که نیاز به گلد کمتر شده تو این حالت و میزان تولید منابع کل دهکده ها نسبت به حالت t4.2 بیشتر خواهد شد
    از نظر شما تو v۴.۴ راحت تر از v۴.۲ میشه بازی کرد ولی باید v۴.۴ رو با خودش مقایسه کرد اونم اینکه الان من تو این سرور هستم با یه روز تاخیر اومدم از روز اول جشن گرفتم البته بخاطر فاصله ده دوم با ده اولم ۴ روز جشن تو ده دومم رو دیر تر شروع کردم(۸۴ ساعت مهاجرا تو راه بودن البته از روز اول اونجا هم تالار خاموش نشده) این در شرایطی که ده سوّمم که ۹۶تا جمعیت داره هم الان توش جشن برگزار شده منابع برای بالا بردن ساختمونا داشتم(تاپ غارت گران نشون میده اینو) و اون چیزیی که امتیاز فرهنگی بالایی میده رو تو اولویت قرار دادم الان ۴ نفر دهکده از ۳ دهکده بیشتر دارن که هر ۴ نفر اثر هنری خریدن این در شرایطی که من یه اثر هنری تو ماجراجویی به دست اوردم ولی اونم فروختم چون برای بازی پول اضافه خرج نمیکنم جا داره بگم چندنفری که یه هفته دیر اومدن و به سه ده رسیدن با خرید اثر هنری بوده

حتی اگه به نظره شما نگاه کنیم این تغیراتی که داده شده فاصله کسی که برای بازی پول خرج میکنه و کسی که نمیکنه بیشتر میکنه

17. تشکر Knig}{T, papa تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T, papa پسندید
صفحه 8 از 26 نخستنخست ... 67891018 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع