صفحه 15 از 26 نخستنخست ... 5131415161725 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 256

موضوع: آغاز بحث و گفتگوی سرور g1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad.nervermore نمایش پست ها
    به نظر من همه چیز به چکمه منحصر به فرد بستگی داره مگه نه الی؟؟؟
    اون که صد در صد
    راستی چکمه اینجا کجاست یه برنامه ریزی بشه بهتره مگه نه

2. پسندیدن mamad.nervermore پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط eli نمایش پست ها
    اون که صد در صد
    راستی چکمه اینجا کجاست یه برنامه ریزی بشه بهتره مگه نه
    اگه بدونید این سرور چکمه خدایان کجا می افته خندتون می گیره ولی قطعا بجز nw جایی نخواهد داشت البته مردونه و با همر و پلن لانچ می می کنیم میاریمش

توتن منتظر بازگشت عمو عطا به بازار.....

4. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD CorLeone نمایش پست ها
    درود وقت بخیــر

متاسفانه بعضی از دوستان که قدیمی هم هستند تاپیک رو از مسیر اصلی دارن خارج میکنن ؛ اینجا تاپیک جی یک از سرورهای دژکوب ایران هست و مطالب باید درمورد همین سرور باشـه؛ حالا این که من از کجا و چه زمانی دژکوب رو شروع کردم خیلی ملاک نیست؛ مهم اینه که الان توی این سرور عیار خودم رو نشون بدم؛ بالاخره دیر یا زود هرکسی از یه سروری شروع کرده و با توجه به استعدادش پیشرفت کرده پس خواهش میکنم بحث دراین مورد رو ادامه ندید .

با تشکر

----------------------------------------
    یه نکته اضافه کنم که بحث تموم شه و اون هم اینه که قطعا دژکوب ایران قبل از 86 استارت خورد چون سرور6راند1 که نعیم و نگار (جنوب غرب) واندر 100 کردن سال 86 بود کاملا این رو مطمئنم چون خودم توی اون سرور توی تیم هولدری جنوب شرق بودم.
    دروود
    ببخشید یهو پریدم وسط ولی نعیم و نگار واندرشون تو جنوب شرق 100 شد یعنی تیم هولدریه جنوب شرق 100 کرده :دی

آنتی اسپم:دوستان ممکنه یه عکس از تاپ تن اتحاد ها بگذارید برای کسانی که تو سرور نیستند ببینیم سرورتون چند چنده؟
    (ویرایش توسط MOD CorLeone)
    ویرایش توسط MOD CorLeone : 03-09-2015 در ساعت 12:46 PM دلیل: بیارتباط با موضوع تاپیک

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Osiris نمایش پست ها
    دروود
    ببخشید یهو پریدم وسط ولی نعیم و نگار واندرشون تو جنوب شرق 100 شد یعنی تیم هولدریه جنوب شرق 100 کرده :دی
    آنتی اسپم:دوستان ممکنه یه عکس از تاپ تن اتحاد ها بگذارید برای کسانی که تو سرور نیستند ببینیم سرورتون چند چنده؟
    پ.ن:الیسا تو فروم e1 ازت یه سوال پرسیدم جواب ندادی,احسان از آموزشی برگرده دقیقا میخوای چه جوابی بدی بهش؟همرشو زدی ساید خودی و ساید متا,تک هیرو چکمه یونیکو دادی ساید شمال شرق! به اون بنده خدا که بهت اعتماد کرد چه جوابی داری بدی ؟
    سلام زاوش جان
    من زحمتی کشیدم و واست عکس گرفتم گذاشتم. دستم درد نکنه :دی
    raider.jpg
    Attacker.jpg
    total.jpg

راستی زاوش جان اگر تونستین بیاین گارنا عکس سرور های افغانستان هم بهتون بدم :دی

پ.ن : طرف اکانتش بن میشه توی فروم نمیدونم با چه رویی میره یک اکانت دیگه میسازه. :دی
    پ.ن : شنیده شده از ناتار ها به اکانت بچه ها اتک میاد . لوووول اینشو ندیده بودیم.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Hawk نمایش پست ها
    درود عرض ادب

شرمنده دوستان وسط بحث تون اومدم
    دژکوب ایران سال 2004 راه اندازی شده است
    به کپی رایت پایین تصویر دقت فرمایید

شما به جامعه دژکوب ایران و به پیشکسوتان توهین کردید
    اینم فراموش نکنید پیشکسوتان دژکوب ایرانو به اینجایی که هست رسوندن
    لول ببین اینجا کی از توهینو این چیزا حرف میزنه .
    شما کلاه خودتو بچسب نمیخواد از پیشکسوتا حمایت کنی.
    هنوز یک ماه نگذشته از گند کاریتون توی سرور e1 دوباره اینجا پیداتون شد و از جامعه دژکوبی حمایت میکنی ؟
    ادا خوب در میاری . یکم سعی کن خودت باشی دوست عزیز.
    برو به کارو زندگیت برس دژکوب ماله شماها که بازی کثیف میکنین نیست.
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

7. تشکر Theutates Thunder, lucifer تشکر نمود
    نپسندیدن saiwnaay نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود

با توجه به درخواست کاربران جهت گرفتن عیدی تیم مدیریتی تصمیم گرفت به بازیکنان فعال با شرایط ویژه عیدی بده.

قرار شد از این تاریخ یعنی هفدهم اسفند ماه تا شب عید در هر سرور به بهترین پلنی که اجـرا میشه گلد تعلق بگیره به اینصورت که اگر پلنی اجرا شد و موفقیت آمیز بود به تیم پلنری 500تا گلد و اکانت هایی که در پلن شرکت کردند هم در مجموع 750 گلد تعلق بگیره.

اگر پلن با شکست مواجه بشه به اکانت (ها) مدافع : 750 تا گلـد و دفکوردینیتور منطقه 500تا گلد تعلق میگیره.
    شرایط کسب جایـزه.

1- پلن اجرا شود و نه یک تک حمله.

2- بعد از اجرای پلن اهداف خود از اجرای پلن را به طور کامل در فروم تشریح نماید.

3- مناسب بودن نوع پلن با زمان سرور مثلا اگر 2ماه از کتیبه ها گذشته پلن کراپلاکد کردن 2زار نمی ارزه چون هم منابع زیاده هم با گلد کراپ ها برمیگرده سرجاش.

4- در صورت دفاع شدن پلن ؛ تیم دفاعی باید چگونگی تشخیص تارگت اصلی رو توی فروم توضیح بدن.

توضیح: پلن= ارسال یک فیک لیست یا چندین فیک لیست منظمم در بازه زمانی مشخص روی چندین تارگت دست کم 6تارگت و زدن یک یا دو تارگت واقعی در نتیجه جایزه به تیمی تعلق میگیره با پلن کار انجام داده باشن و این که بیاید یه لینک تک اتک بدید مورد قبول نیست.

یه تشکر ویژه هم میکنم از مدیریت کل انجمن و مدیریت کل سرورها که این پست من رو حمایت کردند . جایزه رو 10برابر کردند.

سربلند؛پیـروز ودنبالـه دار باشیـد.

9. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., mamad.nervermore پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    سلام زاوش جان
    من زحمتی کشیدم و واست عکس گرفتم گذاشتم. دستم درد نکنه :دی
    raider.jpg
    Attacker.jpg
    total.jpg

راستی زاوش جان اگر تونستین بیاین گارنا عکس سرور های افغانستان هم بهتون بدم :دی

پ.ن : طرف اکانتش بن میشه توی فروم نمیدونم با چه رویی میره یک اکانت دیگه میسازه. :دی
    پ.ن : شنیده شده از ناتار ها به اکانت بچه ها اتک میاد . لوووول اینشو ندیده بودیم.

- - - Updated - - -

هنوز یک ماه نگذشته از گند کاریتون توی سرور e1 دوباره اینجا پیداتون شد و از جامعه دژکوبی حمایت میکنی ؟
    رفتارت نشون میده که سن و سالی نداره سجاد جان

به عنوان یه بزرگتر بهت میگم که خیلی زشته که آدم اراده ی کنترل حسادتش رو نداشته باشه و هرجا که میشینه علنا" نشون بده
    اولا" که افغانیا مشکلی ندارند که اینهمه ذکر و خیرشون رو میکنی...ثانیا" متاسفم برای شمایی که بچه های مشهد رو افغانی میدونی.

یکم بیشتر به خودت نگاه کن،ببین با این رفتار چندتا رفیق مونده برات؟ببین اصلا" کسی قبولت داره؟

امیدوارم یکم به خودت بیایی

11. تشکر DBoy, lucifer, mamad.nervermore, 3KaLe Po0oK تشکر نمود
    پسندیدن DBoy, lucifer, 3KaLe Po0oK, magaS پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Need4Relax نمایش پست ها
    رفتارت نشون میده که سن و سالی نداره سجاد جان

به عنوان یه بزرگتر بهت میگم که خیلی زشته که آدم اراده ی کنترل حسادتش رو نداشته باشه و هرجا که میشینه علنا" نشون بده
    اولا" که افغانیا مشکلی ندارند که اینهمه ذکر و خیرشون رو میکنی...ثانیا" متاسفم برای شمایی که بچه های مشهد رو افغانی میدونی.

یکم بیشتر به خودت نگاه کن،ببین با این رفتار چندتا رفیق مونده برات؟ببین اصلا" کسی قبولت داره؟

امیدوارم یکم به خودت بیایی
    من دوستای خودمو دارم. برای اونایی که باید ثابت بشم شدم.
    شما اول هر سرور اینقد با ادب شروع میکنی پست گذاشتن ؟
    سرور e1 که یکجور دیگه بهتون فشار اومده بود.
    بعدشم من به هیچ قوم یا شهری توهین نکردم. مگر بعضیا به خودشون بگیرن که اون با خودشونه.
    من همیشه دوستامو دارم چون بازی یا کار کسیو خراب نکردم.
    مثل شما نبودم از بچه های ما با عشوه اومدن یک دختر اکانت بگیرین بعد بزنیدش توی ساید خوده ما.
    مایه ننگ روی پیشونی شما میمونه . و شمایی که دیگه هیچ کدوم از دوستای قدیمیت قبولتون ندارن.
    حالا برو تو کل دژکوب و گارنا بپرس سجاد واسه کسی 2رویی کرده ؟ یا برای کسی نامردی کرده ؟
    من دیگه حرفی ندارم .

سجاد
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من دوستای خودمو دارم. برای اونایی که باید ثابت بشم شدم.
    شما اول هر سرور اینقد با ادب شروع میکنی پست گذاشتن ؟
    سرور e1 که یکجور دیگه بهتون فشار اومده بود.
    بعدشم من به هیچ قوم یا شهری توهین نکردم. مگر بعضیا به خودشون بگیرن که اون با خودشونه.
    من همیشه دوستامو دارم چون بازی یا کار کسیو خراب نکردم.
    مثل شما نبودم از بچه های ما با عشوه اومدن یک دختر اکانت بگیرین بعد بزنیدش توی ساید خوده ما.
    مایه ننگ روی پیشونی شما میمونه . و شمایی که دیگه هیچ کدوم از دوستای قدیمیت قبولتون ندارن.
    حالا برو تو کل دژکوب و گارنا بپرس سجاد واسه کسی 2رویی کرده ؟ یا برای کسی نامردی کرده ؟
    من دیگه حرفی ندارم .

سجاد
    چیزی که از بزرگترهام خوب تونستم یاد بگیرم ادب بوده سجاد جان،به احترامشون این یه قلم رو همیشه حفظ کردم،یکی از دوستان من رو پیدا کن که حتی به شوخی و حتی تو جمع دونفرمون از من یه بی احترامی دیدن اونوقت هرچی که شما میگی درسته.

در مورد e1 هم اون سرور برای ما تموم شده ولی اکثر قریب به اتفاق داستانهای پیش اومده در اون سرور رو تقصیر شما میدونند
    در ضمن با اکثر همون بچه ها و دوستانی که شما فکر میکنید مارو قبول ندارند یه تیم تشکیل دادیم و احتمالا" بتونیم یه کاره تیمی قشنگ انجام بدیم.

دقیقا" کدوم دژکوب؟همونی که جرات فاش کردن اکانتتون رو ندارید؟یا اون گرنایی که وقتی تشریف میارید همون لحظه اخراج میشید؟
    آره سجاد جان،این اتفاقات بازخورد رفتارهای شخص شماست،اگر حرف من رو نقض میکنید نام اکانتتون رو بدید تا بقیه هم ببینند بچه های شمالغرب که 80% همون بچه های e1 هستند چقدر قبولتون دارند.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Untitleaaaaad-1.jpg

سلام به عزیزای سرور

دوستان بنظرتون اینا چقد مولتی دارن که اینجووری خود زنی میکنن ؟

adolf

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

عزیز ما از اولم بی ادعا بازی کردیم با کسی کل کل نکردیم به کسی توهین نکردیم
    دژکوبم فقط یه بازیه

توی دژکوب یا رندگی واقعی تنها کسی برنده هست که ادب و شخصیت داشته باشه

شرمنده مدیران عزیز که نمیخاستم پست بزارم

امیدوارم موفق باشی
    علی گیرین
    ویرایش توسط MOD Winter : 03-09-2015 در ساعت 11:45 PM دلیل: درخواست خود کاربر

دژکوب واقعیلطفا ثبت نام کنید.
    Hawk TC2 r3
    Green empire s6 r2
    LiLipood s8 r1
    PiPatalHa ts14 r1
    فقط چندتاشهلطفا ثبت نام کنید.

16. پسندیدن eli پسندید
صفحه 15 از 26 نخستنخست ... 5131415161725 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع