صفحه 20 از 26 نخستنخست ... 101819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 256

موضوع: آغاز بحث و گفتگوی سرور g1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    بحث دهالت ندارم ولی از تجربه e1 دارم میگم که اکانت تایتان به هیچ وجه پاپ خالی بازی نمیکنه!!!! حوصله تایپ ندارم ولی با یه نگاه به مختصات دهایی که زده شده. بابدیهای اطراف و تعداد کراپ ها میشه برنامه این اکانتو فهمید.این اکانت بدونه شک حتی بدون غارت به راحتی سنگین تریت همره سرورتونو میکشه. موندم چرا گفتی پاپ!!!! سینا جان پاپ باز به افراد خاصی گفته میشه که برای این دوستان اصلا صدق نمیکنه.
    حرکتشون تو خرید اثر ها هم سبک بازیشونه. به راحتی میبینین که سرورو برای همه قفل کردن و خودشون به راحتی میرن بالا!!! روشی نیس که من بازی میکنم ولی روش جالب و پرکاربردیه.
    مبگم راجع به ابن اکانت من مبتونم 10 صفحه مطلب بنویسم ولی قشنگ ترین حرکتشون تو کار تیمی سایدشونهو از نقطه 0 0 اینا براش برنامه داشتن در ساید تا اخر مپ!!!

یه دس مریزادم باید گفت بهمشون. قشنگ بازی میکنن خدایی.
    یه پیشنهادم به بقیه سایدها
    سیاست و صبر تنها راه زدن این سایده خدایی الکی سعی به زدن این ساید نکنین.
    درود مهدی جان
    و درود بقیه دوستان

خسته نباشی دلاور
    حاجی دوستان میفرمایند ما پاپ میزنیم واسه همین شروع کردن به فیدر زنی! ولی این رو فکر نمیکنن برای دیستروی کردن یه ده حداقل باید21تا موج بری که حدود1.5کی کاتا در حالت حداقل باید داشته باشه
    و اگه دیستروی نشه با گلد که اصلا برای ما مشکل نیست توی2ساعت مکیشه همون فیدر قبلی!

این سرور الحمدالله برنامه برای کل ساید داریم ولی خوب اگه پاپ بازم نباشیم پاپ باز هارو دوست داریم
    یه صد باری پیشنهاد دادم بیای پیشمون و مجلسمون رو منور کنی اما قبول نکردی باز میگم یه اکانت در حد تیم ملی برات کنار گذاشتم و منتظر حضورتون هستم

قربانت
    محمدرضا
    SpaRtaN
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

( ویرایش توسط MOD CorLeone)
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamad.nervermore نمایش پست ها
    رنک یک سروری که معلومه برای کی مهم هست 11 تا ده رنک دوم!!! 9 تا ده رنک اول پاپ !!!فیدر های 700 جمعیتی؟؟؟ کاملا مشخص می کنه کی داره چیکار می کنه
    درمورد اکانتای ne من هیچ حرفی نمیزنم شما یه نگاه به پاپ فیدرای خودت بکن
    این نقاشی هم که با kirilloid کشیدی خیلی قشنگ بود سعی کردی گندوم خور دهکده ما رو در بیاری اره وقتی دفی توش نباشه 10 تا بالاتر از اون چیزی هست که حساب کردی اونقدر نوبی که نمی دونی گندوم خور به علت چی نامشخص شده در ضمن با مولتی هانتر هم نامه نگاری داشتیم درسته این سرورها بر حسبkirilloid نوشته شده اما مشکلاتی هم داره مثل محاسبات شمابچه های NE یکم بیشتر تلاش کنید از این مشکلات می تونید پیدا کنید
    ما نوب شما خوب (البته ما قبلا به نوبیت خودمون اعتراف کردیم) بگو مام بدونیم چرا نامشخص شده؟
    طبق رکوردی که قبل از لانچ کردن حملات شما از طریق بچه های NE به دستمون رسید خیلی مشخصه کی داره از بچه های سایدش سوء استفاده می کنه این حرفی که زدی خیلی سنگین بود
    والا من نمیدونم شما هی میگی رکورد دارم لینک دارم فلان دارم بعد ما میایم تو گارنا اتحادتون میگی فردا بیا میریم فردا میایم میگی بچها نیستن شب بیا شب میایم میبینیم کلا کسی نیست

سؤ استفاده که تو همهٔ سایدا کمو بیش لیدرا از بچه هاشون سو استفاده میکنن ولی مال شما مشخصه

مثلا یه سرور که اسم نمیبرم میبینی فلان بازیکن همرش بیشتر از شماست (این دفعه چون قضیه آفتابه و یخ جواب نمیده) میگی طرف بزنه یه جا دیوار بشه برای ساید(خودت کتیبه ....) بیاره

ما اگه بخوایم فقط استفاده کنیم از سایدمون 72 ساعته می رسیم ته NE

رفیق اینجا فروم سرور g۱ مطمئنی درست امدی؟

راستی خجالت اوره یکم میدون تمرین هاتون رو بیارید بالا برای بعضی از اکانت های ریدرتون بده
    این بحث خیلی جالبیه اگه میخوای ادامه بدیم بریم یه جا دیگه

انصافا که اگر تو NE بودیم 24 ساعته با قهرمان لخت کل ساید رو شخم می زدیم
    همون جور که تو درگیری های داخلی ازتون تلفات خوبی گرفتیم
    الان میگم شما یکاری بکن قهرمانتو لباس تنش کن بذار ده یکت(از لحاظه پاپی گفتما) که نزدیک مرکز شروع کن به زدن ده یک ما (بازم از لحاظه پاپی گفتم) ۱۰ بار که زدی لینکاشو میدم بهت ببینی

بازم فکر کنم زدی یه کانال دیگه اینجا سرور g۱ فکر کنم رادیات بخاریت عیب کرده از آفتابه و یخ استفاده نکردی دیگه شانس بیاری موتور نسوزونی

البته از همین جا از کل بچه های NE که اکانت و امار در اختیار ما قرار می دن کمال تشکر رو داریم
    الان کل بچه های ne آمار اکانت مارو دارن حتا یه سری از رفقا تو se هم دارن اینایی که آمار دادن احیاناً آمار اکانت مارو ندادن؟
    اگه دادن که بذار همه ببینن

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    بحث دهالت ندارم ولی از تجربه e1 دارم میگم که اکانت تایتان به هیچ وجه پاپ خالی بازی نمیکنه!!!! حوصله تایپ ندارم ولی با یه نگاه به مختصات دهایی که زده شده. بابدیهای اطراف و تعداد کراپ ها میشه برنامه این اکانتو فهمید.این اکانت بدونه شک حتی بدون غارت به راحتی سنگین تریت همره سرورتونو میکشه. موندم چرا گفتی پاپ!!!! سینا جان پاپ باز به افراد خاصی گفته میشه که برای این دوستان اصلا صدق نمیکنه.
    حرکتشون تو خرید اثر ها هم سبک بازیشونه. به راحتی میبینین که سرورو برای همه قفل کردن و خودشون به راحتی میرن بالا!!! روشی نیس که من بازی میکنم ولی روش جالب و پرکاربردیه.
    مبگم راجع به ابن اکانت من مبتونم 10 صفحه مطلب بنویسم ولی قشنگ ترین حرکتشون تو کار تیمی سایدشونهو از نقطه 0 0 اینا براش برنامه داشتن در ساید تا اخر مپ!!!

یه دس مریزادم باید گفت بهمشون. قشنگ بازی میکنن خدایی.
    یه پیشنهادم به بقیه سایدها
    سیاست و صبر تنها راه زدن این سایده خدایی الکی سعی به زدن این ساید نکنین.
    سلام خدمت شما اینجور اکانتا هفته دوم و سوم تمرکزشون رو زدن ده جدید هفته ۴أم الی ۶أم بهترین وقت برای زدنه بعدش واقعاً سخت میشه منم با شما موافقم اگه میخوای بیگ همر بزنی بدون غارت به عدد بالاتری میرسی یه مقدار باید گلد خرج کنی لازمم نیست بازارو بگیری به نظرم باید تغییراتی تو بازار انجام بشه که از لحاظه سود دهی به سود شرکت dejkoob هم هست هم شر مولتیای نقره کش تموم میشه هم فاصله بین بازیکنای سرور کمتر میشه با لیمیت گذاشتن تو خرید در بازار

در مورد برنامه داشتن از نظر من nw از بقیه سایدا بهتر عمل کرده ولی هنوز از ساید ما ضعیفتره ولی زمان باعث میشه این فاصله کمتر شه

و اگه میشه به من بگین کجای صحبتم گفتم اکانت titan فقط پاپ کشیده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط NeMeS!S نمایش پست ها
    درود مهدی جان
    و درود بقیه دوستان

خسته نباشی دلاور
    حاجی دوستان میفرمایند ما پاپ میزنیم واسه همین شروع کردن به فیدر زنی! ولی این رو فکر نمیکنن برای دیستروی کردن یه ده حداقل باید21تا موج بری که حدود1.5کی کاتا در حالت حداقل باید داشته باشه
    و اگه دیستروی نشه با گلد که اصلا برای ما مشکل نیست توی2ساعت مکیشه همون فیدر قبلی!

این سرور الحمدالله برنامه برای کل ساید داریم ولی خوب اگه پاپ بازم نباشیم پاپ باز هارو دوست داریم
    یه صد باری پیشنهاد دادم بیای پیشمون و مجلسمون رو منور کنی اما قبول نکردی باز میگم یه اکانت در حد تیم ملی برات کنار گذاشتم و منتظر حضورتون هستم

قربانت
    محمدرضا
    SpaRtaN
    به نظرم شما که میدونی ۱.۵ کی کاتا لازمه ۲۱ موج لازمه چرا به عالم آدم زنگ میزنین میپرسین فیک یا واقعیه وقتی میگن واقعی میگین تو دیگه چرا؟ اگه اونقدر خسارتش مهم نیست چرا انقدر پیگیرین؟

فیدر زنی انقدرا بدرد نمیخوره الان

به نظرم کراپ لاک ۳۰ روز دیگه بهترین جواب رو میده هم باعث دلسرد شدن بازیکنا میشه هم سخت میشه جبرانش کرد و همر دم دستیای بچهاهم آماده میشه که همر اصلی تلفات نده
    ویرایش توسط MOD CorLeone : 03-20-2015 در ساعت 12:53 PM دلیل: بی احترامی به کاربران

3. تشکر lucifer, giant تشکر نمود
    پسندیدن giant پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان
    آقا مثل اینکه این چند سالی که ما نبودیم این قضیه فیدر زنی تو این سرورها روال شده!!!!!!
    به خدا اگه قدیم کسی فیدر میزد دیگه جواب سلامشم نمیدادن، تو این سرورا فیدر زنی شده پلن:d هر کی میزنه میشه شاخ سرور
    باشد که به راه راست هدایت شویم و من الله توفیق:d:d

5. تشکر alex_pk, Hawk, Ma.Ho, mamad.nervermore تشکر نمود
    پسندیدن alex_pk, Ma.Ho, mamad.nervermore پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saiwnaay نمایش پست ها

به نظرم شما که میدونی ۱.۵ کی کاتا لازمه ۲۱ موج لازمه چرا به عالم آدم زنگ میزنین میپرسین فیک یا واقعیه وقتی میگن واقعی میگین تو دیگه چرا؟ اگه اونقدر خسارتش مهم نیست چرا انقدر پیگیرین؟

فیدر زنی انقدرا بدرد نمیخوره الان

به نظرم کراپ لاک ۳۰ روز دیگه بهترین جواب رو میده هم باعث دلسرد شدن بازیکنا میشه هم سخت میشه جبرانش کرد و همر دم دستیای بچهاهم آماده میشه که همر اصلی تلفات نده

درود دیگر
    احتمالا این آخرین باری هست که پست شمارو ریپلای میکنم
    چون نه در حدی هستی که بخوام باهات بحث کنم و نه تعصب رو میزاری کنار که بخوای فنی تر به قضایا نگاه کنی!
    تا یه شخصیتی برای خودت تو فروم درست بکنی!
    ما به عالم و ادم زنگ زدیم! خوب دوتا رکورد از صحبت هامون رو آپلود کن بیار اینجا! تا هم ما شاد بشیمهم شما رستگار

اگر ما از ساید استفاده میکنی! چطوری تو پروفایل اکثرب ازریکنان شمال غرب نوشته شده(فقط به خاطر عمو عطا!) و چطور همر دوستان رو دیوار میکنیم که اولین بار این حرف رو میشنوم اگر ادعا داری ثابت کن

این عکس مال سرورe1 هست نشون میده چطور و چگونه همر رو در هفته17در اختیار بازیکن ساید گذاشتیم تا برای خودش کتیبه بیاره! در صورتی که هیچ مسئولیتی در ساید نداریم!

این لینک زیر نشون میده که ما پاپ باز مطلق چطور با لانچ کردن همچین همری در هفته20 باز هم رنک1غارت رو با اختلاف 1برابر بیشتر از غارت رنک2 گرفتیم!
    http://dejkoob.ir/ir/report...91,5017dbe077c

اگه میخوای اکانت تیتان رو تجزیه و تحلیل کنی و یا بازیکناش رو نقد کنی
    خوش حال میشم اول تاریخچه بازیکناش رو بدون و بعد اینکارو بکنی!
    نیازی نیت خودمون رو به شما اثبات بکنیم ولی در زمانی که در سرور ir بازی میکردیم ما اثبات شده هستیم!

Untitled1لل.jpg

این عکسی که مشاهده میکنی مال سرور11 هست توتال لیدر شمال غرب بودیم و بدون اینکه همر اصلیمون اسیب ببینه1.5میل پوینت هجومی داشتیم_(اونجا ناتار و ابادی اینقدر نیرو نداشت که پوینت هجومی بیاد بالا)
    این نشون میده وقتی یه افرادی مثل خودش شما دیدن هیچ کاری نمیتونن با اکانت هدف بکنن رو آوردند به فیدر زنی!
    جالب اینجاست که30هزار دلار صرف خرید اکانت و کتیبه شاید تا مارو بیارن پایین آخرش میدونی چی شد؟
    به این نتیجه رسیدند که بهتر بود با افتابه شیرموز بخورن ولی با اک هدف شوخی نکنن!
    متعصفانه ریپورت هایی که از سرور های ورژن3.6دارم همشون فیلتر شدن و یا نشون نمیدن که یه مقدار از سوابقمون زیاد میگفتم بهت

و در نهایت ارجاعت میدم به امضائ شایان شانگفی! که حرف مارو خوب تو امضاش نوشته دمش گرم

از ادمینای عزیز عزر خواهی میکنم بابت پیش کشیدن سرورهای دیگه چون مجبور بودیم
    و اگرم ویرایش بکنن باز قانون برای همه یکی هست ناراحت نمیشم!

با تشکر
    محمدرضا
    SpaRtaN
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط NeMeS!S نمایش پست ها
    درود دیگر
    احتمالا این آخرین باری هست که پست شمارو ریپلای میکنم
    چون نه در حدی هستی که بخوام باهات بحث کنم و نه تعصب رو میزاری کنار که بخوای فنی تر به قضایا نگاه کنی!
    تا یه شخصیتی برای خودت تو فروم درست بکنی!
    ما به عالم و ادم زنگ زدیم! خوب دوتا رکورد از صحبت هامون رو آپلود کن بیار اینجا! تا هم ما شاد بشیمهم شما رستگار

اگر ما از ساید استفاده میکنی! چطوری تو پروفایل اکثرب ازریکنان شمال غرب نوشته شده(فقط به خاطر عمو عطا!) و چطور همر دوستان رو دیوار میکنیم که اولین بار این حرف رو میشنوم اگر ادعا داری ثابت کن

این عکس مال سرورe1 هست نشون میده چطور و چگونه همر رو در هفته17در اختیار بازیکن ساید گذاشتیم تا برای خودش کتیبه بیاره! در صورتی که هیچ مسئولیتی در ساید نداریم!

این لینک زیر نشون میده که ما پاپ باز مطلق چطور با لانچ کردن همچین همری در هفته20 باز هم رنک1غارت رو با اختلاف 1برابر بیشتر از غارت رنک2 گرفتیم!
    http://dejkoob.ir/ir/report...91,5017dbe077c

اگه میخوای اکانت تیتان رو تجزیه و تحلیل کنی و یا بازیکناش رو نقد کنی
    خوش حال میشم اول تاریخچه بازیکناش رو بدون و بعد اینکارو بکنی!
    نیازی نیت خودمون رو به شما اثبات بکنیم ولی در زمانی که در سرور ir بازی میکردیم ما اثبات شده هستیم!

Untitled1لل.jpg

این عکسی که مشاهده میکنی مال سرور11 هست توتال لیدر شمال غرب بودیم و بدون اینکه همر اصلیمون اسیب ببینه1.5میل پوینت هجومی داشتیم_(اونجا ناتار و ابادی اینقدر نیرو نداشت که پوینت هجومی بیاد بالا)
    این نشون میده وقتی یه افرادی مثل خودش شما دیدن هیچ کاری نمیتونن با اکانت هدف بکنن رو آوردند به فیدر زنی!
    جالب اینجاست که30هزار دلار صرف خرید اکانت و کتیبه شاید تا مارو بیارن پایین آخرش میدونی چی شد؟
    به این نتیجه رسیدند که بهتر بود با افتابه شیرموز بخورن ولی با اک هدف شوخی نکنن!
    متعصفانه ریپورت هایی که از سرور های ورژن3.6دارم همشون فیلتر شدن و یا نشون نمیدن که یه مقدار از سوابقمون زیاد میگفتم بهت

و در نهایت ارجاعت میدم به امضائ شایان شانگفی! که حرف مارو خوب تو امضاش نوشته دمش گرم

از ادمینای عزیز عزر خواهی میکنم بابت پیش کشیدن سرورهای دیگه چون مجبور بودیم
    و اگرم ویرایش بکنن باز قانون برای همه یکی هست ناراحت نمیشم!

با تشکر
    محمدرضا
    SpaRtaN

سلام

عذر میخوام در شرایطی که میخاین پستای منو ریپلای نکنین پستتونو ریپلای میکنم

حد رو هر کسی خودش برای خودش مشخص میکنه در واقع کسی اینجوری صحبت میکنه خودشو محدود کرده

در مورد شخصیتم یه صحبت جامع میکنم البته خارج از اینجا چون به اینجا مرتبط نیست

در مورد رکورد صحبت, من نگفتم رکورد صحبت دارم ولی میشه بمن بگین محمد از اکانت titan کیه که با مبین از power of mind صحبت کرده؟و چه صحبتایی کرده؟

البته خواستارم رکوردایی که از بچهای ne دارینو بذارین اگه نذارین دروغ فرضش میکنم

در مورد اثبات سؤ استفاده کاری نداره شما بذار رو حذف ببین چندنفر از اونایی که نوشتن (فقط به خاطر عمو عطا)(البته محمد رضا ننوشتن) حذف میکنن الان خیلیا هستن که بالاجبار این کارو کردن حالا از روی ترس یا چیز دیگه

در مورد عکسها و لینکای سرور e۱ من درست متوجه نشدم شما رو اکانت fateb بازی میکنی یا رو bidevahshi یا رو اون یکی اکنت که همر تبری داره؟(البته اکانت با همر تبری ممکن مال یکی از این دوتا اکانت باشه)

من هیچ کجای صحبتم نگفتم اکانت titan پاپ بازه نمیدونم چرا اینو هی نسبت میدین به من؟

اینجاست که معلوم میشه کی از روی تعصّب صحبت میکنه من اکانت تیتان رو تحلیل کردم اونم یک دهشو اونم با اطلاعات خیلی کم شما میای میگی بازیکناش فلان و بهمانن فلان سرور اینجوری اونجوری

والا ما نخواستیم شما خودتونو اثبات کنی شروع کردین به اینک اونجا فلان بودیم بهمان بودیم

در مورد سرورهای ir فکر کنم از سرور ۵ به بعد بازکنای خوب شدن لیدر بازیکنای بهتر شدن توتال لیدر اینجاست که باید فاتحه اون سرورو بخونی

بذار منم از افتخاراتم بگم سرور ۱ راند ۱ فارم سرور ۲ راند ۱ فارم تپلتر سرور ۴ راند ۴ اگه بزرگنمایی نباشه اولین نفری که گلد کراپ کرد ولی مختصاتشم دقیق یادمه ۲۱۰.۲۱۰ نمیتونستم تنهای از پس اکانت بر بیام دانش آموز بودم مجبور به حذف شدم

سرور ۵x اولین باری که سرورو تا ته بودم و بیشتر از ۱۰ ده زدم بقیه سرورارو یادم نیست ولی همیشه فارم بودم تا اینکه اومدم اینجا یه بازیکنی نوبی مثل من برای اولین بار رفت تو تاپ۱۰ اینجاست که میگن سرورای الان هیچ بازیکنه بزرگی نداره که دنبال چیزای جدید باشن ایدههای جدید مثلا Eyedin

نقل قول نوشته اصلی توسط 3KaLe Po0oK نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    آقا مثل اینکه این چند سالی که ما نبودیم این قضیه فیدر زنی تو این سرورها روال شده!!!!!!
    به خدا اگه قدیم کسی فیدر میزد دیگه جواب سلامشم نمیدادن، تو این سرورا فیدر زنی شده پلن:d هر کی میزنه میشه شاخ سرور
    باشد که به راه راست هدایت شویم و من الله توفیق:d:d
    در مورد فیدر زنی از نظر من کار جالبی نیست ولی یه جاهایی لازمه (از میدگیم به بعد قبلش کراپلاک تاثر گذارتر) و قانونی برای نزدنش وجود نداره تا جاییم که من یادمه از سرور ۲ راند ۱ام بوده حتا زمانی که eyedin بازی میکرد یکی از سرورایی که لیدر بود این کارو انجام داد و هیچ کی ازش دلگیرم نشد وقتی این کارو کرد

یه مثال برات بزنم فکر کن ۲تا سایدی که قویترن متا بستن سایدای ضعیفتر میخوان برنده شن چیکار باید بکنن

۱. جاسوسی، خرید اکانت و دو بهم زنی و کارآیی از این نوع

۲. فیدرزنی، زدن نقشه،فرسایشی کردن روند بازی (زدن دهایی که برای ww دفاع ساختن) استفاده بهینه از همراشن بالا کشیدن wwهای فیک و غیره

۳.بیخیال شدن سرور و حذف گروهی

8. تشکر giant تشکر نمود
    پسندیدن giant پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saiwnaay نمایش پست ها

در مورد فیدر زنی از نظر من کار جالبی نیست ولی یه جاهایی لازمه (از میدگیم به بعد قبلش کراپلاک تاثر گذارتر) و قانونی برای نزدنش وجود نداره تا جاییم که من یادمه از سرور ۲ راند ۱ام بوده حتا زمانی که eyedin بازی میکرد یکی از سرورایی که لیدر بود این کارو انجام داد و هیچ کی ازش دلگیرم نشد وقتی این کارو کرد

یه مثال برات بزنم فکر کن ۲تا سایدی که قویترن متا بستن سایدای ضعیفتر میخوان برنده شن چیکار باید بکنن

۱. جاسوسی، خرید اکانت و دو بهم زنی و کارآیی از این نوع

۲. فیدرزنی، زدن نقشه،فرسایشی کردن روند بازی (زدن دهایی که برای ww دفاع ساختن) استفاده بهینه از همراشن بالا کشیدن wwهای فیک و غیره

۳.بیخیال شدن سرور و حذف گروهی

سلام
    خوب اینجا چندتا مسئله هستش که شما مطرح کردی،
    اولین مورد در رابطه با اصل مطلب فیدر زنی، توی سرورهای قدیم اولین مسئله ای که لیدر های سایدها با هم هماهنگ بودن ( حالا یا با برگزاری جلسه عمومی، یا با اطلاع قبلی) این مسئله بود که فیدری زده نشه، به جز موارد معدودی مثل، پیدا کردن نان کپهایی که همرشون پارک بودش.
    بزارید منم یه مثال بزنم و بعدش جواب اون مثالی و که شما فرمودید و می گم
    شما در نظر بگیرید که فیدر های واندر یک ساید رو بزنید عملا جلوی بالا رفتن هر واندری و از اون ساید میگیرید، و به دنبال این مسئله پلیرهای سروری که به عنوان مثال عرض کردم، دیگه نمی تونن شاهد بازی توی یک سرور خوب باشند، که توی اون همرهای زیبای واندر کوب مجبور میشن در مختصات های دیگهای بجز واندر لانچ بشن، به این دلیل که در صورت نبود فیدر، تیم هولدر توانایی بالا اوردن واندر و نداره و....
    و در جواب اون مثالی که شما زدید، من صرفا نظر خودم و می گم:
    مسئله مهمی که قطعا همه شاهد اون بودیم اینه که شاید بیگ همر ها و سوپر همرها بتونند سرنوشت مقطعی بازیو برای مدتی تغییر بدن، ولی در نهایت همکاری تیمی یک ساید و میزان توانایی تیم لیدری سرنوشت کلی یک ساید و یک سرور و رقم می زنه، شاید این حرفم یک مقدار کلیشه ای بیاد، ولی 100% همه شاهد این موضوع بودیم، پس بنابراین صرف اینکه یک سایدی ضعیفتر از یک ساید دیگه هستش دلیل نمیشه که بخواد به این عمل رو بیاره که فیدر زنی بکنه.
    مورد یک و سه ای که شما فرمودید (معذرت می خوام) ولی به قدری چیپ و سطح پایین که فکر میکنم خودتونم میدونید که ارزش وقت گذاشتن و تحلیلش و نداره

در آخر هم جا داره عید و پیشاپیش به تمام پلیرهای این بازی زیبا تبریک بگم

معذرت می خوام که طولانی شد
    موفق باشید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام خدمت همه دوستان و یاران جان و تبریک سال نو
    من حامد هستم اکانت BIZOO CRAZY از ساید SW
    اینقد نگین از جنوب کسی نیست هستیم هوا سرد بود درو بستیم حالا که بهار شد اومدیم ساید ما بازیکنای خودشو داره
    آتش زیر خاکستره کم کم رو میشن (وقت کتیبه ها)...
    امیدوارم سرور خوبی رو کنار هم تجربه کنیم در خدمتتون هستیم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط KING HAM3D نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان و یاران جان و تبریک سال نو
    من حامد هستم اکانت BIZOO CRAZY از ساید SW
    اینقد نگین از جنوب کسی نیست هستیم هوا سرد بود درو بستیم حالا که بهار شد اومدیم ساید ما بازیکنای خودشو داره
    آتش زیر خاکستره کم کم رو میشن (وقت کتیبه ها)...
    امیدوارم سرور خوبی رو کنار هم تجربه کنیم در خدمتتون هستیم.

دینگ دیییییییییییییییییییییییی یییینگ

سلامتی همه زندونی های بی ملاقاتی سلامتی خودم که همین الان از حبث در امدم سلامتی مدیر ارشد سلامتی باغ بونی که پاییزشو بیشتر از بهارش دوست داره سلامتی عمو عطا که امروز از مسافرت برگشته ولی خسته هست سلامتی حاجی نصرت تقی فرصت علی اقا همه خوبا

اقا حامد خیلی خوش امدی اتفاقا دیروز تو روم گرناتون بودیم SWخیلی هم خوبه از همین تریبون اعلام می کنم به کوری چشم دشمنان رابطه خوبی با این ساید داریم بچه های گلی دارن مخصوصا بکس اکانت BIZOO CRAZY کی گفته خوب نیستن و Sw نیست اتفاقا اکانت های خوبی هم دارن ما اونجا یه اکانت گول دیدم مقدار قابل توجهی رعد داشت که تو این زمان سرور عالی هست
    قابل توجه اقا نوید یارو دو برابر تو رعد داره من موندم اون وقت چجوری تو رفتی 3 تاپ تن؟؟؟؟

و در اخر عطا جان اگر خستگی شما در رفت شروع کنید بازار رو ببندیم کم کم

12. تشکر Knig}{T, KING HAM3D, 3KaLe Po0oK تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T, KING HAM3D, 3KaLe Po0oK پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود بر اقا رضای عزیز که زحمت کشیدن به جمع دوستان nw پیوستن اره رضا جان خدا به ما رحم کنه
    بنده از شما و بقیه دوستان صاحب سبک و نظر می خوام که یه کمکی به من بکنید من چند روزی هست یه موردی ذهن من رو مشغول کرده چجوری می شه که اینجوری می شه

ما برای انجام یه انالیز از اقا نوید در خواست کردیم که از اتحاد اصلی برن بیرون و تکی داخل یکی از شاخه ها وایسن تا ما بتونیم پتانسیل این اکانت خودمون رودر مقابل بچه های ne بسنجیم و ایشون هم قبول زحمت کردن

یه نیگا به عکس زیر بندازید اتحادی که با رنگ قرمز مشخص شده اتحادی هست که یک اکانت از nw داخل اون هست
    lolD.jpg

یا مثلا این رو نیگا کنید اکانت نوید یه نفره با یه اتحاد 36 نفره!!!!
    LOLd2.jpg

اینم اتحاد 36 نفره ساید NE
    LOLd3.jpg

یا مثلا اینم دوست دارم پاپ رو نیگا نه نوید خدایی هر چقدر هم بدویی نمی تونی اینا رو بگیری الکی تلاش نکن

http://upload7.ir/uploads//bdc7c1998...10af765a4b.jpg

این پروفایل اتحاد های ne رو من عاشقش هستم یه عکس درست ازش بزارم دوباره

lold6.jpg

ونوید تک و تنها!!!!!
    lold5.jpg

در اخر عطا خستگی شما در نرفت از برنامه دو تا ده عقب هستید!!!!!
    ویرایش توسط mamad.nervermore : 03-24-2015 در ساعت 11:46 PM دلیل: نمی شد 5 تا عکس رو با هم بزاری

14. تشکر MOD S^À^W, N^VIDOO, 3KaLe Po0oK تشکر نمود
    پسندیدن N^VIDOO, 3KaLe Po0oK پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درودی دیگر فقط امیدوارم این یکی post امو pak نکنه مدیر فروم :دی

دیگه چیکار میشه کرد ممد/ ولی برای اینکه به عمق موضوع pey ببریم ۲ روزه اول عید اکانت خواب بود جوری که ۱میلو ۳۰۰/۴۰۰

از رید از یه بنده خدایی غقب بودیم..ولی در عرض ۶ ساعت که نیرو ها رو تکون دادیم یه مقدار وضعیت بهتر شد

و همچنان ما داریم ایام نوروزی رو با گوشی تو جاده رید میدیم :دی

16. تشکر mamad.nervermore تشکر نمود
    پسندیدن mamad.nervermore پسندید
صفحه 20 از 26 نخستنخست ... 101819202122 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع