صفحه 2 از 26 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 256

موضوع: آغاز بحث و گفتگوی سرور g1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadamin نمایش پست ها
    سلام modadmiral شما راست میگی 24 ساعت تایمش هست اما قانون امتیاز فرهنگی تو این سرور فرق می کنه اینجا دیگه 500 نیست.
    اینم نامه ی مولتی هانتر در رابطه با قانون امتیاز فرهنگی تو این سرور.
    این پیام عمومی است و به صورت کامل قوانین توضیح داده شده در صورتی که متوجه پیام نشدید لطفا با دقت بیشتر مطالعه فرموده و نامه را پاسخ ندهید.

با سلام و درود
    جشن در تالار در ورژن 4.4 به محض اجرا برای کاربر امتیاز فرهنگی بهمراه خواهد داشت. جشن کوچک به اندازه تولید دهکده برگزار کننده جشن و حداکثر 500 امتیاز و جشن بزرگ به اندازه تولید اکانت و حداکثر 2000 امتیاز برای کاربر امتیاز فرهنگی تولید خواهد کرد. پس از برگزاری جشن به مدت زمان جشن زمان برای برگزاری جشن بعدی لازم خواهد بود.
    نکته قابل توجه این است که وقتی شما یک دهکده داشته باشید و تولید امتیاز فرهنگی شما زیر 500 باشد جشن بزرگ و کوچک یک مقدار یکسان امتیاز فرهنگی تولید خواهد کرد. پس اجرای جشن بزرگ در این حالت عاقلانه نیست.
    در صورتی که تولید امتیاز فرهنگی شما زیر 2000 باشد ممکن است برپایی جشن بزرگ مقرون به صرفه نباشد بنابراین قبل از برپایی جشن میزان تولید امتیاز فرهنگی اکانت و دهکده خود را بررسی کنید شاید برپایی جشن کوچک بهتر از جشن بزرگ باشد.
    به طور مثال اگر تولید دهکده شما 345 امتیاز فرهنگی باشد و فقط همین دهکده را داشته باشید هر دو جشن بزرگ و کوچک 345 امتیاز فرهنگی برای شما به ارمغان خواهد آورد. بنابراین نباید جشن بزرگ برپا کنید چون منابع بیشتری مصرف می شود.

این پیام عمومی است و به صورت کامل قوانین توضیح داده شده در صورتی که متوجه پیام نشدید لطفا با دقت بیشتر مطالعه فرموده و نامه را پاسخ ندهید.
    /پیام عمومی/
    درود
    خیلی ممنون از توضیحتون من این رو نمی دونستم.

2. تشکر WondeR تشکر نمود
    نپسندیدن bardia_f7 نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD AdMirAl نمایش پست ها
    درود
    خیلی ممنون از توضیحتون من این رو نمی دونستم.
    واقعا بابت شهامتتون بهتون تبریک میگم و تحت تاثیر قرار گرفتم
    اسپم هم نمیزارم که دوباره اخطار ندین و براتون سوء تفاهم نشه
    ولی حالا بهتر نبود یه نفر اشنا تر به قوانین فروم و بازی اینجا حضور داشت ؟؟
    امید جان میشه شما توضیح بدین

4. تشکر bardia_f7 تشکر نمود
    پسندیدن bardia_f7 پسندید
    نپسندیدن WondeR نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اینم ببنید حالشو ببرید
    http://uupload.ir/files/rdd_capture.png
    بله خواستن توانستن است
    ویرایش توسط DANGER : 02-11-2015 در ساعت 03:32 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DANGER نمایش پست ها
    اینم ببنید حالشو ببرید
    http://uupload.ir/files/rdd_capture.png
    بله خواستن توانستن است
    دوست عزیز این لینک باز نمیشه مشکل داره

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط HIPPO نمایش پست ها
    واقعا بابت شهامتتون بهتون تبریک میگم و تحت تاثیر قرار گرفتم
    اسپم هم نمیزارم که دوباره اخطار ندین و براتون سوء تفاهم نشه
    ولی حالا بهتر نبود یه نفر اشنا تر به قوانین فروم و بازی اینجا حضور داشت ؟؟
    امید جان میشه شما توضیح بدین
    دوست عزیز
    امتیاز فرهنگی در ورژن 4.4 به این شکل هست:

جشن در تالار در ورژن 4.4 به محض اجرا برای کاربر امتیاز فرهنگی بهمراه خواهد داشت. جشن کوچک به اندازه تولید دهکده برگزار کننده جشن و حداکثر 500 امتیاز و جشن بزرگ به اندازه تولید اکانت و حداکثر 2000 امتیاز برای کاربر امتیاز فرهنگی تولید خواهد کرد. پس از برگزاری جشن به مدت زمان جشن زمان برای برگزاری جشن بعدی لازم خواهد بود.
    نکته قابل توجه این است که وقتی شما یک دهکده داشته باشید و تولید امتیاز فرهنگی شما زیر 500 باشد جشن بزرگ و کوچک یک مقدار یکسان امتیاز فرهنگی تولید خواهد کرد. پس اجرای جشن بزرگ در این حالت عاقلانه نیست.
    در صورتی که تولید امتیاز فرهنگی شما زیر 2000 باشد ممکن است برپایی جشن بزرگ مقرون به صرفه نباشد بنابراین قبل از برپایی جشن میزان تولید امتیاز فرهنگی اکانت و دهکده خود را بررسی کنید شاید برپایی جشن کوچک بهتر از جشن بزرگ باشد.
    به طور مثال اگر تولید دهکده شما 345 امتیاز فرهنگی باشد و فقط همین دهکده را داشته باشید هر دو جشن بزرگ و کوچک 345 امتیاز فرهنگی برای شما به ارمغان خواهد آورد. بنابراین نباید جشن بزرگ برپا کنید چون منابع بیشتری مصرف می شود.
    و اینم توضیحات در فروم .کام:

Culture Points:

Every account gets 500 CP's at the beginning.
    Celebrations: The celebrations have been modified as well to behave like artworks, this means you get the culture points directly after you initiated a celebration. After a celebration, there is a cool-down which equals the time duration a celebration had before.
    Furthermore a small celebration grants the culture points of the village where the Town Hall is located up to a maximum of 500, and a big celebration grants the account-production of culture points up to maximum of 2000.
    و در اخر باید عرض کنم که اگر از طرف مدیران فروم پاسخی دریافت میکنید ممکن است این پاسخ صحیح یا غلط باشد چراکه به دیتای بازی دسترسی ندارند و بر اساس تجربه به سوالات پاسخ میدهند , مدیران بخش ها و ارشد همانند شما دوستان بازیکن دژکوب هستن.

خواهشمندم در قسمت های مربوط به بحث و گفتگو در مورد این موارد بحث نکنید .
    ممنون
    برای تغییر نام کاربری به لطفا ثبت نام کنید. مراجعه کنید.

قبل از هر گونه فعالییت در انجمن لطفا ثبت نام کنید. را مطالعه کنید.

8. تشکر Omid, M3nTaL, FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, FaTeB پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    آقا امید من مدتی است ک در سرور ثبت نام کردم ولی پیام میاد ک بن شدم هرچقدر هم مولتی عزیز رفع بن میکنه فایده ای نداره میشه شما کلری بکنید
    اسم اک من real است

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من در مورد ایرادهای سرور حرف زدم. اینکه چرا جنس کمه تو حراجی قیمتا نجومی شده. چرا پست منو به دلیل پست غیر مرتبط حذف می کنید؟ مگه در مورد جایی به غیر از g1 حرف زدم؟ مگه حرف نا مربوط زدم؟من فقط راهکار دادم که اگر جنس بریزید تو حراجی خیلیا که الان سمت حراجی نمیرن میرن سمتش. درآمد زا هم میشه برا ادمین. خواستم امید بخونه اینو. من خودم تو دژکوب اصلی ساپورتر بودم. یه چیزایی حالیمه.

11. تشکر Knig}{T, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Dezarg نمایش پست ها
    من در مورد ایرادهای سرور حرف زدم. اینکه چرا جنس کمه تو حراجی قیمتا نجومی شده. چرا پست منو به دلیل پست غیر مرتبط حذف می کنید؟ مگه در مورد جایی به غیر از g1 حرف زدم؟ مگه حرف نا مربوط زدم؟من فقط راهکار دادم که اگر جنس بریزید تو حراجی خیلیا که الان سمت حراجی نمیرن میرن سمتش. درآمد زا هم میشه برا ادمین. خواستم امید بخونه اینو. من خودم تو دژکوب اصلی ساپورتر بودم. یه چیزایی حالیمه.

من الان به قهرمانم گفتم بره یه اثر هنری پیدا کنه بفروشیم تا اخر سرور گولدمون تامین شه دعا کن پیدا کنه :دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نمیاره اورد من خودم خریدارم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Knig}{T نمایش پست ها
    من الان به قهرمانم گفتم بره یه اثر هنری پیدا کنه بفروشیم تا اخر سرور گولدمون تامین شه دعا کن پیدا کنه :دی
    تا 14 روز هیچ اثر هنری ای نمیاد!
    ٌW.L

صفحه 2 از 26 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع