صفحه 13 از 26 نخستنخست ... 3111213141523 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 256

موضوع: آغاز بحث و گفتگوی سرور g1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kasraparsa نمایش پست ها
    سلام خدمت *پلیر های عزیز سرور مخصوصا اکانت saiwnaay

عاقای معلم عزیز میشه یکم توضیح بیشتر بدید همینجا چرا بریم جای دیگه
    خیلی از دوستان شاید حوصلشو نداشته باشن که برن توو بخش اموزش و دوست داشته باشن همینجا از اموزش های شما استفاده کنن

فک نمیکنم شما بدون بات بتونین فقط ۳ساعت انلاین باشین پس لطف کنید به ما هم همینجا یاد بدید تا ما هم یکم یاد بگیریم

نکته دوم توو حرفاتون بحث نوع غازتتونه که من هیچی ازش سر در نیاوردم یعنی شما هر ۲ساعت غارت میزنین ؟ ولی چیزی که من میبینم از نوع غارتتوون توو تاپ اینو میگه که شما خیلی کمتر از ۲ساعت یکبار غارت میزنید حتی زیر ۱ ساعت که جای بحث زیادی داره

نکته بعد اینکه من احساس میکنم سطح شما خیلی بیشتر از این حرفا باشه و شکسته نفسی میکنید بیشتر فک میکنم اون میدون تمرینتونه که سطح ۵ !!

کسرا
    adolf hitler

کافیه شما یه ایونت بذاری که هر دو ساعت زنگ بزنه بیای غارت بزنی گفتم اگه فارم لیست آماده باشه حدودا ۵ مین وقتتو میگیره حدود یک ساعتم وقت میزارم برای اد فارم لیست جمعش زیر ۳ ساعت میشه

اون ریزکاریارو میگم هر نیرویی سرعت متفاوت داره شما شده وقتی غارت میزانی کاتا بفرستی یا رم اگه از این نیروها استفاده کنی البته به طور دقیق یعنی اینکه حساب کنی برای آبادهایی با فاصله ۲۰ یه دونه کاتا اضافه بفرستی برای فارمای فاصله ۳۵ رم بفرستی برای فرمایی با فاصله ۵۰ یه سری شوالیه جدا یه سری گرزی جدا برای بقیه فواصل متفاوت البته این ارقام و اعداد برای میدون تمرین ۱۵ جواب میده

شما شرایط اکانتتو بگو و اینکه چه مدل نیروهایی داری من برات یه فارم لیست آماده میکنم که منابع به صورتی بیاد که تعدیل لازم نباشه خودت هر دو ساعت آنلاین شی ولی هر ۴۰ مین فارمات اتک بخورن

باز هم سلام

توو این پستتون شما اشاره کردید به ۴اتحاد توو تاپ از ساید قدرتمندتون

در جواب این حرف باید این عکس رو براتون بزارم و فک نکنم لازم به ذکر باشه که غارت هر کدوم از این اکانت ها غارت یه اتحادو تکون میده
    فایل پیوست 1204

اگه هر کدوم از این اکانت ها توو یکی از اتحاد های ساید شمال غرب باشن اتحادی از ساید قدرتمندتون توو تاپ نمیمونه

کسرا
    adolf hitler
    بهتره دیگه زیاد به گذشته دامن نزنیم اون زمانی که من اون پستو گذشتم nw سه نفر تو تاپ داشت و هفته پیش جمع غارت اتحادیی که از ne تو تاپ بودن خیلی بیشتر از nw بود کما اینکه هنوزم هست

نکته دوم اینکه با منابع غارتی چه اتفاقی میفته اولین کسی که تو سرور اسطبل بزرگ روشن کرده اکانت eelliissaa بوده که واقعاً تبریک داره

تو لینک زیر نشون دادم پارامترایی که برای ورژن ۴.۴ مهمه نشون میده که شوالیه بهترین نیرو برای غارت و در کّل رومن راحتتر میتونه غارت بیشتری انجام بده و خیلی چیزای دیگه هست اینکه لاست رومن به خاطره اینکه شوالیه امتیاز حملش بالاست و سواره هست تو آبادها تقریبا صفره
    http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/war.php#...%2Ft&hd_lvl=15

2. تشکر .SpaRtaN., kasraparsa تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوست عزیز اولش باید بگم مازیارتنها یک سرور رو اکانت لئو ران کرد. من و هادی سیستم و نیما که 1 سرور بازی کرد بودیم. البته بعدها علی هم اضافه شد. بازی رو هم از اردشیر یادگرفتم که البته هنوز یه پلیر خیلی معمولی در حد فارم هستم. این از این. اتحاد های 3 دات کابوس کل سرور بودن و فکر نمیکنم هیچ پلیری شاهکارهای اون اتحاد رو فراموش کنه. اگر دقت داشته باشید عرض کردم شمالشرق همیشه پلیرهای بزرگی داشته منتهی هیچ وقت 2 پادشاه در یک اقلیم نمیگنجند... یعنی همه ادعای لیدری دارن و خودشون رو خدای دژکوب میدونن. و باز هم خواهید دید که به چه روزی خواهند افتاد. اینکه شما پلیر بزرگی هستید جای بحث نداره بحث من حال و روز اینروزهای شمالشرق هست و بس. سرور 1 ورژن 4 که توتال لیدر شمالشرق علی جامپر بود کتیبه یونیک مرتاض داشت ما هم لیدر شمالغرب بودیم و کتیبه رو بصورت امانت ازش گرفتیم تا بعد 100 شدن واندرمون بهش پس بدیم اما نمیدونم چرا حذف کرد. شیرینی این بازی به همین زد و خوردها و کل کل کردنش هست و هیچوقت یه ساید با 4 تا پلیر خوب بجایی نمیرسه اما یه پلیر خوب میتونه یه اتحاد نوب رو لیدری کنه و در آخر هم نتیجه بگیره. این دقیقا منظور منه چرا که معمولا همیشه شمالشرق و حتی جنوب غرب از نظر پلیر بسیار غنی بودن ولی لیدری خوبی نداشتن که باعث بروز این اتفاقات شده. هرچند این وسط اوضاع جنوبی ها به مراتب بهتر بوده و همیشه یه رقیب جدی بودن . سرور 13 و سرور 14 هم دقیقا نمود همین بحث بود و شمالغرب تونست پیروز بشه.فقط و فقط بخاطر لیدریه خوبی که شمالغرب داشت. رمز موفقیت این بازی هم همینه. امیدوارم هر جا که هستید موفق و پیروز باشین.

4. تشکر .SpaRtaN., shoshor تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ArTaM نمایش پست ها
    سلام مجدد
    این عکسی که شما گذاشتین مربوط به دژکوب هست سال 2004 دژکوب آلمان تاسیس شد(البته سایت اینتنرنت ایش)
    ولی چیزی که من گفتم دژکوب ایران(.آی آر) بود که بحث شما فکر کنم در مورد سرور 2 راند 2 ایران بود که حدود یک سال بعد شروع آی آر ران شد

سرور تست ایران که جزو سرورهای ایران حساب نمیشد 3.5 بود اشتباه نکنم ولی تو اولین سرور رسمیه ایران که سال 2009 م(88 ش) بود به 3.6 تغییر کرد
    پ ن:بحثی که اینجا بود و قبلا من دیدم در مورد خاطرات آی آر بود والا من نگفتم دژکوب از سال 88 بود گفتم دژکوب ایران
    پ ن:در کل قصد جسارت نداشتم از باب همون مشغله فکری گفتم دوستان دیگه اشتباه نکنن
    پ ن: 88 بای دژکوب!!! ما خودمون با تبلیغ یاهو از .کام دژکوب شناختیم ولی...
    خوب ارتام جان بحث رو ادامه نمیدم چون شاید من اشتباه فکر میکنم و یادم نمیاد ولی خوش حال میشم بزرگان بیان و این مسئله رو روشن بکنن

زمانی که در سال91 اولین بار فیلتر شد یه جمله معروف رو خود دژکوب نوشت
    انکه
    دژکوب پس از7سال فعالیت فیلتر شد و حتی تو روزنامه هم این مطلب نوشته شد پایان7سال خروج ارز از طریق دژکوب

91-7=84
    یعنی حدود سال84 بود که دژکوب وارد ایران شد
    ولی در مورد تاریخچه دژکوب تا جایی که میدونم اولین بار در واتیکان این بازی رو شروع کردن که 7سال نه بلکه زمن خیلی دور اینکار رو شروع کردن
    برای مثال حاج ابراهیم
    hajebi که سرور8 هم بازی میکردن و یکی از قدیمی های دژکوب هستن خودش بازی رو در واتیکان شروع کرده البته من دقیق تاریخش رو نمیدونم بزرگان اگه تشریف بیارن و این مطلب رو روشن بکنن خیلی ممنون میشیم

با تشکر
    محمدرضا
    SpaRtaN
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

6. تشکر kasraparsa تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود وقت بخیــر

متاسفانه بعضی از دوستان که قدیمی هم هستند تاپیک رو از مسیر اصلی دارن خارج میکنن ؛ اینجا تاپیک جی یک از سرورهای دژکوب ایران هست و مطالب باید درمورد همین سرور باشـه؛ حالا این که من از کجا و چه زمانی دژکوب رو شروع کردم خیلی ملاک نیست؛ مهم اینه که الان توی این سرور عیار خودم رو نشون بدم؛ بالاخره دیر یا زود هرکسی از یه سروری شروع کرده و با توجه به استعدادش پیشرفت کرده پس خواهش میکنم بحث دراین مورد رو ادامه ندید .

با تشکر

----------------------------------------
    یه نکته اضافه کنم که بحث تموم شه و اون هم اینه که قطعا دژکوب ایران قبل از 86 استارت خورد چون سرور6راند1 که نعیم و نگار (جنوب غرب) واندر 100 کردن سال 86 بود کاملا این رو مطمئنم چون خودم توی اون سرور توی تیم هولدری جنوب شرق بودم.
    ویرایش توسط MOD CorLeone : 03-07-2015 در ساعت 01:26 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saiwnaay نمایش پست ها
    کافیه شما یه ایونت بذاری که هر دو ساعت زنگ بزنه بیای غارت بزنی گفتم اگه فارم لیست آماده باشه حدودا ۵ مین وقتتو میگیره حدود یک ساعتم وقت میزارم برای اد فارم لیست جمعش زیر ۳ ساعت میشه

اون ریزکاریارو میگم هر نیرویی سرعت متفاوت داره شما شده وقتی غارت میزانی کاتا بفرستی یا رم اگه از این نیروها استفاده کنی البته به طور دقیق یعنی اینکه حساب کنی برای آبادهایی با فاصله ۲۰ یه دونه کاتا اضافه بفرستی برای فارمای فاصله ۳۵ رم بفرستی برای فرمایی با فاصله ۵۰ یه سری شوالیه جدا یه سری گرزی جدا برای بقیه فواصل متفاوت البته این ارقام و اعداد برای میدون تمرین ۱۵ جواب میده

شما شرایط اکانتتو بگو و اینکه چه مدل نیروهایی داری من برات یه فارم لیست آماده میکنم که منابع به صورتی بیاد که تعدیل لازم نباشه خودت هر دو ساعت آنلاین شی ولی هر ۴۰ مین فارمات اتک بخورن

بهتره دیگه زیاد به گذشته دامن نزنیم اون زمانی که من اون پستو گذشتم nw سه نفر تو تاپ داشت و هفته پیش جمع غارت اتحادیی که از ne تو تاپ بودن خیلی بیشتر از nw بود کما اینکه هنوزم هست

نکته دوم اینکه با منابع غارتی چه اتفاقی میفته اولین کسی که تو سرور اسطبل بزرگ روشن کرده اکانت eelliissaa بوده که واقعاً تبریک داره

تو لینک زیر نشون دادم پارامترایی که برای ورژن ۴.۴ مهمه نشون میده که شوالیه بهترین نیرو برای غارت و در کّل رومن راحتتر میتونه غارت بیشتری انجام بده و خیلی چیزای دیگه هست اینکه لاست رومن به خاطره اینکه شوالیه امتیاز حملش بالاست و سواره هست تو آبادها تقریبا صفره
    http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/war.php#...%2Ft&hd_lvl=15
    سلام
    فک میکنم دوستان هم مثل من متوجه شدن که شما جواب هیچ یک از سوا ل های بنده رو جواب ندادین و از جواب دادن بهشون سر باز زدید و بیشتر وقتتونو برای مغلطه کردن *کردن *گذاشتید

1- حرفاتون می*گه که شما هر روز فارم اد میکنید !!!؟؟؟؟؟؟؟

2- به نظر من ا*گه دقیقا ریزه کاریاشو میدونید حتما ب*گید!!!!!!!!!!!!

3-راجع به شرایط اکانت عرض کنم که ما لژیون دایم

راهنماییمون کنید !!!!D:

۱۰۰٪

ولی من اصلا ابادی نمیزنم

معلومه توو سایدتون غارت **گر اصلا ندارید که با غارت ابادی توو تاپ هستید

و در اخر ازتون میخام ادرس اینجارو به دوستانتون ( اعضای شورای لیدری) بدید که اونارم ببینیم

کسرا
    adolf

9. تشکر mamad.nervermore تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    فک میکنم دوستان هم مثل من متوجه شدن که شما جواب هیچ یک از سوا ل های بنده رو جواب ندادین و از جواب دادن بهشون سر باز زدید و بیشتر وقتتونو برای مغلطه کردن *کردن *گذاشتید

1- حرفاتون می*گه که شما هر روز فارم اد میکنید !!!؟؟؟؟؟؟؟

2- به نظر من ا*گه دقیقا ریزه کاریاشو میدونید حتما ب*گید!!!!!!!!!!!!

3-راجع به شرایط اکانت عرض کنم که ما لژیون دایم

راهنماییمون کنید !!!!D:

۱۰۰٪

ولی من اصلا ابادی نمیزنم

معلومه توو سایدتون غارت **گر اصلا ندارید که با غارت ابادی توو تاپ هستید

و در اخر ازتون میخام ادرس اینجارو به دوستانتون ( اعضای شورای لیدری) بدید که اونارم ببینیم

کسرا
    adolf

جا داره بدونین حدود ۱/۴أم آبادهای تو فارم لیستم از nw

فکر کنم تو nw کسی آباده نمیزنه چون همیشه پر میان :د

۱.بله هر روز حدود ۱۰۰ تا آباده اد میشه بعضی روزا فقط ویرایش داریم

۲.بستگی به میدون تمرین و فاصله داره حالا یه مثال میزنم بهتر منظورم برسونه یه آباده با فاصله 40 از ده شما هست میدون تمرین شماهم ۱۰ِ اگه بخواین غارت کنین

دلاور ۳ ساعت

شولی توتن ۳ ساعت ۲۰ دقیقه

گرزی ۴ ساعتو ۱۵ دقیقه

تبری ۵ ساعت

اگه میخوای سه ساعت یه بار بیای

اون ابادرو با این مشخصات اد میکنی

۱ شوالیه توتن

۲ گرزی

۳ تبری (من تبرزن نساختم جاش یک گرزی و یک نیزه دار اد کردم)

حالا اگه هر سه ساعت یک بار بیاید و فارم لیستتنو غارت بزنین چه اتفاقی میفته حدودا هر یک ساعت اتک میرسه

بازم خیلی ریزهکاری داره که تو شرایط میشه حساب کردش من یسری فارمهامو ۴ ساعت یکبار میزنم ولی حدودان هر ۴۰ مین اتک میخوره

برای اینکه این اعدادو ارقامو بدست بیارین از سایت

http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/

استفاده کنین رو یه ورق بنویسین که همیشه تو دسترستون باشه وقتی میخاین فارم اد کنین بدونین چیکار کنین

۳. اگه فقط لژیون دارین هیچ کاری نمیشه کرد که مجبور نباشین بیشتر از ۱۲ ساعت آنلاین باشین

و اینکه دوستان من تو شورا گفتن کمتر وقتمو بذارم برای فروم کم کم دارم میفهمم چرا اینو گفتن چون من از این صریحتر و بازتر نمیتونم صحبت کنم ولی شما نمیخواین متوجه شین

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط knig}{t نمایش پست ها
    آدم یه چیزایی تو حراجی میبینه شاخ در میاره :دی

http://www.axgig.com/images/00317850076726369243.bmp
    مولتی اکانت بچه های ne بود دیشب امار کسی که روش چکش زد رو در اوردیم اتفاقا تو یکی از اتحاد هاشون هم هست

12. تشکر Knig}{T تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سرور همینطور خلوت هست ساید ne هم به اندازه کافی قوی هست نیاز به مولتی اکانت نیست والا.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ArTaM نمایش پست ها
    سلام محمدرضا جان
    شمارو که میدونم سهوا اشتباه کردی چون از دژکوب سابق میشناسمت
    ولی تو این فروم این 10 سال چندبار دیدم که بیان کردن اونم کسایی که ورژن 4 پایینتر ندیدن احتمالا پست یه با تجربه مث شمارو میخونن بعد میرن دیکته میکنن واسه اینکه سوتی ندن

دژکوب ایران سال 88 راه اندازی شد حدود 6 سال پیش

درود عرض ادب

شرمنده دوستان وسط بحث تون اومدم
    دژکوب ایران سال 2004 راه اندازی شده است
    به کپی رایت پایین تصویر دقت فرمایید

شما به جامعه دژکوب ایران و به پیشکسوتان توهین کردید
    اینم فراموش نکنید پیشکسوتان دژکوب ایرانو به اینجایی که هست رسوندن
    ویرایش توسط Hawk : 03-07-2015 در ساعت 06:36 PM

دژکوب واقعیلطفا ثبت نام کنید.
    Hawk TC2 r3
    Green empire s6 r2
    LiLipood s8 r1
    PiPatalHa ts14 r1
    فقط چندتاشهلطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saiwnaay نمایش پست ها
    جا داره بدونین حدود ۱/۴أم آبادهای تو فارم لیستم از nw

فکر کنم تو nw کسی آباده نمیزنه چون همیشه پر میان :د

۱.بله هر روز حدود ۱۰۰ تا آباده اد میشه بعضی روزا فقط ویرایش داریم

۲.بستگی به میدون تمرین و فاصله داره حالا یه مثال میزنم بهتر منظورم برسونه یه آباده با فاصله 40 از ده شما هست میدون تمرین شماهم ۱۰ِ اگه بخواین غارت کنین

دلاور ۳ ساعت

شولی توتن ۳ ساعت ۲۰ دقیقه

گرزی ۴ ساعتو ۱۵ دقیقه

تبری ۵ ساعت

اگه میخوای سه ساعت یه بار بیای

اون ابادرو با این مشخصات اد میکنی

۱ شوالیه توتن

۲ گرزی

۳ تبری (من تبرزن نساختم جاش یک گرزی و یک نیزه دار اد کردم)

حالا اگه هر سه ساعت یک بار بیاید و فارم لیستتنو غارت بزنین چه اتفاقی میفته حدودا هر یک ساعت اتک میرسه

بازم خیلی ریزهکاری داره که تو شرایط میشه حساب کردش من یسری فارمهامو ۴ ساعت یکبار میزنم ولی حدودان هر ۴۰ مین اتک میخوره

برای اینکه این اعدادو ارقامو بدست بیارین از سایت

http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/

استفاده کنین رو یه ورق بنویسین که همیشه تو دسترستون باشه وقتی میخاین فارم اد کنین بدونین چیکار کنین

۳. اگه فقط لژیون دارین هیچ کاری نمیشه کرد که مجبور نباشین بیشتر از ۱۲ ساعت آنلاین باشین

و اینکه دوستان من تو شورا گفتن کمتر وقتمو بذارم برای فروم کم کم دارم میفهمم چرا اینو گفتن چون من از این صریحتر و بازتر نمیتونم صحبت کنم ولی شما نمیخواین متوجه شین
    سلام مجدد

به نظرم شما روو سلام کردن هم یکم کار کنی بازیتم بهتر میشه !!!!

شما از دیشب که راجع به میدون تمرین حرف زدیم خوب پیشرفت کردید و معلومه روو میدونتون خوب کار کردید !!!!

راجع به غارت ابادیهای ما شما یه نگاهی به مختصات ده هایی که زدین بندازین میبینین که این حرفتون که اباده های ساید مارو میزنید فقط یک مضاح میتونه باشه !!!!!!

به دوستانتون سلام *گرمه مارو برسونید !!!!

کسرا
    adolf

16. تشکر mamad.nervermore تشکر نمود
    پسندیدن mamad.nervermore پسندید
صفحه 13 از 26 نخستنخست ... 3111213141523 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع