صفحه 12 از 26 نخستنخست ... 2101112131422 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 256

موضوع: آغاز بحث و گفتگوی سرور g1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kasraparsa نمایش پست ها
    سلام خدمت *پلیر های عزیز سرور مخصوصا اکانت saiwnaay

عاقای معلم عزیز میشه یکم توضیح بیشتر بدید همینجا چرا بریم جای دیگه
    خیلی از دوستان شاید حوصلشو نداشته باشن که برن توو بخش اموزش و دوست داشته باشن همینجا از اموزش های شما استفاده کنن

فک نمیکنم شما بدون بات بتونین فقط ۳ساعت انلاین باشین پس لطف کنید به ما هم همینجا یاد بدید تا ما هم یکم یاد بگیریم

نکته دوم توو حرفاتون بحث نوع غازتتونه که من هیچی ازش سر در نیاوردم یعنی شما هر ۲ساعت غارت میزنین ؟ ولی چیزی که من میبینم از نوع غارتتوون توو تاپ اینو میگه که شما خیلی کمتر از ۲ساعت یکبار غارت میزنید حتی زیر ۱ ساعت که جای بحث زیادی داره

نکته بعد اینکه من احساس میکنم سطح شما خیلی بیشتر از این حرفا باشه و شکسته نفسی میکنید بیشتر فک میکنم اون میدون تمرینتونه که سطح ۵ !!

کسرا
    adolf hitler
    به به به اقا کسری داداش بفرما تاپ تن ماشالله شما هم مثل بقیه بچه ها از این هفته جای پای خودتون رو تو تاپ محکم کردید امید وارم که تا هفته اخر شما رو اون بالا ما لا ها ببینیم ولی در کل می خواستم بگم که اگر به تاپ تن دقت کنی تاپ غارت زیر تاپ تن پیشرفت هست و هر کاری کنی کلا زیر هستی اشخور
    فعلا یه چای بریز بخوریم

و در اخر به سلامتی همه خوبا به سلامتی همه اونایی که امروز راس ساعت 20 ده هشتم خودشون رو گرفتن بله سلامتی عمو عطا که قسمت اول پلن اکانت رو با موفغیت به پابان رسوند.
    عطا حالا اینقدر برات نوشابه باز کردم گفته باشم تو نصف این زمان باید 8 تا دیگه ده اضافه بشه ها تو رو خدا اثر بخرlol

2. تشکر Knig}{T تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ArTaM نمایش پست ها
    سلام محمدرضا جان
    شمارو که میدونم سهوا اشتباه کردی چون از دژکوب سابق میشناسمت
    ولی تو این فروم این 10 سال چندبار دیدم که بیان کردن اونم کسایی که ورژن 4 پایینتر ندیدن احتمالا پست یه با تجربه مث شمارو میخونن بعد میرن دیکته میکنن واسه اینکه سوتی ندن

دژکوب ایران سال 88 راه اندازی شد حدود 6 سال پیش
    سلام ارتام عاقا

من فک میکنم سال ۸۸ بود که بای دژکوب دادیم ما و اگه اشتباه نکنم سال ۸۴ ۸۵ بود که دژکوب استارت خورد

فک میکنم شما از ورژن ۴ شروع به بازی کردن کردی

کسرا
    adolf hitler

4. پسندیدن mamad.nervermore پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط NeMeS!S نمایش پست ها
    ارتام جان انسان جایز الخطا هست
    احتمالا به خاطر کهولت سن یادمون نیاد ولی لینک زیر یه چیز دیگه میگه
    و اینکه ما در حدی نیستیم حرفامون دیکته بشه به خاطر مشغله کاری دوستان تو کوارتر شمال غرب ما قبول مسئولیت کردیم وگر نه ما خیلی پایین تر از دوستانی هستیم که الان فرصت همبازی بودن رو باهاشون داریم

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AA%...88%DB%8C%D9%86

ویکی پدیا مرجع دژکوب رو باز بکنی تاریخشون رو نوشته

فایل پیوست 1203
    نسخه بتا که اولین بار اومد تا جایی که یادم باشه اسپید بود البته ما فارم بودیم تا زمانی که ورژن3.6 اومد و در کنار بزرگان بازی رو یاد گرفتیم در اواخر سال 87 که باز بیشتر از سال88 هست احتمالا شما تاریخ شروع دژکوب رو شروع ورژن3.6 در نظر گرفتین

با تشکر
    محمدرضا
    سلام مجدد
    این عکسی که شما گذاشتین مربوط به دژکوب هست سال 2004 دژکوب آلمان تاسیس شد(البته سایت اینتنرنت ایش)
    ولی چیزی که من گفتم دژکوب ایران(.آی آر) بود که بحث شما فکر کنم در مورد سرور 2 راند 2 ایران بود که حدود یک سال بعد شروع آی آر ران شد

سرور تست ایران که جزو سرورهای ایران حساب نمیشد 3.5 بود اشتباه نکنم ولی تو اولین سرور رسمیه ایران که سال 2009 م(88 ش) بود به 3.6 تغییر کرد
    پ ن:بحثی که اینجا بود و قبلا من دیدم در مورد خاطرات آی آر بود والا من نگفتم دژکوب از سال 88 بود گفتم دژکوب ایران
    پ ن:در کل قصد جسارت نداشتم از باب همون مشغله فکری گفتم دوستان دیگه اشتباه نکنن
    پ ن: 88 بای دژکوب!!! ما خودمون با تبلیغ یاهو از .کام دژکوب شناختیم ولی...
    ویرایش توسط ArTaM : 03-07-2015 در ساعت 02:34 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad.nervermore نمایش پست ها
    به به به اقا کسری داداش بفرما تاپ تن ماشالله شما هم مثل بقیه بچه ها از این هفته جای پای خودتون رو تو تاپ محکم کردید امید وارم که تا هفته اخر شما رو اون بالا ما لا ها ببینیم ولی در کل می خواستم بگم که اگر به تاپ تن دقت کنی تاپ غارت زیر تاپ تن پیشرفت هست و هر کاری کنی کلا زیر هستی اشخور
    فعلا یه چای بریز بخوریم

و در اخر به سلامتی همه خوبا به سلامتی همه اونایی که امروز راس ساعت 20 ده هشتم خودشون رو گرفتن بله سلامتی عمو عطا که قسمت اول پلن اکانت رو با موفغیت به پابان رسوند.
    عطا حالا اینقدر برات نوشابه باز کردم گفته باشم تو نصف این زمان باید 8 تا دیگه ده اضافه بشه ها تو رو خدا اثر بخرlol
    سلام محمد جان

عشقم راجع به تاپ باید ب*گم که میدونی تنها دارم پلی میدم و اکانت ۶ ساعت خاب داره با این حال دی*گه نمیشه جلوی اک رو ب*گیرم و به تاپ هم زیاد دقت ندارم و سعی کردم که اکانت مفیدی برای ساید باشم و بتونم اکانتی درخوره رقابت با استادایی مثل شما و بقیه دوستان توو ساید داشته باشم و تاپ هم فانه داستان هست

کسرا
    adolf hitler

7. تشکر mamad.nervermore تشکر نمود
    پسندیدن mamad.nervermore پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nemes!s نمایش پست ها
    ارتام جان انسان جایز الخطا هست
    احتمالا به خاطر کهولت سن یادمون نیاد ولی لینک زیر یه چیز دیگه میگه
    و اینکه ما در حدی نیستیم حرفامون دیکته بشه به خاطر مشغله کاری دوستان تو کوارتر شمال غرب ما قبول مسئولیت کردیم وگر نه ما خیلی پایین تر از دوستانی هستیم که الان فرصت همبازی بودن رو باهاشون داریم

http://fa.wikipedia.org/wiki/%d8%aa%...88%db%8c%d9%86

ویکی پدیا مرجع دژکوب رو باز بکنی تاریخشون رو نوشته

فایل پیوست 1203
    نسخه بتا که اولین بار اومد تا جایی که یادم باشه اسپید بود البته ما فارم بودیم تا زمانی که ورژن3.6 اومد و در کنار بزرگان بازی رو یاد گرفتیم در اواخر سال 87 که باز بیشتر از سال88 هست احتمالا شما تاریخ شروع دژکوب رو شروع ورژن3.6 در نظر گرفتین

با تشکر
    محمدرضا
    بله محمد رضا جان دقیقا همینه تو همون برهه ی زمانی بود من قبلا نسخه بتا رو دیده بودم خوشم نیومده بود یادم نمی ره با نت زغال سنگی رفیقم
    بعدا دوباره به درخواست دوستان امدیم نیم نگاهی انداختیم به ورژن 3.6 خوشمان امد:d
    و اونجا بود که معتاد شدیم

والا دیگه همه دارن از حماسه هاشون می گن ما هم یچیزی بنویسیم الکی مثلا قدیمی هستم دروغه دیگه کنتور که نمی اندازه :d

9. تشکر kasraparsa تشکر نمود
    پسندیدن kasraparsa پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

افرین کسری

ولی این سرور یکم وقتمون کمه حالا تا بتونیم در خدمت ساید و عمو عطا هستیم

乇レノ丂ム
    eelliissaa
    ویرایش توسط eli : 03-07-2015 در ساعت 02:37 AM

11. تشکر kasraparsa تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط eli نمایش پست ها
    افرین کسری

ولی این سرور یکم وقتمون کمه حالا تا بتونیم در خدمت ساید و عمو عطا هستیم

乇レノ丂ム
    eelliissaa

فقط حواست باشه الی زیر سند ازادی ها خدا عمو عطا رو حفظ کنه "d

عمو عطا اثر هنری ها شده 3 تا بقیش کو؟؟؟؟
    ویرایش توسط mamad.nervermore : 03-07-2015 در ساعت 03:00 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saiwnaay نمایش پست ها
    والا من نمیدونم چیجوری باید بفهمم چراغ کی تو اتحادتون قرمزه اگه راهی هست به ما هم یاد بدین جالبه حالا من فهمیدم چراغ قرمز بعد دوستانی که لیدر اون اتحاد بودن متوجه نشدن که طرفو زودتر بندازن بیرون

جا داره بگم اتحاد NE.۴ فقط یبار تو توسعه دهندگان بوده و الان تو تاپ غارت گراست انقدر سریع نتیجه گیری نکنید و اشتباه نکنین جالبه بدونین از اعضای شورا

unnamed اتحاد ne.۱

sharif اتحاد ne.۳

Legion اتحاد ne.۲

AnGeL اتحاد ne.۴

Rings اتحاد ne.۴

aLoNe اتحاد ne.۲

اینم اشتباه دومتون (که هر اتحاد که زورش بیشتره)

و کسی از اتحاد ne.۵ نیست چون هنوز چندروز تشکیل شده

و اینکه اگه درگیری داخلی داشتیم مثل بقیه سایدا تو تاپ مدافعین میومدیم اشتباه سوم

جای این فرافکنی و بی احترمیا یه مقدار وقت بذارین برای پیشرفت ساید تون

و به نظرم بازیکنی تازه وارد که نتون از تمام پتانسیل اکانت خودش استفاده کنه

اگه تونستین بدون یه قرون خرج کردن تنهایی بدون اینکه خوابتون به هم بریزه یا تفریحتون کم بشه به شرایط من برسین(جا داره بگم غارت تک دهکده ای با تلفات زیر ۱۰۰۰ سرباز در هفته) اون موقع یه بازیکنه معمولی هستین چون من یه بازیکنه معمولی بودم و هستم
    باز هم سلام

توو این پستتون شما اشاره کردید به ۴اتحاد توو تاپ از ساید قدرتمندتون

در جواب این حرف باید این عکس رو براتون بزارم و فک نکنم لازم به ذکر باشه که غارت هر کدوم از این اکانت ها غارت یه اتحادو تکون میده
    Untitlssssssssssssssssssssssed-1.jpg

اگه هر کدوم از این اکانت ها توو یکی از اتحاد های ساید شمال غرب باشن اتحادی از ساید قدرتمندتون توو تاپ نمیمونه

کسرا
    adolf hitler

14. تشکر Knig}{T, mamad.nervermore تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T, mamad.nervermore پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط eli نمایش پست ها
    واه کسری رومن اون بالا چیکار میکنه)
    اون بالایی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دستت درد نکنه اون بالایی یه دستی به اون پرچم ما بزن یکم باد زده کج شده دیر اومدیم توو سرور :ي

مرسی

کسرا
    adolf hitler

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آدم یه چیزایی تو حراجی میبینه شاخ در میاره :دی

http://www.axgig.com/images/00317850076726369243.bmp
    صد سال ره مسجد و میخانه بگیری
    عمرت به
    هدر رفته اگر دست نگیری
    بشنو از پیر خرابات تو این پند