صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30

موضوع: آموزه های یک لیدر

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

آموزه های یک لیدر

از دوستان و کاربران گرامی مخصوصا لیدرها خواهشمندم آموزه ها و نکاتی که یک لیدر باید به هم اتحادی و اعضای گروهش آموزش بده اینجا پست کنند. از بهترین آموزش ها و نکات به صورت گلد قدردانی خواهد شد.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود
    اولین چیزی که بایستی همه ما بهش پایبند باشیم
    قوانین سایت و درک این که این یک بازیه ...
    من کوچیکتر از اونی هستم که بخواهم بعنوان لیدر مطلبی به اساتید آموزش یا سفارش کنم .
    ولی فکر میکنم بهتر این بچشم یکبازی استراتِژک ببینم و برای برد دست به هر اقدام نادرستی نزدیم .واگر بخواهیم ریز تر وارد این سبک بازی بشیم :
    مولتی بازی بدترین حرکتی که کسی میتونه در مقابل رفقاش اقدام کنه و تمام زشتی ها و اشکالات از همین کار سر چشمه میگیره
    بقول پلیرهامون کثیف بازی !! اون بازی کن اصولی بازی نمیکنه بخاطر مشغله بالا پلی روی مولتی ها و متاسفانه اطلاعات از اتحاد ها بشکل ناجوانمردانه خارج میکنه بازی رو در رو نیست و باعث ناراحتی میشه ( با توجه به اینکه بازی استراتژیک و برتری اطلاعات از طریق جاسوسی یا اکانت غیر مولتی اشکالی در بازی وارد نخواهد کرد )
    اما با مولتی بازی حرمت اتحاد ها حفظ نمیشه و نفرات بدلیل اینکه بدروغ معرفی کردن خودشون دست به هر اقدامی در حالت جانشینی و حتی دوال خواهند زدباعث دلزدگی پلیرهااز سایت و ادامه ندادن بازی خواهد بود ( مطمئن پلیرها با کمی تجربه به این نتیجه خواهند رسید که دژکوب یک بازی گروهی و بهتر است در یک تیم یا گروه بر روی اکانت ومتحدی در یک اتحاد به موفقیت برسند ) پس نیازبه یارو و رفیق و جستجویی دوست قابل اعتماد باعث ورود و بروز این مشکل فوق الذکر خواهد شد و خطرناک تر از این وجود نداره که کسی وارد اکانتت بشه اصلا اطلاعات درسته از ایشون نداشته باشی و ...
    الان چند سرور اسپیدی که من دارم بازی میکنم تمام تلاشم این بود جلوگری کنم تا حدودی موفقیت داشتیم ولی در کل ما متضرر بازی بودیم و مولتی بازی اقایون سرور تحت تاثیر خودش قرار داد قصد ندارم سرورها بررسی کنم , ولی صحبت اینکه قدیم حرمت اتحاد ها حفظ میشد
    اما متاسفانه الان بازی رو در رو وجود نداره و با خروج اطلاعات از اتحاد نفرات برتری خودشون به رخ میکشند ( با توجه به اینکه بازی استراتژیک و کسب اطلاعات نیاز این بازی و پیروزی نفرات و اتحاد خواهد بود )
    راه حل اینکه اطلاع رسانی بشه تا پلیرهای ما در این سایت به هر کسی بدون اطلاعات قبلی اعتماد نکنند حداقل این خسارت برای یک سرور بیشتر تکرار نشه و همچنین با شناسایی ایمل های اکانت های جاسوسی ( که مولتی میباشند ) بعد از بررسی ای پی اینها بن شوند تا تکرار نشه یا هر جریمه که ...
    همچنین اکانتهای هم ای پی که دستور کار و نتیجه حاصل جهت ان اکانتها و ایمل صاحب اکانت خواهد بود همیشه مورد بررسی قرار بگیرد
    الان کلی بازیکن به این نوع بازی رو اوردن که ما بیشتر در جریان هستیم کاری از دستمون بر بیاد برای جلوگیری از این کثیف بازی میکنیم ( اکثر بازیکنان با توجه به جلوگیری نکردن این مسئله از سر انتقام جویی چنین اقدامی میکنند )
    اما قدرت مانور مدیرات سایت خیلی بیشتر در این مسئله و فکر میکنم این موضل که بیشترین مشکلات باعث شد در اولویت دوستان قرار بگیره .
    با تشکر
    lianshampoo

3. تشکر MOD S^À^W, ** NAZI **, Knig}{T, Omid تشکر نمود
    پسندیدن ** NAZI **, Knig}{T پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با درود

مجدد ...

قبل حرمت اتحاد ها گفته شد و در ادامه اینکه لیدرها بایستی در نظر داشته باشند که برای خروج و اخراج و پلنها دلیل و برنامه و طرحی درست داشته باشند
    هر پلیری با دو سرور بازی کردن توان و قدرت لیدری نخواهد داشت پس بهتر عجولانه بازی نکنیم
    لیدر که مناسب اتحاد هست انتخاب بشه این از طرف اعضا اتحاد تقاضا بشه یا پینهاد شود
    مسئله موسس اتحاد با لیدری کاملا متفاوت و این دلیل نمیشه چون lianshampoo موسس اتحاد حقی در دخالت اتحاد داره حتی اگر اتحاد تشکیل داده باشه
    و چقدر خوب میشه پلیر ها زیر بار موسس اتحاد نرن ( این یک ذهنیت اشتباه پلیرها در گیرش هستند )و بعد مدتی طلب لیدری مناسب برای اتحاد خودشون بکنند یا سریعتر تکلیف خودشون با اتحاد و سایدشون و جبهه های سرور مشخص کنند .
    متاسفانه جمعی از پلیرها اصلا درک بازی استراتژیک ندارند و در مسائل دیپلماسی شرکت نمیکنند و به احتمال خیلی زیاد از ترس درگیری و ... تن به حضور در هر اتحادی میدن که نتیجه انفرادی برای اکانتها خاص لذا به روش این پلیرها و کمک به این بازیکنان تن میدهند که دراخر سرور متوجه ضرر اکانت و تصیمیم اشتباه خود خواهند شد
    مثال میزنم :
    اکانتمون فدای اکانتی دیگر بکنیم که اصلا علاقه نداریم نتیجه بگیره و دوست نداریم تحت فشار قرار بگیریم (یک نصیحت میکنم با اینطور بازیکنان طوری برخورد بکنید که اخرین روزیه که در اون سرور پلی میدی و هر لحظه امکانش هست با دوستانتون در جبهه مقابلشون قرار بگیرید تا تکلیفتون مشخص بشه و یک زنگ به من بزید سریع خودم برسونم خخ)
    و حتما سمت جبهه باشید که بهش علاقه دارید خودتون در باتلاق تفکرات و افتخارات افرادی قرار ندید که شما بازی بدن
    در غیر این صورت حضور پلیر ها در اتحادی که فقط موسس تشکیلش داده جای اشکال داره و بهتر سریع تصمیم گیری بشه !
    ادغام بین شاخه های هم هدف و متحد ( یک جبهه ) تمرکز پلن و قدرت و شکوه برای کسب موقعیت های برتری سرور به همراه خواهد داشت
    پلیرها بایستی با قبول درخواست به اتحاد با بلعکس بعد از ورود به اتحاد پایبند به روش اتحاد ها باشند و دستورات لیدرها اجرا کنند بدون هماهنگی بین شاخهها یا خروج نکنند.
    پلیرها بعد از ارتباط با همسایه ها درنقشه و هم اتحاد ها مستقیم با لیدرها شاخه و لیدر کل درتماس باشند و خواسته ها و اهداف اتحاد و جمع مطلع شوند و نظراتشون انتقال بدن تا جبهه بازی خودشون پیدا کنند .

با تشکر
    lianshampoo
    رهام

- - - Updated - - -

آموزه ها و نکاتی که یک لیدر باید به هم اتحادی و اعضای گروهش آموزش بده اینجا پست کنند.؟

و اینکه قبل از هر چیزی با بازی اشنا بشیم
    با اصلاحات بازی و اصول بازی اشنا بشیم این اولین قدمیه که در یک اتحاد یک پلیر موفقباشید و موثردر اتحاد باشید
    بهترین پلیرها و پهترین اتحاد ها فعالترینشون هستند و مطلعترینشون
    یک تیم خیلی بزرگ باشید ولی فعال نباشید یا اطلاعات نداشته باشید یا از اصول اولیه بازی دور بشید شاید حریف یک بازیکن نشید
    بازهم اگر نتونستم مطلب که خواسته شد برسونم عذر میخواهم
    رهام

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اسپم

هادی جان پست اول من بابت کار خیر و نیکو پسندانه اقا امید بود پست دومم که گفتم وقتی نوب هستید چرا لیدر میشید اونم حذفیدی ناز شصتت دیگه چرا پست اقا پیمان رو حذف کردی از اونجا که ما بجز بازی میایم تو فوم هم بازی میکنیم فهمیدم علاقه خاصی به رنگ بنفش داری پس بگیر 820619_1.gif

بعدم خوب تقصیر من چیه مردم اسم همدیگه رو میپیچونن باهاش اکانت میسازن بعد بهشون میگی شما فلان بازیکنی رو این اکانت میگه ن ما یه تیم دیگه ایم بعد گندش در میاد اینا عمو نوب پاپ باز بودن اومدن لیدر شدن 193414_fart.gif

حالا همه بیان بگن لیدرا چی کار کنن من بیام بگم لیدرا چیکار نکنن خوب مگه چی میشه حالا 382017_on_the_quiet.gif
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

6. تشکر ** NAZI **, Knig}{T تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درود به همه دوستان

خیلی دوست داشتم تجربه های کمی که توی این 7سال کسب کردم رو دسته بندی کنم و مرتب اینجا قرار بدم از روز استارت سرور تا روز 100شدن واندر و نحوه اداره ساید. اما متاسفانه ذهن به شدت درگیری دارم و 2روز هست دارم تمرکز میکنم روی این مطالب که بنویسم نمیشه. به هر روی هر دفعه میام یه نکته ای میگم و میرم شاید بعدها همین چرکنویس های اینجا رو مرتب کردم و به صورت یه مطلب کامل ارائه دادم.

پیشاپیش بابت پراکنده بودن مطالب پوزش میخوام.

1) اصلی ترین وظیفه یک لیدر جذب تمام بازیکن های فعال منطقش هست و تفکیک بازیکنان با تجربه از تازه کارها و انتقال تازه واردین به شاخه آموزش منطقه.

2) برنامه ریزی کلی برای منطقه
    الف )کوتاه مدت : آموزش بازیکنان تازه وارد و ارائه برنامه به بازیکنان با تجربه.

آموزش به بازیکنان تازه وارد و جذب کردن این دسته از بازیکنان به بازی مهمترین وظیفه تیم لیدری هست.
    حالا این آموزش ها چی میتونه باشـه؟
    اولین و مهمترین چیز که باید یاد بگیرن اینه که دژکوب یه بازی استراتژیک گروهی هست و در اون فرد یا یک اتحاد برنده نمیشه بلکه این منطقه و یا متا هست که برنده میشه.
    دوم : بیان چگونگی بازی و آشنا کردن پلیر با واژگان دژکوبی از قبیل فارم، همر؛ آنویل و.......
    سوم: آشنا کردن پلیرها با نحوه بازی هجومی و دفاعی و هدایت کردن اونها با توجه به تایم آنلاین بودن و مقدار گلدی که خرج میکنن به سمت ساخت دفاع یا ساخت همـر.
    چهارم : ارائه برنامه آموزش بازی یعنی این که به ترتیب چه منابع و ساختمانهایی رو ارتقا بده و زمان بده بهشون حتما مثلا بگه تا فلان تایم باید این ها رو بسازی و در صورت رسیدن به تایم تشویق کنه مثلا میشه از هر منبع براش مقداری فرستاد.
    نکته خیلی مهــم: از زبان تهـدید استفاده نکنید مخصوصا توی نامه های گروهی حالا بعدا میگم دلیلش رو
    ادامه دارد....
    ب) میان مدت
    ج) بلند مدت
    ویرایش توسط ShayaN_ShangFei : 02-02-2015 در ساعت 01:21 PM دلیل: نکته مهم :دی
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود به همه دوستان

خیلی دوست داشتم تجربه های کمی که توی این 7سال کسب کردم رو دسته بندی کنم و مرتب اینجا قرار بدم از روز استارت سرور تا روز 100شدن واندر و نحوه اداره ساید. اما متاسفانه ذهن به شدت درگیری دارم و 2روز هست دارم تمرکز میکنم روی این مطالب که بنویسم نمیشه. به هر روی هر دفعه میام یه نکته ای میگم و میرم شاید بعدها همین چرکنویس های اینجا رو مرتب کردم و به صورت یه مطلب کامل ارائه دادم.

پیشاپیش بابت پراکنده بودن مطالب پوزش میخوام.

1) اصلی ترین وظیفه یک لیدر جذب تمام بازیکن های فعال منطقش هست و تفکیک بازیکنان با تجربه از تازه کارها و انتقال تازه واردین به شاخه آموزش منطقه.

آموزش به بازیکنان تازه وارد و جذب کردن این دسته از بازیکنان به بازی مهمترین وظیفه تیم لیدری هست.
    حالا این آموزش ها چی میتونه باشـه؟
    اولین و مهمترین چیز که باید یاد بگیرن اینه که دژکوب یه بازی استراتژیک گروهی هست و در اون فرد یا یک اتحاد برنده نمیشه بلکه این منطقه و یا متا هست که برنده میشه.
    دوم : بیان چگونگی بازی و آشنا کردن پلیر با واژگان دژکوبی از قبیل فارم، همر؛ آنویل و.......
    سوم: آشنا کردن پلیرها با نحوه بازی هجومی و دفاعی و هدایت کردن اونها با توجه به تایم آنلاین بودن و مقدار گلدی که خرج میکنن به سمت ساخت دفاع یا ساخت همـر.
    چهارم : ارائه برنامه آموزش بازی یعنی این که به ترتیب چه منابع و ساختمانهایی رو ارتقا بده و زمان بده بهشون حتما مثلا بگه تا فلان تایم باید این ها رو بسازی و در صورت رسیدن به تایم تشویق کنه مثلا میشه از هر منبع براش مقداری فرستاد.

ادامه دارد....
    ب) میان مدت
    ج) بلند مدت
    سلام

شایان جان و تمامی دوستانی که مایل هستن در مورد لیدری آموزش های ارسال کنند , میتوانید برای خودتون یک موضوع ارسال کنید و فقط خودتون اونجا پست بزارید و به مرور زمان اون موضوع رو کامل کنید .

اینطوری بهتر می باشد.
    برای تغییر نام کاربری به لطفا ثبت نام کنید. مراجعه کنید.

قبل از هر گونه فعالییت در انجمن لطفا ثبت نام کنید. را مطالعه کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BariSH_N نمایش پست ها
    سلام

شایان جان و تمامی دوستانی که مایل هستن در مورد لیدری آموزش های ارسال کنند , میتوانید برای خودتون یک موضوع ارسال کنید و فقط خودتون اونجا پست بزارید و به مرور زمان اون موضوع رو کامل کنید .

اینطوری بهتر می باشد.
    درود
    هادی جان فکر کنم همینجا بذاریم پست که همه بیان همفکری کنن بهتـره ؛ خودم رو در حدی نمیبینم که تاپیک جدا واسه آموزش باز کنم
    ما
    فقط

پوزخند

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_shangfei نمایش پست ها
    درود به همه دوستان
    نکته خیلی مهــم: از زبان تهـدید استفاده نکنید مخصوصا توی نامه های گروهی حالا بعدا میگم دلیلش رو
    ادامه دارد....
    پنجم : ترویج بازی گروهی . به این صورت که میتونید هر 5اکانتی که تقریبا به هم نزدیک هستند توی یه گروه قرار بدید و توی اتحادتون چند تا از این گروه های 5نفره تشکیل بدید و توی فروم داخلی اتحاد براشون صفحه اختصاصی باز کنید که فقط خود اعضای اون گروه قابل بازدید باشه که با هم هماهنگی انجام بدن. میتونید حتی هر هفته بین این گروه ها رقابت ایجاد کنید و به گروهی که بیشترین پیشرفت رو داشتن پاداش بدید یا به شاخه های بالاتر منطقه منتقل کنید؛ اینجوری مجبور هستند به هم کمک کنن.

ششم : هر عملی عکس العملی داره یعنی تا شما به پلیرهای منطقه حال ندی اون ها هم به حرفت گوش نمیدن پس پلیرهای با تجربتون که غارت میکنن وهجومی کار میکنن رو موظف کنین بخش کوچیکی از غارتشون رو بدن به پلیرهای دفاعی ساز و تازه کار ؛ اون هم با برنامه . مثلا بیخودی هی mm ندین دفاع بفرستین فلان جا؛ پلیر میگه به من چه . اول بهش حال بدید بعد ازش حال بخواید. مثلا منابعی که غارتگرها میدن به پلیرهای اتحاد میشه سه،چهارمش رو بگید خرج پاپ بازیش کنه و بقیش رو فقط دفاع بسازه.

نکتـه مهـــم : دژکوب یک بازیه زمانبره و حدود یک سال هر سرور طول میکشه پس صبـــور باشیــد.
    ادامه دارد.....
    ویرایش توسط ShayaN_ShangFei : 02-02-2015 در ساعت 08:57 PM دلیل: نکته مهـــم
    ما
    فقط

پوزخند

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها

نکتـه مهـــم : دژکوب یک بازیه زمانبره و حدود یک سال هر سرور طول میکشه پس صبـــور باشیــد.
    ادامه دارد.....
    خوب تا اینجا از بحث 2) برنامه ریزی کلی برای منطقه

یه بخشی از آموزش به تازه واردها رو گفتم؛ این قسمت خیلی مفصل هست بعدا تکمیلش میکنم و توی یه تاپیک جدا قرار میدم.

ارائه برنامه به بازیکنان با تجربـه : این قسمت یه ذره توجه بیشتـری میخواد چون این برنامه که بازیکنان با تجربه قرار هست داده بشه با توجه به برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت هست در نتیجه قبل از ارائه برنامه باید بدونی از اون بازیکن با تجربه طی یک سال اینده چی میخوای و با توجه به اون خواسته بهش برنامه بدی اما توی اولین حرکت باید قبل از گرفتن ده دوم 15 کراپی تکلیف منطقه رو مشخص کنی و هر بازیکن با هماهنگی شما 15 کراپ بگیره نه هر جا که خودش دلت خواست این خیلی مهمه.

شما که تاپ لیدر منطقه هستی باید برای یک سال منطقه به فکر کارها و افراد زیر باشی.

تشکیل شورای لیدری :
    حداقل 3نفر حداکثر 5نفـر که با هم هماهنگ باشند و تجربه لیدری و دست کم 1/یک سرور تا آخر مونده باشه و ته بازی رو دیده باشه

تشکیل تیم دفاعی با سرپرستی یه پلیر با تجربه که قبلا بالای 100 موج اتک روی ده خودش رو دیده باشه و توانایی آنالیز حمله ها که با چه نوع نیروی هست رو داشته باشه این سرپرست تیم دفاعی میتونه از اعضای شورای لیدری باشه و یا نباشه. با شرح وظایف مشخص
    وظایف : اعضای تیم دفاعی توی اتحاد ها خواهند بود و باید روی هر اکانتی که حمله میاد جانشین بشن و آنالیز کنن حتی پلیر آخر اتحادشون با یه دهکده؛
    اگه یادتون باشه گفتم توی آموزش تازه کارها که منابع بدید بهشون و ازشون بخواین بخشی از اون رو دفاع بسازند نظارت بر ساخت این دفاع به عهده تیم دفاعی هست.
    اکسل کردن آمار دفاعی اکانت ها به تفکیک هر ده که زمان نیاز به دفاع سر در گم نباشن و بدونن نزدیک هر اکانت مهم چه مقدار دفاع دارند.

تشکیل تیم پلنری با سرپرستی با تجربه ترین بازیکن منطقه در زمینه پلن ریزی با شرح وظایف مشخص
    اصلی ترین وظیفه آنالیـز پلیرهای سایدهای دیگه هست. بازیکن معروف ها رو همه میشناسند تیم پلنری باید اون هایی که چراغ خاموش یه گوشه دارن بازی میکنن رو شناسایی کنن که یهو تیم دفاعی با یه اتک از اکانت 4دهکده ای توی میدگیم مواجه نشه که رکب بخوره.

بررسی آمار هجومی اکانت های خودی و اکسل کردن این آمار تا در وقت مقتضی و انجام پلن از اونها استفاده بشه

ادامه دارد.... این بخش وظایف پلنری باید تکمیل شه الان مغزم نمیکشه

ساختن دست کم یه همر جاسوس اکانت رومن ترجیحا نزدیک مرز ( دلیلش رو میگم)

ساختن دست کم 3تا همر رعد در 3اکانت ترجیحا لب مرز ( دلیلش رو میگم)

نکته مهـــم : لیــدر گرامی روی دست بازیکن 2دهکده ای منطقت توی حراجی چکش نزن اون همین یه ذره نقره رو داره شما بذار 10 شب به بعد که فقط حرفه ای های مثل خودت توی حراجی هستن بیا خرید کن بذار پلیر منطقه باهات حال کنه نه این که ازت شاکی شـه.

ادامه دارد.......

پی نوشت : خواهش می کنم اگه کسی میخونه یه اظهار نظری بکنه اگر هم کسی نمیخونه وقت نذارم. ممنون
    ویرایش توسط ShayaN_ShangFei : 02-03-2015 در ساعت 08:47 PM دلیل: نکتــه مهــــــــــــــــم
    ما
    فقط

پوزخند

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

اقا لطف کردید و وقت گذاشتید برای این مطالب مگه میشه دوستان مطالعه نکنن من خودم به شدت پیگیر این بحث هستم و به دوستان هم پیشنهاد دادم این تاپیک رو دنبال کنن با اینکه الان دارم 50 پلی میکنم بازی رو ول کردم دارم این پست جدیدتون رو میخونم

تاثیر مطالب شما به این حد بود که لیدر اتحاد مون امروز تو گارنا پیشنهاد داد که بچه ها رو به دسته های 5 تایی تقسیم کنیم با خودم فکر کردم گفتم این چیزا از مخ این لیدرمون در نیومده ها نگو اومده اینجا و مطلب رو ن تنها خونده بلکه داره اجراش هم میکنه

دوستان بیشتر موسس اتحاد هستن تا لیدر امیدوارم از مطالب استفاده کنن و ما هم در اینده شاهد لیدر های قوی از این تاپیک باشیم تا موقع بازی انقدر حرص نخوریم

اقا باز هم ممنون از مطالب و وقتی که گذاشتید
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

13. تشکر ShayaN_ShangFei, ** NAZI **, MOD.RED تشکر نمود
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین