صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30

موضوع: آموزه های یک لیدر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

لیدر نه دف کورد ، نه پلنر ، نه لانچر حملات ، و نه مسئول اموزش ساید و نه ...
    لیدری که بخواد همه این کارارو خودش انجام بده نمیتونه به اندازه کافی تاثیر گذار باشه ، لیدری مثل مدیر کلی هست که معاونت های خودش داره و معاونت ها هم کارشناس های خودشونو باید داشته باشند ، اینجا معاونت ها میشه دف کورد ، پلنر ، مسئول اموزش و ....
    لیدر تصمیم گیرنده و مشخص کننده اهداف ساید ، کسی هست که باید از معاونت هاش کارای لازم رو بخواد و پیگیر باش
    یه لیدر خوب کسی هست که :
    تو سرور یه اکانت خوب داره (شما هر چقدرم سابقت خوب باشه تو سرور باید اکانتت خوب باشه تا مقبولیت داشته باشی)

ان تایم بالایی داشته باشه (نامه ها باید جوابد داده بشه ، تو ریدکال باید حضور داشته باشه تا با بازیکنا در ارتباط باشه و...)

پول خوبی داره و باید خرج کنه ( بتونه همر بخره، گلد بده به بازیکنا، پارکینگ جور کن و ....)

تجربشم ای بدک نباشه و یه سرور تو یه اتحاد خوب تموم کرده باشه و مشاورای خوبی و واسه خودش انتخاب کرده باشه
    ------
    یادمه اولین نامه ای که از یکی از بهترین لیدرای دژکوب گرفتم اشاره میکرد به تنظیمات ساعت جهانی تا همه اکانت ها دارای ساعت یکسانی باشن ، اونجا بود که فهمیدم دژکوب یعنی زمان رو در اختیار داشتنش
    یه لیدر خوب واسه زمان های مختلف بازی باید برنامه های مختلفی باید داشته باشه
    قبل کتیبه :
    تا قبل کتیبه ها باید بازیکناتون آموزش کامل دیده باشن و مهارت های کامل بازی و بلد باشن ، به روحیه همکاری و بازی تیمی رسیده باشن و تونسته باشین جذب حداکثری از کل بازیکنایی که ثبت کردن داشته باشین و از رها شدن اکانت ها و حذف بازیکنا تا جایی که میتونیین حلوگیری کنین ، به یاد داشته باشین همه بازیکناتون نمیتونن فوق العاده باشن از هر بازیکنی به اندازه پتانسیلش انتظار داشته باشین ولی از همه بازیکنان انتظار بازی گروهی وهمکاری در راستای کمک به ساید و در حد توانش داشته باشین
    چه جوری روحیه همکاری و تو تیم تزریق کنین :
    تو فروم اتحاد یه قسمت امتیاز بندی یا یه جایی که کیا عمل کردن به دستورات و کیا نه بذارین

از بازیکناتون بخواین یه مقدار منابع به هرکی که دوست دارن بفرستن خودتون تو اون نامه هم لینک اینکاریو که کردین بزارین (فرمانده اونیه که به نیروهاش بگه بیاید نه اینکه برین )

اگه سفارت تو ده خودتون نیست واسه بالا بردن سفارت درخواست منابع کنین

ازشون بخواین جاسوس تحقیق کنن و به عنوان نیروی کمکی به دههای بازیکنای دیگه اتحاد ارسال کنن

و هر روش دیگه ای که باعث ایجاد ارتباط بین بازیکنا و کمک به همدیگه باشن

مانع حذف پلیرها بشین:
    بازیکنای با پتانسیل که توان مالی کمی دارن شناسایی کنین و به اونا گلد بدین(بهتر از این هست که مثلا 60 تومن بده اخر بازی یه همر بخری، با اون 60 تومن درست سرمایه گذاری کنه میتونه واسه اخر بازی به جا یکی، 3 تا همر داشته باشه )

کمکشون کنین ، مشکلاتشون و حل کنین ، قوانین ساید بنویسین ولی خودتون قاضی نباشین و قضاوت و به یه شورای 3 نفره بدین (قوانین واحه مشترک ، 15 کراپی ، ... )

اگه میتونن کنار اکانت اصلی یه اکانت دیگه هم بالا بیارن تا بعدا از دف یا پارکینگش استفاده کنن

بازی یه پروسه 1 سالست و حداکثر فشار نباید تو همون اول بازی به بازیکن وارد بشه ، مثل یه بازیکنی که داره واسه المپیک اماده میشه، بازیکن باید بعد 1 سال به نقطه اوج فشار خودش برسه بخواین از همون اول روش فشار بیارین ، نمیتونن تحمل کنن و ووقتی ببینین از کارو زندگی افتادن میرن رو حذف

به ریدکال حساس باشین تا دوستیها توش شکل بگیر

اموزش :
    نقاط امنیتی تو نگهداری اکانت و اموزش بدین، و از سو استفاده های که وجود داره اگاهشون کنین

نیروی هجومی ، دفاعی ،جاسوس ، نحوه ساخت همر و رمر ، پروسه بازی (اخر بازی وهدف از بازی) ، تاسیس ده دوم ، بالا بردن پاپ اصولی ، بازرسی اکانت ها ، داشتن امار اکسلی از پیشرفت بازیکن ها و دادن برنامه واسه بازیکنای سرور اولی (بازم تاکید میکنم روشون فشار نیارین )

اینسرت ، حمله همزمان ، چیف ، کراپ لاک ، صفر کردن ده، فیک ، کتیبه ها ، ...

غارت و تاکید داشته باشین و روش حساس باشین

اماده کردن بازیکن واسه گرفتن کتیبه ها

اماده کردن بازیکنا برای شروع جنگ های فرا منطقه ای

مانور های نظامی داشته باشین هم فان هست و هم باعث امادگی میشه

واسه بعد کتیبه ها و پایان بازی .....

در آخر لازمه از امید خان تشکر کنم که بانی یه همچین محیطی شدن و همیشه در تلاش برای بهبود کیفیت سایت و بازیکنا هستن (الان بینم دلت میاد گلد ندی just kidding )

علی پوآرو

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درود به همه دوستان

خیلی دوست داشتم تجربه های کمی که توی این 7سال کسب کردم رو دسته بندی کنم و مرتب اینجا قرار بدم از روز استارت سرور تا روز 100شدن واندر و نحوه اداره ساید. اما متاسفانه ذهن به شدت درگیری دارم و 2روز هست دارم تمرکز میکنم روی این مطالب که بنویسم نمیشه. به هر روی هر دفعه میام یه نکته ای میگم و میرم شاید بعدها همین چرکنویس های اینجا رو مرتب کردم و به صورت یه مطلب کامل ارائه دادم.

پیشاپیش بابت پراکنده بودن مطالب پوزش میخوام.
    با عرض پوزش بخشی از این مطالب تکراری هست ولی یه ذزه تهش رو اضافه کردم صلاح دیدم این بخش آموزش تازه کارها یه جا جمع بشــه؛ این آموزش تا زمان کتیبه ها هست اگر درست پیش برید زمان کتیبه به بعــد دیگه بچه هاتون حرفـه ای شدن!
    1) اصلی ترین وظیفه یک لیدر جذب تمام بازیکن های فعال منطقش هست و تفکیک بازیکنان با تجربه از تازه کارها و انتقال تازه واردین به شاخه آموزش منطقه.

2) برنامه ریزی کلی برای منطقه
    الف )کوتاه مدت : آموزش بازیکنان تازه وارد و ارائه برنامه به بازیکنان با تجربه.

آموزش به بازیکنان تازه وارد و جذب کردن این دسته از بازیکنان به بازی مهمترین وظیفه تیم لیدری هست.
    باز هم تاکید میکنم تیم لیدری و نه تاپ لبدر ؛ این بخش به عهده لیدرهای شاخه ها هست که با توجه به سیاست کلی منطقه انجام میشه.
    حالا این آموزش ها چی میتونه باشـه؟
    اولین و مهمترین چیز که باید یاد بگیرن اینه که دژکوب یه بازی استراتژیک گروهی هست و در اون فرد یا یک اتحاد برنده نمیشه بلکه این منطقه و یا متا هست که برنده میشه.
    دوم : بیان چگونگی بازی و آشنا کردن پلیر با واژگان دژکوبی از قبیل فارم، همر؛ آنویل و.......
    سوم: آشنا کردن پلیرها با نحوه بازی هجومی و دفاعی و هدایت کردن اونها با توجه به تایم آنلاین بودن و مقدار گلدی که خرج میکنن به سمت ساخت دفاع یا ساخت همـر.
    چهارم : ارائه برنامه آموزش بازی یعنی این که به ترتیب چه منابع و ساختمانهایی رو ارتقا بده و زمان بده بهشون حتما مثلا بگه تا فلان تایم باید این ها رو بسازی و در صورت رسیدن به تایم تشویق کنه مثلا میشه از هر منبع براش مقداری فرستاد.
    نکته خیلی مهــم: از زبان تهـدید استفاده نکنید مخصوصا توی نامه های گروهی حالا بعدا میگم دلیلش رو

پنجم : ترویج بازی گروهی . به این صورت که میتونید هر 5اکانتی که تقریبا به هم نزدیک هستند توی یه گروه قرار بدید و توی اتحادتون چند تا از این گروه های 5نفره تشکیل بدید و توی فروم داخلی اتحاد براشون صفحه اختصاصی باز کنید که فقط خود اعضای اون گروه قابل بازدید باشه که با هم هماهنگی انجام بدن. میتونید حتی هر هفته بین این گروه ها رقابت ایجاد کنید و به گروهی که بیشترین پیشرفت رو داشتن پاداش بدید یا به شاخه های بالاتر منطقه منتقل کنید؛ اینجوری مجبور هستند به هم کمک کنن.

ششم : هر عملی عکس العملی داره یعنی تا شما به پلیرهای منطقه حال ندی اون ها هم به حرفت گوش نمیدن پس پلیرهای با تجربتون که غارت میکنن وهجومی کار میکنن رو موظف کنین بخش کوچیکی از غارتشون رو بدن به پلیرهای دفاعی ساز و تازه کار ؛ اون هم با برنامه . مثلا بیخودی هی mm ندین دفاع بفرستین فلان جا؛ پلیر میگه به من چه . اول بهش حال بدید بعد ازش حال بخواید. مثلا منابعی که غارتگرها میدن به پلیرهای اتحاد میشه سه،چهارمش رو بگید خرج پاپ بازیش کنه و بقیش رو فقط دفاع بسازه.

نکتـه مهـــم : دژکوب یک بازیه زمانبره و حدود یک سال هر سرور طول میکشه پس صبـــور باشیــد.

هفتم :از ماه دوم (هفته هشتم) به بعد شروع کنید به نشون دادن لینک ها از سرورهای مختلف لینک هایی که هم مدافع و هم مهاجم معلوم باشه و توضیح بدید که توی دژکوب هم کسانی که دفاع میسازن مهم هستند هم مهاجمین .

هشتم: برای هر بازیکن برنامه جدا داشته باشید با توجه به تایم آنلاینی و گلدی که میخره یه نسخه عمومی نپیچین برا همه

نهــم: به طور استاندارد برای کسی که نرمال بازی کنه با یه گلد کم بدون خرید اثر هنری و باسبک کلاسیک (گرفتن جشن توی تالار ) میشه هر 10 روز یه ده زد البته برا کسی که هزینه میکنه هر 5روز؛ پس توی ماه دوم هر بازیکن باید دست کم 5ده داشته باشه اگر نداشته باشه ضعف لیدری شماس دوست عزیز که یادش ندادی؛ این خیلی مهمه که بازیکنها تا هفته هشتم به 6 ده برسن چون تا زمان کتیبه ها حدود 45 روز مونده و میتونید به ازای هر 4تا ده که یه پلیر معمولی داره ازش بخواید توی یه ده با سربازخونه 20 دفاع بسازه بدون این که منابع کم بیاره برای پاپ بازیش
    برای نیزه دار 340 تا منبع احتیاج داریم و در ساعت 24 تا میشه ساخت و در یک روز 576 تا
    24*340=8160 یعنی در ساعت 8160 تا منبع نیاز داریم و هر ده 6-4-4-4 معمولی بدون هیچ پلاس و واحه ای در شرایطی که همه منابع 10 باشه در ساعت 4800 تا منبع تولید میکنه
    شما 4تا دهت باشه برا پاپ بازی 1.5 دهت هم باشه واسه دف سازی در روز 600تا نیزه دار میسازی بدون این که فشاری به پلیر بیاد حالا شما در 45 روز ضرب کن میشه 27000 نیزه دار از یه اکانت و از یه ده زرهش رو هم ببر رو 15 .

حالا این رو تعمیم بدید به دست کم 50 اکانت معمولیه سایدتون میشه 1.350.000 نیزه دار سطح 15. این جدا از اکانت هایی هست که به صورت حرفه ای و با هزینه کردن گلد دفاع میسازن. همین محاسبات رو برای گول و رومن انجام بدید عملا شما بدون هیچ هزینه زمانی و مالی 4.5 میلیون دفاع دارین از 150 اکانت معمولیه منطقتون که فقط از یه دهشون و توی 45 روز دفاع ساختند.

این عدد و رقم نه خوشبینانه هست نه رویایی باز اگر 15 روز رو هم کم کنیم که به هر دلیلی توی این 45 روز نسازه دفاع و 30 روز محاسبه کنید باز هم حدود 2.8 میلیون دفاع ثابت دارید که بعد کتیبه ها پخش میکنید روی کتیبه ها تون و دیگه نیاز نیست با هر اتک تنتون بلرزه و هی کتیبه جابجا کنید.

نکتـــه مهــــــــــــــــم : میبینید نیـازی نیست که خودتون 10 تا اکانت مولتی داشتـه باشید ؛خودتون روی یه اکانت وقت بذارید و اون زمانی که برای مولتیاتون میخواین بذارین نصفش رو بذارین واسه پلیرهای منطقه؛ بیشتر هم منافع داره براتون.

این مبحث آموزش تازه کار ها تا اینجا تموم میشه چون بعدش دیگه حرفه ای شدن. در ادامه اون پست های نصفه و نیمه رو هم تکمیـل میکنم!
    ویرایش توسط ShayaN_ShangFei : 02-08-2015 در ساعت 04:54 PM
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درود

این یه اکانت هست که سرور e1 هفتـه 14 ثبت نام کرده

الان 12 روزه که داره بازی میکنه و 2روز دیگه میتونه ده2 رو بزنه یعنی 14 روز ولی از ده دو به بعد دیگه 10 روز یه ده میشه زد البته اینجا هم میتونست ولی تایم آنلاینیش به شدت پایینه و جمعه ها هم نیست 2روز هم این وسط ها اصلا آن نشد.

همینطور که در عکس پایین میبینید توی 10 روز 320 تا پیاده هم داره و چند تایی هم تلفات داده به غیر از گلدی که خود سایت میده یه دونه گلد یا سیلور هم نخریده

باز در عکس پایین میبینید که منابع هم سرریز داره با این که نیرو در ساخت داره پاپ بازیش هم داره میکنه.

پس با یه آموزش صحیح میشه از کسی که مثل این دوست من که تا حالا اصلا دژکوب ندیده بود هم یه بازیکن ساخت؛ فقط یه ذره همت مضاعف میخواد.

نکتــه خیلی مهــم: این پلیر هست که به یه اکانت مقبولیت میده ونه اکانت به پلیر.
    ویرایش توسط ShayaN_ShangFei : 02-07-2015 در ساعت 06:40 PM دلیل: همت مضاعف :دی
    ما
    فقط

پوزخند

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

تاپیک بسیار خوبی هست. کارهای خوبی میشه اینجا انجام داد. دارم با بچه های تیم فنی خودمون صحبت میکنم که اگه بشه یه جور مجله آموزشی ایجاد کنیم.

اینجا هم به زودی مطالی بسیار خوبی میزارم در ادامه صحبت های شایان عزیز.

فقط یه تقاضایی هم دارم: اگه ادمین های عزیز فرصت دارن، لطف کن تحربیاتشون رو به تحریر در بیارن و اینجا قرار بدن. من هم لینک این تاپیک رو چند روز دیگه در کل سرورهایی که بازیکن داریم اونجا، پخش میکنم که بیان ملت بازدبد کنن و بخونن
    AreF

5. پسندیدن cyrous, BluR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GomBa GomBa نمایش پست ها
    تاپیک بسیار خوبی هست. کارهای خوبی میشه اینجا انجام داد. دارم با بچه های تیم فنی خودمون صحبت میکنم که اگه بشه یه جور مجله آموزشی ایجاد کنیم.

اینجا هم به زودی مطالی بسیار خوبی میزارم در ادامه صحبت های شایان عزیز.

فقط یه تقاضایی هم دارم: اگه ادمین های عزیز فرصت دارن، لطف کن تحربیاتشون رو به تحریر در بیارن و اینجا قرار بدن. من هم لینک این تاپیک رو چند روز دیگه در کل سرورهایی که بازیکن داریم اونجا، پخش میکنم که بیان ملت بازدبد کنن و بخونن

تشکر ویژه از شما و آقای علی پوارو و آقا شایان عزیز و همچنین سایر دوستان که در این تاپیک ارزشمند فعالیت می نمایند

ما منتظریم باقی دوستان هم تجربیاتشون رو به اشتراک بگذارند ، بعد بصورت دسته بندی شده ، از تمامی راهنمایی های دوستان استفاده کنیم و تاپیک رو بصورت یک تاپیک جامع تبدیل کنیم و لینک تاپیک رو در تمامی سرورها قرار بدیم

7. تشکر Aref, cyrous, WondeR, MOD AdMirAl, MOD Ali_Poaro, BluR تشکر نمود
    پسندیدن cyrous, WondeR, Aref, BluR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درود این بخش رو میخوام یه ذره بازش کنم یه توضیح کوچیک بدم روش

چهارم : ارائه برنامه آموزش بازی یعنی این که به ترتیب چه منابع و ساختمانهایی رو ارتقا بده

ببینید این 2تا اکانته از یه سرور ؛ یه ساید ؛ یه منطقه و یه اتحاد

میبینید اولی 3تا ده و 1883تا پاپ داره و دومی 5تا ده 1744 تا پاپ ؛ چه جوری میشه اون تعداد ده کمتر ولی پاپ بیشتر و دومی 5تا ده و پاپ کمتر

یه نگاه به زمان ثبت نام 2تا اکانت میندازیم.

این اولی این هم دومی.

با توجه به UIDدو تا اکانت اولی 2.5ماه زودتر یعنی اوایل سرور ثبت کرده و دومی که من باشم خوب هفته 11 ثبت نام کردم . حالا چرا اون 3تا ده داره علی رغم جمعیت بیشترش و من 5تا ده با جمعیت کمتر.؟ تازه من به سبک کلاسیک با جشن ده میزنم نه با اثر هنری.

این یعنی تازه کاره و کسی بالا سرش نبوده و هرچی خواسته ساخته توی دهاش ساختمونهای بی ربط و غیر ضروری و اگه بشه توی دهش رو نگاه کرد حتما توی هر 3تا دهش از همه نیرو ها یه 40تا 50 تا ساخته و برا خودش خوشحاله. اما از اون طرف اکانت ما فقط پاپ مفید زده یعنی چی ؟
    اول یه عکس از بیرون و داخل یکی از دهکده هام میذارم تا متوجه شید

یعنی فقط منابع 10 کردم هیزم شکن سطح 10 (62500*4 میشه 250کی)
    + خشت سطح 10(62500*4 میشه 250کی)
    + آهن سطح 10 (67500*4 میشه270 کی منبع)
    + گندمـزار سطح 10 (62500*6 میشه375کی منبع)
    + کارخونه ها چوب بری و آجر پزی و آهنگری هر کدوم 25000منبع
    + آسیاب ( 57000منبع) +نونوایی(115200 منبع) به این ها اضافه کن یه
    عمارت قهرمان سطح 10 (114200 منبع) واسه گرفتن یه واحه 25% اگه یادتون باشه بالا گفتم که جشن هم میگیرم پس
    1تالار سطح 1(4500منبع) هم نیاز دارم که پیش نیازش دارالفنون سطح 10 ( 19700منبع)
    که این هم پیش نیازش یه سربازخونه سطح 3 (2900 منبع) هست انبار هم 14 (46000منبع) و انبار غذا هم 12( 17700منبع) کفایت میکنه
    ساختمون اصلی هم 10 (7400 منبع) میکنیم و یه بازار واسه تعدیل کردن که من تا سطح 10 میبرم(13000) بالا
    ویه اقامتگاه سطح 10 (60000منبع) + 3تا دون مهجر (25000*3 میشه 75000منبع)

که جمع اینها میشه 1،700،000 منبع.

حالا من الان 4تا ده دارم که ده اول و 15 کراپی و منابع سرشار غارت رو هم میذارم واسه کراپ آپ کردن کپ و نیرو سازی و جشن.

منابع ده 3و 4 رو تزریق میکنم به ده 5 واسه ارتقا هر ده 6*4*4*4 با یه واحه 25% در ساعت 6250 تا تولید داره ضربدر 2که کنی میشه 12500 واسه 1ساعت توی 2تا ده ضربدر 24 کنی میشه 300،000تا واسه 1 روز اگه این رو در 6 روز ضرب کنی میشه 1،800،000 تا منبع حالا میگم چرا 6 روز . با این محاسبات 1.8میلیون منبع داری توی 6روز وبرای تکمیل دهت 1.7 نیاز داری 100کی هم اضافه داری.

حالا چرا 6 روز ؟ اگه همین جور که من گفتم ده رو بکشی بالا الان باید 1200تا امتیاز فرهنگی داشته باشی و 400 تا هم از کلاه تریبون اضافه میشه که میشه 1600تا توی 4تا دهت هم داری جشن میگیری میشه 2000تا که مجموعش میشه 3600 تا در روز. حالا ده 5 امتیاز فرهنگیش 43000تاس و ده 6 امتیاز فرهنگیش 65000تا پس 22000 تا کم داریم حالا این 22000تا تقسیم بر 3600تا در روز کنی میشه 6.1 روز پس بعد 6روز هم دهت تکمیله هم امتیاز فر هنگی داری واسه ده 6.

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها

نهــم: به طور استاندارد برای کسی که نرمال بازی کنه با یه گلد کم بدون خرید اثر هنری و باسبک کلاسیک (گرفتن جشن توی تالار ) میشه هر 10 روز یه ده زد البته برا کسی که هزینه میکنه هر 5روز؛ پس توی ماه دوم هر بازیکن باید دست کم 5ده داشته باشه اگر نداشته باشه ضعف لیدری شماس دوست عزیز که یادش ندادی؛ این خیلی مهمه که بازیکنها تا هفته هشتم به 6 ده برسن
    توی پست قبلی گفتم 10 روز میبینید تمام جوانب سنجیده شده پس میشه 6روزه ؛ 10 روز برای کسیه که تایم آنلاینیش کمـه.
    می بینید بازی به همین راحتیه مشروط بر این که با حساب و کتاب به بازیکن هاتون آموزش بدید.

یه نکته که دوستان غلط گیر معمولا میان میگن اینه که شما گلد داری ما گلد نداریم.

بله عزیزم من گلد میزنم ولی به غیر از یه پک 250 تایی که فکر کنم میشه 16 تومن دیگه نخریدم اون هم واسه کلوپ طلایی وفارم لیست و این حرفها بقیه گلدم رو از خود سرور و حراجی تامین کردم.

من معمولا توی زمانهای مختلف روی اجناس پر طرفدار مثل قفس،پماد ،نوار زخم و از همه مهمتر اثر هنری چکش میزنم تا دستم بیاد چه زمانی حراجی خلوته و ارزون و کی حراجی میشه بازار مکاره و شلوغ و گرون . توی ارزونی میخرم و توی گرونی میفروشم اینجوری گلد اکانت رو تامین میکنم.

اینها رو ببینید

اینها فروش بود

یه نمونه هم از خرید میذارم

میبینید 39تا قفس خریدم 212 سکه یعنی هر قفس میشه5.4 سکه و توی لینک بالا 50 تا قفس فروختم 1200 سکه یعنی هر قفس 24 سکه یعنی 4.5 برابر سود کردم.

حتی شده اثر هنری 1800تا خریدم 15000تا فروختم.

میبینید به جای غر زدن میشه بازی کرد و از بازی لذت برد.

سربلنـد، پیـــروز ودنباله دار باشید.

پی نوشت : این پست خیلی بهتر بود اما دفعه قبل تاارسال کردم از سایت پرت شدم بیـرون
    ویرایش توسط ShayaN_ShangFei : 02-12-2015 در ساعت 07:28 PM دلیل: تصحیح لینک عکس
    ما
    فقط

پوزخند

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و وقت بخیر به همه دوستان که زحمت می کشن

یه خواهشی دارم اینکه به جای اینکه مطالب بسیار طولانی بزارید سعی کنید از 0 به 100 برسید.

نه اینکه از 25 به 50 و از 75 به 100 . این وسط ممکن هست خیلی از مطالب ایراد داشته باشه و چون به این صورت گفته شده نفر بعدی نمیتونه اصلاح کنه

بهتر هست به جای نوشتن اعداد و عکس زیاد از فرمول های ساده نا نوشته بازی استفاده بشه. به طور مثال تو یه جدول بیارید که چه ساختمون هایی تا چه سطحی ساخته بشه . بعد وقتی به این سطح رسیدن این مقدار امتیاز میدن و ساختمون های بعدی به چه صورت..

همین الان در عکس هایی که بعضی از دوستان گذاشتن برای آموزش ایراد هایی هست. چه بهتر که با اصول آموزش بدین تا یه پلیر جدید مثل من درست و اصولی بازی رو فرا بگیرم و بتونم به دیگران نیز آموزش بدم.. و چه بهتر که مفید و مختصر باشه تا بشه در mm و فروم داخل بازی نیز استفاده بشه.

با تشکر
    من نه رهبرم نه سرباز ، اما ؛ امروز میجنگم.
    من کسی نیستم که بیهوده دل به دریا بزند.

سکوت لطفا ثبت نام کنید. ، مرگ اوست

10. تشکر Knig}{T, MOD S^À^W تشکر نمود
    پسندیدن MOD S^À^W پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

ممنون از دوستانی که زحمت کشیدن و تجربه های خودشونو در اختیار بنده فارم و دوستان قرار دادن ...

فقط خواستم یه نکته ای رو یادآور بشم اونم اینکه توی این سرورایی که تعدد پلیر کمه و یکی از راه های برتری نسبت به ساید های داشتن پلیرهای بیشتر ( حتی تازه کار و دف ساز ) به دوستان پلیر و حتی لیدر ها توصیه می کنم در حین فارم یابی و چک کردن گزارشها دقت کنن اگه پلیری در حال پیشرفت و مقابله کردن با اتک های شماست به جای عصبانی شدن و حملات شدید تر که منجر به آسیب بیشتر به اکانت خودتون میشه ( چون مدافع چیزی برای از دست دادن نداره ) با یه نامه نگاری و ایجاد دوستی و دعوت به اتحاد به اون پلیر برنامه هایی که در بالا داده شد رو بدین ... حتی هم که شده کمک کنین تا بتونه خودشو بکشه بالا .

مثلا اکانت ما توی سرور اف3 چون می دونستیم از نظر تعداد پلیر نسبت به 3 ساید دیگه کمتریم سعی کردیم حداقل دورو بر خودمون کسایی که تایم آنلاین بالای یکی دو ساعت داشتن رو حفظ کنیم و بهشون برنامه بدیم ... مثل دوستمون که گفتن بهشون منابع دادیم و براشون گلد هم گرفتیم ... اینجوری به جای مولتی اکانت بازی هم اونا از بازی لذت میبرن و هم ما دف سایدمون قوی تر میشه ...

مثلا یه کاری که ما کردیم تو همین سرور رفتیم تو یه اتحادی که 8-7 تا پلیر تک ده یا 2 دهکده ای توش بود . در حالی که فک کنم اکانت ما 8-7 تا ده داشت . یه سری پلیر رو شناسایی کردیم و با جانشینی و در اوردن تایم آنلاینشون در روز بهشون برنامه دادیم . به همه هم گفتیم هرکس منابع خواست نامه بده . سعی کردیم بچه ها همه بیان بالا با بازیشون . یا مثلا براشون جایزه گذاشتیم 1 میلیون منبع در ازای ساخت 20ک دف . الان پسورد جانشینی اکانت ها رو داریم و مشکل دفاعی آنچنانی نداریم . این در حالیه که تو اتحاد ما 5-6 تا اکانت همر ساز هم داریم . تقریبا با این کارمون یه اتحاد 30 نفره به سایدمون اضافه کردیم.

ایِِِـــــــــّــــــــام بکـــــــــــــام

12. تشکر MOD AdMirAl, cyrous, ShayaN_ShangFei, BluR تشکر نمود
    پسندیدن cyrous, HOSEIN, Knig}{T, MOD.RED, BluR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط HOSEIN نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر به همه دوستان که زحمت می کشن

یه خواهشی دارم اینکه به جای اینکه مطالب بسیار طولانی بزارید سعی کنید از 0 به 100 برسید.

نه اینکه از 25 به 50 و از 75 به 100 . این وسط ممکن هست خیلی از مطالب ایراد داشته باشه و چون به این صورت گفته شده نفر بعدی نمیتونه اصلاح کنه

بهتر هست به جای نوشتن اعداد و عکس زیاد از فرمول های ساده نا نوشته بازی استفاده بشه. به طور مثال تو یه جدول بیارید که چه ساختمون هایی تا چه سطحی ساخته بشه . بعد وقتی به این سطح رسیدن این مقدار امتیاز میدن و ساختمون های بعدی به چه صورت..

همین الان در عکس هایی که بعضی از دوستان گذاشتن برای آموزش ایراد هایی هست. چه بهتر که با اصول آموزش بدین تا یه پلیر جدید مثل من درست و اصولی بازی رو فرا بگیرم و بتونم به دیگران نیز آموزش بدم.. و چه بهتر که مفید و مختصر باشه تا بشه در mm و فروم داخل بازی نیز استفاده بشه.

با تشکر
    درود
    دوست عزیز حق با شماس مطالب یه مقدار پراکنده بیان میشه و خیلی سعی میکنم توی پست هام رعایت کنم این مطالب رو اما وقتی شروع میکنم پست بذارم یه سری سرفصل برا خودم انتخاب میکنم که بگم منتهای مراتب هر سرفصلی رو که میام توضیح بدم هی توش مطالب جدید به ذهنم میرسه و قضیه بسط پیدا میکنه البته یه دلیل دیگش هم اینه که من از محل کارم پست میذارم و ذهنم متمرکز نیست اگه خدا بخواد توی تعطیلات وقت و ذهنم آزاد میشه نظم بیشتری میدم به مطالب.

نکته بعدی هم اینه که این مطالب که اینجا قرار میدم تجربیاتی هست که خیلی نا چیز یاد گرفتم و دارم انتقال میدم به لیدرها نه پلیرها که تازه میخوان یاد بگیرن؛ من کلیت رو که چه باید کرد رو به لیدر میگم مسلما اون لیدر بازی بلد هست و میتونه طبق اون اولویت به پلیرهای تازه کار بازی یاد بده.

برای بازیکن هایی که تازه میخوان شروع کنن هم با هماهنگی مدیران بخش آموزش قرار شده 3تا تاپیک تخصصی نحوه بازی با هر نژاد بنویسیم و توی فروم قرار بدیم و این تاپیک ها که خیلی محکم نیست حذف بشه.

کمی به ما زمان بدید تا عید.

ممنون که پیگیری میکنید مطالب رو و پوزش از همه دوستان که مطالب نصفه مونده ؛ یه ذره آخر سال هست و سر من شلوغه کمتر وقت میکنم پست بذارم.

سربلنـد؛پیـروز ودنبالـه دار باشید.
    ما
    فقط

پوزخند

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

اشتراک گذاری تجربیات

درود

بعد از مدتها یه روز جمعه توی خونه بودم و نشستم یه نگاه به این تاپیک انداختم و دیدم کسی ادامش نداده برای همین با اجازه بازیکن های قدیمی تر این بخش رو ادامه میدم.

با توجه به مطالبی که در پست های قبلی نوشتم حدود کار برای یک لیدر موفق تا زمان کتیبه ها مشخص شد. یعنی یک لیدر با این چند پست میتونه بفهمه از اول سـرور تا زمان کتیبه ها برای راه انداختن منطقش چه کارهایی باید بکنـه.

حالا برسیم به کتیبه ها و نحوه استفاده و چرخش موثر اونها در یک ساید

قبل از ورود به بحث اصلی انواع کتیبه های بازی و اثراتشون بر اکانت رو یک بار با هم مرور کنیم.

1) کتیبه استحکام یا همون معماری

این کتیبه در 3اندازه

کوچک : استحکام دیوار و ساختمانهای داخل دهکده رو 4برابر میکنه و فقط بر روی دهکده ای که قرار داره تاثیر داره و نیاز به خزانه سطح 10 داره

بزرگ
    : استحکام دیوار و ساختمانهای داخل دهکده رو 3 برابر میکنه و بر روی تمام دهکده ها تاثیر و نیاز به خزانه سطح 20 دارد.

منحصر :استحکام دیوار و ساختمانهای داخل دهکده رو 5 برابر میکنه و بر روی تمام دهکده ها تاثیر و نیاز به خزانه سطح 20 دارد.

2) چکمه خدایان

این کتیبه هم در 3اندازه

کوچک : سرعت حرکت لشگریان را دوبرابر میکند و فقط بر روی لشگریان ده خود موثر است و نیاز به خزانه سطح 10 دارد

بزرگ : سرعت حرکت لشگریان رو 1.5 برابر میکند وبرروی لشگریان تمام دهکدها موثر است و نیاز به خزانه سطح 20 دارد

منحصر: سرعت حرکت لشگریان رو 2 برابر میکند وبرروی لشگریان تمام دهکدها موثر است و نیاز به خزانه سطح 20 دارد

3)چشمان عقاب

این کتیبه هم در 3اندازه

کوچک : قدرت جاسوسان رو 5 برابر میکند هم درحالت تهاجم و هم در حالت تدافعی و فقط برروی جاسوسان دهی که در آن قرار دارد موثر است و نیاز به خزانه سطح 10 دارد

بزرگ : قدرت جاسوسان رو 3 برابر میکند هم درحالت تهاجم و هم در حالت تدافعی و فقط برروی جاسوسان تمام دهکده ها موثر است و نیاز به خزانه سطح 20 دارد

منحصر : قدرت جاسوسان رو 10 برابر میکند هم درحالت تهاجم و هم در حالت تدافعی و فقط برروی جاسوسان تمام دهکده ها موثر است و نیاز به خزانه سطح 20 دارد

4) مرتاض بعضی ها هم میگن رژیم

این کتیبه هم در 3اندازه

کوچک ) این کتیبه مصرف گندم لشگریان رو به نصف کاهش میدهد و تاثیرش صرفا برروی دهکده ای هست که در آن قرار دارد والبته واحه های مربوط به همون دهکده و نیاز به خزانه 10 دارد.

بزرگ : این کتیبه مصرف گندم لشگریان رو به سه چهارم تقلیل میدهد و اثرش برروی تمام دهکده ها و واحه های اکانت میباشد و نیاز به خزانه سطح 20 دارد.

منحصـر: این کتیبه مصرف گندم لشگریان رو به نصف تقلیل میدهد و اثرش برروی تمام دهکده ها و واحه های اکانت میباشد و نیاز به خزانه سطح 20 دارد.

جنگ آموز

این کتیبه هم در 3اندازه
    کوچک : زمان ساخت نیروها در ساختمانهای نظامی رو به نصف کاهش میدهد و فقط برروی دهکده ای که در آن قرار داد موثر است و نیاز به خزانه سطح 10 دارد.

بزرگ : زمان ساخت نیروها در ساختمانهای نظامی رو به سه چهارم کاهش میدهد و برروی تمام دهکده های اکانتی که قرار داد موثر است و نیاز به خزانه سطح 20 دارد.

منحصـر : زمان ساخت نیروها در ساختمانهای نظامی رو نصف کاهش میدهد و برروی تمام دهکده های اکانتی که قرار داد موثر است و نیاز به خزانه سطح 20 دارد.

کتیبه انبار برتر

این کتیبه در 2 اندازه

کوچک: برای ساخت انبارهای بزرگ در دهکده ای که در آن قرار دارد موثر است و نیاز به خزانه سطح 10 دارد

بزرگ : برای ساخت انبار بزگ در تمام دهکده های اکانت موثر است و نیاز به خزانه سطح 20 دارد

کتیبه گیج کننده

این کتیبه در 3 اندازه
    : کوچک : این کتیبه ظرفیت مخفیگاه را 200 برابر میکند و هدفگیری را تصادفی ، فقط برروی دهکده ای که قرار دارد موثر است . البته خزانه و شگفتی جهان را میشه هدف گرفت نیاز به خزانه سطح 10 دارد

بزرگ : ظرفیت مخفیگاه را در تمام دهکده ها 100 برابر و هدفگیری را تصادفی میکند البته خزانه و شگفتی را میتوان هدفگیری کرد

منحصر: ظرفیت مخفیگاه را 500 برابر و هدفگیری را تصادفی میکند البته شگفتی جهان رو میتوان هدف گرفت.

و در نهایت
    کتیبه احمق ها

که در 2 اندازه
    کوچک: این کتیبه در هر 24 ساعت اثرش تغییر میکنه و میتواند به هرکدام از کتیبه های بالا به غیر از انبار برتر تبدیل شود و نیاز به خزانه سطح 10 دارد فارغ از این که آیا تاثیرش کتیبه کوچک، بزرگ و یا منحصر باشد .

باید توجه داشت که این کتیبه علاوه بر کتیبه های نرمال ، اثر معکوس هم خواهد داشت یعنی ممکن است تبدیل به مرتاض معکوش شده و به جای نصف کردن مصرف گندم ، آن را 2برابر کند، پس باید حواستون بهش باشه

منحصر: این کتیبه در هر 24 ساعت اثرش تغییر میکنه و میتواند به هرکدام از کتیبه های بالا به غیر از انبار برتر تبدیل شود و نیاز به خزانه سطح 20 دارد فارغ از این که آیا تاثیرش کتیبه کوچک، بزرگ و یا منحصر باشد .

تفاوتش با احمق کوچک در این هست که همیشه جنبه مثبت کتیبه ها رو خواهد داشت و هرگز اثر معکوس ندارد.

میدونم که همه بلد بودند و تکرار مکررات بود ولی بد نبود یه بار تکرار بشه در پست بعدی به بررسی جزییات هر کتیبه و نحوه چرخش و استفاده بهینه از اون اکانت خواهم پرداخت.

سربلنـد،پیــروز ودنباله دار باشید
    ما
    فقط

پوزخند

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین