نظرسنجی: از نحوه اعمال قانون بن شدن اکانت راضی هستین عایا؟

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: نحوه اجرای قوانین بن شدن اکانت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 4 پست

نحوه اجرای قوانین بن شدن اکانت

سلام به همه

موضوع اعمال قانون و بن شدن اکانت موضوعی هستش که از خیلی وقته مورد بحث کاربران قدیمی خصوصا هستش که بد نیست به یه نتیجه ای برسه و مورد تایید اکثریت و خصوصا در راستای قوانین بین المللی این بازی باشه تا حدی. یا لااقل از اصول و بنیاد اولیه قوانین کام پیروی بشه با کمی تغییر.

اولا همه ایراد کار گفتیم که چرا میشه به اکانتی که بن شده اتک داد. در صورتی که کلمه و اصطلاح ban بیشتر بعنوان بازداشت و ممنوعیت از هر نوع فعل یا مفعول بودن. در قدیم اکانت بن میشد نه میشد بهش اتک داد. نه هیچی حتی نیروها از بیگندمی لاست نمیرفت و کلا اکانت قفل.
    اما اونور داستان گفته نشد اکانت اگر ازاد میشد پانیش میخورد طبق تناسب و درجه اعمال قانون که اینجا پانیش نداریم من ندیدم.

بهرحال هر حرف و نکته و پیشنهادی راجع به این موضوع مهم دارین اینجا عنوان کنین.
    با تشکر از همگی
    ویرایش توسط MOD S^À^W : 01-31-2015 در ساعت 10:52 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD S^-A-^W نمایش پست ها
    سلام به همه

موضوع اعمال قانون و بن شدن اکانت موضوعی هستش که از خیلی وقته مورد بحث کاربران قدیمی خصوصا هستش که بد نیست به یه نتیجه ای برسه و مورد تایید اکثریت و خصوصا در راستای قوانین بین المللی این بازی باشه تا حدی. یا لااقل از اصول و بنیاد اولیه قوانین کام پیروی بشه با کمی تغییر.

اولا همه ایراد کار گفتیم که چرا میشه به اکانتی که بن شده اتک داد. در صورتی که کلمه و اصطلاح ban بیشتر بعنوان بازداشت و ممنوعیت از هر نوع فعل یا مفعول بودن. در قدیم اکانت بن میشد نه میشد بهش اتک داد. نه هیچی حتی نیروها از بیگندمی لاست نمیرفت و کلا اکانت قفل.
    اما اونور داستان گفته نشد اکانت اگر ازاد میشد پانیش میخورد طبق تناسب و درجه اعمال قانون که اینجا پانیش نداریم من ندیدم.

با تشکر از همگی
    درود بن کردن خیلی کمه و پانیشم که تا الان ندیدم من!اگه این بن کردنا افزایش پیدا کنه و پانیش هم اضافه تعداد مولتی اکانت پایین میاد و خیلیا حساب کار دستشون میاد در نتیجه سطح سرورا خیلی بالاتر میره.
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

هم ban رو اصولی کنین هم پانیش بزارین
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بن شدن اکانت یعنی چی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD S^-A-^W نمایش پست ها
    سلام به همه

با تشکر از همگی
    درود

اکانتی بن میشه حمله بهش آزاده البته اینجا خب دیگه کارش تمام میشه

ولی اگه ای پی مشترک رو جم کنید خیلی بهتر میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_b نمایش پست ها
    بن شدن اکانت یعنی چی

شخصی تخلف کنه اکانتش توسط مولتی هانتر مسدود میشه

دژکوب واقعیلطفا ثبت نام کنید.
    Hawk TC2 r3
    Green empire s6 r2
    LiLipood s8 r1
    PiPatalHa ts14 r1
    فقط چندتاشهلطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بلی.البته اگه اصولی باشه و مثل دات کام نباشه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

بن؟ پانیش؟ شیب؟ بام؟
    داریم اصلا؟
    یکم جدی تر بشه بازی بهتر میشه
    دیگه این دژکوب حس دژکوب اصلی رو نمیده!!
    همش پول و گلد شده بازی
    خیلی از پلیر های خوب چون خرج نمیکنن عقب میفتن
    یا بلانسبت شما، بعضی پلیر های نوب میان اکانت میخرن بعد شاخ میشن
    اگه خرید و فروش پانیش داشته باشه، هر کسی نمیاد ادعاش بشه

8. پسندیدن cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    اگه بن و پانیش قوانین مشخص داشته باشه و تو همین فروم قوانین گذاشته بشه که همه آگاهی داشته باشن که چه کارهایی جرمه ارتکاب اش تا بازدارندگی داشته باشه و اگر کسی مرتکب شد با آگاهی از جریمه اش انجام بده تا عذری نداشته باشه بسیار بسیار بهتره

البته معتقدم آخرین قوانینی که باید با .کام همگام سازی بشه همین قوانین بازداشت اکانت و پانیش

اگه اون قوانین تو این سرورا اجرا بشه 90% اکانتای تاپ باید حذف اکانت توسط مولتی هانتر یا پانیش 75% به بالا بخورن که پلیر براتون نمیمونه.چون چیتری اولین خصوصیت پلیرای ایرانی تو .کام ه(و همین سرورا) البته ما خودمون و حداقل دوتا تیم ایرانی دیگه الان حضور ذهن دارم درست بازی کردن واندرم 100 کردن ولی خوب من الانم دوستانی میبینم که بعد 6-7 سال .کام بازی کردن پانیش های سنگین میخورن ولی خوب فرقشون اینه عادت کردن با پانیش خوردن حذف اکانت نمیکنن!!!
    .آی آر بحث نمیکنم چون رفاقت خیلی کارا میکرد رفیقم کم نبود تهش با 5% پانیش و یک روز بن سر و تهش هم میومد اکانت غیر دوستان به دلیل های کذایی پانیش های تپل میخورد

پ ن: من دومین باری که تو این سایت لاگین کردم دیدم اکانت دوستمون بالای 40روز بن شده!!!
    پ ن:من خودم تو .آی آر پانیش واندرم خوردیم (که اون دوستمونم آخر دلیل پیدا نکرد بگه چرا همچین پانیشی زده )
    تقریبا 10ک گلد منفی ام پانیش خوردیم که کاملا به حق بود من خودم بودم بیشترم میزدم

10. تشکر HOSEIN تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مولتی اکانت جذابیت بازیو کم کرده.بچه گانه شده بازی.ولی بعضی وقتام اشتباه مچ گیری میشه.مثلا من چندبار بن شدم اشتباهی البته بعد چند ساعت متوجه اشتباه شدن مولتی هانترها و ازاد کردن اکانتمو

کلمات کلیدی این موضوع