صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: مرخصی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    واقعا سرور خیلی جالبیه ! ممنون واسه تدارک دیدن این سرور برامون که خیلی باحاله.
    بچه ها این داستان مرخصی بود , چی بود خدایا ؟ هر چی گشتم پیدا نکردم.
    این که سرور بی انتهاست یعنی وقتی واسمون گرفتاری یا مسافرت پیش بیاد و یه مدت نباشیم , مرخصی ایده ی قشنگیه ( میگم مرخصی چون اون اصطلاح اصلیشو یادم نمیاد! ) , که اک به فنا نره ! خیلی ایده ی خوبیه و حتما عملیش کنین. یه چنتا پیشنهاد کوچولو دارم واسه این قضیه :

اگه یکی اتک بده و بریم تو مرخصی که جور در نمیاد , پیشنهادم اینه : اول برای هر 24 ساعت مرخصی , یه مقداری گولد هزینه بزارین ( مثلا من سه روز میخوام برم مسافرت و برای هر 24 ساعت 50تا گولد بدم تا الکی کسی مفتی از این شرایط استفاده یا سوء استفاده نکنه. کسی که داره بهش حمله میشه نتونه از این امکان تا 72 ساعت استفاده کنه. بعد یه سیستم بزارین تو پروفایل هر اکانت تا مشخص شه مثلا این اکانت ظرف 72 ساعت آینده یا بیشتر مثلا 48 ساعت میره تو مرخصی تا اگه کسی در حال جنگ و حمله بود باهاش , بتونه برنامه ریزی کنه , تا تو این مدت اکانت مورد حمله , نتونه از این شرایط سوء استفاده کنه. امیدوارم به درد بخور باشه و البته شما استادین و میشه با تغیراتی تو این ایده ( مرخصی رو میگم )یه نتیجه و یه برنامه جالب بیرون کشید .
    هر چه میخواهد دل تنگت ، ســــــــــــــاکت

کسی درک نخواهد کـــرد…

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط javidganji نمایش پست ها
    سلام
    واقعا سرور خیلی جالبیه ! ممنون واسه تدارک دیدن این سرور برامون که خیلی باحاله.
    بچه ها این داستان مرخصی بود , چی بود خدایا ؟ هر چی گشتم پیدا نکردم.
    این که سرور بی انتهاست یعنی وقتی واسمون گرفتاری یا مسافرت پیش بیاد و یه مدت نباشیم , مرخصی ایده ی قشنگیه ( میگم مرخصی چون اون اصطلاح اصلیشو یادم نمیاد! ) , که اک به فنا نره ! خیلی ایده ی خوبیه و حتما عملیش کنین. یه چنتا پیشنهاد کوچولو دارم واسه این قضیه :

اگه یکی اتک بده و بریم تو مرخصی که جور در نمیاد , پیشنهادم اینه : اول برای هر 24 ساعت مرخصی , یه مقداری گولد هزینه بزارین ( مثلا من سه روز میخوام برم مسافرت و برای هر 24 ساعت 50تا گولد بدم تا الکی کسی مفتی از این شرایط استفاده یا سوء استفاده نکنه. کسی که داره بهش حمله میشه نتونه از این امکان تا 72 ساعت استفاده کنه. بعد یه سیستم بزارین تو پروفایل هر اکانت تا مشخص شه مثلا این اکانت ظرف 72 ساعت آینده یا بیشتر مثلا 48 ساعت میره تو مرخصی تا اگه کسی در حال جنگ و حمله بود باهاش , بتونه برنامه ریزی کنه , تا تو این مدت اکانت مورد حمله , نتونه از این شرایط سوء استفاده کنه. امیدوارم به درد بخور باشه و البته شما استادین و میشه با تغیراتی تو این ایده ( مرخصی رو میگم )یه نتیجه و یه برنامه جالب بیرون کشید .
    درود این ایده رو قول دادن انجام بدن ولی در مورد این مورد که شما عرض میکنی با پرداخت یه مقدار گلد نشه به طرف اتک داد فک نمیکنی اگه یکی احساس کنه میخوان بزننش تا سالیان سال خودشو با اون 50تا گلد تو حمایت نگه میداره ؟:دی
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

داداش حرف حساب جواب نداره میشه هزینشو ببرن بالاتر , مثلا 500تا گولد ( مثلا ) اینجوری اگه یکی بخواد 11روزمرخصی بگیره ( اینو یادم اومد تحت حمایت قرار بگیره ) میشه 90هزار ! اگه کسی میتونه انقد هزینه کنه که هیچی دیگه , ما کلا باید کاسه کوزمونو جمع کنیم بریم مار پله میشه مثلا امکان حمله به تحت حمایت محفوظ بمونه , فقط لاست گندم نده و نیروهاش رو گریز باشه تا تلفات نده وقتی نیست , چون منابع که پر بشه تو انبارا , دیگه فرقی نمیکنه غارتش کنن یا نه ... میشه تو این مدتی که تحت حمایت قرار میگیره تمام فعالیت های دهکده هاش کلا اکانتش ( مثه غارت , نیرو سازی , تمام ارتقای ساختمونا و... ) غیر فعال بشه , اینجوری هیچ فایده ای نداره بره تحت حمایت جز اینکه فقط لاست نده ( که موضوع مهم فقط همینه , چون امکان نداره واسه پلیر یا پلیرا مشکل یا اتفاق و کاری پیش نیاد و اکانت یه مدتی ول بشه واسه خودش ! خدای نکرده البته ) یه نکته ی دیگه این که در صورت اجرایی شدن این موضوع , باید یه راهی هم برای کنسل کردن حمایت باشه , چون ممکنه من 5 روز حمایت بخوام واسه انجام کاری و 3 روزه تموم بشه بخوام برگردم سر بازیم .

احسان جان (البته میدونم WondeR تیمه و من فعلا فقط آقا احسان رو میشناسم , پلنگ یزد )
    خیلی طلایی داداش . من جاویدم اگه یادت باشه / تیم haji_firemokh , ان شالله با همفکری همه ی بچه های خوب دژکوب ایران که واقعا خیلی جاها از اون ور آبی ها , قرمزترن ( شوخی میکنم ) خیلی سرتر و حرفه ای ترن ؛ بشه سطح کمی و کیفی بازی رو برد بالاتر

کسی درک نخواهد کـــرد…

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یک شرط مهم باید بزارید

در حین مرخصی شارژ نیرو سربازخانه ، تولید منابع و ... متوقف میشه و گرنه یارو برمیداره اسطبل و سربازخونه شارژ میکنه میره مرخصی یا انبارو انبارو غذا میزنه منابع فیدرو جابجا میکنه توی نانم کپ میزنه نیرو اینطوری وقت میخره .

این ایده بسیار بد هست مخصوصاً بریا ایرانی هایی که هرجور شده از دوز و کلک استفاده میکنه برای پیش برد اهدافشون

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WondeR نمایش پست ها
    درود این ایده رو قول دادن انجام بدن ولی در مورد این مورد که شما عرض میکنی با پرداخت یه مقدار گلد نشه به طرف اتک داد فک نمیکنی اگه یکی احساس کنه میخوان بزننش تا سالیان سال خودشو با اون 50تا گلد تو حمایت نگه میداره ؟:دی
    میتونن مثل تعطیلات(vacation) دات کام کنن.شرایط خواص داره
    روی اکانت حمله نباشه
    نیروهات همه داخل ده باشن
    تحت حمایت نباشی
    بعدشم اکانت تو یه حالتی مثل بن شدن میره ولی جیزی دیگه کار نمیکنه تو اکانت و ساخته و تولید نمیشه و طبق زمانی که دادی از این حالت در میاد!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نه داداش ! همچینام که میگی ایرانیا بد نیستن ! ولی یه کوچولو بعضیا زیر آبی میرن / یه چیزی بگم :

طرف میره با چن جور کلک و تقلب هم تاپ غارت میره و هم ... خیلی هم قدرتمنده , جوری که کسی یا حتی اتحادی نمیتونه از پسش بر بیاد , خوب این تا اینجا ؛ پس الان طرف با ( خیلی مودبانه میگم ) تقلب واسه خودش غولی شده , ولی واقعا این کارش چی رو ثابت میکنه ؟ اگه هیچ مسئول یا پلیری هم نفهمه , خودش که میدونه داره با تقلب میره بالا , واقعا چه لذتی میبره از بازیش ؟ میخواد چی رو ثابت کنه ؟؟ آخرش اونی که داره واقعا پاک بازی میکنه ؛ لذتی میبره که حتی اگه رنک آخر بازی شد , از اون متقلب خوشحال تره.

موضوع اصلی اینه که باید با راهکارها و تبصره های جدید و بهینه , این ایده رو عملی کنیم , چون نمیشه آدم کل زندگیشو بزاره و رو اکانت باشه 24 ساعت هفته !
    منم گفتم تمام فعالیت اکانت بخوابه , یعنی اگه نیروهاش تو شارژ بودن , با فعال شدن حمایت , مطلقا استوپ بخوره تا موقعی که مهلت حمایت تموم شه.

باید تمام فعالیت اکانت تو حالت سکون مطلق باشه و تمام عواملی که باعث پشرفت اکانت میشه , غیر فعال بشه.
    اینجوری کسی که واسه یه مدت نیست , درسته لاست نمیده و بهش اتک لانچ نمیشه , ولی کلی عقب میمونه از بقیه پلیرا و اگه حمایت هزینه ای باشه هم که کلی باید بابت گولد بده
    . الان به نظرم همون مرخصی بگیم بهتره تا حمایت

کسی درک نخواهد کـــرد…

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا چی شد پس ؟ یعنی کسی خواستار مرخصی و حمایت نیست ؟ بیاین نظر بدین تا عملی شه
    به خدا بعدا به مشکل میخورین و باید برین رو حذف !

از ما گفتن

کسی درک نخواهد کـــرد…

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

انشالله برای این مسئله برنامه داریم البته فعلا ایده خام هست و روش کار نشده.

9. تشکر kiaan تشکر نمود
    پسندیدن kiaan پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اصن 2 روز هفته یا بیشتر رو بکنین تعتیلات که طرف هرکاری خواست فوری انجام بده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    این موضوع درست نیست فکرشو کن من 1000 سکه داشته باشم و به بچه های حمله کنم و 50 تا سکه بدم تا سه روز برم شیلد
    هر دفعه همین کار رو کنم بعد کی می تونه به من حمله کنه ؟
    یه راه خوب وجود داره تولید فقط گندم برای قهرمان خیلی زیاد بشه که اولا نیروها با کمبود نیرو مواجع نشن و و بعد می تونیم نیروها رو بزاریم روی گریز
    اون وقت نیرو ها نمیمیرند و می تونی بری مسافرت

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین