صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 34

موضوع: پاسخ انتقاد ها و البته انتقاد + خبر خوش

Hybrid View

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

پاسخ انتقاد ها و البته انتقاد + خبر خوش

دوستان عزیز و کاربران گرامی بسیار روشن و واضح پیام خودشون رو به بنده رسوندند. در کمال کم لطفی. از باگ های موجود در سرور های چند ماه گذشته که فیکس شده تا اتهام دزدی! اما پاسخ دوستان.
    • خبر خوش : قیمت ها افزایش پیدا نخواهد کرد و همین پکیج هایی که هست به همین قیمت خواهند ماند. الخیر فی ما وقع.
    • در مورد اتهام دزدی خیلی ساده مثل چندتا از بازی های آنلاینی که الان هست میشه با یه قالب جدید این بازی رو با اسم جدید جا زد که دیگه کسی هم به ما نگه دزد. قصد ما برگردوندن دژکوب به ایران بود. امیدوار بودیم که موفق شده باشیم اما مثل اینکه خیر این چیزی که ارائه دادیم دژکوب نیست حتی یک چهارمشم نیست! به قول دوستمون هرجا دات کام تغییری دات ما فهمیدیم و شد و اصلا کاری نداشت و اصلا کار سختی نیست.
    • در ماه گذشته بیش از 85 درصد درآمد فروش سکه ها هزینه شده(تبلیغات، هزینه سرور و غیره) . 15 درصد هم باقیمانده هم کارمزد ما بوده که بابت برنامه نویسی شبانه روزی و بی وقفه به قول دوستان به جیب زدیم و می خواستیم مازراتی بخریم! مثل اینکه یکی از دوستان به این میزان دریافتی بنده چشم دارند! و توقع دارند بنده روزها کارگری کنم تا خرج زندگیمو دربیارم و شب ها مجانی برنامه نویسی کنم تا اینجا به بهترین نحو پیش بره. به طبع انگیزه فعالیت هر شخص در کاریه که درصد بازدهیش بالاتر باشه.
    • سعی میکنیم در ماه های آینده هزینه تبلیغات رو به همین نحو نگه داریم و دیگه امکان گسترش تبلیغات نیست. دوستان از ir سخن گفتند در شرایطی که ir رقیبی نداشت نه حالا که صدها بازی آنلاین بوجود اومده و بازی ای برندست که بیشترین تبلیغ رو داشته باشه. البته مثل اینکه دوستان قبول زحمت تبلیغ هم فرموده اند!
    • متاسفانه با این وضعیت و این بازدهی در صورتی که نتونیم افزایش تبلیغات و کاربر داشته باشیم بنده به شخصه مجبور میشم روی پروژه های دیگه ای همزمان با اینجا کار کنم. شاید یه بازی اندروید یا بازی آنلاین دیگه که حداقل اختیار دخل و خرجش دست خودمون باشه. البته به قول دوست خوبمون منت نشه. به اینجا هم رسیدگی میشه نه در حد دات کام و یک چهارم دات کام در همین حدی که تاحالا بودیم اگه کسی البته قبول داشته باشه تازه با این همه دلداری و حمایتی و ارغی که از اینجا دیدیم واقعا انگیزمون هم خشکید! اما حداقل فهمیدیم که توقع کاربران در صورتی که بیش از یک چهارم دات کام بود چه پاسخی بهشون بدیم.
    • خوبی که از حد بگذرد.... از دوستان عذرخواهم به خاطر خوبی هایی که در حق اینجا کردند و باعث پا گرفتن ما شدند باعث شد ما فکر کنیم که اجازه داریم قیمت ها یا حتی درصد ها رو مثل سایر بازی های آنلاین کنیم. عذرخواهیم که فکر کردیم مثل دات کام نباید اجازه انتقال طلا به شخص دیگری رو داد (حتی محدودش کرد). شرمنده ایم که حتی ایده جلوگیری از دلالی سکه ماست خوردن و تغار شکستنه.
    • عزیزی میگن 200 بشه 150 منته نمی گن یه سال که قیمتش باید 200 می بود اما 50 تومن بود چیه؟ 7 ماه که قیمتش 85 تومن بود اسمش چیه؟ نه عزیز منتی نیست به سر شما. حرف شما منطقیه. شما کم لطفی ما رو ببخشید که قصد گرونفروشی داشتیم!
    • در مورد مثالی که فرمودید در اجتماع بیایم گوجه رو گرون کنیم مثال کاملا اشتباهیه. ما خدماتمون رو گرون نکردیم. پک های پرگلدمون رو گرون کردیم. مثال اجتماعیش این میشه که اگه یه کیلو گوجه خواستی بخری همون قیمت سابق اما اگه یه تن گوجه خواستی بخری قطعا تخفیف میگیری ما اومدیم این تخفیف رو کم کنیم یعنی مرفه ای و تخفیف کمتری بهت میدیم تخفیف استاندارد. نه اینکه بهت یه تن گوجه رو به قیمتی بدن که اون کسی که گوجه ارزون نمی تونه بخره با تعجب بشینه پرتاب گوجه شما رو از سر شادی تماشا کنه.
    • و البته در اکثر تحلیل ها گفته شده نباید اینجا با دات کام مقایسه بشه. چشم نمیشه ما هم نکردیم. خواستیم با یک چهارمش مقایسه کنیم که اجازه نفرمودید. فقط گفتم که بدونید ما هم مقایسه نکردیم یه وقت این حرف گفته میشه کسی می خونه باور میکنه. از این پس کسی هم مقایسه کرد جلوشو میگیریم چشم.
    • اعتراف میکنم اشتباه ما این بود که خواستیم دژکوب رو بازسازی کنیم. هم تهمت دزدی بشنویم هم هزارتاخاطرات سد کارمون بشه. هرجا هر اصلاحی خواستیم انجام بدیم یکی دوتا خاطره روو شد از دات کام یا ir حتی در تناقض با هم. درپایان هم حتی نتونیم با یک چهارمش مقایسه بشیم. و اشتباه کردیم که یه سری امکانات مثل انتقال گلد به اکانت دیگه رو برای راحتی کاربران باز گذاشتیم. که کاملا در تناقض با بحث انتقال نقره در حراجیه. اگه در دات کام نمیشه طلا و نقره انتقال داد علتی داره علتش فقط منافع سایت هست نه کاربران. لطفی که حالا باهش مارو تهدید میکنند. تهدید به دلالی و بازار سیاه!
    • درپایان تشکر می کنم از ارغ دوستان به اینجا. شرمندمون کردید.

• پی نوشت : دوستی فرمودند اصلا ما کجا تبلیغ داریم من لیست سایت های فعال تبلیغاتیمون در این لحظه رو براتون میذارم البته چندتایی از اینها در آینده حذف خواهند شد چون از نظر بودجه امکان ادامه تبلیغات نیست.
      • picofile.com
      • uploadboy.com
      • soft98.ir
      • pop-music.ir
      • topnaz.com
      • vazeh.com
      • ir-dl.com
      • 4downloads.ir
      • doostiha.ir
      • flashkhor.com
      • bazikhone.com
      • mygame.ir
      • night-skin.com
      • gamefa.com
      • masterdl.com
      • vatanandroid.com
      • 3sotdownload.com
      • flashgame.ir
      • opda.ir
      • dehkadeyedownload.ir
      • pocketgames.ir
      • freegames.ir
      • ariyagame.com
      • Kiagame.com
      • bazifan.ir

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نه اینکه بهت یه تن گوجه رو به قیمتی بدن که اون کسی که گوجه ارزون نمی تونه بخره با تعجب بشینه پرتاب گوجه شما رو از سر شادی تماشا کنه.
    بیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــگ لایک. لپ کلام گفته شد.
    من فقط ببینم دیگه کسی جایی رو با دات کام مقایسه کرده! توهین به مقدسات؟ :دی

3. تشکر cyrous, FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

تشکر که گرون نمیکنین. فقط همین امید
    ما هم مشکلات خودمونو داریم! خیلیا از زنگیشون میزنن واسه خرید گلد تو این بازی!!! باید قبول کرد هزینه ایی که تو این سرور میشه باید با توجه به ایران باشه نه com!!!
    خدایی قابل قیاس نیست کام با اینجا
    بازم مرسی که این گرونی وحشتاکو حذف کردید

5. تشکر FaTeB, Aref تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    تشکر که گرون نمیکنین. فقط همین امید
    ما هم مشکلات خودمونو داریم! خیلیا از زنگیشون میزنن واسه خرید گلد تو این بازی!!! باید قبول کرد هزینه ایی که تو این سرور میشه باید با توجه به ایران باشه نه com!!!
    خدایی قابل قیاس نیست کام با اینجا
    بازم مرسی که این گرونی وحشتاکو حذف کردید
    خود کام که نه، یک چهارم کام، ربع کام. یه همچین چیزی. یه جاییه یه چهارم کام خوبه چهاربرابرش میشه کام. با اونجا به اشتباه مقایسه شد. با خود کام کسی جسارت نمیکنه که.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها

8. تشکر Aref, WondeR, FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن Aref, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    دوستان عزیز و کاربران گرامی بسیار روشن و واضح پیام خودشون رو به بنده رسوندند. در کمال کم لطفی. از باگ های موجود در سرور های چند ماه گذشته که فیکس شده تا اتهام دزدی! اما پاسخ دوستان.
    • خبر خوش : قیمت ها افزایش پیدا نخواهد کرد و همین پکیج هایی که هست به همین قیمت خواهند ماند. الخیر فی ما وقع.
    • در مورد اتهام دزدی خیلی ساده مثل چندتا از بازی های آنلاینی که الان هست میشه با یه قالب جدید این بازی رو با اسم جدید جا زد که دیگه کسی هم به ما نگه دزد. قصد ما برگردوندن دژکوب به ایران بود. امیدوار بودیم که موفق شده باشیم اما مثل اینکه خیر این چیزی که ارائه دادیم دژکوب نیست حتی یک چهارمشم نیست! به قول دوستمون هرجا دات کام تغییری دات ما فهمیدیم و شد و اصلا کاری نداشت و اصلا کار سختی نیست.
    • در ماه گذشته بیش از 85 درصد درآمد فروش سکه ها هزینه شده(تبلیغات، هزینه سرور و غیره) . 15 درصد هم باقیمانده هم کارمزد ما بوده که بابت برنامه نویسی شبانه روزی و بی وقفه به قول دوستان به جیب زدیم و می خواستیم مازراتی بخریم! مثل اینکه یکی از دوستان به این میزان دریافتی بنده چشم دارند! و توقع دارند بنده روزها کارگری کنم تا خرج زندگیمو دربیارم و شب ها مجانی برنامه نویسی کنم تا اینجا به بهترین نحو پیش بره. به طبع انگیزه فعالیت هر شخص در کاریه که درصد بازدهیش بالاتر باشه.
    • سعی میکنیم در ماه های آینده هزینه تبلیغات رو به همین نحو نگه داریم و دیگه امکان گسترش تبلیغات نیست. دوستان از ir سخن گفتند در شرایطی که ir رقیبی نداشت نه حالا که صدها بازی آنلاین بوجود اومده و بازی ای برندست که بیشترین تبلیغ رو داشته باشه. البته مثل اینکه دوستان قبول زحمت تبلیغ هم فرموده اند!
    • متاسفانه با این وضعیت و این بازدهی در صورتی که نتونیم افزایش تبلیغات و کاربر داشته باشیم بنده به شخصه مجبور میشم روی پروژه های دیگه ای همزمان با اینجا کار کنم. شاید یه بازی اندروید یا بازی آنلاین دیگه که حداقل اختیار دخل و خرجش دست خودمون باشه. البته به قول دوست خوبمون منت نشه. به اینجا هم رسیدگی میشه نه در حد دات کام و یک چهارم دات کام در همین حدی که تاحالا بودیم اگه کسی البته قبول داشته باشه تازه با این همه دلداری و حمایتی و ارغی که از اینجا دیدیم واقعا انگیزمون هم خشکید! اما حداقل فهمیدیم که توقع کاربران در صورتی که بیش از یک چهارم دات کام بود چه پاسخی بهشون بدیم.
    • خوبی که از حد بگذرد.... از دوستان عذرخواهم به خاطر خوبی هایی که در حق اینجا کردند و باعث پا گرفتن ما شدند باعث شد ما فکر کنیم که اجازه داریم قیمت ها یا حتی درصد ها رو مثل سایر بازی های آنلاین کنیم. عذرخواهیم که فکر کردیم مثل دات کام نباید اجازه انتقال طلا به شخص دیگری رو داد (حتی محدودش کرد). شرمنده ایم که حتی ایده جلوگیری از دلالی سکه ماست خوردن و تغار شکستنه.
    • عزیزی میگن 200 بشه 150 منته نمی گن یه سال که قیمتش باید 200 می بود اما 50 تومن بود چیه؟ 7 ماه که قیمتش 85 تومن بود اسمش چیه؟ نه عزیز منتی نیست به سر شما. حرف شما منطقیه. شما کم لطفی ما رو ببخشید که قصد گرونفروشی داشتیم!
    • در مورد مثالی که فرمودید در اجتماع بیایم گوجه رو گرون کنیم مثال کاملا اشتباهیه. ما خدماتمون رو گرون نکردیم. پک های پرگلدمون رو گرون کردیم. مثال اجتماعیش این میشه که اگه یه کیلو گوجه خواستی بخری همون قیمت سابق اما اگه یه تن گوجه خواستی بخری قطعا تخفیف میگیری ما اومدیم این تخفیف رو کم کنیم یعنی مرفه ای و تخفیف کمتری بهت میدیم تخفیف استاندارد. نه اینکه بهت یه تن گوجه رو به قیمتی بدن که اون کسی که گوجه ارزون نمی تونه بخره با تعجب بشینه پرتاب گوجه شما رو از سر شادی تماشا کنه.
    • و البته در اکثر تحلیل ها گفته شده نباید اینجا با دات کام مقایسه بشه. چشم نمیشه ما هم نکردیم. خواستیم با یک چهارمش مقایسه کنیم که اجازه نفرمودید. فقط گفتم که بدونید ما هم مقایسه نکردیم یه وقت این حرف گفته میشه کسی می خونه باور میکنه. از این پس کسی هم مقایسه کرد جلوشو میگیریم چشم.
    • اعتراف میکنم اشتباه ما این بود که خواستیم دژکوب رو بازسازی کنیم. هم تهمت دزدی بشنویم هم هزارتاخاطرات سد کارمون بشه. هرجا هر اصلاحی خواستیم انجام بدیم یکی دوتا خاطره روو شد از دات کام یا ir حتی در تناقض با هم. درپایان هم حتی نتونیم با یک چهارمش مقایسه بشیم. و اشتباه کردیم که یه سری امکانات مثل انتقال گلد به اکانت دیگه رو برای راحتی کاربران باز گذاشتیم. که کاملا در تناقض با بحث انتقال نقره در حراجیه. اگه در دات کام نمیشه طلا و نقره انتقال داد علتی داره علتش فقط منافع سایت هست نه کاربران. لطفی که حالا باهش مارو تهدید میکنند. تهدید به دلالی و بازار سیاه!
    • درپایان تشکر می کنم از ارغ دوستان به اینجا. شرمندمون کردید.

• پی نوشت : دوستی فرمودند اصلا ما کجا تبلیغ داریم من لیست سایت های فعال تبلیغاتیمون در این لحظه رو براتون میذارم البته چندتایی از اینها در آینده حذف خواهند شد چون از نظر بودجه امکان ادامه تبلیغات نیست.
      • picofile.com
      • uploadboy.com
      • soft98.ir
      • pop-music.ir
      • topnaz.com
      • vazeh.com
      • ir-dl.com
      • 4downloads.ir
      • doostiha.ir
      • flashkhor.com
      • bazikhone.com
      • mygame.ir
      • night-skin.com
      • gamefa.com
      • masterdl.com
      • vatanandroid.com
      • 3sotdownload.com
      • flashgame.ir
      • opda.ir
      • dehkadeyedownload.ir
      • pocketgames.ir
      • freegames.ir
      • ariyagame.com
      • Kiagame.com
      • bazifan.ir
    درود بر امید عزیز

قبل از هر صحبتی یه نکته ای رو بگم: اینقدر که من از شما ممنون و متشکر هستم بابت کارهایی که تا الان کردین وسعی و تلاشی که در راسنای زنده کردن دژکوب ایران از خودتون نشون دادی، خودتون هم متشکر نیستین

هزینه های نگهداری بالاست شکی نیست. وقتی در شرایط سخت آدم بخواد یه کاری بکنه، برداشتن یک قدم به جلو بسیار دشوار خواهد بود و دشوارتر از اون، باقی موندن در اون موقعیت و نگهداری ازش. جوری که اون 1 قدم به جلو، به عقب برنگرده.

حق شما برای افزایش قیمت و نرخ بازی کاملا محفوظه. هیچ کس نمیتونه این حق رو از شما بگیره چرا که به هر حال هرچی که الان موجوده رو براش زحمت کشیدین حالا کم یا زیاد. البته خود افزایش تخر طلا مبحث مفصلی داره که مجالش نیست صحبت کنیم

قاعدتا باید جوری درآمد داشته باشه که بتونید ازش برداشت مالی هم بکنید.
    شما اگه از اول یه کاری میکردین که خاص بشید، جلوی همه این مشکلات گرفته میشد. الانم میشه کاری کرد که کلا تحولات خیلی بزرگ ولی ساده ای رخ بده که همه انگیزه پیدا کنن. من قبلا هم کلی پیشنهادات دادم ولی مورد توجه قرار نگرفت. اگه خواستید میتونم دوباره بنویسم بزارین فروم رای گیری کنید. کار سختی نخواهد بود.

در زمینه تبلیغات یه نکته ای هست و اونم اینکه شما تیم فنی، خودتون چقدر سابقه بازی دارین؟ خودتون چجوری بازی رو پیدا کردین؟
    به نظر من شما برای پیشرفت اصلا تبلیغ نباید بکنید حنی تو 1 سایت!! بلکه شما باید با همکاری بازیکنای قدیمی بگردین و بقیه قدیمی ها رو پیدا کنید. یه سروری به حالت سرور پیش کسوتان راه ندازی کنید. قدیمی ها دور هم جمع بشن. خودشون که بیان هر کدوم کلی بازیکن میارن با خودشون. اگه بتونید کیفیت و شرایط خوبی رو ارائه کنید، جوری شلوغ بشه سرورها تصورشم نکنید!
    چرا که بازیکن اصلی اونیه که میاد درست بازی کنه و پول خرج کنه و برنامه ریزی میکنه. ولی اونی که داره رد میشه میاد اکانت میسازه و 4 روز هست میبینه بازی خیلی جلوه ای نداره و اصطلاحا user friendly نیست، ول میکنه میره. ولی اونی که اینکاره است میتونه 4 تا بازیکن بیاره و کلی بازیکن جدید رو آموزش بده. این بهترین تبلیغات خواهد بود برای شما. همین که 4 تا بازیکن قدیمی یه جا صحبت کنن که فلان سایتی هست که بازی ران کرده و خوبه و مورد تایید ماست، بهترین تبلیغه! همه میان! میان و میمونن

امکان انتقال طلا رو که باز گذاشتید کار خوبی کردین. هم برای بازیکن هم برای شما! به شخصه خودم رو میگم، اگه انتقال طلا نبود، نصف مبالغی که تا الان هزینه کردم رو هم نمیکردم! نمیخوام منت بزارم ها! اشتباه نشه. منظورم اینه که لازم بود به نظر من.
    اینم که تو کام اینجوری نیست یه دلیل خیلی ساده داره. قیمت طلای کام برای اونوزی ها مبلغی نیست! مثلا آخرین پک طلاشون معادل یه پیتزا هست! برای اونها مبلغ زیادی نیست که بخوان بخاطرش انتقال بزارن، چرا که هر کس بخواد میخره! مثل اینجا نیست!
    لذا اینجا که انتقال طلا گذاشتین کار خیلی خوبی کردین، هم به بازیکنا لطف شده هم به شما. امتحان کنید و حذفش کنید ببینید چی میشه! ولی نتیجه جالب نخواهد بود

بزرگترین اتفاق بد اینجا اینه که همیشه همه سعی دارن با کام مقایسه اش کنن!! من همیشه گفتم بازم میگم: این دژکوبه نه دژکوب
    شبیه هم باشن اصلا همه چیز مثل هم باشه،ولی سیستم های منطقی داخلیش یه شکل دیگه باشه.تازه میتونید رو گرافیک بازی هم کار کنید و عوضش کنید کار سختی نیست! خیلی هم از این جذابترش کنید! یا کلاسیکش کنید! اصلا 2 تا تم بزارین، کلاسیک و ورژن جدید
    بازیکن با هرکدوم دوست داشت بازی کنه.
    بازار رو من بهتون پیشنهاد دادم چجوری درست کنید که کیفیت بازی حفظ بشه ولی توجه نشد. جوری کیفیت میرفت بالا که همه راضی باشن. میتونستید یه سرور تست کنید ببینید چجوری میشه

تمام این موارد بالا رو صرف بنا بر تجربه شخصی خودم و در نظر گرفتن مسائل دیگه نوشتم. البته خیلی مفصل تر از اینهاست این بحث ولی خیلی نمیشه تو پابلیک یه سری صحبت ها رو انجام داد چرا که ممکنه کسی سوء استفاده کنه

من قضاوت نمیکنم راجع به اینکه دزدی کردین و کم کاری کردین و گرونفروشی کردین و گوجه گرون کردین و این حرفا
    ولی زحمت زیاد کشیدین. سرور C1 من خیلی ایرادات دیدم که اینجا نیست. قطعا اینا خود به خود درست نشدن که! براشون وقت کذاشته شده و کلی زحمت کشیده شده و جایی از زندگی زدین برای درست کردنشون. تو این مسائل و زحمت شما هیچ شکی نیست. همیشه و همه جا گفتم به بچه ها که خوب دارین کار میکنید. هنوز میگم خوب کار میکنید. ولی نکته مورد اعتراض من فقط 1 چیزه: تغییرات با شیب نا مناسب! یعنی شدت تغییرات یهو جوری باشه که نتونیم وفق بدیم با شرایط

اگر مخاصب اون قسمتی که نوشتین " دوستان عذرخواهم به خاطر خوبی هایی که در حق اینجا کردند و باعث پا گرفتن ما شدند"
    به هر شکلی پست های من بوده باشه- که فکر نمیکنم منظور شما من باشم- اینو بگم که بنده شخصا هیچ منتی ندارم و هر کاری که کردم صرف به خاطر دل خودم بوده. هر پولی که خرج کردم با رضایت کامل قلبی بوده. چون دیدم که داره زحمت کشیده میشه همیشه گفتم حلال تر از شیر مادرش! نوش جونش! داره زحمت میکشه. اصلا همش کپی و تقلبی! همین که راه انداخته و به بقیه امکان تفریح و استفاده میده دمش گرم! حتی 1 ذره هم ناراضی نیستم که چرا پوب خرج کردم اینجا. خرج کردم حالش رو بردم خیلی هم خوب بود جای دوستان خالی

شما اگه افزایش هزینه ها رو جوری اعمال کنید که منطبق بشه با میزان کیفیت سرو هیچ کسی اعتراض نمیکنه. <= این لپ کلام بود
    AreF

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GomBa GomBa نمایش پست ها
    شما اگه از اول یه کاری میکردین که خاص بشید، جلوی همه این مشکلات گرفته میشد. الانم میشه کاری کرد که کلا تحولات خیلی بزرگ ولی ساده ای رخ بده که همه انگیزه پیدا کنن. من قبلا هم کلی پیشنهادات دادم ولی مورد توجه قرار نگرفت. اگه خواستید میتونم دوباره بنویسم بزارین فروم رای گیری کنید. کار سختی نخواهد بود.
    ممنون میشم مجدد مطرح نمایید

11. تشکر bardia_f7 تشکر نمود
    پسندیدن bardia_f7, Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط moderator نمایش پست ها
    ممنون میشم مجدد مطرح نمایید
    درود به روی چشم

والا مباحث مختلف خیلی زیادی هست که قابل بررسیه.

کل مطالبی که در زیر مینویسم نتایجی بوده که قدیما با بازیکنا و لیدرا دور هم مشورت میکردیم که به این نتایج رسیده بودیم. راستش اون موقع ها بچه ها خیلی مشتاق بودن دژکوب داخلی راه بندازن جوری که بازیکنای داخلی بتونن با هزینه خیلی کمتر و راحت تر بازی کنن.
    حالا من مینویسم چندتاش رو اگه به نظرتون جالب بود بقیه اش رو هم مینویسم

برای جلوگیری از مولتی اکانتی میشه یه سیستم اکانت مرکزی ایجاد کرد. هر بازیکن بیاد یه اکانت بسازه. مثلا عارف نامی بیاد تو سایت شما یه id بسازه به اسم عارف. بعد هر سروری بخواد لاگ این کنه اول با اکانت اصلی لاگ بشه تا بتونه وارد پنل ورودی هر سرور بشه.

برای بازار میشه روی اجناس مهم مثل اثر هنری محدودیت خرید روزانه برای هر اکانت ایجاد کرد. مثلا محاسبات بشه که هر اکانت نهایتا چندتا اثر در هر 24 ساعت بتونه بخره. اینجوری میشه جلوی قبضه شدن بازار توسط بازیکنایی مثل من گرفته میشه. چون دارم زیاد خرج میکنم، کمتر پیش میاد کسی بتونه از دست من اثر بخره. این باعث میشه تو سروری مثل e1 اختلاف جمعیت من با نفر 2 که اونم خیلی داره خرج میکنه ولی فعلا خرید نمیکنه، حدود 3000 تا شده! و با نفر پنجم حدود 6 هزارتا و نفر دهم حدود 7 هزارتا! این دلیلش اینه که تونستم با پولی که خرج میکنم بازار رو قبضه کنم. باید جلوی امثال من گرفته بشه. نباید اجازه داشته باشم اینجوری همه چیز رو بخرم جوری که کسی حتی رغبت نکنه وارد حراجی بشه! چرا که فلانی همه اجناس رو میخره. الان من اینقدر تولید ساعتی اکانتم زیاده که اصلا نیا ندارم غارت بزنم! میتونی به راحتی 2 تا همر خیلی خوب رو ران کنم. در حالی که بقیه دارن تحت فشار و به سختی همر شارژ میکنن
    پس محدودیت خرید روزانه باعث میشه که بازیکنایی که دارن زیاد خرج میکنن زود خریدشون رو بکنن و دیگه نتونن جنس بگیرن از بازار، بازار باز شه برای بقیه و اونایی که کمتر میتونن هزینه کنن. این قضیه تا حدود خیلی زیادی میتونه باعث افزایش کیفیت اکانت ها باشه و حداقلش اینه که یهو چندتا اکانت نتونن خیلی به اوج برن!

برای سیستم طلا رو این قسمت خیلی تاکید دارم:

ببینید یه سروری که ران میشه هزینه نگهداری ماهانه اش تقریبا مشخصه.
    یه سرور که ران شد، مثلا 1 ماه که گذشت، برای ادامه بازی هر اکانت ملزم به شارز اکانتش بشه. یعنی شهریه بگیرین.مبلغش رو هم میتونید حدودی حساب کنید. مثلا سرور ماهانه a تومن هزینه نگهداری داره اینو حساب کنید. یه مقدار از هزینه های جانبی رو هم به نگهداری هر سرور اضافه کنید میشه a+b تومن. حالا این مقدار رو سرشکن کنید بین اکانت های سرور. مثلا هر اکانت x تومن به عنوان شهریه بده برای هر ماه. اینجوری شما هزینه های ماهانه نگهداری سرور رو به صورت مجزا و مستقیم میتونید دریافت کنید از خود بازیکنا

طلای داخل بازی 2 حالت داشته باشه خوب میشه:
    اول اینکه طلا خیلی ارزون بدین و خدمات رو گرون تر کنید. مثلا تعدیل و پلاس ها رو گرون تر کنید.
    دوم اینکه طلا رو گرون کنید ولی خدمات رو ارزون تر کنید. مثلا تعدیل بشه 2 تا طلا و پلاس ها بشن 3 تا طلا.
    شاید این هزینه ها خیلی به چشم نیان ولی در کل سرور که محاسبه بشه برای کل اکانت ها و کل مدت بازی، رقم قابل توجهی خواهد شد. ارزش یه محاسبه رو داره به نظر من لزومی نداره ما حتما مثل آلمان باشیم. ما ایرانی هستیم و یه سری اخلاقات و فرهنگ هایی برامون نهادینه شده. باید جوری حرکت کنیم که مطابق اخلاق اقتصادیمون باشه. ایرانی جماعت به سیستم ذره ذره خرج کردن راضی تره تا یهو خرج کردن منم ایرانی ام شما همه ایرانی هستید! دقت کنید اکثرا اطرافتون همینجوری هستن آدما ایرانسل رو ببینید !! چجوری بازار رو از دست همراه اول در آورد؟؟ اومد گفت اقا شما اول مثلا 1000 تومن شارژ کن، بعد صحبت کن. بعد که تموم شد دوباره. ملت هم خوششون اومد! حالا خیلی بیشتر از همراه اول هم دارن هزینه میکنن ولی چون کم کم دارن هزینه رو پرداخت میکنن زوری بهشون نمیاد که یهو مثلا 100 تومن بدن برای قبض موبایل. این سیستم قابل تامله برای بازی.

ایجاد یه مرکز آنالیز خیلی خوب و کامل برای سرورها. مثل اون سایتی که قدیما بود اگه بچه ها یادشون باشه ws بود سایتش. خیلی ساده بود! همه کار میشد باهاش کرد! حتی میشد دید هر دهکده در تاریخ های مختلف تغییرات اسم و جمعیت دهکده هاش چقدر بودن.
    الان فردا طرف ظرف 1 ساعت میتونه ساختمون هاش رو خراب کنه و جایگزین کنه جوری که آب از آب تکون نخوره وکسی متوجه نشه.

نقشه رو میشه خیلی متحول کرد! ولی تغییر خیلی بزرگی محسوب میشه و کار سختیه. نقشه دژکوب داری 2 بعد طول و عرضه. میشه نقشه رو 3 بعدی کرد و ارتفاع هم بهش داد. میشه حتی کرده طراحیش کرد!

در سیستم کتیبه ها میشه تغییرات خیلی زیادی ایجاد کرد. میشه کتیبه های بزرگ رو جوری تنظیم کرد که تاثیرش بر اتحاد باشه! البته یه سری محدودیت ها هم ایجاد بشه که جلوی سوء استفاده گرقته بشه.

میشه مدالی برای بیشترین کمک های داخل اتحاد ایجاد کرد جهت تشویق بازیکنا به کار گروهی. مثلا بیشترین حجم تبادلات تجاری بین اکانت های داخل اتحادها. بازار مکاره داخل اتحادها ایجاد بشه برای تبادل منابع. خساب بشه تو هر اتحاد چقدر منابع جابجا میشه و به بازیکنایی که بیشترین حج تبادل متابع داخل اتحاد رو داشته باشن، مدال داده بشه. مدالش با ارزش باشه. مثلا برای رنک 1 تا 10 هر هفته همون هفته بعدش جایزه در نظر گرفته بشه. مثلا اندازه روشن کردن پلاس ها جایزه بدین بهش. اینجوری بازیکنای تازه پا بهشون حس کار گروهی بیشتری داده میشه و سعی میکنن برای گرفتن پلاس محانی تو این کار شرکت کنن به شکل خیلی وسیع. جواب خواهد داد

زیاد شد. نظر بدن دوسنان
    AreF

13. تشکر WondeR, 3zar, FaTeB, dr.divert, Alone, Omid, Knig}{T تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, 3zar, FaTeB, Alone, BariSH_N پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود
    امیدخان صحبت های عارف جای تآمل داره من خودم به شخصه قبل از اینکه اینجا استارت بزنم تبلیغاتتونو تو سایتای زیادی دیدم ولی توجه نمیکردم اصلآ چون چند تا سایت دیگه رفتم سطحش خیلی پایین بود اینم میدیم میگفتم مثل هموناس دیگه!!ولی وقتی یکی از دوستان از اینجا تعریف کرد گفت بد نیس از بقیه سایتا بهتره اومدم یه نگاهی انداختم خوشم اومد و ادامه دادم.شما هم بهتره بجای هزینه هایی که میگید وقت و هزینتونو بذارید رو پلیرای قدیمی حتی شده ضرر کنید!!بجاش وقتی اون پلیر 4 5نفر دیگه بیاره و اونا هرکدوم چند نفر بیارن ضررو که جبران میکنید به کنار سود زیادیم میکنید و دیگه لازم نیس هزینه ی زیاد تبلیغاتو به دوش بکشید قبل از هرپرشی یه دورخیز لازمه...(قصد دخالت نداشتم و در حد ایده دادن نیستم)صرفآ نظرمو گفتم شاید کمک کنه بهتون.
    موفق باشید.
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود بر امید عزیز و تمام همکارانشون

چون یه قسمتی از سخنان شما در پاسخ به دوتا پست بنده بود فکر کردم جا داره پاسخ بدم
    امید عزیز بنده بعد از سه سال و به دعوت عارف و محمد اومدم این سرور مثل خیل های دیگه که الان تو سرور e1 هستن و اگه بمونیم اضافه هم میشن
    توی دنیای واقعی ما توی صنعت برای محصولات و حتی خدمات که میخوایم قیمت گذاری کنیم طبق یه اصولی اقدام میکنیم
    فرض کن تو یه محصول داری که هیچ رقیبی نداره و اقبال جامعه به خرید اون هست خب صد در صد ما میتونی قیمت بالایی رو براش بذاری
    ولی برای جنسی که رقیب زیاد داره نمیشه اونجوری قیمت گذاشت
    پس وقتی میگی یه زمانی 8800 تا گلد بوده 70 و یه زمانی 85 و الان 90 یعنی چی ؟
    یعنی هر چه کیفیت بالا تر رفته و رقبا کمتر شدن شما تونستی ارزش افزوده بیشتری ازش ببری ولی آیا توی مدت دوماه قیمت بشه 200 تومن به نظر خودت عقلایی هست؟
    مورد دوم در مورد تبلیغاته
    رفرنس میدم بهت کتاب سه استاد از دکتر احمد روستا در مورد بازاریابی رو بخونی
    در دنیای اطلاعات و ارتباطات مجرای تبلیغات کلامی و سینه به سینه بسیار موثر تر از تبلیغات میدانی می باشد
    حالا این یعنی چه ؟
    یعنی عارف منو زاوش رو اورد
    من مهران و سعید و حسین رو اوردم و همینطوری اداه پیدا میکنه
    خدا شاهده ما اگه اینجا بیشتر ادم بیاد بیشتر حال بازی داریم چون وقتی دور هم جمع میشیم به جای 20 نفر 200 نفر هستیم رفاقت و همدلی و دورهمی اصل دژکوبه وگرنه همر و دف و .... حتی واندر خیلی رود میره و یه عکس بیشتر از همش نمیمونه

بازم اگه زیاد حرف زدم یا باعث دلخوری شدم عذر میخوام ازتون
    و خسته نباشید میگم به همه دوستان
    K!nG NoTh!nG
    AMIRKAVIR
    BLACK.MILK

16. تشکر bardia_f7, Omid, Knig}{T, WolFlanD, WondeR, Aref تشکر نمود
    پسندیدن bardia_f7, Knig}{T, WolFlanD, WondeR, Aref پسندید
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین