صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 34

موضوع: پاسخ انتقاد ها و البته انتقاد + خبر خوش

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درود بر آقا امید

آقا من واسه این که حمایت کنم از این کار شما همین الان 3تا از کارمند های دفتر خودم رو معتاد کردم و اکانت ثبت کردن ، دارم یادشون میدم. فقط امید جان این ها اگه روز ها از کار کم بذارن، من شما رو مسئول میدونم، گفته باشم.

سربلند،پیـروز ودنباله دار باشید.

پی نوشت : مولتی هانتر عزیز از ای پی من الان 3یا 4 نفر دارند کانکت میشن ، نیای بن کنی ها
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

2. تشکر moderator, bardia_f7, Knig}{T, Omid, Aref تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

منم با خوندن کامنتای امید و دوستان متاثر شدم گفتم یه نکاتی رو هم من بنویسم شاید بدرد بخوره
    من خودم به عنوان یکی از پیشکسوتای دژکوب تابستون خواستم سایت دژکوب بزنم بالای 2میل هم خرج کردم حتی در سطح ابتدایی هم نشد سایت بیاد بالا! پس منکر زحماتتون نمیشم
    اما راجع به پک های گلد یه پیشنهادی رو توی پیام خصوصی بهتون گفتم که جای تامل داره و احتمال زیاد جواب میده
    یه منبع درامد دیگه هم اینه که میتونید توی قسمت هدر سایت توی هر سروری 2تا تبلیغ بزارین که هر پلیری وفتی میاد رو اکانتش تبلیغارو مشاهده کنه
    اما بهترین تبلیغ برای سایتتون اینه که بازیکنای قدیمی بیان و با خودشون پلیر بیارن .1 نمونه مثال میزنم براتون :
    مثلا من خودم با اومدنم 12تا پلیر قدیمی رو هم آوردم, اونیم که اومده با خودش چندتا پلیر آورده و ...
    خود منم چندتا از دوستای قدیمیم (شهاب بیگ ترمیناتور) بهم این سایت رو پیشنهاد کردن که بیام بازی ولی قبلش تبلیغ این سایت رو توی soft98 دیده بودم حتی یبارم سر نزده بودم!
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

4. تشکر Omid, bardia_f7, moderator, Aref تشکر نمود
    پسندیدن bardia_f7, Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

امید جان افزایش قیمت ها حق شماست اما نه 100% افزایش اول با 30-20 % شروع کنید . ما ایرانی ها همیشه دنبال سود کلان هستیم !
    اگه شما از اول شروع به افزایش درصدی میکردید این اتفاقات نمیفتاد

سایت شما انقدر خوب و عالی ظاهر شد که این همه پلیر قدیمی دارند چندین سرور بازی میکنند . بزرگان دژکوب ایران .... پیمان بلک وار .. محمد اگزمن ....و..... بقیه دوستان پس مایوس نشید از حرفها شما خیلی خوب کار کردید که دوستان اینجارو با .کام مقایسه میکنند !
    سرورهاتون دیگه باگ نداره فقط سرعت لود پایینی داره و یکم مشکل بازار اثر و ... اینا هم با افزایش پلیر و یه سری فکر جدید درست میشه !

من همینجا بابت لحن تندم درباره افزایش قیمت عذر خواهی میکنم و افزایش قیمت 30% رو قبول میکنم و از شما حمایت میکنم شما میتونید سالیانه 30% افزایش داشته باشید یا کمتر و بیشتر اما برای سال آینده بااین زحمات 30% فعلا خوبه

THE LAST KING

Alone...BuT Alive....

قبرستان پر از جوانانی است که میخواستند در پیری توبه کنند...!

KiNG oF Se TeaM

6. تشکر Omid, Aref تشکر نمود
    پسندیدن Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود به امید عزیز و همکارانشون و بازیکنان پیشکسوت و پسکسوت

هممون خوب بودیم از مدیریت تا بازیکنا

همه چی ۵۰ ۵۰ میشه

امشب, شب شورو حاله

به سلامتی همه بروبچ

8. تشکر Omid, WondeR, Theutates Thunder, Aref, Alone تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط moderator نمایش پست ها
    ممنون میشم مجدد مطرح نمایید
    درود به روی چشم

والا مباحث مختلف خیلی زیادی هست که قابل بررسیه.

کل مطالبی که در زیر مینویسم نتایجی بوده که قدیما با بازیکنا و لیدرا دور هم مشورت میکردیم که به این نتایج رسیده بودیم. راستش اون موقع ها بچه ها خیلی مشتاق بودن دژکوب داخلی راه بندازن جوری که بازیکنای داخلی بتونن با هزینه خیلی کمتر و راحت تر بازی کنن.
    حالا من مینویسم چندتاش رو اگه به نظرتون جالب بود بقیه اش رو هم مینویسم

برای جلوگیری از مولتی اکانتی میشه یه سیستم اکانت مرکزی ایجاد کرد. هر بازیکن بیاد یه اکانت بسازه. مثلا عارف نامی بیاد تو سایت شما یه id بسازه به اسم عارف. بعد هر سروری بخواد لاگ این کنه اول با اکانت اصلی لاگ بشه تا بتونه وارد پنل ورودی هر سرور بشه.

برای بازار میشه روی اجناس مهم مثل اثر هنری محدودیت خرید روزانه برای هر اکانت ایجاد کرد. مثلا محاسبات بشه که هر اکانت نهایتا چندتا اثر در هر 24 ساعت بتونه بخره. اینجوری میشه جلوی قبضه شدن بازار توسط بازیکنایی مثل من گرفته میشه. چون دارم زیاد خرج میکنم، کمتر پیش میاد کسی بتونه از دست من اثر بخره. این باعث میشه تو سروری مثل e1 اختلاف جمعیت من با نفر 2 که اونم خیلی داره خرج میکنه ولی فعلا خرید نمیکنه، حدود 3000 تا شده! و با نفر پنجم حدود 6 هزارتا و نفر دهم حدود 7 هزارتا! این دلیلش اینه که تونستم با پولی که خرج میکنم بازار رو قبضه کنم. باید جلوی امثال من گرفته بشه. نباید اجازه داشته باشم اینجوری همه چیز رو بخرم جوری که کسی حتی رغبت نکنه وارد حراجی بشه! چرا که فلانی همه اجناس رو میخره. الان من اینقدر تولید ساعتی اکانتم زیاده که اصلا نیا ندارم غارت بزنم! میتونی به راحتی 2 تا همر خیلی خوب رو ران کنم. در حالی که بقیه دارن تحت فشار و به سختی همر شارژ میکنن
    پس محدودیت خرید روزانه باعث میشه که بازیکنایی که دارن زیاد خرج میکنن زود خریدشون رو بکنن و دیگه نتونن جنس بگیرن از بازار، بازار باز شه برای بقیه و اونایی که کمتر میتونن هزینه کنن. این قضیه تا حدود خیلی زیادی میتونه باعث افزایش کیفیت اکانت ها باشه و حداقلش اینه که یهو چندتا اکانت نتونن خیلی به اوج برن!

برای سیستم طلا رو این قسمت خیلی تاکید دارم:

ببینید یه سروری که ران میشه هزینه نگهداری ماهانه اش تقریبا مشخصه.
    یه سرور که ران شد، مثلا 1 ماه که گذشت، برای ادامه بازی هر اکانت ملزم به شارز اکانتش بشه. یعنی شهریه بگیرین.مبلغش رو هم میتونید حدودی حساب کنید. مثلا سرور ماهانه a تومن هزینه نگهداری داره اینو حساب کنید. یه مقدار از هزینه های جانبی رو هم به نگهداری هر سرور اضافه کنید میشه a+b تومن. حالا این مقدار رو سرشکن کنید بین اکانت های سرور. مثلا هر اکانت x تومن به عنوان شهریه بده برای هر ماه. اینجوری شما هزینه های ماهانه نگهداری سرور رو به صورت مجزا و مستقیم میتونید دریافت کنید از خود بازیکنا

طلای داخل بازی 2 حالت داشته باشه خوب میشه:
    اول اینکه طلا خیلی ارزون بدین و خدمات رو گرون تر کنید. مثلا تعدیل و پلاس ها رو گرون تر کنید.
    دوم اینکه طلا رو گرون کنید ولی خدمات رو ارزون تر کنید. مثلا تعدیل بشه 2 تا طلا و پلاس ها بشن 3 تا طلا.
    شاید این هزینه ها خیلی به چشم نیان ولی در کل سرور که محاسبه بشه برای کل اکانت ها و کل مدت بازی، رقم قابل توجهی خواهد شد. ارزش یه محاسبه رو داره به نظر من لزومی نداره ما حتما مثل آلمان باشیم. ما ایرانی هستیم و یه سری اخلاقات و فرهنگ هایی برامون نهادینه شده. باید جوری حرکت کنیم که مطابق اخلاق اقتصادیمون باشه. ایرانی جماعت به سیستم ذره ذره خرج کردن راضی تره تا یهو خرج کردن منم ایرانی ام شما همه ایرانی هستید! دقت کنید اکثرا اطرافتون همینجوری هستن آدما ایرانسل رو ببینید !! چجوری بازار رو از دست همراه اول در آورد؟؟ اومد گفت اقا شما اول مثلا 1000 تومن شارژ کن، بعد صحبت کن. بعد که تموم شد دوباره. ملت هم خوششون اومد! حالا خیلی بیشتر از همراه اول هم دارن هزینه میکنن ولی چون کم کم دارن هزینه رو پرداخت میکنن زوری بهشون نمیاد که یهو مثلا 100 تومن بدن برای قبض موبایل. این سیستم قابل تامله برای بازی.

ایجاد یه مرکز آنالیز خیلی خوب و کامل برای سرورها. مثل اون سایتی که قدیما بود اگه بچه ها یادشون باشه ws بود سایتش. خیلی ساده بود! همه کار میشد باهاش کرد! حتی میشد دید هر دهکده در تاریخ های مختلف تغییرات اسم و جمعیت دهکده هاش چقدر بودن.
    الان فردا طرف ظرف 1 ساعت میتونه ساختمون هاش رو خراب کنه و جایگزین کنه جوری که آب از آب تکون نخوره وکسی متوجه نشه.

نقشه رو میشه خیلی متحول کرد! ولی تغییر خیلی بزرگی محسوب میشه و کار سختیه. نقشه دژکوب داری 2 بعد طول و عرضه. میشه نقشه رو 3 بعدی کرد و ارتفاع هم بهش داد. میشه حتی کرده طراحیش کرد!

در سیستم کتیبه ها میشه تغییرات خیلی زیادی ایجاد کرد. میشه کتیبه های بزرگ رو جوری تنظیم کرد که تاثیرش بر اتحاد باشه! البته یه سری محدودیت ها هم ایجاد بشه که جلوی سوء استفاده گرقته بشه.

میشه مدالی برای بیشترین کمک های داخل اتحاد ایجاد کرد جهت تشویق بازیکنا به کار گروهی. مثلا بیشترین حجم تبادلات تجاری بین اکانت های داخل اتحادها. بازار مکاره داخل اتحادها ایجاد بشه برای تبادل منابع. خساب بشه تو هر اتحاد چقدر منابع جابجا میشه و به بازیکنایی که بیشترین حج تبادل متابع داخل اتحاد رو داشته باشن، مدال داده بشه. مدالش با ارزش باشه. مثلا برای رنک 1 تا 10 هر هفته همون هفته بعدش جایزه در نظر گرفته بشه. مثلا اندازه روشن کردن پلاس ها جایزه بدین بهش. اینجوری بازیکنای تازه پا بهشون حس کار گروهی بیشتری داده میشه و سعی میکنن برای گرفتن پلاس محانی تو این کار شرکت کنن به شکل خیلی وسیع. جواب خواهد داد

زیاد شد. نظر بدن دوسنان
    AreF

10. تشکر WondeR, 3zar, FaTeB, dr.divert, Alone, Omid, Knig}{T تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, 3zar, FaTeB, Alone, BariSH_N پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

کاربر GomBa GomBa حرفاتون درست ولی یه اخلاق بسیار بسیار گند ما ایرانی ها فراموش کردی داداشم. اینکه متاسفانه ما ایرانی ها مولتی اکانت باز خیلی داریم و بیشتر متاسفانه بازیکنای رنک بالا بیشتر از این مورد استفاده میکنن. شما مطمعن باشید هر امکاناتی اضافه بشه مجدد به اون بازیکنی که عقب میموند هیچی نمیرسه تمامشو ماشاالله این مولتی اکانت باز ها درو میکنن یارو اتحاد میزنه همش مولتی های خودشه!! بعد میگی جایزه پلاس یا هرچیز دیگه ای به اتحاد بدن! یا تاثیر کتیبه برای اون اتحاد بشه؟

نه عزیز اینکه مدیریت سایت بیاد چنین امکاناتی اضافه بکنه اصلاً معقول نیست تنها چیزی که مابین صحبتاتون خیلی خوشم اومد و بارها هم برای ارتقای کلی بازیکنا من هم تاکید داشتم ایجاد محدودیت خرید در بازاره و گلده. که البته اگر گلد محدود بشه شاید توی درآمدزایی سایت تاثیر منفی بزاره که اون بحث دادن ورودیه از شما میتونه اصلاحش کنه ولی متاسفانه تا حرف ثبت نام پولی پیش میاد خیلی ها هم ثبت نام نمیکنن.

برنامه نویسای فعلی بیشترین وقتشون باید برای این بزارن که بتونن کاری کنن یک بازیکن فقط بتونه با یک هویت ثابت وارد بشه و اگر با این هویت دوتا اکانت باز کرد سریع بفهمن . این روشای فعلی که اصلاً جواب نمیده یدونه پروکسی فایر و vps و private tab و کلی کار دیگه طرف یک اتحاد مولتی میکشه! یکی از دلایلی که یک اکانت بالا میتونه خودش نگهداره اینه که برای خودش توی 3-4 تا اکانت مولتی دف میکشه بیرون وقتی دفش اون اوایل سرور تامین میشه و چنتا اتک دیوار میکنه تا 3-4 هفته اول یدونه اتک روش نمیاد اینطوری میشه که پیشرفتش لایه اوزون توی اون سرور پاره میکنه.

12. تشکر dr.divert, Alone, Omid, Aref تشکر نمود
    پسندیدن cyrous, Alone, Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    یه بار احسان شانیذ گفت ای دی های خارج از کشور رو ببندید اما مگه کسی گوش کرد ما یه تعدادمون دنبای مولتی اکانت کشیدن هستن و تعدادی هم مخالف این قضیه ما هم زبونمون مو در اورد از بس گفتیم جلو مولتی اکانتها و اونایی که بات میزنن رو بگیرین اما کو گوش شنوا خوب مدیریت هم داره زحمتش رو میکشه اما حریف ما نمیشه چون اشکال از خودمون هستت

دوست من GomBa GomBa بعضی از ایده ها خوب اما این موضوع که بابت بازی از پلیر بخوان ماهیانه شهریه بگیرن فقط وصف حال جیب خودت
    چون امثال من با فروش اثر هنری گلد بازیشون رو تامین میکنن و حتی من وقتی از بچه ها میخوام که کلوپ طلایی رو فعال کنن به همراه لیست فارم که فقط 140 تا سکه لازم هست خیلیا میگن نمیتونن
    من با گرون شدن گلد موافق بودم که متاسفانه امید کوتاه اومد
    گلد باعث شده سطح بازی بین پلیرها خیلی زیاد باشه نه از نظر کیفیت چون خیلی ها بازی رو خیلی خوب و حرفه ای بلدن اما گلد نمیتونن بخرن برعکس خیلیا هم فقط بلدن گلد بپاچن رو اکانتشون

اگه گلد گرون میشد هر کس اندازه جیبش خرج میکرد درسته باز یه تعداد از پلیر ها خیالشون نبود اما خیلیا مواظب گلد خرج کردنشون میبودن
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

14. تشکر Omid, Aref تشکر نمود
    پسندیدن Aref پسندید
    نپسندیدن Alone نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من بیشتر دوس دارم سرور شبیه .com باشه نه اینکه تغییر کنه . و اصل اینکه اصلا اینجا دارم بازی می کنم و جذبش شدم همینه که از لحاظ ظاهری و ابزار های بازی خیلی شبیه .com هست و همینتور هم داره بهتر میشه!
    اما با قسمت اکانت مرکزی موافقم. و محدودیت خرید روزانه!

و هنوز خیلی چیزا مونده که فیکس شه . مثلا روزی 1 بار فقط میشه سطل استفاده کرد . تایم و تعداد چکش ایتمی که داخل حراجی گذاشته میشه رو نباید دید.
    گرافیک نقشه باس درست شه.

اموزش کار دان اول بازی باید فیکس شه ( همیشه کلی منابع هدر میره و این نشون میده درست محاسبه نشده )

ایپی های خارج کشور هم بلاک شه! دلیلش چیه که اصلا بازه؟
    ویرایش توسط bardia_f7 : 01-23-2015 در ساعت 11:59 AM
    ٌW.L

16. تشکر Omid, Aref تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

تنها روشی که میتونه جلوی مولتی اکانت هارو تا یه حدی بگیره اینه که ip کشور های خارجی رو برا همیشه از سایت ببندن و فقط با ip ایران بشه وارد سرور شد
    و یا فقط ثبت نام با ip خارجی رو بست . یعنی با فقط با آیپی ایران بشه ثبت نام کرد ولی ادامه بازی برای ipخارجی وجود داشته باشه!
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

18. تشکر Omid, cyrous, Aref تشکر نمود
    پسندیدن cyrous, Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    تنها روشی که میتونه جلوی مولتی اکانت هارو تا یه حدی بگیره اینه که ip کشور های خارجی رو برا همیشه از سایت ببندن و فقط با ip ایران بشه وارد سرور شد
    و یا فقط ثبت نام با ip خارجی رو بست . یعنی با فقط با آیپی ایران بشه ثبت نام کرد ولی ادامه بازی برای ipخارجی وجود داشته باشه!
    خو چه فرقی میکنه یکی میره کافی نت 6 تا اک میسازه بعد با vpn میره سر میزنه بشون )
    ٌW.L

20. تشکر Omid, Aref تشکر نمود
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین