صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 49 , از مجموع 49

موضوع: بحث و گفت و گو پیرامون قیمت گلد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Alone نمایش پست ها
    عزیزم سرور ایران 30000 پلیر داشت درسته؟ یعنی هر سرورش انقدر پلیر داشت نه انقدرم گرون نگو 1600 میخریدیم 180ت اونجا اثر هنری نهایت 3ک اول سرور تا 7-8 ک میرفت
    اینجا 3000 پلیر داره نهایتا ! به توان دو رسوندم !گلد 5500=90ت - 8800=100ت هر اثر 50000 یعنی 1000 طلا برای دوتا اثر هنری درسته؟ شما قیمتو بالا ببری به ضرر پلیرهایی هست که زیاد خرج میکنند لا اقل میگفتید 120ت نه 130ت 140ت اومدید یه دفعه دو برابر کردید؟ ما حرفامونو زدیم از قدیم گفتند مرد و حرفش

شما افزایش بدید ببینید ما اسپید بازها با دوستامون از سرورهاتون میریم بمونند یه مشت پلیری که ماهی 1 پک به زور میخرند ! ما .کام خرید میکردیم درست اما همیشه ناراحت بودیم که چرا ایران بسته شد پس نگید ایرانی ها همیشه پولشون رو تو شکم غریبه ها میکنند نه اصلا اینجوری نیست ما دنبال کیفیتیم نه کمیت سرورهای شما همین الان روزی 500 بار تایم اوت میخوره میتونی 1 روز بازی کنی روی یه اکانت نمونش f3 ببینید هر 1 ساعت 6-7 بار تایم اوت میده !
    سرورهاتون خوبه تازه داره پا میگیره امید هم ادمین خوبیه فقط نحوه بن کردنتون خیلی خیلی بده باید اصلاح بشه با افزایش قیمیت گلد با این سرعت فقط پلیرهای گلد بایر رو فراری میدید !

من فقط نظر شخصی خودمو گفتم.

در مورد اینکه هر سرور ایران 30ک پلیر داشت باید خدمتتون عرض کنم که و مطمئنن میدونید که خیلی بیشتر از نصفش مال سیلور فروش ها بود ! و خیلی هاشم مولتی اکانت بودن ! پس این مورد رو نگید لطفا". الان خود .کام بعضی سرور هاش جمعا"5ک بازیکن نداره !

چون گلد خیلی ارزونه قیمت اثر هنری میره بالا ! و اونای هم که گلد نمی خرن راحت با فروش یه اثر هنری گلد سرور شون رو تامین میکنن.
    یکی از سرور ها برای تست خودم رفتم بازی کنم , گلد نخریدم فقط 4 تا اثر هنری گذاشتم فروش هر کدوم 70 ک رفت !
    70ک*4= 280 !!! یعنی حدود 1000 تا گلد ! خوب معلومه من دیگه نیاز پیدا نمیکنم گلد بخرم !

شما بگو گلد گرون بشه چه ضرر میکنی؟ به غیر از ضرر مالی !
    برای تغییر نام کاربری به لطفا ثبت نام کنید. مراجعه کنید.

قبل از هر گونه فعالییت در انجمن لطفا ثبت نام کنید. را مطالعه کنید.

2. پسندیدن kharchang پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

فقط با سطر آخر کامنتت موافقم!
    اولا سرمایه گزاری و از این حرفا نزنین که آدم خندش میگیره! اسکریپت سایت کاملا دزدی و بدون رعایت قانون کپی رایت و اجازه ی رسمی شرکت اصلی دژکوب راه اندازی شده! حالا هرچقدرم روش زحمت کشیده شده باشه بکنار! اصل مطلب مشکل داره
    دوما به ما چه که قیمت تبلیغات رفته بالا؟ مگه ما پلیرای قدیمی صندوق حمایت از مستمندانیم؟
    میریم داتکام بازی میکنیم با همه ی مشکلاتشم کنار میایم.ادمین عزیزم یا مجبور میشه در سایتشو گل بگیره یا گلدو از اینی هم که هست ارزونتر کنه تا پلیر توش دوباره جمع بشه
    فکر نکنم کسی سایت وارین یادش رفته باشه ! اون اولا که بعد از سایت دژکوب اصلی راه اندازی شد فوق العاده تعداد پلیراش بالا بود! حالا چی شد؟ با یه اعتراض دسته جمعی و تحریم سایت الان درش گل گرفته شده !

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط BariSH_N نمایش پست ها

در مورد اینکه هر سرور ایران 30ک پلیر داشت باید خدمتتون عرض کنم که و مطمئنن میدونید که خیلی بیشتر از نصفش مال سیلور فروش ها بود ! و خیلی هاشم مولتی اکانت بودن ! پس این مورد رو نگید لطفا". الان خود .کام بعضی سرور هاش جمعا"5ک بازیکن نداره !

چون گلد خیلی ارزونه قیمت اثر هنری میره بالا ! و اونای هم که گلد نمی خرن راحت با فروش یه اثر هنری گلد سرور شون رو تامین میکنن.
    یکی از سرور ها بنده خود برای تست رفتن بازی کنم , گلد نخریدم فقط 4 تا اثر هنری گذاشتم فروش هر کدوم 70 ک رفت !
    70ک*4= 280 !!! یعنی حدود 1000 تا گلد ! خوب معلومه من دیگه نیاز پیدا نمیکنم گلد بخرم !

وفتی من میتونم با 650تا گلد از اول سرور تا حالا (توی f3 با 10روز تاخیر) بیام رنک 1 غارت رو بگیرم مغز خر نخوردم وقتی گلد گرون شد بیام پک بالا بگیرم همون 600 700تا گلد رو میگیرم . در صورتی که d3 یالای 35ک گلد فقط واسه اکانت kalantar خرج کرده بودم
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

4. پسندیدن HIPPO پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یکی از سرور ها بنده خود برای تست رفتن بازی کنم , گلد نخریدم فقط 4 تا اثر هنری گذاشتم فروش هر کدوم 70 ک رفت !

ببینید سرورهاتون اگه طرز بن اینطوری نبود اگه مولتی هانتراش با تجربه بودند اگه کیفیتش بالا تر بود تعدا پلیر بالا بود ادمین به خاطر جو دادن تو فروم هی نمیومد پست بزاره ! و.......... قبول بود
    قیمت دوبرابر شدن به نظر شخص شما درسته؟ شما حساب کن منی که سروری 700-800 خرید میکردم الان باید 1.600.000 هزینه کنم درسته؟
    یا نه میگیم اثر ارزون میشه فقط من گلد بایر نیستم که خیلیا هستند اثر فوقش جای 40ک میشه 20ک پس من اگه 1 میلیون هم هزینه کنم باز 300-400 ضرر کردم

همین !

اینم واسه این نوب
    پ.ن : یه نوب همیشه نوبه کسی که زیر پرچم ما اکانتش صفر نشد میاد واسه ما ادعا میکنه . پسرک جنگ اموز میگرفتی منابع نداشتی شارژ کنی ماه دوم بازی . تو و اطرافیانت * ارث فامیلی = خرج یه سرور ما در حدی نیستی ریپلای بشی کوچولو . از ساید انداختیمت بیرون بهت فشار اومده؟

THE LAST KING

Alone...BuT Alive....

قبرستان پر از جوانانی است که میخواستند در پیری توبه کنند...!

KiNG oF Se TeaM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مطمئنن هر چقدر گلد گرون تر بشه , پای سیلور فروش ها به عرصه باز خواهد شد .
    گرونی گلد :
    1- افزایش سطح سرور ها
    2- هر تازه به دوران رسیده ای شاخ نمیشه
    3- اونی که درامدش متوسط هست تو خرج گلدش صرفه جویی میکنه , در نتیجه یاد میگیرن که درست بازی کنن.
    4- اونی که درامدش بالاست یا به قولی پولدار هست مطمئنن واسش فرقی نداره گلد گرون بشه یا ارزون .
    5- زمان .ای آر گلد خیلی گرون بود یه پک 600 تای فکر کنم 100 ت بود , ولی بازم بعضی افراد خرید میکردن , اما گلد اون موقع کجا و الان کجا ؟
    6- ما ایرانی ها همیشه بفکر این بودیم که از خارج خرید کنیم , چون خارج رو به خودمون ترجیح میدیم , ولی تو مغزمون نمیره که تو کشور خودت سرمایه گذاری کن تا خودت پیشرفت کنی

امید میگه که هزینه تبلیغات رفته بالا , مطمئنن برای اینکه این سایت پا بگیره نیاز به پلیر داره و این پلیر ها از طریق تبلیغات جذب میشن , پس نگیم گرون کنید ما میریم ! گرون شد؟ خرید گلدت رو کم کن مصرفت رو کم کن ! مطمئنن نه تنها شما بلکه همه مصرف گلدش رو کم میکنن و تازه وارد ها هم یهو نمیان یه 8800 تای بگیرن و هی گلد خرج کنن و بیان بالا ....

درضمن یعنی غیرت در این حده که طرف میگه میرم .کام دو برابر پول میدم با چیز شکن بازی میکنم ولی ایران نصف پولشو نمیدم :دی غیرته این ها !

اگر قرار هست گلد گرون بشه , سرور های قدیمی که پک 8800 تا دارن یا بسته بشن
    یا پک های 8800 تای 199ت بشن .

یا بهتره همه ی پک های بالای 600 حذف بشن .

درود

عزیز ما توی سایت دژکوب گلد میخریدیم 100تا 9 تومن
    ولی اینجا سطح سرورش پایینه و مهمتر از اون سرعت سرور پایینه الان ما داریم توی سرور e1 بازی میکنیم بعضی وقتا اصلا صفحه باز نمیکنه
    الان طرف مسدود میشه حمله بهش آزاده
    لیست فارم 20*20 این خودش یک مشکله الان توی سرورهای دات کام لیست فارم اتوماتیک هست یا وسط پلن میزنه ای پی مشترکه موج نمیشه زد کلی فاصله میندازه یا میزنه اکانتت روی باته بازارش کلی مشکل داره تشخیص بده سریع
    یکی از دوستانم که توی سرور a.x فکر کنم آدرسش این بود سرور نرمال بود باگ خورده بود 7 تا چیفر داشت توی یک دهکده یعنی میتونس با یک حمله میتونست رحمات یک نفری که نان کپ ساخته بود رو به باد بده از همه مهمتر آدرس همین سرور هاتون خیلی آدمو گیج میکنه نه معلوم نیست ادم توی کدوم راندش بازی کرده
    بنده اصلا خودم زیاد گلد مصرف نمیکنم ولی اول مشکل سرور رو حل کنید و بعد گرون کنید

موفق باشید

دژکوب واقعیلطفا ثبت نام کنید.
    Hawk TC2 r3
    Green empire s6 r2
    LiLipood s8 r1
    PiPatalHa ts14 r1
    فقط چندتاشهلطفا ثبت نام کنید.

7. پسندیدن Horn Breaker پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Alone نمایش پست ها
    ببینید سرورهاتون اگه طرز بن اینطوری نبود اگه مولتی هانتراش با تجربه بودند اگه کیفیتش بالا تر بود تعدا پلیر بالا بود ادمین به خاطر جو دادن تو فروم هی نمیومد پست بزاره ! و.......... قبول بود
    قیمت دوبرابر شدن به نظر شخص شما درسته؟ شما حساب کن منی که سروری 700-800 خرید میکردم الان باید 1.600.000 هزینه کنم درسته؟
    یا نه میگیم اثر ارزون میشه فقط من گلد بایر نیستم که خیلیا هستند اثر فوقش جای 40ک میشه 20ک پس من اگه 1 میلیون هم هزینه کنم باز 300-400 ضرر کردم

همین !

اینم واسه این نوب
    پ.ن : یه نوب همیشه نوبه کسی که زیر پرچم ما اکانتش صفر نشد میاد واسه ما ادعا میکنه . پسرک جنگ اموز میگرفتی منابع نداشتی شارژ کنی ماه دوم بازی . تو و اطرافیانت * ارث فامیلی = خرج یه سرور ما در حدی نیستی ریپلای بشی کوچولو . از ساید انداختیمت بیرون بهت فشار اومده؟
    در مورد نحوه ی بن , گفتگو های انجام شده که ایشالله به نتیجه میرسه و اینکه باید صبور بود برنامه نویسی کار یه ساعت نیست .

خوب به جای اینکه مدیریت سایت رو تهدید کنید , راه حل ارائه بدین تا نه سیخ بسوزه نه کباب !
    باید خودمون از خودمون حمایت کنیم !
    برای تغییر نام کاربری به لطفا ثبت نام کنید. مراجعه کنید.

قبل از هر گونه فعالییت در انجمن لطفا ثبت نام کنید. را مطالعه کنید.

9. تشکر Hawk تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

در مورد نحوه ی بن , گفتگو های انجام شده که ایشالله به نتیجه میرسه و اینکه باید صبور بود برنامه نویسی کار یه ساعت نیست .

خوب به جای اینکه مدیریت سایت رو تهدید کنید , راه حل ارائه بدین تا نه سیخ بسوزه نه کباب !
    باید خودمون از خودمون حمایت کنیم !
    راه حل میخوای؟ تبلیغ بزار توی صفحات بازی! مثلا تبلیغات پاپ آپ یا تبلیعات با سایز 468*80 توی صفحات بازی و لاگین!
    امیر از سایت میره به دنبالش من از سایت میرم به دنبالش 4نفر دیگه از سایت میرن و و و و
    افزایش گلد 1000تومنشم با این شیوه درست نیست
    پک بالای 600تا رو حذف کنین. قیمتشم نصف دات کام کنین و یه نظر سنجی بزارین
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

11. تشکر Hawk تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

باسلام
    امیدوارم همه شادوپیروزباشند والا من کمی فکرکردم دیدم حرف عزیزان اشتباه چون کسی که ۸۰کیلو نقره بابت اثرمی ده الان خوب هم ۷۰کیلو می ده وشخصی که قبلا گلدنمی تونسته بخره االانم نمی تونه!!!!!
    پس این حرف اشتباه که می گید کنترل حراجی!

13. تشکر Alone, Hawk تشکر نمود
    پسندیدن Alone پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD CH1 نمایش پست ها
    باسلام
    امیدوارم همه شادوپیروزباشند والا من کمی فکرکردم دیدم حرف عزیزان اشتباه چون کسی که ۸۰کیلو نقره بابت اثرمی ده الان خوب هم ۷۰کیلو می ده وشخصی که قبلا گلدنمی تونسته بخره االانم نمی تونه!!!!!
    پس این حرف اشتباه که می گید کنترل حراجی!
    کنترل حراجی مثلا اینطوری میشه که طرف هر هفته ی بازی بتونه در مجموع200ک سیلور اثر هنری بگیره (یا بسته به ضریب پاپ اکانت این نسبت تغییر کنه)
    البته فک نکنم زیاد جوابگو باشه
    اونی که قبلا نمیتونسته گلد بخره الانم نمیتونه
    و اونیم که میتونسته بخره الانم میتونه ولی خر نیست که بخره
    ویرایش توسط Shaniz : 01-21-2015 در ساعت 12:27 PM دلیل: اشتباه تایپی

15. تشکر Alone, Ali_PoTTeR, Hawk تشکر نمود
    پسندیدن Alone پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

با تشکر از نظرات. ما توقع داشتیم که پلیرها شرایط ما رو درک کنند متاسفانه قیمت های اشتباه در گذشته باعت شده این احساس تلقین بشه به کاربران.

من فقط ساخت سریع ساختمان ها رو برای مثال در بازی های آنلاین مختلف اینجا میارم دوستان اسم بازی ها رو خواستن من به صورت پیام خصوصی تقدیمشون میکنم. که حداقل این تفکر پیش نره که داریم سکه رو گرون میکنیم

بازی دژکوب : قیمت 100 سکه 6 هزارتومان اتمام سریع ساخت 2 سکه قیمت 120 تومان
    بازی آنلاین مشابه وطنی : قیمت 100 سکه 7 هزارتومان اتمام سریع ساخت 3 سکه قیمت 210 تومان
    بازی آنلاین موبایل : قیمت 500 جم 27 هزارتومان 100 جم حدود 5400 تومان ساخت سریع ساختمان بستگی به زمان آن به طور مثال از سطح 7 به 8 حدود 900 جم. در این مثال قیمت 48600 تومان
    بازی آنلاین لایسنس دار خارجی با زبان فارسی : قیمت 100 سکه 4600 تومان ساخت سریع 15 سکه برای هر ساعت به طور مثال برای ساختمانی با مدت زمان 24 ساعت : قیمت 16500 تومان
    هرکدوم از دوستان خواستند بنده اسم بازی ها رو براشون پیام خصوصی میکنم.
    همانطور که میبینید با قیمت های جدید باز هم در بین بازی های آنلاین رایج سایت دژکوب کمترین قیمت رو با توجه به ارزش سکه ارائه می کنه.
    متاسفانه امکان ادامه فعالیت با قیمت های قدیم نیست.
    برای جلوگیری از دلالی قانون جدیدی برای انتقال سکه به سرورها اضافه می کنیم بدین نحو که هر اکانت در ساخت کد طلای قفل شده روی ایمیل خود هیچ محدودیتی ندارد اما برای ساخت کد طلای بدون قفل و آزاد فقط 4 کد برای هر خریدش می تونه تولید کنه.
    با اجازه دوستان بنده تاپیک رو می بندم اگه نظری هست یا جایی اشتباه میکنم لطف کنید بهم پیام خصوصی بزنید. تشکر.

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345