صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 49

موضوع: بحث و گفت و گو پیرامون قیمت گلد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Need4Relax نمایش پست ها
    سلام

دوست عزیز بحث فقط بالا کشیدن با گلد و شرکت تو حراجی نیست

تو دژکوبی که الان شاهدش هستیم اکیدا" بدونه گلد نمیشه بازی کرد...اگر مخالف هستید یه تاکتیکی برای بازی بدونه گلد معرفی کنید که تعدیل زدن هم لازم نداشته باشه!!!

بگذریم از بحث های به قول شما حاشیه ای!
    الان چندتا مسئله هست که باید بررسی بشه

آیا با این کار درآمد سایت افزایش پیدا میکنه؟مثلا" کسی که با روش فعلی 100تومن خرج اکانت میکرد الان میاد 150تومن خرج کنه؟

این کار 100% باعث افزایش کاربران سایت نخواهد شد...آیا باعث کاهش کاربران سایت هم نمیشه(به نظرم خیلی مهمه)؟

آیا نمیشه این کمبود در امد رو از راه های دیگه ای تآمین کرد؟

حالا نظر شخصی خودم رو میگم

درآمد زایی همیشه از راه افزایش قیمت امکان پذیر نیست و حتی گاهی اوقات افزایش قیمت باعث تحریم ناخواسته ی اجناس مربوط توسط مشتریان هم شده.

از کانالهایی متفاوتی میشه درامد زایی داشت...به طور مثال افزایش تیراژ(افزایش کاربر)...این مورد نیازمند سرویس دهی دقیق تر و بهتره و از همه مهمتر نیازمند تبلیغات قدرتمندیه که اجناس(سایت)مربوط رو به مشتریان(کاربران) جدید معرفی بکنه.

میبخشید اگه طولانی شد
    موفق باشید
    درصد نرم پرداخت بازیکنان بازی ها آنلاین 5 الی 10 درصد هست. یعنی در هر بازی آنلاین (رایگان) حدود 5 الی 10 درصد از بازیکنان خرید آنلاین انجام میدهند. ممکنه این 5 الی 10 در ابتدا کم بشه اما با افزایش درصد کسانی که گلد نمی خرند باعث رشد رقابت و افزایش جذابیت بازی و جذب پلیرهای کم شده بشه.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط میمون نمایش پست ها
    سلام

ادمین جان قیمت*ها بسیار عالی هست هرچی* میتونی* گرونترش کن

بنده اینجا از طرف بچهای تیم میمون

از شما تشکر می*کنم

امیدوارم یروز شمارو سوار مازراتی در حال دور دور در خیابون اندرزگو ببینم :د

این نویدو به دوستان بدم ادمین مازراتی بخره گالد باز گرون می*شه چون یه لنت بخواد عوض کنه ۲۰ میل باید پول بده هاهاها

ادمین قیمتارو ببر بالا رحم نکن مرسی*
    فعلا اندر خم لنت پراید هستند. (البته برای حمایت از تولیدات ملی)

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شما قیمت گلد ببری بالا هیچ فرقی توی احتلاف بین بازیکنا ایجاد نمیکنه به هیچ عنوان چون اونی که 90 تومن خرج میکرد 5500 گلد گیرش میومد یه نفر هم بود نمیتونست اینقدر خرج کنه 9 تومن خرج میکرد 250 گلد گیرش میومد.

5500/250 = 22 یعنی پلیر ولخرج 22 برابر پلیر کم خرج گلد میزنه

حالا گرون بشه اونی که 90 تومن خرج میکرد دوباره 90 تومن خرج میکنه اونی که 9 تومن بود همون 9 تومن!! بازم گلد اون 90 تومنیه میشه حدوداً 2600 گلد و اون 9 تومنیه میشه 120 گلد . بازم فرقش چیه!!

2600/120 = 21.6 یعنی پلیر ولرج همچنان همون 22 برابر پلیر کم خرج گلد میزنه فقط باید اصولی تر خرج کنه.

این کار شماباعث افزایش درآمدزایی سایته . اینم بگم اختلاف طبقاتی رشد بازیکنای ولخرج بالای سرور با بازیکنای کم حرج همچنان به قوت خودش باقی میمونه اصلاً اینو ربطی به تعادل ندین لطفاً، اثر اینکار فقط در افت شدید رشد بازیکنا چه بازیکن ولخرج و چه بازیکن کم خرج میشه

تعادل میخوایین اجرا کنید محدودیت چکش زدن بازیکن درحراجی راه بندازین که برای مثال در هفته فقط میتونه 200 کیلو نقره چکش بزنه حالا این 200 کیلو برای یدونه اثر هنری بزنه یا 20 تا + افزایش گذاشته شدن اجناس توسط خود سرور.

موفق باشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kingphoenix نمایش پست ها
    شما قیمت گلد ببری بالا هیچ فرقی توی احتلاف بین بازیکنا ایجاد نمیکنه به هیچ عنوان چون اونی که 90 تومن خرج میکرد 5500 گلد گیرش میومد یه نفر هم بود نمیتونست اینقدر خرج کنه 9 تومن خرج میکرد 250 گلد گیرش میومد.

حالا گرون بشه اونی که 90 تومن خرج میکرد دوباره 90 تومن خرج میکنه اونی که 9 تومن بود همون 9 تومن!! بازم گلد اون 90 تومنیه میشه حدوداً 2600 گلد و اون 9 تومنیه میشه 120 گلد . بازم فرقش چیه!!

2600/120 = 21.6 یعنی پلیر ولرج همچنان همون 22 برابر پلیر کم خرج گلد میزنه فقط باید اصولی تر خرج کنه.

این کار شماباعث افزایش درآمدزایی سایته . اینم بگم اختلاف طبقاتی رشد بازیکنای ولخرج بالای سرور با بازیکنای کم حرج همچنان به قوت خودش باقی میمونه اصلاً اینو ربطی به تعادل ندین لطفاً، اثر اینکار فقط در افت شدید رشد بازیکنا چه بازیکن ولخرج و چه بازیکن کم خرج میشه

تعادل میخوایین اجرا کنید محدودیت چکش زدن بازیکن درحراجی راه بندازین که برای مثال در هفته فقط میتونه 200 کیلو نقره چکش بزنه حالا این 200 کیلو برای یدونه اثر هنری بزنه یا 20 تا + افزایش گذاشته شدن اجناس توسط خود سرور.

موفق باشی
    خوب عزیزه من الان خودت جواب خودتو دادی دیگه!
    اونی که قبلا 5500 تا میگرفت 2 کی سیلور میکرد بقیشو فیدر میکشید بالا. الان 2600 میگیره 600 تا سیلور می کنه بقیشو فیدر میکشه.

شما اگه بری .com میبینی که پاپ اونجا خیلی کم میاد بالا چون مثه اینجا نمیتونن راحت فیدر بکشن بالا.

البته باز هم میگم خیلی ها میرن 10 تا پک 8800 میخرن و تا 10-20 سرور بعد هم حراجی ها همینجور میمونه , چون یسری ها گلده مفد دارن و پلیر های جدید ناامید میشن از بازی .
    چون میبینن اونا خیلی راحت گلد خرج میکنن.

و شایدم بعضی ها هم بخرن و در اینده به قیمت ارزون تر بفروشن. هیچ کاریشم نمیشه کرد!
    ٌW.L

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia_f7 نمایش پست ها
    اونی که قبلا 5500 تا میگرفت 2 کی سیلور میکرد بقیشو فیدر میکشید بالا. الان 2600 میگیره 600 تا سیلور می کنه بقیشو فیدر میکشه.

شما اگه بری .com میبینی که پاپ اونجا خیلی کم میاد بالا چون مثه اینجا نمیتونن راحت فیدر بکشن بالا.

البته باز هم میگم خیلی ها میرن 10 تا پک 8800 میخرن و تا 10-20 سرور بعد هم حراجی ها همینجور میمونه , چون یسری ها گلده مفد دارن و پلیر های جدید ناامید میشن از بازی .

و شایدم بعضی ها هم بخرن و در اینده به قیمت ارزون تر بفروشن. هیچ کاریشم نمیشه کرد!
    دوست عزیز و مابقی دوستان عزیز و محترم

اول از همه بگم به هیچ عنوانی سرورای اینجارو با کام مقایسه نکنید! کاربر و دوست قدیمی تری داتیم HAWK اشاره ای داشتن به تفاوت بین اینجا و کام که نگرش اکثر پلیر های بزرگ فعلی همینه. سرورای اینجا فقط only fun مصرف داره و همین چون قرار نیست رکوردها بغیر اینجا در جای دیگه ای ثبت بشه و تلاش مضاعف و خوب منیج کردن اکانت مارو به تورنومنت جهانی نمیبره .

حالا در مورد خود شما باید بگم حرف منو میزنی مجدد گفتم که فقط فرقش اینه که رشد بازیکن کند میشه و هیچ تاثیری توی ایجاد تعادل در داخل بازی ایجاد نخواهد کرد.

همون محدودیت + گذاشتن اجناس میتونه تعادل ایجاد کنه. اگر هم زیادی دنبال تعادل هستن ورژن 3.6 ران کنن به خودی خود تعادل برقرار میشه من و دوستان قدیمی حتمن استقبال میکنیم. گلد هم قیمتش بزنه لایه اوزون پاره کنه چون 3.6 درست بازی کردن ملاک بود و داشتن اتحاد واقعی بین بازیکنان هر ساید گلد بیشتر تضمین کننده ی بازیکن نمیشد/

5. پسندیدن BLACK WAR, Horn Breaker پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

احتمالا این اخرین پست من تو این قسمت باشه:
    1.گرون شدن گلد هم به ضرر مدیریت سرور میشه هم پلیر چون افزایش 2برابر قیمت تو ذوق هر پلیری میزنه و درامد سایت کمتر از قبل میشه نتیجش هم افت سرور ها میشه یعنی هم چوبش رو پلیر میخوره هم مدیریت.
    2.بازیکن هایی رو که با فروش جنس به بازی ادامه میدن رو کاملا از بازی حذف میکنه چون مقدار کمتری رو جنس ها چکش زده میشه و این نسبت بیشترین ضرر رو برای این بازیکن ها داره.
    3.بازار سیاه درست میشه و قبل از تغییر قیمت مثلا یکی میره 10-20تا پک میگیره بعد رو قیمت خریدش 60-70%میکشه میفروشه کسی هم که میخره کلی ذوق میکنه که ارزون تر خریده!(تعدادشون هم کم نیست این افراد)
    و 1001دلیل دیگه که این سیاست باخت باخت.
    پ.ن:جالب اینجاست همزمان با این خبر یکی از سایت های دژکوب ایرانی گلدش رو 50% ارزون تر کرده!

7. تشکر Alone تشکر نمود
    پسندیدن kingphoenix, Alone پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia_f7 نمایش پست ها

دقیقا , من خودم فردا 20تا پک 8800تایی از w1 یا b1 یاa1 میگیرم نزدیک عید که شد هر پک رو 150بفروشم 20*50=1000000 تومان (1میلیون) سود خالص میاد تو جیبم! بعد از عید برای خرید 8800تا گلد اگه واحد هر گلد رو 36 در نظر بگیریم320هزار باید طرف خرج کنه! حداقلش. پس خریدارم 170تومن تو جیبش میمونه
    اینطوری میشه که مدیر سایت میاد کل گلدارو تو همه ی سرورا یکسان میکنه
    2-جلوی انتقال گلد رو میگیره
    3-اگه محدودیت زمانی بزاره واسه انتقال گلد , داد پلیر هایی که بدون در نظر گرفتن سود از قبل گلداشونو کد کرده بودن در میاد پس ادمین همچین کاری نمیکنه
    4-دلالی هم برای فروشنده هم خریدار و پلیری که پر مصرفه سودش بیشتر میشه
    5-پلیر های کم بضاعت رفته رفته از سرورای فیک به سمت .com کوچ میکنن(چرا؟ چراشو تو6 میگم)
    6-هرجا سخن از دلال است نام ایرانی میدرخشد! توی دات کامشم سیلورفروش داریم در حد بنز و مازراتی و گلدش به مراتب از اینجا هم ارزونتر در میاد (کسی خواست پنل سیلور توی .کام بهش میدیم)
    7-ادمین اظهار پشیمانی میکنه و گلدارو به قیمت قبلی برمیگردونه

پ.ن : غلط املایی اگه بود شرمنده!
    پ.ن2: بنده دلال نیستم ولی لازم باشه دلالی هم میکنم سود خوبی داره
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

9. تشکر kingphoenix تشکر نمود
    پسندیدن Horn Breaker پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kingphoenix نمایش پست ها

موفق باشی
    ّببخشید 9 تومن در میاد حدود 173 سکه و با 90 تومن هم میشه 2400 سکه خرید پس
    2400/173=13
    یعنی اینکه فاصله کمتر شده اکی؟ اتفاقا دعوا سر اینه که چرا فاصله کم شده وگرنه اگه شما دقت کنید پکیج اول 20 درصد افزایش قیمت داشته که افزایش چشمگیری نیست! و اگه پکیج های پر سکه هم 20 درصد افزایش میداشت حرف شما درست بود در حالی که رشد قیمت این پکیج ها به خاطر استاندارد سازی درصد رشد با دات کام زیاد شده که باعث اعتراض دوستان هست.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    دقیقا , من خودم فردا 20تا پک 8800تایی از w1 یا b1 یاa1 میگیرم نزدیک عید که شد هر پک رو 150بفروشم 20*50=1000000 تومان (1میلیون) سود خالص میاد تو جیبم! بعد از عید برای خرید 8800تا گلد اگه واحد هر گلد رو 36 در نظر بگیریم320هزار باید طرف خرج کنه! حداقلش. پس خریدارم 170تومن تو جیبش میمونه
    اینطوری میشه که مدیر سایت میاد کل گلدارو تو همه ی سرورا یکسان میکنه
    2-جلوی انتقال گلد رو میگیره
    3-اگه محدودیت زمانی بزاره واسه انتقال گلد , داد پلیر هایی که بدون در نظر گرفتن سود از قبل گلداشونو کد کرده بودن در میاد پس ادمین همچین کاری نمیکنه
    4-دلالی هم برای فروشنده هم خریدار و پلیری که پر مصرفه سودش بیشتر میشه
    5-پلیر های کم بضاعت رفته رفته از سرورای فیک به سمت .com کوچ میکنن(چرا؟ چراشو تو6 میگم)
    6-هرجا سخن از دلال است نام ایرانی میدرخشد! توی دات کامشم سیلورفروش داریم در حد بنز و مازراتی و گلدش به مراتب از اینجا هم ارزونتر در میاد (کسی خواست پنل سیلور توی .کام بهش میدیم)
    7-ادمین اظهار پشیمانی میکنه و گلدارو به قیمت قبلی برمیگردونه

پ.ن : غلط املایی اگه بود شرمنده!
    پ.ن2: بنده دلال نیستم ولی لازم باشه دلالی هم میکنم سود خوبی داره
    اتفاقا به همین دلایلی که میگید باید در صد تخفیف پک های بالاتر کم بشه. چرا چون کاربری میاد پک بالاتر می خره و خوردش میکنه و بازار دلالی راه میوفته. همین الانشم اینکار توجیه داره.
    درضمن شما فراموش کردید که قیمت گلد قرار نیست گرون بشه قراره به قیمت واقعی خودش برسه. اینکه قبلا ارزون بوده دلیل نیست که قیمت های سال 94 گرون باشه!
    استدلال هاتون با این فرضیه است که اینجا گلداش از دات کام هم گرون تره! در حالی که سکه در واقع 20 درصد افزایش قیمت پیدا میکنه و درصد تخفیف اشتباه پک های پرسکه برداشته میشه. و رشد تخفیف مثل دات کام با درصد های مشخص بالامیره.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    احتمالا این اخرین پست من تو این قسمت باشه:
    1.گرون شدن گلد هم به ضرر مدیریت سرور میشه هم پلیر چون افزایش 2برابر قیمت تو ذوق هر پلیری میزنه و درامد سایت کمتر از قبل میشه نتیجش هم افت سرور ها میشه یعنی هم چوبش رو پلیر میخوره هم مدیریت.
    2.بازیکن هایی رو که با فروش جنس به بازی ادامه میدن رو کاملا از بازی حذف میکنه چون مقدار کمتری رو جنس ها چکش زده میشه و این نسبت بیشترین ضرر رو برای این بازیکن ها داره.
    3.بازار سیاه درست میشه و قبل از تغییر قیمت مثلا یکی میره 10-20تا پک میگیره بعد رو قیمت خریدش 60-70%میکشه میفروشه کسی هم که میخره کلی ذوق میکنه که ارزون تر خریده!(تعدادشون هم کم نیست این افراد)
    و 1001دلیل دیگه که این سیاست باخت باخت.
    پ.ن:جالب اینجاست همزمان با این خبر یکی از سایت های دژکوب ایرانی گلدش رو 50% ارزون تر کرده!
    مطمئن باشید باز هم جنس فروخته میشه و باز هم بازیکنا از این طریق سکه هاشون رو بدست میارند. چیزی که هست سکه با حساب و کتاب بیشتر خرج میشه. همین قیمت های الان همونطور که گفتم بازار سیاه راه انداخته پس بهتره که این وضعیت تموم بشه.
    ویرایش توسط Turbo : 01-21-2015 در ساعت 03:20 AM

11. تشکر bardia_f7, kharchang تشکر نمود
    پسندیدن bardia_f7 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط turbo نمایش پست ها
    2400/173=13
    یعنی اینکه فاصله کمتر شده اکی؟
    خب میریم سر حساب کتاب چون میخواستم یکی از مسئولین اعداد بگه و موفق شدم :d

ببینیم با قیمتای فعلی کاربری که 9تومن خرج میکرد با اونی که 90 تومن خرج میکرد هر گلد براش چقدر میفته:

9000/ 250 = 36
    90000/ 5500 = 16.4

با شرایط آینده:

9000/173 = 52
    90000/2400 = 37.5

رشد قیمت برای پلیر 9تومنی 52-36= 16 و برای 90 تومنیه 21.1 یعنی هر کاربر 9تومنی 1.31 برابر کاربر 90 تومنی بابت هر گلد با شرایط آینده بیشتر هزینه میکنه.

حالا اگر بخواد کاربر 9تومنی نهایت 2400 گلد بخره که برسه به بازیکن 90 تومنی چند برابر باید هزینه کنه؟

(2400/173) ضربدر 1.31 میشه حدوداً 18.2 برابر بیشتر خرج میکنه تا برسه به یدونه خرید بازیکن 90 تومنی با شرایط آینده عدد واقعی اینه دوست عزیز نه اون 13 ئی که اشاره کردین. من میخواستم خودتون تعداد گلد بگید که گفتین تا بتونم حساب دقیق بدم.

درضمن هنوز نفهمیدم چطور با 9 تومن 173 تا میتونه بگیره با حساب من نهایت میتونه 150-155 گلد بگیره. که اگر حرف من درست باشه اون 18.2 به عدد 22 که گفتم خیلی نزدیک میشه.

13. تشکر Alone تشکر نمود
    پسندیدن Alone پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    2400/173=13
    یعنی اینکه فاصله کمتر شده اکی؟

- - - Updated - - -

اتفاقا به همین دلایلی که میگید باید در صد تخفیف پک های بالاتر کم بشه. چرا چون کاربری میاد پک بالاتر می خره و خوردش میکنه و بازار دلالی راه میوفته. همین الانشم اینکار توجیه داره.
    درضمن شما فراموش کردید که قیمت گلد قرار نیست گرون بشه قراره به قیمت واقعی خودش برسه. اینکه قبلا ارزون بوده دلیل نیست که قیمت های سال 94 گرون باشه!
    استدلال هاتون با این فرضیه است که اینجا گلداش از دات کام هم گرون تره!

- - - Updated - - -

مطمئن باشید باز هم جنس فروخته میشه و باز هم بازیکنا از این طریق سکه هاشون رو بدست میارند. چیزی که هست سکه با حساب و کتاب بیشتر خرج میشه. همین قیمت های الان همونطور که گفتم بازار سیاه راه انداخته پس بهتره که این وضعیت تموم بشه.
    هر جور حساب کنی من 1میلیون سودمو میکنم
    2-راحت با این 20تا پک میشه 1ماه راکد کرد خرید گلد توی سرور رو
    3-همه 14 سطر رو خوندی که این نظرو دادی؟
    4-اینجا گلدش ارزونتر از دات کامه و باید هم 10برابر ارزونتر باشه چون سرور کاملا فیکه و هرجور حساب کنی 1دهم داتکامم ارزش نداره!
    5-میشه کلا قیمتارو 1/10 داتکام کرد ولی پک های بالاشو کلا حذف کرد کلا. تخفیف هم لازم نیست بدین!
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خب تیم ما تا الان حدود 90-100 ک گلد خریده از سرور D3 تا اینجای F3 اگه گلد افزایش پیدا کنه ما از این سایت خداحافظی میکنیم !

دوستانمون هم که با ما هستند همراه ما از سایت شما خداحافظی میکنند ! سرشماری کنید 80% پلیرهاتون بچه های سرور اسپید ایران هستند که 60-70% دوستان صمیمی بنده هستند پس خدانگهدار همتون

KING OF Se TEaM

TITANIC

THE LAST KING

Alone...BuT Alive....

قبرستان پر از جوانانی است که میخواستند در پیری توبه کنند...!

KiNG oF Se TeaM

16. تشکر Hawk تشکر نمود
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین