صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 49

موضوع: بحث و گفت و گو پیرامون قیمت گلد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    همونطور که در جدول قیمت ها می بینید ما قیمت های دات کام رو برای مقایسه قرار دادیم. و طبق جدول ما قیمت های ما حدود یک چهارم دات کام هست. درسته سرورهای دژکوب، دات کام نیست ولی امیدوار بودیم که یک چهارم دات کام باشه!
    کاش می شد هزینه های سرور و تبلیغاتی سرسام آوری که در ماه گذاشته داشتیم رو براتون قرار میدادم تا متوجه بشید که دیتاسنتر(افزایش قیمت دلار) و سایت های تبلیغاتی چقدر تعرفه هاشون رو تو مدت فعالیت ما افزایش دادند در حالی که ما رشد قیمت آنچنانی نداشتیم. متاسفانه در ابتدا شروع فعالیتمون چه قیمت گلد و چه درصد رشد خرید جمعی ما اشتباه بود که بالاخره مجبور شدیم اصلاحش کنیم.
    حتی اگه ما فقط درصد رشد قیمت خرید پکیج های بالایی رو مثل دات کام کنیم باز هم کلی قیمت هامون بالاتر میره!
    سلام
    اوایل 8800گلد رو می خریدیم 100ت بعد شد5500تا 90ت یعنی برا 10ت 3300گلد کمتر.
    حالا5600شده 200ت یعنی یه دفعه 2برابر میشه قیمت گلد.
    درصورتی که افزایش قیمت در این حد نداشته که یه دفعه بیاد بگه 1600گلد از 64دلار بشه 128دلار!
    اما درباره سایت های مشابه ایرانی که با اومدن این سایت پلیر هاشون کم شده باید بگم که درسته گلدشون گرون تر ولی خود سرور اثر هنری و ایتم های دیگه رو میزاره پس گلد زیادی قرار نیست برای اثر هنری و ... مصرف بشه.
    بیشترین ضررش برای افرادی که گلد سنگین میگیرن و همچنین افرادی که از فروش ایتم های قهرمان گلد بازیشون فراهم میشه و منفعتش هم برای افرادی که با گلد کم به بازی ادامه میدن.
    فقط یه دلیل میارم که نباید اینجا با سرور های جهانی مقایسه بشه:
    الان کسی مثلا رکورد بزرگ ترین همر سرور نرمال رو تو کل دنیا بزنه فقط برای این سایت نه سرور های جهانی!
    در کل حرکت جالبی نیست!

2. تشکر Hawk, Alone تشکر نمود
    پسندیدن Hawk, Alone پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    سلام
    اوایل 8800گلد رو می خریدیم 100ت بعد شد5500تا 90ت یعنی برا 10ت 3300گلد کمتر.
    حالا5600شده 200ت یعنی یه دفعه 2برابر میشه قیمت گلد.
    درصورتی که افزایش قیمت در این حد نداشته که یه دفعه بیاد بگه 1600گلد از 64دلار بشه 128دلار!
    اما درباره سایت های مشابه ایرانی که با اومدن این سایت پلیر هاشون کم شده باید بگم که درسته گلدشون گرون تر ولی خود سرور اثر هنری و ایتم های دیگه رو میزاره پس گلد زیادی قرار نیست برای اثر هنری و ... مصرف بشه.
    بیشترین ضررش برای افرادی که گلد سنگین میگیرن و همچنین افرادی که از فروش ایتم های قهرمان گلد بازیشون فراهم میشه و منفعتش هم برای افرادی که با گلد کم به بازی ادامه میدن.
    فقط یه دلیل میارم که نباید اینجا با سرور های جهانی مقایسه بشه:
    الان کسی مثلا رکورد بزرگ ترین همر سرور نرمال رو تو کل دنیا بزنه فقط برای این سایت نه سرور های جهانی!
    در کل حرکت جالبی نیست!

درود

احسن فرمایش بنده هم همینه درضم توی سرورهای خارجی سیلور فروشم هست

االان بنده توی هر سروری که بازی کردم یک عکس آخر بازی از پروفایلم گرفتم واسه یادگاری ولی اینجا اصلا اینکارو نکردم و نمیکنم

دژکوب واقعیلطفا ثبت نام کنید.
    Hawk TC2 r3
    Green empire s6 r2
    LiLipood s8 r1
    PiPatalHa ts14 r1
    فقط چندتاشهلطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

فقط اینو بگم که نه از لحاظ سرور قابل مقایسه با دات کام هستیم نه از نظر ارزش پول . ریال ( یا تومان ) خودمون کجا دلار کشورهای دیگه کجا؟

اگه مثلا منم تو آمریکا کار میکردم و توی دات کام بازی می کردم خیلی خوب میشد ...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_PoTTeR نمایش پست ها
    فقط اینو بگم که نه از لحاظ سرور قابل مقایسه با دات کام هستیم نه از نظر ارزش پول . ریال ( یا تومان ) خودمون کجا دلار کشورهای دیگه کجا؟

اگه مثلا منم تو آمریکا کار میکردم و توی دات کام بازی می کردم خیلی خوب میشد ...
    به نظر من تمام این مسائل نسبی هستش. یعنی اگه اول دژکوب با همین قیمت های سال 94 پا به عرصه بازی های آنلاین می ذاشت جای هیچ بحث و شبه ای هم نبود تازه همه خوشحال بودیم که قیمت ها دلاری 1000 حساب میشه به خاطر کمتر بودن کیفیت نسبت به دات کام و رعایت حال کاربران.
    مسئله اینه که شرایط قدیم یه احساس ایجاد کرده که قیمت های جدید غیر منطقیه. در حالی که می دونیم کسی به خاطر قیمت گلد جایی بازی نمیکنه چرا؟ چون الان براتون ده تا سایت دژکوب ایرانی مثال میزنم که قیمت گلدش خیلی خیلی ارزونه شاید حتی سرور با 1000 گلد رایگان داشته باشند اما کسی بازی نمی کنه.
    پس بهتره رو راست باشیم. کسی که از قبل گلد می خریده می تونه با سکه کمتر سرور رو بازی کنه و لذتشو ببره و کسی هم که گلد نمی خریده فرقی به حالش نمی کنه.
    سکه ارزون علاوه بر خراب کردن حراجی تاثیر دیگه ای هم داره. وقتی من ببینم گلد مجانیه میزنم ساخت سریع تعدیل هی خودمو میکشم بالا از کسی که گلد نمی خره کلی جلو می افتم اما وقتی گلد رو گرون تر بخرم حسابشو دارم و در نتیجه میرسیم به همون بحث قدیمی که هرچقدر پلیر ها بهم نزدیک تر باشند سرور ها جذاب تره. همون مثال مقایسه جذابیت فوتبال رئال با بارسلونا یا رئال با الاهلی!
    پس سکه گرون بازی کسی رو خراب نمیکنه فقط یکم باعث میشه پلیرهایی که گلد زیاد خرید میکردند در انجام بازی صبر و حوصله بیشتری به خرج بدن و تاثیری در بازی نهایی نداره چون باز هم اونقدر قیمت ها زیاد نشده که بازی با سکه رو فلج کنه.
    به نظرم بقیه بحث ها هم حاشیه ای و ترس غریزی و طبیعی از گرون شدن هستش!

6. تشکر kharchang تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به نظر من که این حرکت افزایش تعادلی تو حراجی و نحوه بازی ایجاد میکنه این که 8800 تا گلد 100 تومان واقعا به نسبت گلدش ارزونه و همین طور بقیه پک ها
    ولی اگه همین پک 8800 تایی رو 200.000 تومان بشه بهتر
    شمال غرب سرزمین مادری من
    ّFROZEN ROSE

8. پسندیدن ZartVam پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

اتفاقا خیلی عالی شد! 35ک گلد توی سرور d3 گرفتیم سر ارزون بودنش! الان این سرور f3 با 500تا گلد 1 غارت رو گرفتیم با 10روز تاخیر =))
    پیشنهادمون اینه 5ک گلدو بکنین 1میلیون تومان شاید مشتری پیدا شد!
    پ.ن : جاست اثر هنری
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این حرکت شاید فقط نرخ حراجی رو تغییر بده و تعادل برقرار کنه اونم شاید مثلا کسی ک تو این بازی ولخرجیشو میکرده مطمعنن بازم ب این روند ادامه میده
    و تک قطبی بودن کاملا به وضوح احساس میشه ولی ی موضوع مهم اینه ک مطمعنن باعث افت کیفیت بازی میشه وبه کسایی ک با برنامه و ی هزینه از پیش تعیین شده استارت بازی رو زدن ضربه میزنه و کم کم دیدن افت اکانتشون و اون پیشرفت همیشگی شاید تو روحیه بازیکن تاثیر بزاره
    در اینکه اینکار تعادلی برقرار نمیکنه شکی نیست چون این موضوع روشنه که بالا بردن نرخ گلد هیچ تاثیری تو جذاب شدن بازی نداره و اینکار داره برای منافع سایت صورت میگیره
    موفق باشید
    Past is Past
    e1:just2def

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

امید وارم مثل وارین درش تخته نشه!
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    به نظر من تمام این مسائل نسبی هستش. یعنی اگه اول دژکوب با همین قیمت های سال 94 پا به عرصه بازی های آنلاین می ذاشت جای هیچ بحث و شبه ای هم نبود تازه همه خوشحال بودیم که قیمت ها دلاری 1000 حساب میشه به خاطر کمتر بودن کیفیت نسبت به دات کام و رعایت حال کاربران.
    مسئله اینه که شرایط قدیم یه احساس ایجاد کرده که قیمت های جدید غیر منطقیه. در حالی که می دونیم کسی به خاطر قیمت گلد جایی بازی نمیکنه چرا؟ چون الان براتون ده تا سایت دژکوب ایرانی مثال میزنم که قیمت گلدش خیلی خیلی ارزونه شاید حتی سرور با 1000 گلد رایگان داشته باشند اما کسی بازی نمی کنه.
    پس بهتره رو راست باشیم. کسی که از قبل گلد می خریده می تونه با سکه کمتر سرور رو بازی کنه و لذتشو ببره و کسی هم که گلد نمی خریده فرقی به حالش نمی کنه.
    سکه ارزون علاوه بر خراب کردن حراجی تاثیر دیگه ای هم داره. وقتی من ببینم گلد مجانیه میزنم ساخت سریع تعدیل هی خودمو میکشم بالا از کسی که گلد نمی خره کلی جلو می افتم اما وقتی گلد رو گرون تر بخرم حسابشو دارم و در نتیجه میرسیم به همون بحث قدیمی که هرچقدر پلیر ها بهم نزدیک تر باشند سرور ها جذاب تره. همون مثال مقایسه جذابیت فوتبال رئال با بارسلونا یا رئال با الاهلی!
    پس سکه گرون بازی کسی رو خراب نمیکنه فقط یکم باعث میشه پلیرهایی که گلد زیاد خرید میکردند در انجام بازی صبر و حوصله بیشتری به خرج بدن و تاثیری در بازی نهایی نداره چون باز هم اونقدر قیمت ها زیاد نشده که بازی با سکه رو فلج کنه.
    به نظرم بقیه بحث ها هم حاشیه ای و ترس غریزی و طبیعی از گرون شدن هستش!
    سلام

دوست عزیز بحث فقط بالا کشیدن با گلد و شرکت تو حراجی نیست

تو دژکوبی که الان شاهدش هستیم اکیدا" بدونه گلد نمیشه بازی کرد...اگر مخالف هستید یه تاکتیکی برای بازی بدونه گلد معرفی کنید که تعدیل زدن هم لازم نداشته باشه!!!

بگذریم از بحث های به قول شما حاشیه ای!
    الان چندتا مسئله هست که باید بررسی بشه

آیا با این کار درآمد سایت افزایش پیدا میکنه؟مثلا" کسی که با روش فعلی 100تومن خرج اکانت میکرد الان میاد 150تومن خرج کنه؟

این کار 100% باعث افزایش کاربران سایت نخواهد شد...آیا باعث کاهش کاربران سایت هم نمیشه(به نظرم خیلی مهمه)؟

آیا نمیشه این کمبود در امد رو از راه های دیگه ای تآمین کرد؟

حالا نظر شخصی خودم رو میگم

درآمد زایی همیشه از راه افزایش قیمت امکان پذیر نیست و حتی گاهی اوقات افزایش قیمت باعث تحریم ناخواسته ی اجناس مربوط توسط مشتریان هم شده.

از کانالهایی متفاوتی میشه درامد زایی داشت...به طور مثال افزایش تیراژ(افزایش کاربر)...این مورد نیازمند سرویس دهی دقیق تر و بهتره و از همه مهمتر نیازمند تبلیغات قدرتمندیه که اجناس(سایت)مربوط رو به مشتریان(کاربران) جدید معرفی بکنه.

میبخشید اگه طولانی شد
    موفق باشید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

ادمین جان قیمت*ها بسیار عالی هست هرچی* میتونی* گرونترش کن

بنده اینجا از طرف بچهای تیم میمون

از شما تشکر می*کنم

امیدوارم یروز شمارو سوار مازراتی در حال دور دور در خیابون اندرزگو ببینم :د

این نویدو به دوستان بدم ادمین مازراتی بخره گالد باز گرون می*شه چون یه لنت بخواد عوض کنه ۲۰ میل باید پول بده هاهاها

ادمین قیمتارو ببر بالا رحم نکن مرسی*

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین