سلام به دوستان گلم

با توجه به صحبت های دوستان چند تا ایده به نظرم اومده و چند تا اصل که همگی از یاد بردیم و من با توجه به این اصول چندتا پیشنهاد دارم که دوست دارم نظر همتونو در موردش بدونم:

دژکوب فقط و جنگ و زد خورد نبوده و نیست... دژکوب دوستای خوبی بهمون داده... دژکوب به ما برنامه ریزی کردن یاد داده... دژکوب آینده نگری رو به ما یاد داده البته مثل اینکه تقلب کردن هم یاد خیلیا داده :دی و خیلی چیزای خوب و بده دیگه... > با وجود نظر شما و جهتی که این سرور پیش گرفته فکر کنم از اصل دژکوب دور میشیم و همه تک محور میشن....

حالا پیشنهادم :
به نظرم بیام واندر بزاریم یه کتیبه مادر که به وسیله خزانه که تو ده میزنیم و منابعی که به واندر میفرستیم بتونیم از طریق خزانه هر کدام از امتیاز هایی که دوست داریم (جنگ اموز و چکمه و گیج کننده و گندم خور و ....) رو بالا ببریم. بازیکنان ساید های دیگه بتونند به واندر ها حمله کنند و دوستانی که دارن از خصوصیت واندر استفاده میکنند را مجبور به دفاع از واندر ساید کنند.... و کسایی که دارن واندر رو مورد اتک قرار میدهند بتونند هر کدام از خصوصیات رو که خواستند مورد هدف کاتا قرار بدن.... اینجوری بچه ها مجبور به همکاری بیشتر میشند و بازی جذاب تر میشه...

با این ایده فکر کنم اصول رعایت میشه
اینجوری بهونه واسه جنگ کردن واسه دوستی واسه برنامه ریزی و ... داریم

خوشحال میشم دوستان نظرشون رو در مورد ایده ام بدهند..