صفحه 12 از 21 نخستنخست ... 21011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 202

موضوع: بحث و گفت و گوی سرور بی پایان e.s

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    من حیث المجموع برداشتن محدودیت غارت فکر نکنم کار سختی باشه و موردی داشته باشه ضمن اینکه قراردهی محدودیت غارت در هر سروری شدیدا باعث رواج مولتی بازی میشه
    جواب بعضی نکات تو خود پست داده شده
    درود

این که در کنار بازیکن حرفه ای میشه بازی یاد گرفت حرفیست منطقی و بر منکرش لعنت منتهای مراتب اون زمانی که من بازی رو شروع کردم حدود 28یا 27 سالم بود و بازیکنهایی که باهاشون بازی میکردم میتونم بگم دست کم 50% شون از من بزرگتر بودن مابقی هم توی رنج سنی خودم نهایت 10% زیر 20 سال در نتیجه آدمهایی بودیم که بازی رو به هم یاد میدادیم و جنبه هامون بالا بود وقتی میدیدیم یه نفر فعاله ولی بلد نیست زودی فارمش نمیکردیم علی رغم این که ورژن 3.6 غارت خیلی کم بود و منابع کمی داشتیم و فقط باید اکانت فارم میکردیم تا غارت کنیم نه ناتاری بود و نه واحه با برکت، با این حال کمک میکردیم بچه ها بیان بالا
    اما اینجا رنج سنی پلیرها زیر20 هست و متاسفانه جو زیادی میگیره خیلی از دوستان رو وقتی اکانتشون 20 کی گرزی توش ساخته میشه و به هر 5قاره اعلام جنگ میکنن و میخوان برن آمریکا رو فتح کنن در نتیجه نمیذارن کسی بازی یاد بگیره + خودشون هم بازی بلد نیستند که بخوان یاد بدن
    منابع زیاد بوده غارت کردن زدن نیرو ساخته توی 3تا ده 1ده رو زدن به یکی اون ده رو میزنن به یکی دیگه باز ده 3 هنوز هست و فکر میکنن بازی بلدن

شما برو توی کل فروم و تاپیکهای سرورها ببین یه پلن میبینی؟ همه حمله ها به این صورته که طرف مقابل مثلا ساید ان ای فیک داده یه نفر به ساید اس ای طرف بهش برخورده
    عجب به من فیک میدی الان حالتو جا میارم میره گارنا
    اصغر ، جعفر واکبر رو صدا میکنه صاف 4تایی همر رو لانچ میکنن روی اون بدبخت که از ان ای اتک داده حالا 2حالت یا اون 4تا مولتی داره دف میریزه دیوار میشن که میان میگن میخواستیم گندمخور آزاد شه ( یکی نیست بگه بابا جان من الان گندمم منفیه ولی روزی 2بار تعدیل میزنم انبار گندم پر نشه چه گندمی میخواد آزاد شه؟) یا حالت دوم اینه که طرف دفاع نداره و صفر میشه و مهاجمین میان میگن دیدی ما شاخیم دیگه فیک ندیا

این شده وضعیت دژکوب در نتیجه کسی به کسی بازی یاد نمیده همه مولتی اکانت دارن بازی میکنن؛ حالا چی میشه من که تازه اومدم نمیدونم بازی چیه نامه میدم به لیدر یه اتحاد که دعوتم کنید اتحاد چرا؟ چون کاردان بهم گفته وگرنه من چی کار دارم به اتحاد. لیدر من رو میبره اتحاد و تمام دیگه نه بازرسی میشم؛ نه برنامه بهم داده میشه نه هیچ چیزی تا زمان کتیبه ها ، اون زمان نامه میاد که سریع دفاع بدین به لیدر چون حمله روشه به من چه که حمله روی لیدره دفاع نمیدم اصلا دفاع ندارم که بدم دفاع چی هست؟ الان 14 هفته از بازی رفته من تازه 4تا ده دارم. پس میبینم اینجا داره از من استفاده میشه به نفع لیدر منطقه پس بای دژکوب.

حالا مدیریت سرورها یا باید شرط شناسنامه بذاره هر کی سنش بالا بود و باجنبه توی سرور ثبت نام کنه یا این که بیاد یه سرور مثل بی پایان راه بندازه که بازیکن اونجا راه بیافته.

من متاسفانه سر کار هستم نمیتونم راحت پست بذارم .

از بازی لذت ببریـد.
    با تشکر.

2. تشکر taha-Desperado. تشکر نمود
    پسندیدن taha-Desperado. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

یه سوال فنی دارم بر اساس چه معیاری
    اکانتی که جمعیتش 100 هست منابعش سطح 2 هست و فقط 500 تا گرزی داره باید تو لیگ پادشاهان بازی کنه ؟!!!
    این تقسیم بندی گروهی بر چه معیار و اساسی هست ؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

یه سوال فنی دارم بر اساس چه معیاری
    اکانتی که جمعیتش 100 هست منابعش سطح 2 هست و فقط 500 تا گرزی داره باید تو لیگ پادشاهان بازی کنه ؟!!!
    این تقسیم بندی گروهی بر چه معیار و اساسی هست ؟
    سلام

قوانین رو مطالعه کنید متوجه می شوید.
    معیار دسته بندی کاربران در لیگ ها پنج برابر مجموع قدرت هجومی نیروهای کل دهکده های بازیکن بعلاوه مجموع میانگین قدرت دفاعی نیروهای اکانت تقسیم بر 6 می باشد :{6÷(5att+def)}. به طور مثال برای شمشیرزن رومن با قدرت هجومی 70 و قدرت های دفاعی 40 و 25 میزان امتیاز دسته بندی 64 خواهد بود.
    کد:
        ((25+40)÷2+ 70*5) ÷ 6 =64
    (اعداد گرد می شوند). بنابراین لیگ ها به جمعیت و سایر پارامتر ها غیر از نیروهای تربیت شده توسط کاربر بستگی ندارد. دسته بندی کاربران در لیگ ها هر 24 ساعت انجام می گردد. بدین صورت که کاربران دارای نیرو به چهار دسته مساوی از نظر تعداد تقسیم شده شوالیه ها دسته با کمترین نیرو، فرماندهان در دسته بعد و وزیران دسته کاربران با نیروی بیشتر از فرماندهان و در پیایان پادشاهان دسته با بیشترین نیروی سرور خواهند بود.
    برای تغییر نام کاربری به لطفا ثبت نام کنید. مراجعه کنید.

قبل از هر گونه فعالییت در انجمن لطفا ثبت نام کنید. را مطالعه کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BariSH_N نمایش پست ها
    سلام

قوانین رو مطالعه کنید متوجه می شوید.
    معیار دسته بندی کاربران در لیگ ها پنج برابر مجموع قدرت هجومی نیروهای کل دهکده های بازیکن بعلاوه مجموع میانگین قدرت دفاعی نیروهای اکانت تقسیم بر 6 می باشد :{6÷(5att+def)}. به طور مثال برای شمشیرزن رومن با قدرت هجومی 70 و قدرت های دفاعی 40 و 25 میزان امتیاز دسته بندی 64 خواهد بود.
    کد:
        ((25+40)÷2+ 70*5) ÷ 6 =64
    (اعداد گرد می شوند). بنابراین لیگ ها به جمعیت و سایر پارامتر ها غیر از نیروهای تربیت شده توسط کاربر بستگی ندارد. دسته بندی کاربران در لیگ ها هر 24 ساعت انجام می گردد. بدین صورت که کاربران دارای نیرو به چهار دسته مساوی از نظر تعداد تقسیم شده شوالیه ها دسته با کمترین نیرو، فرماندهان در دسته بعد و وزیران دسته کاربران با نیروی بیشتر از فرماندهان و در پیایان پادشاهان دسته با بیشترین نیروی سرور خواهند بود.
    پس بعبارت بهتر الان اکانت من که با 500 تا گرزی تو دسته پادشاهان هست باید از اکانتهایی که تو دسته وزیران هستند بیشتر نیرو داشته باشه درسته ؟
    با درنظر گرفتن تلورانس 24 ساعت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

پس بعبارت بهتر الان اکانت من که با 500 تا گرزی تو دسته پادشاهان هست باید از اکانتهایی که تو دسته وزیران هستند بیشتر نیرو داشته باشه درسته ؟
    با درنظر گرفتن تلورانس 24 ساعت
    در حقیقت اگه شما الان پادشاه باشید پس وزیران مطمئنن کمتر از شما نیرو دارند.
    در این مورد باید امید بیشتر توضیح بده !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BariSH_N نمایش پست ها
    در حقیقت اگه شما الان پادشاه باشید پس وزیران مطمئنن کمتر از شما نیرو دارند.
    در این مورد باید امید بیشتر توضیح بده !
    دقیقا حالا نکته جالب اینجاست که وقتی اکانتی با 500 گرزی به لیگ پادشاهان راه پیدا میکنه و در کنار پادشاهی که 25 کیلو گرزی داره تو یه لیگ قرار میگیره چجوری قدرت دفاع از خودش رو داره ؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

دقیقا حالا نکته جالب اینجاست که وقتی اکانتی با 500 گرزی به لیگ پادشاهان راه پیدا میکنه و در کنار پادشاهی که 25 کیلو گرزی داره تو یه لیگ قرار میگیره چجوری قدرت دفاع از خودش رو داره ؟
    نکته خوبی هستش , به امید اطلاع میدم بیاد کمی توضیح بده - واسه خودمم سوال شد.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

الگوریتم جدیدی که به نظر میرسه این مشکل رو حل کنه اینه که تقسیم بندی لیگ ها به جای تعداد اکانت های دارای نیرو ÷ 4 بشه تعداد اکانت های فعال تقسیم بر 4 در این صورت تعداد اعضای لیگ پادشهان تقریبا یک چهارم میشه و این معضلی که شما بهش اشاره کردید حل میشه.
    ویرایش توسط Turbo : 03-03-2015 در ساعت 01:15 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    الگوریتم جدیدی که به نظر میرسه این مشکل رو حل کنه اینه که تقسیم بندی لیگ ها به جای تعداد اکانت های دارای نیرو ÷ 4 بشه تعداد اکانت های فعال تقسیم بر 4 در این صورت تعداد اعضای لیگ پادشهان تقریبا یک چهارم میشه و این معضلی که شما بهش اشاره کردید حل میشه.
    دقیقا سرور بی پایان ایده خیلی خوبی هست
    من بالشخصه برای خودم شاید جای تست خیلی از چیزها و نکات باشه که بدون محدودیت زمانی اجرا میشه
    فقط این محدودیت غارت رو هم حذف کنید و بازه زمانی جابجایی بین گروه ها رو هم طولانی تر کنید مرسی

11. نپسندیدن taha-Desperado. نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دقیقا سرور بی پایان ایده خیلی خوبی هست
    من بالشخصه برای خودم شاید جای تست خیلی از چیزها و نکات باشه که بدون محدودیت زمانی اجرا میشه
    فقط این محدودیت غارت رو هم حذف کنید و بازه زمانی جابجایی بین گروه ها رو هم طولانی تر کنید مرسی
    یه جا خوندم علت محدود کردن حملات ، تاثیری بود که تو سرعت سرور میزاره نمیدونم دیگه راست یا نه!!!

13. نپسندیدن taha-Desperado. نپسندید
صفحه 12 از 21 نخستنخست ... 21011121314 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع