صفحه 11 از 21 نخستنخست ... 910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 202

موضوع: بحث و گفت و گوی سرور بی پایان e.s

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بیگ همر سرورتون رو ک دیوار نکردی. 3-2 ک سرباز پیاده ناقابل هم میزاشتی جلوش دیوار میشد.
    مثل آن چایی که می چسبد به سرما بیشتر

با همه گرمیم... با دل های تنها بیشتر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Eshbil نمایش پست ها
    خوب به خبری که همکنون به دست ما رسیده توجه فرمایید ! :دی
    چنانچه شما دهکده جدیدی بزنید ، به میزان امتیاز فرهنگی مورد نیاز برای دهکده تازه تاسیس از امتیاز فرهگی شما کسر میشه
    یعنی اگه توی سرور نرمال پدرت در بیاد و غارت کنی و جشن بگیری و 1000 بدبختی دیگه و امتیازت رو برسونی به 8000 تا که خود این 8000 تا دارای مشکله البته و بعدش با سلام و صلوات مهاجر ها رو بفرستی که دهکده جدید رو راه بندازن ، به محض رسیدن مهاجر ها اون 8000 تا امتیاز ازت کسر میشه و باس از 0 دوباره امتیاز جمع کنی ! )
    یه جورایی هرکی که پول داره و میتونه اثر بخره میتونه بیاد و قهرمان این سرور بشه !
    متیاز فرهنگی جشن کو چیک هم اندازه تولید امتیاز دهکده است
    یعنی این استراتژی که به محظ ساخت دهکده جدید تالار بساز و جشن بگیر هم دیگه مالیده و از این خبرا هم نیست !

یا خود خدا خودت به دادمون برس
    انشالله اگر پای نتیجه هامون به دنیا باشه ده 40 رو میزنن :دی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Am!r KHALVAT نمایش پست ها
    سلام داداش لطفا نحوه امتیاز گیری رو تغییر بدین این همه پاپ میزنیم غارت میزنیم کجا میرن پس اینا

لطفا غارتو پاپو هم واسه گرفتن امتیاز اضافه کنین این سرور بخ خدا کلافمون کرده

شاید ما هم رفتنی باشیم با این وضع سرور

scar face team
    اوایل فرومو ببینی گفتم که باید تا یه مدتی کلم کاری کنیم
    زوره الکیه درو دیوار زدن
    هنوزم دیر نشده پاشو بیا داداش
    من خودم تراکتور دارم رفاقتی برات شخم میزنم!بچه ها تو کار چاه زدن هستن اب هم حله!برا کودو سمپاشی هم خدا بزرگه جهاد کشاورزی کمک می کنه!!
    خیالت راحت!

3. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Theutates Thunder نمایش پست ها
    بیگ همر سرورتون رو ک دیوار نکردی. 3-2 ک سرباز پیاده ناقابل هم میزاشتی جلوش دیوار میشد.
    بیگشم بیاد دف میشه مسئله ای نیست
    I,m always BLACKHAND

5. تشکر Theutates Thunder, KharZoor, M3nTaL تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یه سوال اگر کسی توی همه سایدها یه دهکده بسازه اونوقت امتیاز پیروزیش از عمارت برتر زیاد میشه؟
    ویرایش توسط MOD AdMirAl : 02-23-2015 در ساعت 04:24 PM

7. تشکر هلاله تشکر نمود
    پسندیدن هلاله پسندید
    نپسندیدن MOD AdMirAl نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط paymanz نمایش پست ها
    یه سوال اگر کسی توی همه سایدها یه دهکده بسازه اونوقت امتیاز پیروزیش از عمارت برتر زیاد میشه؟
    درود
    دوست عزیز هر کاربر در هر سرور تنها میتونه یک اکانت داشته باشه و در صورت داشتن بیش از یک اکانت مرتکب تخلف گردیده و اکانت ایشان مسدود خواهد شد.
    با تشکر تیم دژکوب شما.

9. پسندیدن M3nTaL پسندید
    نپسندیدن paymanz نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوست عزیز من گفتم دهکده.نه اکانت!!!!!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط paymanz نمایش پست ها
    فقط امتیاز پیروزی حملاتی که ازدهکده درهمون ساید زده بشه زیاد میشه. شما از سه دهکده دیگه ات که عمارت دانش پایین داره حمله بزنه و امتیاز کسب کنی بیشتر نخواهد شد.

12. تشکر MOD AdMirAl, paymanz تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

محدودیت غارت !
    اولین بار محدودیت غارت در ورژن 4 و سرور 7 راند دوم لحاظ شد با محدودیت 10000 حمله از یک اکانت علتش هم جلوگیری از سنگین شدن بیش از حد نیروهای هجومی در برابر واندری بود که گندمخورش نصف نبود ! و اینکه همر از حدی بیشتر بزرگتر نشه ×
    حالا اینکه در سرور بی پایان بیایم محدودیت 500 حمله برای یک دهکده رو قرار بدیم و یا حداکثر 1000 اتک از یک اکانت دوحالت داره یا اکانت باید هزینه بسیار زیادی برای پاپ بازی بکنه که اون هم با مخدودیت اثر هنری زیاد جوابگو نخواهد بود و یا بعد از گذشت یه بازه زمانی همه نیروهای هجومی در یک حد یکسانی قرار خواهند گرفت مگر کسانی که پارکینگ دارند یا اکانت ها رو بصورت توافقی راید میدن و بنظر من این محدودیت در اصل اکانتهای تنها رو تحت فشار قرار میده که با اصل بازی دژکوب منافات داره

14. تشکر Knig}{T تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود

یه نکته مهمی درباره سرور بی پایان وجود داره که باید حتما توضیح بدم و اون هم اینه سرور بی پایان به هیچ وجه برای پلیر حرفه ای طراحی و اجرا نشده؛ این سرور برای کسانی هست که تا الان بازی نکردن و تازه میخوان یاد بگیرن ؛ میان اونجا و بازی رو شروع میکنن.

حالا شما فرض کن قرار باشه اکانتهایی قدیمی تبدیل به امپراطوریهای بزرگ با دهکده های زیاد بدون محدودیت غارت با تعداد حملات بالا توی سرور قرار بگیرن؛ آیا بازیکن تازه وارد چیزی یاد خواهد گرفت؟

من تعجبم از بازیکنهای با تجربه هست که میرن سرور بی پایان و به صورت حرفه ای بازی میکنن؛ نه عزیز من شما لطف کن یه سرور معمولی بازی کن و توی سرور بی پایان پلیرهای تازه کار رو پیدا کن ؛ آموزشش بده ؛ یاد که گرفت بگو بیاد توی سرور معمولی اکانت بزنه و اصل بازی رو اونجا ببینه و لذت ببره تا اینجوری تعداد پلیرهایی که بازی بلد هستند توی سرور های معمولی بیشتر بشه و هم این که کسی که شما بهش بازی یاد دادی میاد توی منطقه شما بازی میکنه و میشه یار وفادار شما و بدین ترتیب تیمهای خوببی توی سرورها شکل میگیره که پلیرهاش به هم اعتماد دارن و دیگه بحث های مسخره اکانت فروشی وکتیبه فروشی پیش نمیاد.

از بازی لذت ببرید
    با تشکر

16. تشکر Knig}{T, M3nTaL, MOD Ali_Poaro تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, MOD Ali_Poaro پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD AdMirAl نمایش پست ها
    درود

یه نکته مهمی درباره سرور بی پایان وجود داره که باید حتما توضیح بدم و اون هم اینه سرور بی پایان به هیچ وجه برای پلیر حرفه ای طراحی و اجرا نشده؛ این سرور برای کسانی هست که تا الان بازی نکردن و تازه میخوان یاد بگیرن ؛ میان اونجا و بازی رو شروع میکنن.
    این نکته رو من اصلا قبول ندارم چرا که به راحتی در صورتی که هدف این بود اسمش میتونست سرور آموزشی یا تازه واره دین باشه نه بی پایان
    حالا شما فرض کن قرار باشه اکانتهایی قدیمی تبدیل به امپراطوریهای بزرگ با دهکده های زیاد بدون محدودیت غارت با تعداد حملات بالا توی سرور قرار بگیرن؛ آیا بازیکن تازه وارد چیزی یاد خواهد گرفت؟
    من این نکته رو خاطر نشان میکنم که شما ، من ، یا هرکسی که دژکوب رو یاد گرفت از کجا و چجوری شروع کرد ! یادگیری بازی به شکل حرفه ای در کنار بازیکن حرفه ای شکل میگیره تا زمانی که بازیکن یاد بگیری چجوری از حالت فارم بودن دربیاد نه اینکه در سروری که با محدودیت فراوان جلوی پیشرفت اکانتها گرفته بشه

من تعجبم از بازیکنهای با تجربه هست که میرن سرور بی پایان و به صورت حرفه ای بازی میکنن؛ این یه بحث سلیقه ای هست نه عزیز من شما لطف کن یه سرور معمولی بازی کن و توی سرور بی پایان پلیرهای تازه کار رو پیدا کن؛ آموزشش بده ؛ یاد که گرفت بگو بیاد توی سرور معمولی اکانت بزنه و اصل بازی رو اونجا ببینه و لذت ببره تا اینجوری تعداد پلیرهایی که بازی بلد هستند توی سرور های معمولی بیشتر بشه و هم این که کسی که شما بهش بازی یاد دادی میاد توی منطقه شما بازی میکنه و میشه یار وفادار شما و بدین ترتیب تیمهای خوببی توی سرورها شکل میگیره که پلیرهاش به هم اعتماد دارن و دیگه بحث های مسخره اکانت فروشی وکتیبه فروشی پیش نمیاد.بحث فروش کتیبه و لو رفتن پسورد و ... هم تا زمانی که یه عده نوب احساس حرفه ای بودن میکنند پیش میاد و مهمتر عدم برخورد با اون دسته

از بازی لذت ببرید
    با تشکر
    من حیث المجموع برداشتن محدودیت غارت فکر نکنم کار سختی باشه و موردی داشته باشه ضمن اینکه قراردهی محدودیت غارت در هر سروری شدیدا باعث رواج مولتی بازی میشه
    جواب بعضی نکات تو خود پست داده شده

صفحه 11 از 21 نخستنخست ... 910111213 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع