نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: مشکلات آی پی مشترک

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مشکلات آی پی مشترک

سلام و صبح بخیر خدمت دوستان فرومی !
    چند تا موضوع من رو واقعا تو این ورژن ایرانی ساز شده ترااویین اذیت میکنه که میخواستم نظر دوستان، اساتید و همچنین مسئولین رو در موردشون بدونم!
    (تا راحت تر تصمیمم رو برای ادامه دادن یا ندادن سرور بگیرم)
    اول و مهم تر از همه خوردن آی پی مشترک با بازیکنان دیگر در سرور هستش که طبق فرموده دوستان مولتی هانتر :
    ((متاسفانه برای ما هم امکان شناسایی اینکه کدوم بازیکن واقعا مولتی هست یا کدوم بازیکن از یک مکان عمومی برای بازی استفاده میکنه مشخص نیست
    چون مک ادرس سیستم به سرور ارسال نمیشه که بتونیم تفکییک کنیم
    پیشنهاد میکنم تا حد ممکن از بازی در مکان هایی با اینترنت مشترک خودداری فرمایید
    یا سعی در تهیه اینترنت غیر اشتراکی بفرمایید))... که این قضیه تقریبا برعکس دژکوب ایران قدیم و حتی فکر کنم دات کام باشد!
    یعنی اگر ما یک میتینگ دژکوب در یک رستوران برگذار کنیم و تمامی دوستان از وای فای مجانی رستوران استفاده کنن برای یک لحظه چک کردن اکانتشان همگی آی پی مشترک خورده و مشمول قوانین مولتی اکانت میشوند و حتی طبق قانون، مولتی هانتر مجاز به زدن انواع پانیش و جلوگیری از بازی کردن اکانتی شود!
    خود من به شخصه تمامی روز رو برای کار،تفریح و استراحت در مکان های عمومی با دوستانی که اکثرا دژکوب بازی میکنند میگذرونم و فکر این که به وسیله ی اتصال به اینترنتی که به احتمالی دوستانم قبل و یا بعد و حتی همزمان با من از آن استفاده میکنند؛ من را شامل قوانین مولتی اکانت کند استرس و نگرانی من در مورد بازی رو هزاران برابر میکند!
    تمامی دوستانی که یک سرور را با دوستان و اتحادشان به پایان رساندن خوب میدانند که چندین و چند ماه زندگی گروهی در بازی با کم خوابی ها و صرف هزینه هایی که انجام میشود و استرس خراب کردن تمامی زحمات دوستان و هم اتحادی هاشیان اهمیت و اولویت این بازی را از قضا خوردن و خوابیدن هم بیشتر میکند.
    با این رویه هیچ امنیتی برای اکانت ها جز اعتماد کردن به مولتی هانتر ها نیست که البته با گندکاری هایی که در دژکوب قدیم به شخصه دیدم:
    (بهشت؛ بن کردن اکانت های حمله کننده و حتی واندر ها؛ زنده کردن لشکر مرده؛ برگرداندن زمان سرور حتی دو روز عقب تر؛ خالی بودن ناتار های دارای کتیبه؛ اضافه شدن 1 تا 10 میلیون نیرو به چندید و چند اکانت به صورت اتفاقی در سرور و بسیاری از این دست...) کاملا اعتماد ها نسبت به مسئولین را کم کرده است!

از بازیکنان ممنون میشم این مشکل من رو مشکل آینده ی خودشون بدونن و در همین جا اقدام به رفع مشکلات آینده کنند.
    ببخشید که متن طولانی شد مجبور به توضیح کامل شدم
    Definitely Not Ocht

2. تشکر Hawk, WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن BIG ARMY, 3zar, WolFlanD پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Gaara نمایش پست ها
    سلام و صبح بخیر خدمت دوستان فرومی !
    چند تا موضوع من رو واقعا تو این ورژن ایرانی ساز شده ترااویین اذیت میکنه که میخواستم نظر دوستان، اساتید و همچنین مسئولین رو در موردشون بدونم!
    (تا راحت تر تصمیمم رو برای ادامه دادن یا ندادن سرور بگیرم)
    اول و مهم تر از همه خوردن آی پی مشترک با بازیکنان دیگر در سرور هستش که طبق فرموده دوستان مولتی هانتر :
    ((متاسفانه برای ما هم امکان شناسایی اینکه کدوم بازیکن واقعا مولتی هست یا کدوم بازیکن از یک مکان عمومی برای بازی استفاده میکنه مشخص نیست
    چون مک ادرس سیستم به سرور ارسال نمیشه که بتونیم تفکییک کنیم
    پیشنهاد میکنم تا حد ممکن از بازی در مکان هایی با اینترنت مشترک خودداری فرمایید
    یا سعی در تهیه اینترنت غیر اشتراکی بفرمایید))... که این قضیه تقریبا برعکس دژکوب ایران قدیم و حتی فکر کنم دات کام باشد!
    یعنی اگر ما یک میتینگ دژکوب در یک رستوران برگذار کنیم و تمامی دوستان از وای فای مجانی رستوران استفاده کنن برای یک لحظه چک کردن اکانتشان همگی آی پی مشترک خورده و مشمول قوانین مولتی اکانت میشوند و حتی طبق قانون، مولتی هانتر مجاز به زدن انواع پانیش و جلوگیری از بازی کردن اکانتی شود!
    خود من به شخصه تمامی روز رو برای کار،تفریح و استراحت در مکان های عمومی با دوستانی که اکثرا دژکوب بازی میکنند میگذرونم و فکر این که به وسیله ی اتصال به اینترنتی که به احتمالی دوستانم قبل و یا بعد و حتی همزمان با من از آن استفاده میکنند؛ من را شامل قوانین مولتی اکانت کند استرس و نگرانی من در مورد بازی رو هزاران برابر میکند!
    تمامی دوستانی که یک سرور را با دوستان و اتحادشان به پایان رساندن خوب میدانند که چندین و چند ماه زندگی گروهی در بازی با کم خوابی ها و صرف هزینه هایی که انجام میشود و استرس خراب کردن تمامی زحمات دوستان و هم اتحادی هاشیان اهمیت و اولویت این بازی را از قضا خوردن و خوابیدن هم بیشتر میکند.
    با این رویه هیچ امنیتی برای اکانت ها جز اعتماد کردن به مولتی هانتر ها نیست که البته با گندکاری هایی که در دژکوب قدیم به شخصه دیدم:
    (بهشت؛ بن کردن اکانت های حمله کننده و حتی واندر ها؛ زنده کردن لشکر مرده؛ برگرداندن زمان سرور حتی دو روز عقب تر؛ خالی بودن ناتار های دارای کتیبه؛ اضافه شدن 1 تا 10 میلیون نیرو به چندید و چند اکانت به صورت اتفاقی در سرور و بسیاری از این دست...) کاملا اعتماد ها نسبت به مسئولین را کم کرده است!

از بازیکنان ممنون میشم این مشکل من رو مشکل آینده ی خودشون بدونن و در همین جا اقدام به رفع مشکلات آینده کنند.
    ببخشید که متن طولانی شد مجبور به توضیح کامل شدم

بله دوست عزيز
    مسئله واقعا مهميه و بايد مديران محترم يه فكري براش بكنن
    اين مشكل براي من هم پيش اومده
    من تو اداره اي كار ميكنم كه بالاي 100 يوزر داره و همشون دارن از يك خط اينترنت پرسرعت استفاده ميكنن و خيليهاشون هم ترا باز هستن
    نمونه ديگش من و خانمم هر دو با هم تو يه سرور بازي ميكرديم
    هركدوممون يه اكانت واسه خودش داشت
    يكي با pc و يكي با تبلت
    اينطوري هم ديگه نميشه

يه سوال
    اگه دوتا اكانت با هم آي پي مشترك بخورن
    چه مدت طول ميكشه تا در صورت تكرار نشدن اين موضوع سيستم به آي پي مشترك ديگه گير نده؟
    اصلا همچين چيزي ممكنه؟
    T.s7 R1 : a.lionلطفا ثبت نام کنید. T.s7 R2 : 3zar
    T.s7 R3 : schizophrenia
    L1:WhiteBird.P.M

4. تشکر Gaara تشکر نمود
    پسندیدن Gaara پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

الان اگه سرور 500 یا 1000 با دوستم تو یه اکانت بازی کنیم موقع تعویض دهکده که اگه من تو یه دهکده باشم اونم تو یه دهکده دیگه مشکلی نخواهد بود ؟
    چون شنیدم میگن محدودیت داره میخواستم بدونم کلا محدودیتی هست هنوز یا نه ؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 3zar نمایش پست ها
    يه سوال
    چه مدت طول ميكشه تا در صورت تكرار نشدن اين موضوع سيستم به آي پي مشترك ديگه گير نده؟
    اصلا همچين چيزي ممكنه؟
    بعله دوست عزیز مولتی هانتر به ما نامه زده:
    ((یک هفته به هیچ وجه با پسورد روی اکانت یکیدیگر نروید تا پس از یک هفته مشکلتون بصورت کامل برطرف گردد.))
    در این یک هفته جانشینی شما از بین میرود و قادر به جانشین کردن یکدیگر هم نمی باشید!
    و این جوری که معلومه با اولین آی پی مشترک بعدی که استفاده از اینترنت یکسان هستش شما یک هفته دیگر باید صبر کنید.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط M A S T E R نمایش پست ها
    الان اگه سرور 500 یا 1000 با دوستم تو یه اکانت بازی کنیم موقع تعویض دهکده که اگه من تو یه دهکده باشم اونم تو یه دهکده دیگه مشکلی نخواهد بود ؟
    من چیزی در مورد محدودیت تعداد بازیکنان یک اکانت نشنیدم و باور دارم اگر شما 100 بازیکنی که فقط بر روی یک اکانت لاگ این کنند هم داشته باشین و همگی با هم ده هارو چک کنند هیچ مشکلی از طرف سرور به شما ایجاد نمی شود.
    Definitely Not Ocht

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

لطفا1روز وقت بدین شاید طرف برادوستش ساخته اکانت زودتصمیم نگیرین لطفا بلافاصله بن میکنید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 3zar نمایش پست ها
    بله دوست عزيز
    مسئله واقعا مهميه و بايد مديران محترم يه فكري براش بكنن
    اين مشكل براي من هم پيش اومده
    من تو اداره اي كار ميكنم كه بالاي 100 يوزر داره و همشون دارن از يك خط اينترنت پرسرعت استفاده ميكنن و خيليهاشون هم ترا باز هستن
    نمونه ديگش من و خانمم هر دو با هم تو يه سرور بازي ميكرديم
    هركدوممون يه اكانت واسه خودش داشت
    يكي با pc و يكي با تبلت
    اينطوري هم ديگه نميشه

يه سوال
    اصلا همچين چيزي ممكنه؟
    14 روز بعد میپره

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط M A S T E R نمایش پست ها
    اگه ده عوض کنین عوض میشه دیکه :|
    ٌW.L