صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 31

موضوع: دیگه سایت شده پول. همش پول. شورشو در آوردین

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دیگه سایت شده پول. همش پول. شورشو در آوردین

سلام

آقا امید ، مولیت هانتر و بقیه کسایی که دستی تو بازی دارید، واقعا ببخشید ببخشید برید خجالت بکشید. دیگه شورشو در آوردین. دیگه کاری کردین هرکی پول نداره باید بره بمیره.
    شما هم هرکی ازتون خرید نمیکنه کلا از بازی منصرفش می کنید. الان ما یه کلمه آشغال نوشتیم یه بار تذکر داده بعد اومده 2 ساعت بنمون کرده.
    طرف از اولی تا حالا تو سرور داره پوش میده و میگیره کلا 1 ساعت بن نشده >!! چرا ؟! من میدونم چرا ! چون فرزین لورد والیو هست. فرزین کیه ؟! همون دوستی که 1000 بازی میکنه. 1000 چیه ؟! 1000 سروری هست که که برای برنده شدن باید طلاخرید. حیوون خرید.

حالا چون فرزین طلا میخره واستون بنش نمیکنید که یه وقت ناراحت نشه ؟! که یه وقت نیاد دیگه نره سرور 1000 شما درآمدتون بخوابه ؟!؟
    آقا دلیلش رو هم دارم.

دوستم اومده میگه بله. من رو اک فلان بودم مسدود شدم طلا خریدم از مسدودیت در آوردم.

امید خان اگر خبر نداری رسیدگی کن اگر هم که داری واقعا برات متاسفم.

به شخصه میگم بنا باشه اینجوری پیش بره من دیگه این سرور ها بازی نمیکنیم.
    اگر هم حرفی بی احترامی چیزی زدم مدیر محترم لطف کن عوض نکن. پی ام بهم بده من خودم ویرایش میکنم.

با تشکر
    سینا به نمایندگی از گروه
    ویرایش توسط SiƝƛ ƝƛFƛ$%KΞ$Ӈ²º¹³ : 01-07-2015 در ساعت 01:53 PM
    تعریف از خود نباشه :
    تو دنیا حریفی نداریم - تو غارت دستی - هیچ رقیبی نداریم
    البته اینو بگم که همیشه بدون طلا بازی می کنم. اگه با طلا باشی خو چاکرتم هستم لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید.

2. تشکر IMP, cyrous, F K M تشکر نمود
    پسندیدن IMP, cyrous, F K M پسندید
    نپسندیدن NOT AGAIN نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

داداش منم از بس بنم کردن منم گذاشتم کنار ....دیگه به جایی رسید که تالار هم بن می شدم
    شاید عیب از من بود اخه از همون اول میگفتم بی پولم

با تشکر از مدیرت برای بن شدن مجدد تالار (منظورم بن شدن اینده تالارمه)
    پرهام بی پول و رفیق همیشگیم پدرام سه نخطه
    از بی گلدی مردیم ؛ تا حالا نشده برم تو سروری شر به پا نشه ......
    اولش یادمه بلد نبودیم دف چیه ؟؟؟ همر چیه ؟؟؟ خخخخخخخ یادش بخیر
    هر سرور اسممو عوض می کنم .....
    crow
    کلاغ
    EBLIS
    شیطان
    IMP(بچه تخس ، بچه شیطان)
    SDI(بهترین استراتژی دفاع)
    جنگجو
    ARMY
    Mr.Farm
    fen
    okey
    Mr.Crazy
    PAPA
    Baaash
    دف
    Omran
    ... این اسمها تنها یکبار استفاده شده و این لیست به مرور زمان تکمیل می گردد....

پرهام بی پول

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط IMP نمایش پست ها
    داداش منم از بس بنم کردن منم گذاشتم کنار ....دیگه به جایی رسید که تالار هم بن می شدم
    شاید عیب از من بود اخه از همون اول میگفتم بی پولم

با تشکر از مدیرت برای بن شدن مجدد تالار (منظورم بن شدن اینده تالارمه)
    پرهام بی پول و رفیق همیشگیم پدرام سه نخطه
    دوست عزیز مطمئنن بن شدن بی دلیل نیست . لطفا" اگر بی دلیل بن شدین اعتراض کنید و به خود بنده نامه بدین در غیر این صورت اعتراض جرم محسوب می شود و جریمه خود را پی خواهد داشت.

در مورد پست اول هم نظری ندارم , چون همیشه فکر اینکه پارتی بازی هست بوده و خواهد بود .
    برای تغییر نام کاربری به لطفا ثبت نام کنید. مراجعه کنید.

قبل از هر گونه فعالییت در انجمن لطفا ثبت نام کنید. را مطالعه کنید.

5. نپسندیدن IMP نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

الان دلیل بن شدن خودمون رو گفتم. بعدشم هادی جان شما تو جو بازی نیستی خبر نداری. دیگه شورشو در آوردن. بخون ؟!! فرزین اولیش نیست. آخریشم نیست.
    تعریف از خود نباشه :
    البته اینو بگم که همیشه بدون طلا بازی می کنم. اگه با طلا باشی خو چاکرتم هستم لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SiƝƛ ƝƛFƛ$%KΞ$Ӈ²º¹³ نمایش پست ها
    الان دلیل بن شدن خودمون رو گفتم. بعدشم هادی جان شما تو جو بازی نیستی خبر نداری. دیگه شورشو در آوردن. بخون ؟!! فرزین اولیش نیست. آخریشم نیست.
    خوب یه سوال دارم , پوش یعنی چی دقیقا" ؟
    منابع بفرستی یه ده دیگه از روی اون غارت کنی ؟ به نظر کسی که حرفه ای باشه میزاره کسی بفهمه داره پوش میکنه ؟ اصلا" حتی میزاره مولتی هانتر بفهمه؟

اگر شما مدرکی داری به مولتی هانتر گزارش بده مطمئنن بن میکنن.
    برای تغییر نام کاربری به لطفا ثبت نام کنید. مراجعه کنید.

قبل از هر گونه فعالییت در انجمن لطفا ثبت نام کنید. را مطالعه کنید.

8. نپسندیدن IMP نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

زرشک !! کاره ما هست که مولتی کشی رو بهش نشون بدیم ؟!
    بدم به من میتونی بگی چجوری یارو 212میل توی 5مین غارت مینکنی بعد تا یه ساعت نیم بعدش فقط 70 میل ؟!! اونم برا کسی که هم کتیبه هم انبار و هم همه چی ؟!؟!

من واقعا نمیتونم تورو قانع کنم هادی جان. بزار امید یا مولتی بیاد با اونا صحبت کنم
    ببخشید
    تعریف از خود نباشه :

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بسم الله قاسم جبارین..
    ملتی هانتر بین جوانان وطن تبعیض میزاری نفاق ایجاد میکنی بین بچه شیعه ها جنگ راه میندازی .. راست گفت سالار بزرگ در دژکوب ادمهای زیادی دیدم ولی انسان نه...
    به قول شاعر تاپ غارت از واحه ناتار نمی اید پدید .. پوش میخواهد اندکی هم باید باشی نور چشم امید

11. تشکر iMMoRTAL تشکر نمود
    پسندیدن iMMoRTAL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 4 پست

با سلام

دوستان لطفا قوانین فروم خودتون رو رعایت کنین. اگر برای رفع ایراد میخوایین اقدام کنین لطفا به راهنمایی های مدیران مربوطه و قوانین فروم احترام بذارین و از همون طریق گفته شده اقدام کنین تا سریعتر به نتیجه برسین

مگر جهت شلوغ نمایی باشه برخلاف میل، برخورد خواهد شد و حتی لازم باشه ای پی خاطی بلوکه خواهد شد !!!

قوانین انجمن فقط برای هموار سازی و فراهم اوردن محیطی سالم و با نشاط برای خود شما عزیزان هستش و بس. خواهشا رعایت کنین.

با تشکر از همگی
    ویرایش توسط MOD S^À^W : 01-07-2015 در ساعت 09:50 PM

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

جالبه هفته پیش که یکی از مولتی هانتر ها پلیرهایی که چندتا اکانت ساخته بودند و با جانشینی و یا فیلتــرشکن داشتن قوانین رو نقض می کردند رو مسدود میکرد مشاهده کردیم اکثریت با اینکه مسدود شده بودند رفتن سکه خریدند! تعجب کرده بودیم حالا علتشو فهمیدم! نگو شایعه شده هرکی سکه بخره از بن در میاد! نه عزیزم من نه آقا سینای گل. نه اگه کسی از بن درومده به علت سکه خریدن بوده و نه اگه کسی بن شده به علت سکه نخریدن!
    دیروز داشتم تو مطب دندون پزشکی شبکه آی فیلم رو تماشا می کردم صداش کم بود چیزی از سریالی که پخش می کرد نمیشد فهمید واسه همین شروع کردم به خوندن زیرنویس این شبکه که پیامک های مخاطبینش بود. یکی از مخاطبین خیلی شاکی پیامک زده بود واقعا از دست مسئولین آی فیلم ناراحتم شما بین تماشاچی هاتون فرق می ذارید! دیگه من شبکه شما رو نگاه نمیکنم چرا هرچی میگم سریال فلان رو نمیذارید.
    با خودم گفتم اونجا که تماشاچی ها پولی نمی دن هستن کسانی که براشون شائبه تبعیض میره. وای به حال ما.

14. نپسندیدن IMP نپسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

با مولتی هانتر مربوطه تماس گرفتم و اطلاعات جالبی در مورد مسائلی که می فرمائید به من داد.
    شما در پروفایلتون به یکی از پلیرها توهین کرده و از کلمه «آشغال» در وصف ایشون استفاده کردید.
    و این نامه مولتی هانتر و پاسخ شما :

که مولتی هانتر هم اقدامی در مسدودیت اکانت شما نمیکنه تا ساعت ها بعد که بازیکن دوباره اعتراض میکنه به اقدام شما و مولتی هانتر دیگری که مجددا بررسی میکنه و با توجه به اخطاری که قبلا ارسال شده پروفایل شما رو پاکسازی میکنه و 2 ساعت (اگه اشتباه نکنم) شما رو مسدود میکنه.
    اما در مورد اکانتی که می گید حتی ایشون یک ساعت مسدود شدند و جانشینشون یک روز کامل. که با بررسی تیم مولتی هانتری مجازات سختگیرانه براشون در نظر گرفته شده. جانشینی که کلا آیپی هاش داخل ایران بود و فقط به خاطر یه آیپی خارج از کشور این مجازات در نظر گرفته شده بود که با توجه به شناختی که از تیم مولتی هانتریمون دارم معمولا برای یک آیپی خارج از کشور اینقدر سخت گیری نمی کنند که در این مورد سختگیرانه عمل کردند.
    اما در مورد پوش:
    سرورهای دژکوب همانطور که میدونید به سیستم ضد پوش مجهزه

یعنی طبق قوانینی خود دات کام گفته، محدودیت پوش فقط برای هم اتحادی ،اشتراک ای پی و جانشین تعریف میشه که ما هم بر اساس قوانین دات کام قوانین ضد پوش زیر رو تعریف کردیم

هر بازیکن می تواند تولید 12 ساعت اکانت خود در هفته را برای سایر کاربران «غیرمولتی/غیرهم اتحادی/غیرجانشین/عدم IP مشترک» از طریق بازار ارسال کند.
    بازیکنان هم اتحادی/جانشین/IP مشترک فقط می توانند تولید 6 ساعت اکانت خود در هفته را برای هم اتحادی/جانشین/IP مشترک خود ارسال کنند. این محدودیت شامل غارت از همدیگر نیز می شود.
    کاربران یکسان «مولتی اکانت» «که لاگین های صاحب آن در دو اکانت به مقدار بالایی باشد» نمی توانند برای هم منابع ارسال کنند و یا یکدیگر را غارت نمایند.
    کاربران علاوه بر محدودیت بالا می توانند گندم مورد نیاز نیروهای پشتیبان خود در دهکده های اکانت دیگر را ارسال کنند.
    اما اگر غیر از بازیکن غیر هم اتحادی ،غیر جانشین، و غیر اشتراک ای پی ، مثلا از هم سایدی، غارت توافقی انجام بشه طبق گفته ساپورت دات کام هیچ ایرادی توی این کار نمیتونه وجود داشته باشه
    مکاتباتمون رو با ساپورت دات کام ببنید توی تصویر زیر در این باره :
    http://cdna.dejkoob.ir/img/sanad/beingfarm.jpg

16. تشکر moderator, iMMoRTAL, M.Reza تشکر نمود
    پسندیدن BariSH_N, iMMoRTAL, M.Reza, NOT AGAIN پسندید
    نپسندیدن IMP نپسندید
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین