صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 31

موضوع: دیگه سایت شده پول. همش پول. شورشو در آوردین

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط IMP نمایش پست ها
    داداش منم از بس بنم کردن منم گذاشتم کنار ....دیگه به جایی رسید که تالار هم بن می شدم
    شاید عیب از من بود اخه از همون اول میگفتم بی پولم

با تشکر از مدیرت برای بن شدن مجدد تالار (منظورم بن شدن اینده تالارمه)
    پرهام بی پول و رفیق همیشگیم پدرام سه نخطه
    مورد شما هم که واقعا جای تامل داره. و همیشه باعث شگفتی من میشه. وقتی شما می پرسی که منظور از دو هفته،هفته 7 روزست یا هفته اعطای مدال ها که مدیر انجمن بهتون میگه حتما 8 ساعت منظور هست (2*4=8) که شما به تمسخر میگید مدیر انجمن نمیدونه هفته اعطای مدال 4 ساعت نه 8 ساعت. پاسخ شما داده میشه اما باز شروع میکنید به تمسخر مدیر انجمن. سپس اکانتتون به خاطر نقض قوانین (تمسخر و بی احترامی به مدیر انجمن) مسدود میشه و شما هم پس از تموم شدن مدت مسدودیت این موضوع نخ نما رو مجدد تاپیک میزنید و شروع میکنید به تمسخر. و کلا بعد از اون ماجرا فعالیتتون در انجمن محدود میشه به همین مورد! دقیقا مثل الان.
    اما کاشکی جای این همه بستن چشماتون و تایپ کردن کمی تو پاسخ مدیر انجمن تامل می فرمودید تا این ماجراها پیش نمیومد. خیلی سخت نبود اگه کمی تامل می کردید و متوجه منظور مدیر انجمن میشید که با توجه به قانون که ذکر شده «دو هفته» ایشون هم دو هفته رو گفتن 8 ساعت نه یک هفته!

2. نپسندیدن IMP نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقای من ایشون تو اتحادش غیر از خودش هیچکی نیست.
    بعدشم یارو تابلو بود داره پوش میکنه. یهو از 20میل رفت رو 200 میل. اونم بدون اینکه 1 دونه تلفات بده
    بعدشم یه سوال: اگر غارت توافقی مشکلی نداه ببخشید میشه برای من کلمه پوش رو تعریف کنید ؟؟! نه جدا !! تعریف کنید.

و اینکه شما اختار دومی به ما نشده بود. و نامه هم جواب ما جز واقعیت چیزه دیگه نبود.

من دیگه حرفی ندارم. شما خودتون فکر کنید ببینید اصلا حرفتون چجوریه !!
    تعریف از خود نباشه :
    تو دنیا حریفی نداریم - تو غارت دستی - هیچ رقیبی نداریم
    البته اینو بگم که همیشه بدون طلا بازی می کنم. اگه با طلا باشی خو چاکرتم هستم لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

این نوع بحث ها دیگه همه جای دنیا حل شده محسوب میشه

در قویترین سرورهای دنیا هم از غارت توافقی به عنوان یک تاکتیک تیمی استفاده میشه

از نظره بنده غارت توافقی با رعایت همه ی قوانین یک نوع هنره در دژکوب و حتی اگر سایدها و اتحادها بتونن به صورت هماهنگ و از پیش تعیین شده از این هنر استفاده کنن میتونن به بهترین نحو از داشته هاشون سود ببرن...حالا بعضی از دوستان هم شخصا" و به صورت انفرادی این کار رو انجام میدن.

صورت مسئله ی دشواری نداره و همه میتونن انجام بدن به شرطه اینکه چندین برابر زمان برای بالا کشیدن اکانتهاشون داشته باشن...قوانینش هم برای همه یکسان هست.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

داداش شما که تو 1000 500 نیستی لطفا نظر نده. تشکر
    تعریف از خود نباشه :
    تو دنیا حریفی نداریم - تو غارت دستی - هیچ رقیبی نداریم
    البته اینو بگم که همیشه بدون طلا بازی می کنم. اگه با طلا باشی خو چاکرتم هستم لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید.

6. نپسندیدن Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه
    میبخشین وارد بحثتون شدم. علی رضا خان خودت دیگه استادی میدونیکه عصبانیه و میدونم که خرده نمیگیری ازش. ولی من میدونم بهش لطف کردی و ختم کار بهش گفتی و بهت متلک هم گفت براحتی ازش گذشت
    نقل قول نوشته اصلی توسط SiƝƛ ƝƛFƛ$%KΞ$Ӈ²º¹³ نمایش پست ها
    بعدشم یارو تابلو بود داره پوش میکنه. یهو از 20میل رفت رو 200 میل. اونم بدون اینکه 1 دونه تلفات بده
    بعدشم یه سوال: اگر غارت توافقی مشکلی نداه ببخشید میشه برای من کلمه پوش رو تعریف کنید ؟؟! نه جدا !! تعریف کنید.

و اینکه شما اختار دومی به ما نشده بود. و نامه هم جواب ما جز واقعیت چیزه دیگه نبود.

من دیگه حرفی ندارم. شما خودتون فکر کنید ببینید اصلا حرفتون چجوریه !!
    و اما شما. سینا داداش حرف شما غیر منطقی هستش مشخصه از رو عصبانیته. یارو تو سرور داره پوش میکنه شما اینجا به مدیر و سرور گیر میدی؟

حتما نباید کامل همه چیز توضیح داد که همه بفهمنکه :|
    همه فهمیدن الی تو مثیکه!

لطفا دیگه قبلی که اینجو قشقرق کنی اولش تو پخ بگو تا بهت بگم چیکا کنی.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    تقصیر ما چیه نافمون رو با دژکوب نبریدن و توی هر سروری وقت نمیکنیم پلی کنیم و بعد هر چند ماه میایم یه سرور پلی کنیم هزار تا جک و جونور جدید کشف میکنیم

من یه بار بحث بات رو عنوان کردم کسی به روی خودش نیاورد بعد که میگن خود سایت داره بات میفروشه انکار میکنید

برای اینکه فهمید یه اکانت از بات استفاده میکنه فقط کافیه تو اون سرور بازی کنید بازیکنی که داره تمام ابادی های سرور رو میزنه نمیتونه همه رو دستی وارد کرده باشه نمیتونه تمام ناتار ها رو دستی وارد کرده باشه از روی جمعیت دهکده هاش و کنترل کردن جمعیت از پروفایلش میشه فهمید از بات داره استفاده میکنه چون خیلی منظم و دقیق دهکده هاش داره بالا میاد بعد شما ها چطور با ادعای اینکه سیستم ضد بات هستش متوجه این موضوع نمیشید

اساتید میان دهکده های دفسازاشون یا دوستانی که بازی رو ادامه نمیدن و بهشون پسوورد میدن یا اکانتی که نیرو هاش پریده و فقط پاپش مونده ویا ابادیهای کپ همدیگه رو غارت میکنن بعد میرن تو تاپ غارت اخه این شد بازی طرف با چند تا مولتی خودشو میکشه بالا

اشکال از خودمونه که گند همه چی رو در میاریم

- - - Updated - - -

حتما نباید کامل همه چیز توضیح داد که همه بفهمنکه :|
    همه فهمیدن الی تو مثیکه!

لطفا دیگه قبلی که اینجو قشقرق کنی اولش تو پخ بگو تا بهت بگم چیکا کنی.[/QUOTE]

سلام
    حاج پیمان تو پخ بگو تا ماهم بدونیم چیکا کنیم چون رو مرز عصبانیت دارم برات دست تکون میدم
    ویرایش توسط BariSH_N : 01-08-2015 در ساعت 10:41 AM دلیل: توهین نکنید.
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SiƝƛ ƝƛFƛ$%KΞ$Ӈ²º¹³ نمایش پست ها
    دوست عزیز شما خودتون اصلا معنی پوش رو متوجه نشدید که دارید هی میگید پوش بحث پوش با غارت توافقی فرق میکنه غارت توافقی یه چیز دیگه است و کارش چیزه دیگه ای هست ولی پوش کردن بیشتر برای اینه که طرف بخواد بیاد تاپ غارت و مدال غارت بگیره پس اگه بخوای حساب کنی طرفی که پوش میکنه چیزه فایده خاصی براش نداره چون منابع خودش رو داره غارت می کنه و فقط داره میزان غارت رو بالا میبره ولی غارت توافقی خیلی فرق داره و داستان دیگه داره و اگه هم معنی غارت توافقی رو درک کنی متوجه خواهی شد که چقدر می تونه مفید باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
    سلام
    تقصیر ما چیه نافمون رو با دژکوب نبریدن و توی هر سروری وقت نمیکنیم پلی کنیم و بعد هر چند ماه میایم یه سرور پلی کنیم هزار تا جک و جونور جدید کشف میکنیم
    عزیز شما که دارید هی گیر میدید سرور 1000 فلانه و فلان و فقط مال پولداراست خب آره درسته شما اینطور فکر کن فقط مال پول داراست شما چرا دارید 1000
    بازی میکنید و هی گیر میدید خب شما که وقت بازی تو سرورهای اسپید پایین رو ندارید و هر چند وقت میایید بازی کنید خب سرور 500 رو برا همین گذاشتند و برای پولدارها زیاد تفاوتی نمی کنه پس الکی وقتت رو برا 1000 نگیر و برو 500 بازی کن

10. تشکر Omid, NOT AGAIN تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عزیز شما که دارید هی گیر میدید سرور 1000 فلانه و فلان و فقط مال پولداراست خب آره درسته شما اینطور فکر کن فقط مال پول داراست شما چرا دارید 1000
    بازی میکنید و هی گیر میدید خب شما که وقت بازی تو سرورهای اسپید پایین رو ندارید و هر چند وقت میایید بازی کنید خب سرور 500 رو برا همین گذاشتند و برای پولدارها زیاد تفاوتی نمی کنه پس الکی وقتت رو برا 1000 نگیر و برو 500 بازی کن[/quote]

من کی گفتم هزار بازی میکنم اخه هزار برا بچه پولداراس برا اونایی که همیشه فارم بودن و الان تازه تونستن یه باغ وحش درس کنن و خودی نشون بدن

در ضمن کسی از شما نپرسید چیکار کنه که داری دستور العمل میدی هر کس هر جا بخواد پلی میده میخوای شما یه بار تشریف بیار سرور های سرعت پایین قول میدم اگه گلد بدی خودم ساپورتت کنم اصن میکنمت دفساز خودم
    در ضمن من یه بار اومدم هزار 7 میل دف کشیدم 9 میل گرزی از اول سرور هم بدون اتحاد پلی کردم بیگ همر سرور 14 میل گرزی بود کسی جرات نداشت چپ نگاه کنه تاززه باغ وحش هم نخریده بودم خخخخخ
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

12. نپسندیدن NOT AGAIN نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BariSH_N نمایش پست ها
    دوست عزیز مطمئنن بن شدن بی دلیل نیست . لطفا" اگر بی دلیل بن شدین اعتراض کنید و به خود بنده نامه بدین در غیر این صورت اعتراض جرم محسوب می شود و جریمه خود را پی خواهد داشت.

در مورد پست اول هم نظری ندارم , چون همیشه فکر اینکه پارتی بازی هست بوده و خواهد بود .
    من دلیلمو توضیح دادم .... اما بازم پستم حذف شد ...... عجب !!!!

عب نداره عادت کردم !!!! خخخخخ
    ویرایش توسط IMP : 01-08-2015 در ساعت 12:38 PM
    از بی گلدی مردیم ؛ تا حالا نشده برم تو سروری شر به پا نشه ......
    اولش یادمه بلد نبودیم دف چیه ؟؟؟ همر چیه ؟؟؟ خخخخخخخ یادش بخیر
    هر سرور اسممو عوض می کنم .....
    crow
    کلاغ
    EBLIS
    شیطان
    IMP(بچه تخس ، بچه شیطان)
    SDI(بهترین استراتژی دفاع)
    جنگجو
    ARMY
    Mr.Farm
    fen
    okey
    Mr.Crazy
    PAPA
    Baaash
    دف
    Omran
    ... این اسمها تنها یکبار استفاده شده و این لیست به مرور زمان تکمیل می گردد....

پرهام بی پول

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط IMP نمایش پست ها
    من دلیلمو توضیح دادم .... اما بازم پستم حذف شد ...... عجب !!!!

عب نداره عادت کردم !!!! خخخخخ
    منم خدمتتون گفتم که اگر اعتراض دارید به صورت نامه به من بگید.
    لطفا" دیگه بحث رو ادامه ندین.
    ریپلای نکنید.
    برای تغییر نام کاربری به لطفا ثبت نام کنید. مراجعه کنید.

قبل از هر گونه فعالییت در انجمن لطفا ثبت نام کنید. را مطالعه کنید.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین