صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: شفاف سازی به نفع خودمدیریت سایت هستش حذف یابستن موضوعات به شایعات بیش دامن میده !!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شفاف سازی به نفع خودمدیریت سایت هستش حذف یابستن موضوعات به شایعات بیش دامن میده !!

1013کاربر ازاین نرم اقزارخرید کردن ودارن ازش استفاده میکنن اونوقت به جای پاسخگو بودن فقط دارن موضوع روماست مالی میکنن .
    مدیریت محترم سایت جناب امیدبااین رفتار مدیرانتون مطمین باشید سایت به بن بست میخوره اینجا باید شفاف سازی بشه تا شایعات بیرون ازسایت ازبین بره .مدیران انجمن نه تنها درامرشفاف سازی کمک نمیکنن بلکه با حذف یابستن موضوعات دارن شایعات روبه حقیقت تبدیل میکنن
    اگرمن این بحث رو پیگیرشدم تنها سوال من نبوده سوال خیلی ازکاربرانی هستش که میخوان بدونن این امکانات چرا حذف شدوالان داره به فروش میرسه اگر توان جلوگیری از استفاده این نرم افزاررونداریدخب امکانات روبرای عموم ازادکنیدتا این افرادسودجو که تابه امروز 10میلیون تومان به جیب زدن روبگیرید !!!
    شمابایدراه حلی دراین خصوص ارایه بدید بعضی هادارن ازطریق سایت شما به روش نادرست وغیرقانونی درامد کسب میکنن باید جلوشوگرفت
    اگراین پست هم بسته یاحذف بشه مطمین باشیدمن بیشترپیگیر میشم تابه نتیجه وپاسخ درست برسم
    حتی اگردر پروفایل اکانت های خودم توبازی اینو ارسال کردم تاتکلیف این سودجویی روشن نشه دست بردارنیستم .
    ویرایش توسط BariSH_N : 01-03-2015 در ساعت 02:16 PM دلیل: تبلیغات

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

امان از دست شما

این تاپیک بسته نمیشه .ببینیم چی میشه .

ولی اگر مودبانه حرف نزنید هم تاپیک بسته میشه هم اکانت شما توقیف.

موفق باشید.
    برای تغییر نام کاربری به لطفا ثبت نام کنید. مراجعه کنید.

قبل از هر گونه فعالییت در انجمن لطفا ثبت نام کنید. را مطالعه کنید.

3. تشکر F K M تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوست عزیز اینا همه چرته
    کار نمیکنه
    شما یک کاربر نام ببر که داره استفاده میکنه
    کسی استفاده نمیکنه چون کار نمیکنه
    همش دروغه هرکی بهت گفت کار کرد دروغ گفته
    ممکنه کی لاک بشی ( کیبورد کامپیوترت قفل میشه و هر اطلاعاتی که وادر اینترنت میکنی برای طرف میره مثل رمز اینترنتی و ... )
    من خودم یه مطلب دربارش خونده بودم

این 1013 رو هم خود برنامه نویس برای خرید افراد ساده لوح مینویسه برادر من خودش طراح سایت هست من یه چیزایی یاد گرفته بودم

ولی دروغی بیش نیست

مدیران سایتم که نمیتونن برن جلوشونو بگیرن
    طرف داره پول به جیب میزنه

وگر نه خود مدیرت سایت میزاشت که خودش پول بگیره مگه از پول بدش مید؟؟؟ کی از پول بدش میاد ؟؟؟؟ شما فکر کن

مگه مدیریت سایت مشکلی داره که بیاد بیرون از سایت بفروشه ؟؟؟
    ویرایش توسط F K M : 01-03-2015 در ساعت 02:24 PM
    امروز اینده ی دیروز است و دیروز اینده ی پریروز
    به اینده دل نبند تلاشت را بیشتر كن كه اینده ی امروز را نیز خراب نكنی

5. پسندیدن BariSH_N پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BariSH_N نمایش پست ها
    امان از دست شما

این تاپیک بسته نمیشه .ببینیم چی میشه .

ولی اگر مودبانه حرف نزنید هم تاپیک بسته میشه هم اکانت شما توقیف.

موفق باشید.
    بسیارممنون حالا شد ..بایدجلوی سودجویی وکسب درامد اون افرادی که دارن این نرم افزار رومیفروشن روگرفت باورکنید جذابیت بازی روازبین برده این فارمیاب !!ماداریم توسرورهایی بازی میکنیم که رایگان هستش اما برخی ازکاربران ازاین امکانات استفاده میکنن این عادلانه نیست ..بهترین روش همین دردسترس قراردادن همه این امکانات برای همه کاربران هست که توسط این نرم افزار انجام میشه .
    چشامون درمیادتا 500تاابادی یاناتار روادکنیم طرف با خریداین نرم افزار تو5دقیقه همه روادمیکنه ازهمه مهمتر غارت خودکاراین برنامه هستش که منابع سروررو جارومیکنن ...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط انجیرپت نمایش پست ها
    بسیارممنون حالا شد ..بایدجلوی سودجویی وکسب درامد اون افرادی که دارن این نرم افزار رومیفروشن روگرفت باورکنید جذابیت بازی روازبین برده این فارمیاب !!ماداریم توسرورهایی بازی میکنیم که رایگان هستش اما برخی ازکاربران ازاین امکانات استفاده میکنن این عادلانه نیست ..بهترین روش همین دردسترس قراردادن همه این امکانات برای همه کاربران هست که توسط این نرم افزار انجام میشه .
    چشامون درمیادتا 500تاابادی یاناتار روادکنیم طرف با خریداین نرم افزار تو5دقیقه همه روادمیکنه ازهمه مهمتر غارت خودکاراین برنامه هستش که منابع سروررو جارومیکنن ...
    این که بادست وارد کنی در عرض 1 ساعت میشه وارد کرد من یه سرور این کارو با 600 تا ناتار کردم

اون مقدار غارتی هم که شما میگی از طریق پوش منابع ( مولتی اکانت است )

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

فارم یاب که میگید خود سرور dejkoob.com یه همچین امکاناتی داره
    dejkoob.ws رو اگه نگاه کنید امارگیر برای دژکوب هست . که خود سایت دژکوب فایل حاوی اطلاعات سرور رو بهش میده . نه تنها به اون به همه میده

میتونین تست کنید . اخر هر سروری رفتید بزنید map.sql
    مثلا ts6.dejkoob.com/map.sql اون فایل رو به شما هم میده . که این نرم افزار هم خودکار چیزی اد نمیکنه . باید دستی اد کنید

شما اگه میخای رایگان غارت کنی از imacrose استفاده کن .

با پوزش از ادمین فقط جهت شفاف سازی بود . یعنی امارگیری از سایت خلاف قوانین نیست میبینید خود دژکوب اصلی هم این کارو انجام داده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

1013کاربر ازاین نرم اقزارخرید کردن ودارن ازش استفاده میکنن اونوقت به جای پاسخگو بودن فقط دارن موضوع روماست مالی میکنن .
    مدیریت محترم سایت جناب امیدبااین رفتار مدیرانتون مطمین باشید سایت به بن بست میخوره اینجا باید شفاف سازی بشه تا شایعات بیرون ازسایت ازبین بره .مدیران انجمن نه تنها درامرشفاف سازی کمک نمیکنن بلکه با حذف یابستن موضوعات دارن شایعات روبه حقیقت تبدیل میکنن
    اگرمن این بحث رو پیگیرشدم تنها سوال من نبوده سوال خیلی ازکاربرانی هستش که میخوان بدونن این امکانات چرا حذف شدوالان داره به فروش میرسه اگر توان جلوگیری از استفاده این نرم افزاررونداریدخب امکانات روبرای عموم ازادکنیدتا این افرادسودجو که تابه امروز 10میلیون تومان به جیب زدن روبگیرید !!!
    شمابایدراه حلی دراین خصوص ارایه بدید بعضی هادارن ازطریق سایت شما به روش نادرست وغیرقانونی درامد کسب میکنن باید جلوشوگرفت
    اگراین پست هم بسته یاحذف بشه مطمین باشیدمن بیشترپیگیر میشم تابه نتیجه وپاسخ درست برسم
    حتی اگردر پروفایل اکانت های خودم توبازی اینو ارسال کردم تاتکلیف این سودجویی روشن نشه دست بردارنیستم .
    سلام دوست عزیز من به عنوان یه کاربر فقط نظر شخصی خودم رو میگم همین برنامه یا برنامه هایی که شما میگین برنامه نویسان میتونن بنویسن این برنامه هم که شما میگین فارمیاب یعنی باگی نیست که بشه از سایت به عنوان حفره استفاده کرد که مثلا سرباز زیاد کرد و ... فقط یه اسکریپتی هست که محدودیت هارو اضافه میکنه به نظر من الان اولین و کامل ترین سایت دژکوب ایران همین سایت هست با مقایسه بقیه هم از نظر اسکریپت هم گرافیک هم پشتیبانی شما فکر میکنین که مدیریت همچنین سایتی با این همه آنلاین که 1دقیقه سرور ها بخوابه کل بازی خراب میشه خیلی آسونه؟؟ از نظر امنیت هم بگم که الان شما به خود سرور های دات کام برین نگاه کنین 1000 تا اسکریپت هست که فقط یوزر باز میکنین خودش بازی میکنه مثل دژکوب تاکتیت .مقایسه آنتی بات اینجا با سرور های .کام اصلا قابله مقایسه هم نمیشه کرد شما جای تشکر اومدین گلایه میکنین.
    آدم قبل اینکه یه حرفی رو بگه یکم در موردش جست و جو کنه بد نیست.

10. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

چنین چیزی که می فرماید (سود جو) همیشه هست و بوده و خواهد بود هر چقدر هم محدودیت اعمال بشه بازم راهی پیدا میکنن .

الان این نرم افزاری که شما گفتین واقعا" از کجا میدونید کار میکنه؟ آیا نرمافزار مطمئنی هست؟ به قول دوست عزیز F k M از کجا معلوم پسورد بازیکنان رو به سازنده نرم افزار نمیده؟

و اینکه برای عموم ازاد شه نه چنین چیزی فکر نکنم بشه .

من خودم زمان ای ار دستی ادد لیست میزدم و از اسکریپت های که رایج بود بیین بچه ها استفاده نمیکردم ! راحت میتونستم تو چند ساعت بالای 1000 تا فارم ادد کنم . دژکوب وقت میخواد و حوصله.

این نرم افزار و باتی که معرفی کردید هم نمیدونم کار میکنه یا نه , اگرم کار کنه هیچ کس نباید اعتماد کنه به این جور نرم افزار ها.

باتشکر
    برای تغییر نام کاربری به لطفا ثبت نام کنید. مراجعه کنید.

قبل از هر گونه فعالییت در انجمن لطفا ثبت نام کنید. را مطالعه کنید.

12. پسندیدن F K M پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط F K M نمایش پست ها
    دوست عزیز اینا همه چرته
    کار نمیکنه
    شما یک کاربر نام ببر که داره استفاده میکنه
    کسی استفاده نمیکنه چون کار نمیکنه
    همش دروغه هرکی بهت گفت کار کرد دروغ گفته
    ممکنه کی لاک بشی ( کیبورد کامپیوترت قفل میشه و هر اطلاعاتی که وادر اینترنت میکنی برای طرف میره مثل رمز اینترنتی و ... )
    من خودم یه مطلب دربارش خونده بودم

این 1013 رو هم خود برنامه نویس برای خرید افراد ساده لوح مینویسه برادر من خودش طراح سایت هست من یه چیزایی یاد گرفته بودم

ولی دروغی بیش نیست

مدیران سایتم که نمیتونن برن جلوشونو بگیرن
    طرف داره پول به جیب میزنه

وگر نه خود مدیرت سایت میزاشت که خودش پول بگیره مگه از پول بدش مید؟؟؟ کی از پول بدش میاد ؟؟؟؟ شما فکر کن

مگه مدیریت سایت مشکلی داره که بیاد بیرون از سایت بفروشه ؟؟؟
    عزیزمن شما امتحان کردید جواب نداد؟؟ مدیران انجمن لینک سایت فروشنده رو به دلیل تبلیغات حذف کردن واحتمالا خودشون به اون سایت مراجعه کردن کاربرانی که سایت روبازدید کردن بیشتر مطلع هستن ..حتی 24ساعت نرم افزار براتون رایگان فعال میشه تا به خریدار ثابت بشه درست کارمیکنه ومشکلی نداره ...منم همین حرف شمارومیزدم که این برنامه ها کارنمیکنن اماوقتی 24ساعت برام فعالش کرد وخیلی ازدوستان هم دارن استفاده میکنن نمیشه انکارش کرد...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عزیزمن شما امتحان کردید جواب نداد؟؟ مدیران انجمن لینک سایت فروشنده رو به دلیل تبلیغات حذف کردن واحتمالا خودشون به اون سایت مراجعه کردن کاربرانی که سایت روبازدید کردن بیشتر مطلع هستن ..حتی 24ساعت نرم افزار براتون رایگان فعال میشه تا به خریدار ثابت بشه درست کارمیکنه ومشکلی نداره ...منم همین حرف شمارومیزدم که این برنامه ها کارنمیکنن اماوقتی 24ساعت برام فعالش کرد وخیلی ازدوستان هم دارن استفاده میکنن نمیشه انکارش کرد...
    خب شما بخر و استفاده کن
    برای شمایی که میگی کار میکنه کار کرد ؟؟؟

من استفاده نکردم چون اطمینان دارم که مشکلی داره
    میتونه برای دزدی اطلاعات باشه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین