صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: شفاف سازی به نفع خودمدیریت سایت هستش حذف یابستن موضوعات به شایعات بیش دامن میده !!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BariSH_N نمایش پست ها
    چنین چیزی که می فرماید (سود جو) همیشه هست و بوده و خواهد بود هر چقدر هم محدودیت اعمال بشه بازم راهی پیدا میکنن .

الان این نرم افزاری که شما گفتین واقعا" از کجا میدونید کار میکنه؟ آیا نرمافزار مطمئنی هست؟ به قول دوست عزیز F k M از کجا معلوم پسورد بازیکنان رو به سازنده نرم افزار نمیده؟

و اینکه برای عموم ازاد شه نه چنین چیزی فکر نکنم بشه .

من خودم زمان ای ار دستی ادد لیست میزدم و از اسکریپت های که رایج بود بیین بچه ها استفاده نمیکردم ! راحت میتونستم تو چند ساعت بالای 1000 تا فارم ادد کنم . دژکوب وقت میخواد و حوصله.

این نرم افزار و باتی که معرفی کردید هم نمیدونم کار میکنه یا نه , اگرم کار کنه هیچ کس نباید اعتماد کنه به این جور نرم افزار ها.

باتشکر
    بنده اسم ولینک سایت فروشنده رو توپست گذاشتم که شما حذف کردید براتون خصوصی میفرسم برید توسایت مربوطه تابراتون 24ساعت رایگان فعالش کنه تا بهتربااین نرم افزار وکارایی اون اشنابشید..
    درمورد اعتمادنکردن به این نرم افزارو سواستفاده از یوزرنیم وپسوردکاربران که تواین مدت هم خیلی رایج شده جز وظایف شماست که اطلاع رسانی کنیدو مشکلاتی که ازخرید نرم افزارهابوجودمیادرو به کاربران گوشزدکنید .اکثرپلیرها کم سن وسال هستن و اطلاعاتی ندارن به اون صورت وبرای خودنمایی وبرنده شدن به هردری میزنه .

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط S!GAR نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من به عنوان یه کاربر فقط نظر شخصی خودم رو میگم همین برنامه یا برنامه هایی که شما میگین برنامه نویسان میتونن بنویسن این برنامه هم که شما میگین فارمیاب یعنی باگی نیست که بشه از سایت به عنوان حفره استفاده کرد که مثلا سرباز زیاد کرد و ... فقط یه اسکریپتی هست که محدودیت هارو اضافه میکنه به نظر من الان اولین و کامل ترین سایت دژکوب ایران همین سایت هست با مقایسه بقیه هم از نظر اسکریپت هم گرافیک هم پشتیبانی شما فکر میکنین که مدیریت همچنین سایتی با این همه آنلاین که 1دقیقه سرور ها بخوابه کل بازی خراب میشه خیلی آسونه؟؟ از نظر امنیت هم بگم که الان شما به خود سرور های دات کام برین نگاه کنین 1000 تا اسکریپت هست که فقط یوزر باز میکنین خودش بازی میکنه مثل دژکوب تاکتیت .مقایسه آنتی بات اینجا با سرور های .کام اصلا قابله مقایسه هم نمیشه کرد شما جای تشکر اومدین گلایه میکنین.
    آدم قبل اینکه یه حرفی رو بگه یکم در موردش جست و جو کنه بد نیست.
    برادرمن دردوبلات بخوره توسردشمنات مثل اینکه متوجه عمق فاجعه نیستید یک نفرازاین راه 10میلیون تومان پول بی زبون روزده به جیب ..بحث باگ وحفره واین حرفانیستش بحث سودجویی وکلاهبرداری این افرادی هستن که دارن امکانات خیلی جزیی وپیش پاافتاده رو به این قیمت میفروشن
    حالا بنظرشمااگرهمین فارمیاب مثل سابق فعال بشه وازمحدودیت 20خانه دربیاد وجلوی این سودجویی افرادگرفته بشه کارخیلی سختیه ؟یاغیرممکن ؟؟این سایت داره هزینه میکنه اجاره سروروبرنامه نویس وکلی هزینه های میلیونی دیگه چرا یه سری کلاهبردار بیان سواستفاده کنن؟؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خب مدیران چیکار میتونن بکن ؟؟

این همه اطلاع رسانی که شده بود مگه گوش دادن کاربر ها ؟؟؟؟

جلوی این نفرو که نمی تونن بگیرن
    بر فرض گرفتن مگه فقط همین نفره ؟؟؟؟؟؟؟

چی کار کنن شما بگو ؟
    یه راهی بگو که انجام بدن
    اصلا غیر ممکنه بتونن جلوی این کارارو بگیرن
    امروز اینده ی دیروز است و دیروز اینده ی پریروز
    به اینده دل نبند تلاشت را بیشتر كن كه اینده ی امروز را نیز خراب نكنی

3. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط انجیرپت نمایش پست ها
    بنده اسم ولینک سایت فروشنده رو توپست گذاشتم که شما حذف کردید براتون خصوصی میفرسم برید توسایت مربوطه تابراتون 24ساعت رایگان فعالش کنه تا بهتربااین نرم افزار وکارایی اون اشنابشید..
    درمورد اعتمادنکردن به این نرم افزارو سواستفاده از یوزرنیم وپسوردکاربران که تواین مدت هم خیلی رایج شده جز وظایف شماست که اطلاع رسانی کنیدو مشکلاتی که ازخرید نرم افزارهابوجودمیادرو به کاربران گوشزدکنید .اکثرپلیرها کم سن وسال هستن و اطلاعاتی ندارن به اون صورت وبرای خودنمایی وبرنده شدن به هردری میزنه .

- - - Updated - - -

برادرمن دردوبلات بخوره توسردشمنات مثل اینکه متوجه عمق فاجعه نیستید یک نفرازاین راه 10میلیون تومان پول بی زبون روزده به جیب ..بحث باگ وحفره واین حرفانیستش بحث سودجویی وکلاهبرداری این افرادی هستن که دارن امکانات خیلی جزیی وپیش پاافتاده رو به این قیمت میفروشن
    حالا بنظرشمااگرهمین فارمیاب مثل سابق فعال بشه وازمحدودیت 20خانه دربیاد وجلوی این سودجویی افرادگرفته بشه کارخیلی سختیه ؟یاغیرممکن ؟؟این سایت داره هزینه میکنه اجاره سروروبرنامه نویس وکلی هزینه های میلیونی دیگه چرا یه سری کلاهبردار بیان سواستفاده کنن؟؟
    مورد اول که بلد کردم رو دیگه هر کسی میدونه که یه نرم افزار میتونه اطلاعات شما رو بدزده!!!

بعدشم حالا شما چرا کاسه ی داغ تر از آش شدی؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

1013کاربر ازاین نرم اقزارخرید کردن ودارن ازش استفاده میکنن اونوقت به جای پاسخگو بودن فقط دارن موضوع روماست مالی میکنن .
    مدیریت محترم سایت جناب امیدبااین رفتار مدیرانتون مطمین باشید سایت به بن بست میخوره اینجا باید شفاف سازی بشه تا شایعات بیرون ازسایت ازبین بره .مدیران انجمن نه تنها درامرشفاف سازی کمک نمیکنن بلکه با حذف یابستن موضوعات دارن شایعات روبه حقیقت تبدیل میکنن
    اگرمن این بحث رو پیگیرشدم تنها سوال من نبوده سوال خیلی ازکاربرانی هستش که میخوان بدونن این امکانات چرا حذف شدوالان داره به فروش میرسه اگر توان جلوگیری از استفاده این نرم افزاررونداریدخب امکانات روبرای عموم ازادکنیدتا این افرادسودجو که تابه امروز 10میلیون تومان به جیب زدن روبگیرید !!!
    شمابایدراه حلی دراین خصوص ارایه بدید بعضی هادارن ازطریق سایت شما به روش نادرست وغیرقانونی درامد کسب میکنن باید جلوشوگرفت
    اگراین پست هم بسته یاحذف بشه مطمین باشیدمن بیشترپیگیر میشم تابه نتیجه وپاسخ درست برسم
    حتی اگردر پروفایل اکانت های خودم توبازی اینو ارسال کردم تاتکلیف این سودجویی روشن نشه دست بردارنیستم .
    الان شما با چی میشکل داری ؟؟!
    میگی ندیریت سایت بیاد این برنامه رو برای فروش بزاره ؟! خوب اون گذاشته برو بخر.
    میگی بیاد برای همه آزاد کنه ؟! اون وقت که دیگه یاز معنی نداره ! چه نوب چه حرفهای یه قد نیرو میزنن
    میگی بیان ببندن که بقیه استفاده نکنن ؟؟! خوب اگه تو میتونی ببندی برو بند! همیچین میگی که ببندن انگار در خونست!

اصلا دقیق تکلیفو مشخص کن که چیه !؟

من یه برنامه نویسم. با کد ها آشنایی که چه عرض کنم کاملا بلدم. آقا تو فکر می کنی که راحته ؟! از این زبان های سخت بگذریم زبان ساده c++ بخوای تابعی بنویسی که تعداد عددی بگیره بعد ماکزیموم رو مشخص کنه 2 روز کمش وقت میخواد ! حالا میگی بیان اینجا به این سختی با این همه اسکریپت های خود بازی اینارو ببندن !! انگار علف خرسه.

اینم که یه نمه با توهین حرف زدم چون شما خود مودب سخن نمیگی که آدم هم باهات مودب باشه. تکلیف خودت رو مشخص کن بعد تاپیک بزن.
    تا الان 4 تا تاپیک باز کردی. اینجوری پیش بری بهترین آغاز کننده مطلب هم میشی !
    راستی
    در مورد سودجویی: میگی اطلاعات ساده 10 میلیون به جیب شده !! خوب تو هم برو این اطلاعاترو بفروش 10میلیون به جیب بزن.
    تعریف از خود نباشه :
    تو دنیا حریفی نداریم - تو غارت دستی - هیچ رقیبی نداریم
    البته اینو بگم که همیشه بدون طلا بازی می کنم. اگه با طلا باشی خو چاکرتم هستم لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SiNA_NUMBER_2 نمایش پست ها
    الان شما با چی میشکل داری ؟؟!
    میگی ندیریت سایت بیاد این برنامه رو برای فروش بزاره ؟! خوب اون گذاشته برو بخر.
    میگی بیاد برای همه آزاد کنه ؟! اون وقت که دیگه یاز معنی نداره ! چه نوب چه حرفهای یه قد نیرو میزنن
    میگی بیان ببندن که بقیه استفاده نکنن ؟؟! خوب اگه تو میتونی ببندی برو بند! همیچین میگی که ببندن انگار در خونست!

اصلا دقیق تکلیفو مشخص کن که چیه !؟

من یه برنامه نویسم. با کد ها آشنایی که چه عرض کنم کاملا بلدم. آقا تو فکر می کنی که راحته ؟! از این زبان های سخت بگذریم زبان ساده c++ بخوای تابعی بنویسی که تعداد عددی بگیره بعد ماکزیموم رو مشخص کنه 2 روز کمش وقت میخواد ! حالا میگی بیان اینجا به این سختی با این همه اسکریپت های خود بازی اینارو ببندن !! انگار علف خرسه.

اینم که یه نمه با توهین حرف زدم چون شما خود مودب سخن نمیگی که آدم هم باهات مودب باشه. تکلیف خودت رو مشخص کن بعد تاپیک بزن.
    تا الان 4 تا تاپیک باز کردی. اینجوری پیش بری بهترین آغاز کننده مطلب هم میشی !
    راستی
    در مورد سودجویی: میگی اطلاعات ساده 10 میلیون به جیب شده !! خوب تو هم برو این اطلاعاترو بفروش 10میلیون به جیب بزن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mя. мIм نمایش پست ها
    مورد اول که بلد کردم رو دیگه هر کسی میدونه که یه نرم افزار میتونه اطلاعات شما رو بدزده!!!

بعدشم حالا شما چرا کاسه ی داغ تر از آش شدی؟

دوستان بزارین به کارش برسه بیخال بشین
    اخر سر به هیچ جوابی نمیرسه بعد دوباره پست میزنه و دوباره جواب هایی تکراری میبینه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط F K M نمایش پست ها
    دوستان بزارین به کارش برسه بیخال بشین
    اخر سر به هیچ جوابی نمیرسه بعد دوباره پست میزنه و دوباره جواب هایی تکراری میبینه
    نه آخه خیلی جالبه !! خوددرگیری داره میاد پست میزنه !!
    اصلا باور کن الان داره فکر میکنه چرا با فروش مشکل داره !!
    من تو پست بالا توضیح دادم. آقا تکلیف خودش رو مشخص کنه !
    تعریف از خود نباشه :
    تو دنیا حریفی نداریم - تو غارت دستی - هیچ رقیبی نداریم
    البته اینو بگم که همیشه بدون طلا بازی می کنم. اگه با طلا باشی خو چاکرتم هستم لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید.

8. پسندیدن F K M پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SiNA_NUMBER_2 نمایش پست ها
    نه آخه خیلی جالبه !! خوددرگیری داره میاد پست میزنه !!
    اصلا باور کن الان داره فکر میکنه چرا با فروش مشکل داره !!
    من تو پست بالا توضیح دادم. آقا تکلیف خودش رو مشخص کنه !
    الان رفت دو روز بعد با یه پست جدید دیگه با همین موضوع در همین انجمن میاد میگه چرا شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

خخخخخخخخخخخخخ

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

- - - Updated - - -

ببین من زیاد دوست ندارم این تاپیک رو کشش بدم ولی اولا بگم الان عصر دیجیتال و فناوری هست این شخص فروشنده هم برنامه نویسی بلده که ازش استفاده میکنه من فاجعه ای اینجا نمیبینم با یه اسکریپت های ساده مردم ملیارد ها پول میزنه که پیش این چیزی نیست دوما بگم پول بی زبون نیست من رفتم سایت رو دیدم اجباری هم نیست که حتما باید بخری هرکی پول داره میخره به من و شما چه در باره آمار برنامه همه میتونن سایت باز کنن که مثلا بگن 10000 تا فروخته شده ! درباره این که میگین کار سختیه توضیح بدم بله غیر ممکن هست چون هر چه قدر سورس یا اسکریپت آپدیت بشه برنامه نویس میتونه سورس برنامه رو هم آپدیت کنه شما هم فکر میکنین ادمین ها نشستن نگاه میکنن میگن بزار حال کنه ! اگه دقت کنی جدیدا آنتی بات حساس تر شده و امکانات آیپی تغییر دادن با پ - روکـسی و ...که دمشون گرم یه مثال هم بزنم براتون الان 100 دلار ویندوز قیمتشه که شما میایین اینجا 500تومان از ماست ارزونتر میگیرین کرک شده شو الان باید بگیم مایکروسافت چرا ادمیناش فقط نگاه میکنین ؟؟یعنی شرکت مثل مایکروسافت خوابه ؟؟ این منو شما ها هستیم که باعث این کارا میشین .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12