نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: تقیرات جدید شرور 1000

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Angry تقیرات جدید شرور 1000

خداییش تقییرات جدیدتون توی سرور یکی از یکی چرت تر بود.
    1.این که فقط روی یک دهکده میتونن کار کنن اره درسته.سرور اصلی دژکوب اینطوریه اما لامصب نه با سرعت 1000 با سرعت 1.
    2.این ای پی شناسایی که جدید فعال کردید بی خود اکانتای دوست و رقیب مارو کلا بن کرده.بی خوووود.
    من که الان دارم این پیامو میدم از طرف یه تیم 20 الی 30 نفرست که حداقال 8ماهه داریم 1000 بازی میکنیم.
    اگه پی گیری نکنید خدا وکیلی دیگه اینجا پلی نمیدم چون دیگه بازی گندش درومده.ما برا فان میام بازی.سرور امنیتی نیست که انقدر قانون براش میزارین.
    منتظر جوابتون هستم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من با نظر این دوستمون موافقم. لطفا رسیدگی کنید یا جوابی قاطعانه بیارید.

با تشکر
    تعریف از خود نباشه :
    تو دنیا حریفی نداریم - تو غارت دستی - هیچ رقیبی نداریم
    البته اینو بگم که همیشه بدون طلا بازی می کنم. اگه با طلا باشی خو چاکرتم هستم لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید.

3. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ تشکر نمود
    پسندیدن Ðŕ. Şђǒϯğύŋ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ببخشید ولی رک بگم
    جنابی ک واسه خودت مدیری یا مولتی هانتر
    داری اعتبار سرور هاتو خراب میکنی

من هم با محمد ویرانگر تو ی تیم هستم
    و از طرف خودم و تیممون میگم
    اگه ادامه پیدا کنه هیچ کدوم پلی نمیدیم
    بعد میخوام ببینم بازم قوانین خنده دارتونو ادامه میدید

جواب قانع کننده میخوایم

raga

- - - Updated - - -

ببخشید ولی رک بگم
    جنابی ک واسه خودت مدیری یا مولتی هانتر
    داری اعتبار سرور هاتو خراب میکنی

من هم با محمد ویرانگر تو ی تیم هستم
    و از طرف خودم و تیممون میگم
    اگه ادامه پیدا کنه هیچ کدوم پلی نمیدیم
    بعد میخوام ببینم بازم قوانین خنده دارتونو ادامه میدید

جواب قانع کننده میخوایم

RAGA

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه
    نقل قول نوشته اصلی توسط virangar73 نمایش پست ها
    خداییش تقییرات جدیدتون توی سرور یکی از یکی چرت تر بود.
    1.این که فقط روی یک دهکده میتونن کار کنن اره درسته.سرور اصلی دژکوب اینطوریه اما لامصب نه با سرعت 1000 با سرعت 1.
    2.این ای پی شناسایی که جدید فعال کردید بی خود اکانتای دوست و رقیب مارو کلا بن کرده.بی خوووود.
    من که الان دارم این پیامو میدم از طرف یه تیم 20 الی 30 نفرست که حداقال 8ماهه داریم 1000 بازی میکنیم.
    اگه پی گیری نکنید خدا وکیلی دیگه اینجا پلی نمیدم چون دیگه بازی گندش درومده.ما برا فان میام بازی.سرور امنیتی نیست که انقدر قانون براش میزارین.
    منتظر جوابتون هستم.
    واسه سرورهای سرعت بالا این قانون دردسر سازه اما بابت بن شدن تون باید چندین باره عرض کنم که یک پلیری که رو اک شما لاگین میکنه رو چند تا دیگه اکانت هم لاگین میکنه. پلیر های اون اکانت ها هم روی چندین اکانت دیگه لاگین میکنن. یعنی اکانت هایی هم که پلیر هاش روی اکانت هم لاگین نداشتن با رمز هم بن میشن چون دوستِ دوست شما روی اکانتی رفته که دوسش روی اکانت شما اومده و اینا از طریقی بهم در ارتباط بودن خلاصه

اینجو نباشه که بازی نمیشه خووو. سرور خودش بصورت خود کار محدودیت هایی داره که مثلا بیش از 5-6 اکانت بهم دیگه مربوط بشن از طریق ای پی که بالا توضیح داده شد. خودکار بن میشن.

بابت هم ای پی شدن هم میتونین به مولتی هانتر نامه بدین زحمت حل کردن مشکل رو بکشن

6. تشکر moderator تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عزیزم ŞђōΨğύŋ بعد چندین سال بازی قانون ای پی انداختنو فکر کنم بدونم.تکی رو یک اکانت بودم نه من بلکه هرکیو میشناختن بن و حذف شد.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ŞђōΨğύŋ دوست عزیز
    من هیچ کس رو اکانتم نیومده بود و رو اک هیچ کی نرفته بودم
    خواستم لیست بزنم ب هرکی اتک دادم گفت کاربر دیگر با آی پی شما حمله کرده و کسایی رو میاورد ک*من تاحالا ندیده بودمشون
    اصلا کلا مشکل داره این سرور
    ب مولتی میاد میگه از آی پی چنجر استفاده کردی و مولتی داری اکانتت ۵ ساعت بن میشه
    عزیزم اول بازی ۵ساعت اکانتت بن بشه اونم تو هزار بنظرت میشه دیگه بازی کرد؟؟
    خودشم اینجاش خیلی جالیه واسم ک اکثرا هم بچه های تیم*ما بن شدن
    حالا خدا میدونه پشت پرده چخبره

9. نپسندیدن Ali Chiefer نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط poorya3x نمایش پست ها
    ŞђōΨğύŋ دوست عزیز
    من هیچ کس رو اکانتم نیومده بود و رو اک هیچ کی نرفته بودم
    خواستم لیست بزنم ب هرکی اتک دادم گفت کاربر دیگر با آی پی شما حمله کرده و کسایی رو میاورد ک*من تاحالا ندیده بودمشون
    اصلا کلا مشکل داره این سرور
    ب مولتی میاد میگه از آی پی چنجر استفاده کردی و مولتی داری اکانتت ۵ ساعت بن میشه
    عزیزم اول بازی ۵ساعت اکانتت بن بشه اونم تو هزار بنظرت میشه دیگه بازی کرد؟؟
    خودشم اینجاش خیلی جالیه واسم ک اکثرا هم بچه های تیم*ما بن شدن
    حالا خدا میدونه پشت پرده چخبره
    داداشی من خودم یک پلیر ام که چند روزی میشه اشنا هستم با این بازی و این رو میدونم که اینا خودکار انجام میشه توسط خود سرور و برنامه بازی و چون با برنامه نویسی و وب نویسی کم و بیش اشنایی دارم میدونم که مو لا درزش نمیره و اشتباه نمیکنه امکان داره ای پی شما تغییر کرده باشه بنا به ده ها دلیل اما این برنامه و هوشمندی که داره اشتباه نمیکنه متاسفانه

فقط یک حالت دیگه داره که خودکار انجام نشه و اون گزارش دادن و شکایت کردن از اکانتی هستش که مولتی هانتر با پنلی که داره وارد میشه و همه چیز رو میتونه ببینه از جمله ای پی و خیلی موارد دیگه رو و اعمال قانون کنه

11. تشکر moderator تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 7 پست

پشت پرده هیچ خبر خاصی نیست

از این سرور ، خیلی سخت گیرانه قوانین ضد مولتی اکانتی رو اجرا میکنیم

کسانی هم که معترض هستند قطعا همون اکانت هایی هستند که با تغییرات جدید ، اکانت های مولتیشون بسته شده و اکانت اصلی انها جریمه شده است.

با دقت هر چه بیشتر، ای پی تمامی اکانت ها بررسی شده، اکانت هایی که با استفاده از نرم افزارهای تغییر دهنده ای پی ، دور زدن قوانین ضد مولتی اکانت توسط جانشینی و سایر تخلفات رایج در سرورهای قبل مد شده بود شناسایی شده و اکانت متخلف مسدود شده است

قطعا کسانی که سرورهای قبل و قبل از اعمال چنین سخت گیری هایی ، از شرایط سرور سود میبردند ، الان نباید با اعمال قوانین ، خوشحال باشند و اعتراض این پلیرها طبیعی است

ولی اگر واقعا ، بازیکنی قصد تخلف در سرور رو نداشته باشد و فقط روی یک اکانت بازی کنه و سالم بازی کنه، قطعا هیچ مشکلی برای وی پیش نخواهد امد و اعمال هر چه بهتر قوانین سرور، خوشایند نیز خواهد بود.

هدف ایجاد تاپیک مشخصه، به همین دلیل تاپیک بسته شد