صفحه 39 از 67 نخستنخست ... 29373839404149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 670

موضوع: بحث و گفتگوی سرور f3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
    خواهش میکنم دکتری برازنده خودتونه فقط ای کاش حافظه ات یاری کنه که زیر پرچمی همین امپول زنا بودید کلا سایدتون رو میگم فایل پیوست 1004

فقط امیدوارم این سرور توتال لیدر شمال شرق به خاطر مسائل شخصی حذف اکانت نکنه و بعد اون پلیر هاتون دونه دونه بای بدن راستی سایدتون این سرور هم به بچه ها تون گلد میده فایل پیوست 1005
    بجاییکه اینجا داری با اسمایلی های بدبخت من شیطونی میکنیا. برو ساید خراب شدتون جم جور کن که فردا کتیبه افتابه هم تو اکانت مزخرفت نمیادادیی

2. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن depozietto, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نمایش پست ها
    بجاییکه اینجا داری با اسمایلی های بدبخت من شیطونی میکنیا. برو ساید خراب شدتون جم جور کن که فردا کتیبه افتابه هم تو اکانت مزخرفت نمیادادیی
    فروم برا همین چیزاس دیگه خخخخ

اکانت رو گذاشتم رو حذف یه هفته اس رفتم 50 :دی

کتیبه افتابه که سهل کتیبه لنگه دمپایی هم نمیزنم مگه سرور پیش رو اکانت مزخرف من کتیبه اومد که این سرور بیاد 228319_nerdylaff.gif

راستی متا مبارک 70620_viannen_27.gif این هم یه اسمایلی بدبخت از شما :دی
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام
    واندر nwهم ک چیف شد :| ببینم چه میکنیم ))

5. تشکر GREEN MAN, Ðŕ. Şђǒϯğύŋ تشکر نمود
    پسندیدن GREEN MAN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تو پدر منو در آوردی تا این واندرو چیف کردی

:d

البته قرار نیست هیچ واندری تو ساید دیگه برنده بازی بشه

واندری ۱۰۰ می*شه که تو خاک مقدس ne باشه

بقیه دوستان هم می*تونن به دلیل بات به دلیل باگ به دلیل کمبود اثر هنری و ...از همین الان حذف کنن :d

sepehr
    green man
    JUST NE

7. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ, se7en تشکر نمود
    پسندیدن se7en پسندید
    نپسندیدن Alone, MorTezA_titanic نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GREEN MAN نمایش پست ها
    تو پدر منو در آوردی تا این واندرو چیف کردی

:d

البته قرار نیست هیچ واندری تو ساید دیگه برنده بازی بشه

واندری ۱۰۰ می*شه که تو خاک مقدس ne باشه

بقیه دوستان هم می*تونن به دلیل بات به دلیل باگ به دلیل کمبود اثر هنری و ...از همین الان حذف کنن :d

sepehr
    green man
    دقیقا ))آقا واندرا سه تا ساید رو چیف میکنیم دور هم بدیم بالا همرو شاد شیم باهم سپهر)نظرت چیه؟!)بینم چی میکنی:| بقیه ب دلیل این که گلد 8800برداشته شده میخوان حذف کنند...میتونن به نشانه اعتراض هم حذف کنند که چرا neپلیراش بیشترن )یا چراneبا سایدی متا نداره ما 3به1 هم زورشو نداریم )))
    حالا ببینم چی میکنند بچه های seکه اونا هم یا تسلیم شن یا مثلnwمیرن رو حذف ))بینم چی میکنن خلاصه)

9. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه
    نقل قول نوشته اصلی توسط AlIrEzA.IRAN نمایش پست ها
    دقیقا ))آقا واندرا سه تا ساید رو چیف میکنیم دور هم بدیم بالا همرو شاد شیم باهم سپهر)نظرت چیه؟!)بینم چی میکنی:| بقیه ب دلیل این که گلد 8800برداشته شده میخوان حذف کنند...میتونن به نشانه اعتراض هم حذف کنند که چرا neپلیراش بیشترن )یا چراneبا سایدی متا نداره ما 3به1 هم زورشو نداریم )))
    حالا ببینم چی میکنند بچه های seکه اونا هم یا تسلیم شن یا مثلnwمیرن رو حذف ))بینم چی میکنن خلاصه)
    اورین اورین

امیر الونبوی لعنتی. بهتره خودت اون ممد اگزه رو با کتک بیاریش جهت تسلیم شدن. اگر قول بدی خودت که بچه خوبی باشی و مشق هات زود بنویسی و شبا زودتر بخوابی و تا صب ننگی نکنی و بیشتر لَوَندی کنی شاید سپردم واندر رو تا 15 بیارین

اما جدا از شوخی این حذفا که صورت گرفت جزو قوانین همیشگی سرورا بوده و همیشه نفراتی که تاپ بودن اول سرور مید گیم نبودن و دلایل شخصی ها هم میرن. حالا هنوز هیچی معلوم نیست و فکر نمیکنم نتیجه سرور به این راحتیا این باشه که تفسیر شد.

"سخنگوی سرور ویژه جانبازان و معلولین اداره بهزیستی" دیی

- - - Updated - - -

امروز کتیبه ها هم میان رو مپ. و تا حدودی مشخص میشه چخبره تو سرور. اما بهرحال کتیبه همه یونیک ها که یه خاور شهرداری میاد دنبالشون منتقل میشن تو ان ای. بقیه دوستان میتونن از کتیبه گیج استفاده کنن.

11. تشکر depozietto تشکر نمود
    پسندیدن cyrous, depozietto پسندید
    نپسندیدن MorTezA_titanic نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت دوستان عزیز

طی جنگ کوتاهی که قبل از کتیبه ها بین چند اکانت NE و اتحاد رنک 1 سرور از NW انجام گرفت شاهد حذف تعدادی از اکانتهای مطرح NW (بالای 10 اکانت) بودیم؛ از جمله arshia و ronin که در تاپ بیگ همرها نفر اول و دوم بودند!

نکته قابل توجه در این درگیری این بود که به جز 4-5 اکانت از NE ، اکانتهای دیگری درگیر نشدند. (shahriyar-dash erfan-ocht-dboy)

اما بعد از بحث های پیش آمده بین چند تن از بچه ها با شخص محمد مگ (به هر دلیلی) بنده قصد ادامه بازی را نداشتم. اما بعد از مطرح کردن این موضوع با بچه ها ، چند تن از دوستانم از من ناراحت شدند ، تصمیم گرفتم کنارشون بمونم و تا زمانی که آنها به بازی ادامه دهند در کنارشون باشم.

پ.ن: اون دوست عزیزی که اکانت ما رو صرفاً چون جمعیتش بالاست و نیروی هجومی ندارد ، پاپ باز خوانده بود ، فکر می کنم بعد از دیوار شدن همرهای Ronin و Arshia متوجه اشتباهش شده باشه که هر گردی ، گردو نیست!

موفق باشید.
    پویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اینجاااا چه خبرههه ؟؟؟ دیییی

14. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عجب 10 ساعت زجر اوری. حالا یچیز که هست روی دهکده هاوی کتیبه کلیک میکنی میره رو کتیبه دیگه ای. خدا کنه بعد از خارج شدن از حمایت درست بشن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه
    اورین اورین

امیر الونبوی لعنتی. بهتره خودت اون ممد اگزه رو با کتک بیاریش جهت تسلیم شدن. اگر قول بدی خودت که بچه خوبی باشی و مشق هات زود بنویسی و شبا زودتر بخوابی و تا صب ننگی نکنی و بیشتر لَوَندی کنی شاید سپردم واندر رو تا 15 بیارین

اما جدا از شوخی این حذفا که صورت گرفت جزو قوانین همیشگی سرورا بوده و همیشه نفراتی که تاپ بودن اول سرور مید گیم نبودن و دلایل شخصی ها هم میرن. حالا هنوز هیچی معلوم نیست و فکر نمیکنم نتیجه سرور به این راحتیا این باشه که تفسیر شد.

"سخنگوی سرور ویژه جانبازان و معلولین اداره بهزیستی" دیی

- - - Updated - - -

امروز کتیبه ها هم میان رو مپ. و تا حدودی مشخص میشه چخبره تو سرور. اما بهرحال کتیبه همه یونیک ها که یه خاور شهرداری میاد دنبالشون منتقل میشن تو ان ای. بقیه دوستان میتونن از کتیبه گیج استفاده کنن.
    پیمان گفتم بهت سرور قبل این سرور بازی نمیکنم نه تایم بازی داریم نه چیزی ! باور کن دنبال پلیریم شدید

- - - Updated - - -

سلام به همه

اخییشش باز شدم اخرش شما یبار دیگه من بن کنین بگمتون ایششش
    اره داداشی یادم با سه تا ساید مشغول امپول بازی بودیندیی

- - - Updated - - -

امیر داداش اتفاقا بد فکری هم نیست که حذف کنین. ترسیدین؟

خب شد یک بهونه ای دادن دستتون. منم بودم در میرفتم والا. این اقتدار و صلاحیت میدیم. هر کی حذف کنه خوشحالمون میکنه ما ها که سرنوشتمون با این بازی گره خورده و یک اکانتم شده بهرحال باید داشته باشیم پلی کنیم طبق عادت و همینجا پلی میکنیم.

آییییی نفسکش 95ک گرزی پیزور نبووووووووووووود
    ما یه سرور حذف کردیم تو زندگیمون واسه هفتاد پشتمون بسه والله . بعد حذف ما همه واسه سایدمون شاخ شونه میکشیدن :| به این نتیجه رسیدم کفتارها همیشه در کمین نشستند که شیر خوابش ببره !

Amir Alone

THE LAST KING

Alone...BuT Alive....

قبرستان پر از جوانانی است که میخواستند در پیری توبه کنند...!

KiNG oF Se TeaM

17. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ تشکر نمود
    پسندیدن Ðŕ. Şђǒϯğύŋ پسندید
صفحه 39 از 67 نخستنخست ... 29373839404149 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع