صفحه 36 از 67 نخستنخست ... 26343536373846 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 670

موضوع: بحث و گفتگوی سرور f3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه

wooow چخبره !

بچه ها خواهشا خودتون لینکا بذارین نذارین کارمون به کلانتری بکشه !

یک نان کپ دیگه هم 0 شد فکر کنم بیگ همر سرور بوده باشه !

چخبره !

بکس اتحاد لرد 3 دفاع خواستن بالفور نامه بدن به من یا به لیدرای اتحادمون. چون سرکارم اینجا گفتم همگی یبار ببینین

2. تشکر ** NAZI ** تشکر نمود
    پسندیدن AlIrEzA.IRAN, ** NAZI ** پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

http://dejkoob.ir/ir/report/3061fe1c40d
    سلام آخی این همر بود که به ما زد پرید...
    این یارو اکانت arshiaکه فیکاش با 1دونه گرزی و 1 کاتا میداد )ده همرش پرید)ناموسا فازتون چیه؟
    nwببین برو خونه ))))))
    ناموسا فازتون چیه؟فیدرای مارو میزنید لینک میزارید؟)
    اعلام میکنم به بچه های nw پایتخت من از الان آزاده زدنش بیاید بزنید!!!بعد دوستان nwیکم حواستون به نان کپاتون باشه بیگ همر میدید نره هوا)
    6k شوال توتن خفت کردید دوتا همر پرید!ادامه بدیم؟؟؟؟

4. تشکر ** NAZI ** تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, ** NAZI ** پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Alone نمایش پست ها

ُسلام به همه دوستان

به به میبینیم سرور هم جذابیت پیدا کرده فرومم شلوغ شده !

دوستان لطفا اگه لینکی گذاشته میشه با ذکر نام پلیر + منطقه مدافع و مهاج باشه

در پست های قبلی دیدم اکانت شهریار لینک گذاشته از خفت شدن هم سایدی خودش :دی متوجه نشدم البته اگه آیدی پویان مربوط به اکانت شهریار بوده باشه !

درضمن به دلیل نداشتن وقت از اوضاع سرور بی خبرم یکی میشه توضیح بده چی شده و این همه جنجال سره چیه؟ ممنون میشم از خبردار کردن بنده :دی

Amir Alone

سلام امیر جان

اشتباه گرفتی برادر . اکانت فروم پویان واسه اکانت ما نیست

6. تشکر AlIrEzA.IRAN, ** NAZI ** تشکر نمود
    پسندیدن AlIrEzA.IRAN, ** NAZI ** پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ُسلام به همه دوستان

در پست های قبلی دیدم اکانت شهریار لینک گذاشته از خفت شدن هم سایدی خودش :دی متوجه نشدم البته اگه آیدی پویان مربوط به اکانت شهریار بوده باشه !

درضمن به دلیل نداشتن وقت از اوضاع سرور بی خبرم یکی میشه توضیح بده چی شده و این همه جنجال سره چیه؟ ممنون میشم از خبردار کردن بنده :دی

Amir Alone

سلام ن داشی پویان از nw است!!!
    بعد این که ما داریم یکم میزنیم بشون میخندیم!!!واقعا لذت داره ولی نمیدونم چرا مسخره اتک میزارن ده 0نمیکنن میان ساختمونارو فقط میزنند)
    خیلی باحالان حتی از خودت باحال تر!!!!!!!!!

8. تشکر ** NAZI ** تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, ** NAZI ** پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خدایی کم کم دارین صدایه منم در میارین !
    بابا تا صبح داشتن نشون میدادن این برنامه ای که دستتونه چه کارایی میکنه اخه ادعایه چی دارین ؟؟
    اوون بنده خدا که این کار خودش بوده و اوون همه اطلاعات راجه به بازی داشت اینهمه ادعا نداشت !!
    اوونایی که دیشب از ne تو گارنا بودن ( تقریبا همه لیدر ها ) و با تضرع میگفتن استاد ببخش و تا صبح فحش میشنیدن حالا اومدن لینک برنامه رو میزارن و کری میخونن ؟؟
    کم مونده بگین این استادم دلمون سوخته نزدیم !!
    بابا شما دیگه کی هستین خدایی ؟؟!

لینک بزار دادش ذوق کن تو بازی کن ما نوب

10. تشکر R__o__n__i__N تشکر نمود
    پسندیدن hakhamaneshi, R__o__n__i__N پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ُسلام به همه دوستان

Amir Alone

سلام عزیز - نه تشابه اسمی هستش، ما ساید NW هستیم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iranian نمایش پست ها
    ای دل غافل باز میخوای با اسکریپتی که نوشتی محمد جان (البته خلاقیت خودت تو برنامه نویسی) جلوی بازی کثیف بعضی هارو بگیری؟اره بزن همشونو کثیف پلی میکنن.سرور قبل که معلوم نشد با خودت چند چندی.این سرور یه فکری بکن.اسکریپتت خراب نشه وگرنه حریف ناتار هم نمیشی.بازی سالمه دیگه کی به کیه.خخخخ
    ایشالا یه روز شما هم یاد میگیری مردونه بازی کنی.وگرنه الان با اون کسی که 10 تا اکانت داره فرق نداری.پس نیا اینجا یه مشت حرف خنده دار تحویل ملت بده.
    تنها خصوصیت خوبت استفاده دقیق از امکانات هجومی و دفاعی که داری هست و همیشه گفتم.اما نگو بازی سالم چون همه بهت میخندن
    حداقل این بنده خدا نه ادعایی داره نه کسی رو مسخره میکنه باز حداقل داره از دسترنج خودش استفاده میکنه واسه خودش بازی میکنه
    یعنی به تصدیق بچه ها به کسی صدمه نزده....
    اما در عجبم از کسایی که باتشو دزدیدن دارن باهاش پز میدن !
    والا من که خیلی هم از حرفاشون خوشم اومد نمیدونم قبلا چه اتفاقی افتاده اماتو این سرور که ما چیز بدی ندیدیم ازش
    هرچند ما هیچ کدوم از برنامه استفاده نکردیم اما خیلی چیزا دیگه بهمون یاد داد ایشون خدا رو شکر هنوز این اخلاق رو پیدا نکردم بگم همه چی رو خودم بلدم ....!

امیدوارم تیم سرور از ایشون استفاده کنه !
    ما که رفتیم اما اگه شما میمونید استفاده کنین از ایشون البته با کمی تواضع !!

- - - Updated - - -
    ویرایش توسط MOD AdMirAl : 02-09-2015 در ساعت 02:52 PM دلیل: ریپلای پست حذف شده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوست عزیز :d من کاری به سایدی ندارم
    ولی خواستین لینک بزارین از 2تا پلن خوبتون بزارید :d این چیه اخه هر موج 2ثانیه اختلاف داره :d باشد که رستگار شوید

14. تشکر ** NAZI **, Ðŕ. Şђǒϯğύŋ تشکر نمود
    پسندیدن ** NAZI ** پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و خسته نباشید به تمام دوستان
    من محمد صاحب اکانت OCHT=اوکت=هشت هستم.
    قبل از شروع نوشتارم از تمامی دوستان پوزش میطلبم اگر نوشتار اشتباه یا متن بی ربطی در این پست مینویسم...
    حدود 48 ساعت یا شاید بیشتر نتونستم به دلیل اتک های زیادی که رو اکانتم بود و پلنی که دیشب اجراش کردم بخوابم!
    ابتدا با لینک اتک های NW به ده های خودم شروع میکنم (البته به دلیل فیک های زیاد حدود 4000 نیروی فیک که من رو به تاپ 10 دفاع رسونده و خستگی زیاد تنونستم تمامی لینک ها رو پیدا کنم که امیدوارم همگی به بزرگواری خودتون ببخشیدم.
    http://j.mp/1DW9UVm دو اتک از این بازیکن که هردو تخریب انجام داده بودند زیبا بود و تبریک میگم به بازیکنان این اکانت
    http://j.mp/1DWaTFe چهار اتک از این بازیکن که به علت تشخیص غلط بنده به دلیل تایم 1 دقیقه ای فاصله بین اتک ها و قرار دادن همر در اتک سوم این اتک هم تخریب کامل انبار های بنده رو به همراه داشت
    ما بقیه ی اتک ها فیک بود که من بیش از 70٪ اتک ها رو اینسرت کردم تا در صورت حمله ی واقعی دوچار تخریب کمتری بشم!
    111.jpg یک سری جاسوسی به صورتی که در عکس میبینید انجام دادیم و تارگت هایی رو اتک دادیم که لینک هاشون رو در ادامه قرار میدم:
    http://j.mp/1DWejrk که دلیل بودن ما در تاپ 10 محاجمین بودش...
    و اما در مورد پلنی که دیشب انجام دادم و دوست خوبم احمد و سعید همرشون روبرای اجرای پلن در اختیارمونقرار دادن و ریسک خورد شدن و حتی دیوار شدن همرشون رو قبول کردن که البته با لاست حدود 40 کیلو گندم خور مواجه شدن ولی دهکده ی همری که لینکش قبلا در فروم آمده بود رو از بین بردن لینک ها در ادامه: (شرمنده من فقط خلاصه ای از 20-21 موج نابود کننده ی ده رو میزارم)
    http://j.mp/1zAOZIb دهکده ی دارای این همر از بین رفت و همر هم نابود شد.
    2222.jpg
    لینک اتک اول برای دژکوب ریپورت کار نمیکرد شرمنده عکسش رو گرفتم
    http://j.mp/1DW4U38
    و اتک خودم به دوست عزیزی که از صفر شدن دهشون بشیار ناراحت شدن و نامه ای از روی عصبانیت به بنده زدن که من به شخصه این دوست عزیز رو درک میکنم و نامه رو بعد از خوندن پاک کردم.
    333.jpg
    http://j.mp/1DW5fTy
    مثلما هر پلنی نیاز به فیک دادن داره که دوستان از NW مارو فیک باران کردن ما هم به بازیکنانی که احساس میکردیم به نحوی کمکی به تارگت های ما کنند رو 20 موج فیک کاتا و رام زدیم که در این بین دوست عزیزم میثم از اکانت رونین تمامی ده های ما رو فیک بارون کردن و بر روی پایتختمون 35 موج کاتا در 8-9 ثانیه زدن که البته برای جلوگیری از خطر احتمالی تمامی ثانیه ها با اینسرت پر شد.
    در مورد دوستانی که به صورت غیر مستقیم من رو به استفاده از بات محکوم کردند هم باید عرض کنم که بنده تمامی اتک ها رو به صورت دستی و با استفاده از WORK OFLINE FIRE FOX انجام دادم کاری که از سرور تست ایران به زبان آلمانی تا الان انجام دادم!
    و اگر باز هم شکی در این مورد دارید میتونیم یک قرار ناهار(خودم دونگ خودم رو میدم :دی) با هم بذاریم و با لبتاب و یک اینترنت بدون داشتن Time Out این کار رو در محضر دوستان به تعداد و دفعات انجام بدم...
    امیدوارم چیز خاصی رو از قلم ننداخته باشم و این پست صرفا جهت اطلاع رسانی دارد!
    ویرایش توسط Gaara : 02-09-2015 در ساعت 03:35 PM
    Definitely Not Ocht

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط fire lord نمایش پست ها
    خدایی کم کم دارین صدایه منم در میارین !
    بابا تا صبح داشتن نشون میدادن این برنامه ای که دستتونه چه کارایی میکنه اخه ادعایه چی دارین ؟؟
    اوون بنده خدا که این کار خودش بوده و اوون همه اطلاعات راجه به بازی داشت اینهمه ادعا نداشت !!
    اوونایی که دیشب از ne تو گارنا بودن ( تقریبا همه لیدر ها ) و با تضرع میگفتن استاد ببخش و تا صبح فحش میشنیدن حالا اومدن لینک برنامه رو میزارن و کری میخونن ؟؟
    کم مونده بگین این استادم دلمون سوخته نزدیم !!
    بابا شما دیگه کی هستین خدایی ؟؟!

لینک بزار دادش ذوق کن تو بازی کن ما نوب
    سلام

من با اینکه جزو لیدر*هایne هستم اما از این اتفاق اطلاعات دقیقی* ندارم اما میدونم این برنامه رو مثه اینکه فقط یکی* ۲نفر داشتن و برنامه پخش هم نشده شما نمیتونی* همینطوری هرکس هر کاری می*کنه بگی* با برنامه بوده من خودم شخصاً هیچ وقت از هیچ سکیریپتی استفاده نکردم پلن*های دیشبم تا جائی* که من خبر دارم همه دستی* زده شده عزیزم زدن ۴تا موج و ۴تا اینسرت نیاز به برنامه نداره
    ویرایش توسط GREEN MAN : 02-09-2015 در ساعت 04:20 PM
    JUST NE

17. تشکر Gaara, MOD S^À^W, M3nTaL, MOD AdMirAl تشکر نمود
    پسندیدن Gaara, M3nTaL پسندید
صفحه 36 از 67 نخستنخست ... 26343536373846 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع