صفحه 56 از 67 نخستنخست ... 646545556575866 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 670

موضوع: بحث و گفتگوی سرور f3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط matrix iii نمایش پست ها
    خوب سلام به همه دوستان عزیز
    آقای امیر الون الان این بار چندم هست که عکس های سرورهای فبلی که بازی میکنی میزاری؟ عزیزم عقده چیو داری؟ عقده اینو داری که بگی منم بزرگم؟ بگی منم دات کام بودم؟ بگی منم هستم؟
    میخوای بگی رنک یک بودی ؟ همون سرورهایی که تا تهش نرسیدی و حذف کردی ؟؟ تا حالا یه سرور رو تا آخرش بازی کردی ؟ تا حالا همر واندر زن داشتی که لانچ کنی ؟ تا حالا تونستی یه سوپر پلن رو اجرا کنی ؟
    عزیزم بزرگی به این چیزا نیست تو یه حرکت شاخ از خودت نشون بده !!!! هی تا یکی میاد حرف میزنه میای عکس میزاری میگی ماهان فلان. این عکساتو جمع کردی بزرگ شدی به بچه هات نشون بدی بگی من دژکوب باز بودم گنده بودم؟ ببین عزیزم امثال تو هر کاری کنن بازم هیچی نیستن پس خودت رو جمع کن یکم اندازه سنت باش. اینم بدون که هر چی خودتو بزنی به در و دیوار نمیتونی به ماهان برسی. هر چی هم بزرگ بشی بازم ماهان یه سر و گردن از تو بزرگتر هست. قبل از اینکه بخوای بیای درباره کسی مثل ماهان حرف بزنی اول پیش خودت یه دو دو تا چهار تا کن ببین اصلا بهش میخوری که بیای بخوای زیر سوال ببریش یا اصلا دربارش نظر بدی یا نه.

بشین بازی تو کن و تلاش کن که شاید یه روزی بتونی بشی مثل ماهان و فروم بازی رو بزار کنار

راضیییم :x

2. تشکر ** NAZI **, se7en, AraSH_SoLLo تشکر نمود
    پسندیدن ** NAZI **, se7en, AraSH_SoLLo پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    آقای امیر الون الان این بار چندم هست که عکس های سرورهای فبلی که بازی میکنی میزاری؟ عزیزم عقده چیو داری؟ عقده اینو داری که بگی منم بزرگم؟ بگی منم دات کام بودم؟ بگی منم هستم؟
    میخوای بگی رنک یک بودی ؟ همون سرورهایی که تا تهش نرسیدی و حذف کردی ؟؟ تا حالا یه سرور رو تا آخرش بازی کردی ؟ تا حالا همر واندر زن داشتی که لانچ کنی ؟ تا حالا تونستی یه سوپر پلن رو اجرا کنی ؟
    عزیزم بزرگی به این چیزا نیست تو یه حرکت شاخ از خودت نشون بده !!!! هی تا یکی میاد حرف میزنه میای عکس میزاری میگی ماهان فلان. این عکساتو جمع کردی بزرگ شدی به بچه هات نشون بدی بگی من دژکوب باز بودم گنده بودم؟ ببین عزیزم امثال تو هر کاری کنن بازم هیچی نیستن پس خودت رو جمع کن یکم اندازه سنت باش. اینم بدون که هر چی خودتو بزنی به در و دیوار نمیتونی به ماهان برسی. هر چی هم بزرگ بشی بازم ماهان یه سر و گردن از تو بزرگتر هست. قبل از اینکه بخوای بیای درباره کسی مثل ماهان حرف بزنی اول پیش خودت یه دو دو تا چهار تا کن ببین اصلا بهش میخوری که بیای بخوای زیر سوال ببریش یا اصلا دربارش نظر بدی یا نه.

بشین بازی تو کن و تلاش کن که شاید یه روزی بتونی بشی مثل ماهان و فروم بازی رو بزار کنار
    آقا جان چیکار این امیر جان دارین ؟ )
    مگه شمال شرقی ها مردن که به این طفلی گیر میدین ؟ :دی
    زشته . گناه داره . نکن این کار رو . الان بیا G50 ببین چه پلن های شاخی میره !
    مثلا نمونش اینه http://dejkoob.ir/ir/report...3a,3919035d34d
    راستی F3 چه خبره . یه هفتس نیومدم . هنو گیج یونیک دست ماست ؟
    اینم رفع اسپم : http://f3.x.dejkoob.ir/statistiken.php?tid=7
    old man کیو زده ؟ ))

اینو یادم رفته بود بزارم )

gholombe.jpg
    http://forum.dejkoob.ir/showthread.php?t=958&page=3
    بچه های اکانت تایتانک صحبتی ندارین در این مورد ؟ :دی
    ویرایش توسط M3nTaL : 02-28-2015 در ساعت 11:22 AM

4. نپسندیدن MorTezA_titanic نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

آقا نکنید اینجا دیگه همه همدیگه رو میشناسن نیاز به افشاگری نیست 572121_LaieA_029.jpg

افشین اشبیل انقدر اتیش نسوزون 335617_tomato2.gif این مرتضی رو داغ دلشو تازه نکن این هی میاد یادش بره تو میای هیزم میریزی تو اتیش و رقص و پایکوبی میکنی 127821_Laie_58.gif
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

6. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, ** NAZI **, Gaara پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بچه های ان ای بازم دارین کاسه داغ تر از آش میشینا ...

کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی ...

یا اینکه :

شما اگه بیل زن هستین زمین خودنونو بیل بزنین ...

راستی ناتار هم دیگه قبول نمی کنه باهاتون متا ببنده ... بس که نوبین ... خخخخخخخخخخ

8. تشکر Ali Chiefer تشکر نمود
    پسندیدن iranian, Ali Chiefer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_potter نمایش پست ها
    بچه های ان ای بازم دارین کاسه داغ تر از آش میشینا ...

کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی ...

یا اینکه :

شما اگه بیل زن هستین زمین خودنونو بیل بزنین ...

راستی ناتار هم دیگه قبول نمی کنه باهاتون متا ببنده ... بس که نوبین ... خخخخخخخخخخ
    سلام
    من به عنوان یه فرد ملایم و یواش که از همین جهت این رنگ رو برا فونت انتخاب کردم در کمال بی طرفی میخوام بپرسم الان مثلا seخیلی متای خفنی بسته واقعا شما خودتون با ناتار متا میبستین سنگین تر نبودین

فقط عزیز نگو که به متا نیاز نداشتید و ندارید و از این حرفها که خودم قبل اینکه بحذفم با ممد حرف متا با sw بود که همون شب رفت با nw متا بست و فرداش گفت مایل هست که با ما هم متا باشه اما بچه ها این کار ممد بهشون نچسبید و رفتن سراغ ne به هر حال هنوز زوده بخوایم سایدی رو پیشاپیش برنده یا بازنده سرور بدونیم
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

10. تشکر Gaara, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن Gaara, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها

عزیزم میشه این سوال هایی که کردیو از خودت بپرسه کسی؟جوابت چیه؟پس هیس تو به امیر نمیخوری.
    گندتون هم نمیگیم بازیکن بدیه یا کوچیک و میشه گفت بهترین پلیر ج غ تو کل سرورهای اسپید بوده اما زیادی نباید هرکس بزرگش کرد.یه مورد اگه چیزی برای رو کردن داشتی باقی صحبتت رو با امیر ادامه بده.

اینم اخرین جمله:یاد اکانت !ran! سرور 3 اسپید بخیر تو جنوب غرب وحشی.خخخ.

12. تشکر Alone, MorTezA_titanic تشکر نمود
    پسندیدن Alone, Ali_PoTTeR پسندید
    نپسندیدن MorTezA_titanic نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iranian نمایش پست ها
    عزیزم میشه این سوال هایی که کردیو از خودت بپرسه کسی؟جوابت چیه؟پس هیس تو به امیر نمیخوری.
    گندتون هم نمیگیم بازیکن بدیه یا کوچیک و میشه گفت بهترین پلیر ج غ تو کل سرورهای اسپید بوده اما زیادی نباید هرکس بزرگش کرد.یه مورد اگه چیزی برای رو کردن داشتی باقی صحبتت رو با امیر ادامه بده.

اینم اخرین جمله:یاد اکانت !ran! سرور 3 اسپید بخیر تو جنوب غرب وحشی.خخخ.

شما برو دم خونتون توپ بازیتو کن عمو جون
    در این که من به امیر نمیخورم شک نکن عزیزم چون امیر اونقدر پایین هست که تا بخواد بیاد بالا حالا حالا ها طول میکشه
    اما فکر کنم به تو خوب بخوره آقای 3مین سکن. خخخخخخخخخخخخخ

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

با سلام و خسته نباشید خدمت کاربران عزیز

دوستان عزیز لطفا" از کل کل بی مورد که باعث بشه به هم دیگه توهین کنید و شخصیت همدیگه رو زیر سوال ببرید بپرهیزید .

لطفا" مسائل سرور d3 رو که بعضی اتفاقات افتاد و یک سری جریانات افتاد که بعضی مواقع به نفع بعضی از دوستان شد و بعضی ها ضرر کردند رو از یاد ببرید منظور اینکه تو فروم بحثش رو نکشید و جو رو به سوی بی احترامی به همدیگه نکشید.

این بار فقط دو پست رو پاک کردم و تذکر نمیدم لطفا" رعایت کنید .

از ادمین های محترم بخش تقاضا دارم هر گونه بحث های بی مورد و بی ربط به موضوع تاپیک و سرور f3 پاک بشن و جو این بخش رو سالم نگه دارن.

باتشکر
    برای تغییر نام کاربری به لطفا ثبت نام کنید. مراجعه کنید.

قبل از هر گونه فعالییت در انجمن لطفا ثبت نام کنید. را مطالعه کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Eshbil نمایش پست ها
    آقا جان چیکار این امیر جان دارین ؟ )
    مگه شمال شرقی ها مردن که به این طفلی گیر میدین ؟ :دی
    زشته . گناه داره . نکن این کار رو . الان بیا G50 ببین چه پلن های شاخی میره !
    مثلا نمونش اینه http://dejkoob.ir/ir/report...3a,3919035d34d
    راستی F3 چه خبره . یه هفتس نیومدم . هنو گیج یونیک دست ماست ؟
    اینم رفع اسپم : http://f3.x.dejkoob.ir/statistiken.php?tid=7
    old man کیو زده ؟ ))

اینو یادم رفته بود بزارم )

gholombe.jpg
    http://forum.dejkoob.ir/showthread.php?t=958&page=3
    بچه های اکانت تایتانک صحبتی ندارین در این مورد ؟ :دی

جالبه اکانت تایتانیک رو صاحب شدند :دی

برید از ادمین بپرسید ببینید با چه ای پی اکانت ساخته شده و امیر الون بوی با پس جانشینی کدوم اکانت میومد روش بازی میکرد اینم بگم هر ثانیه 3 تا گلد میخرد ..

جالبه برید g50 ببینید گندتون هنوز رانک 1 هست یا نه ؟؟؟؟ لول

آدم خیلی چیزا میشنوه باید ساده لوح باشه همرو قبول کنه کمی بیاندیش بعد سخن گوی دوست عزیز

MorTezA

16. تشکر ** NAZI **, se7en, M3nTaL, AraSH_SoLLo تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مطمئن باشین sw اگه ضعیف باشه همچنان حالت تهاجمی و بازی قشنگشو داره کثیف هم بازی نمی کنه تو این سرورم که اولش 4 تا اکانت با بیگ همر حذف کردن رفتن اونم اول بازی بماند که se نشست زیر پای بچه های ما و به چه بهونه ای بردشون اونور من که نفهمیدم شاید گلد می دن اونجا البته ما خدا رو شکر با گلد خر نمیشیم خودمون داریم.
    راجع به اون دوستمون هم که نوشته بود sw بازیکن به نام نداره آره درست میگین راجع به خودم که آخرین سرورم سال 89 بود که نمی دونم شما بازی می کردی یا نه و راجع به اکثریت هم ساید ما یه آکادمی شده ما فرقمون اینه دیدیم سایدمون نوب زیاد داره حذف نکردیم وایسادیم یاد دادیم بهشون هنوزم کمکشون می کنیم هر کی بهشون اتک داد تلافی کردیم چون روحیه بازی و لذت خودمون برامون مهم بود نه 4 تا مدال و قلدر بازی الانم خواهید دید که نمی زاریم کسی زور بگه هر چیزی که باشه همه با هم یکدل هستن شاخ و شونه برا هم نمی کشن و اینه که ما هنوز هستیم و خواهیم بود حذف نمی کنیم تا آخرین سربازمون می جنگیم

ما پرچممون بالا نیست سرمون همیشه بالاست

صفحه 56 از 67 نخستنخست ... 646545556575866 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع