صفحه 55 از 67 نخستنخست ... 545535455565765 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 670

موضوع: بحث و گفتگوی سرور f3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان ne اگه حامد رو نداشتید چیکار میکردید ؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و درود به اهالی فرومF3
    خوب سرور E3 هم تمام شد و اولین سرور ما بعد از دژکوب ایران بود که کنار رفقا خوش گذشت و مثل همیشه نتیجه بازی اصلا برای ما ارزش نداره .
    http://forum.dejkoob.ir/showthread.php?t=536&page=29

در جواب دوستمون kasra-punisher هم میگم که تیم ما این سرور اکانتی نداره و اگر قرار بود بازی کنیم مثل همیشه کنار بچه های جنوب غرب استارت میزدیم اما کم و بیش به اکانت های دوستان سر میزنیم و منتظر هستیم بعد از تمام شدن این سرور 3ایکس جدید رو با تیمی از بچه های قدیم دوباره جنوب غرب ثبت نام کنیم (ازمناطق دیگه انتظار دیدن خیلی ها رو داریما کم لطفی نکنید )

جا داره یادی از دوستانمون تو جنوب شرق هم بکنیم کاظم و کیوان و لرد هادی و محسن عزیز و آرش تروجان که ارادت خاصی بهش داریم ( میگن همر آقای ایکس رو که صفر کرد اون شخص هنور در حال تلاش برای گرفتن فقط یک دونه ریپورت از همرش تو این سرور ها هست)

دوستان چند تا سوال دارم در مورد این سرور

1.آیا جنوب شرق میتونه تا آخر سرور این یکپارچگی رو حفظ کنه ؟
    2.آیا الان با حذف کردن تعدادی از مدعیان شرایط شمال شرق بهتر شده یا بدتر ؟
    3.آیا دوستان جنوب غرب که تیکه کلام ما (جنوب غرب وحشی ) رو زدن تو پروفایلشون توانایی اثباتش رو دارن ؟
    4.آیا شمال غرب .. چی ؟ شیب ؟ بام ؟ حرفی ندارم من ! مجتبی بیا یه آماری بده آب و هوای اونجا چطوره ؟

IRX 2 : Hellseeker
    IRX 3 : Hellseeker
    IRX 4 : Hellseeker
    IRX 5 : Hellseeker
    IRX 6 : Hellseeker

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hellseeker نمایش پست ها
    سلام و درود به اهالی فرومF3
    خوب سرور E3 هم تمام شد و اولین سرور ما بعد از دژکوب ایران بود که کنار رفقا خوش گذشت و مثل همیشه نتیجه بازی اصلا برای ما ارزش نداره .

در جواب دوستمون kasra-punisher هم میگم که تیم ما این سرور اکانتی نداره و اگر قرار بود بازی کنیم مثل همیشه کنار بچه های جنوب غرب استارت میزدیم اما کم و بیش به اکانت های دوستان سر میزنیم و منتظر هستیم بعد از تمام شدن این سرور 3ایکس جدید رو با تیمی از بچه های قدیم دوباره جنوب غرب ثبت نام کنیم (ازمناطق دیگه انتظار دیدن خیلی ها رو داریما کم لطفی نکنید )

جا داره یادی از دوستانمون تو جنوب شرق هم بکنیم کاظم و کیوان و لرد هادی و محسن عزیز و آرش تروجان که ارادت خاصی بهش داریم ( میگن همر آقای ایکس رو که صفر کرد اون شخص هنور در حال تلاش برای گرفتن فقط یک دونه ریپورت از همرش تو این سرور ها هست)

3.آیا دوستان جنوب غرب که تیکه کلام ما (جنوب غرب وحشی ) رو زدن تو پروفایلشون توانایی اثباتش رو دارن ؟
    4.آیا شمال غرب .. چی ؟ شیب ؟ بام ؟ حرفی ندارم من ! مجتبی بیا یه آماری بده آب و هوای اونجا چطوره ؟

با تشکر
    بچه های ne که میگن پرچممون همیشه بالاست راست میگن بالاست آخه پرچمشون گیر کرده به پرچم ما اومده بالا

MorTezA

4. تشکر cavalier king, AraSH_SoLLo تشکر نمود
    پسندیدن cavalier king, AraSH_SoLLo پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hellseeker نمایش پست ها
    سلام و درود به اهالی فرومf3
    خوب سرور e3 هم تمام شد و اولین سرور ما بعد از دژکوب ایران بود که کنار رفقا خوش گذشت و مثل همیشه نتیجه بازی اصلا برای ما ارزش نداره .

نمیدونم چرا این سرور که من اومدم شمال غرب اونایی که ادعای مالکیت شمال غرب و ادعای واندر 100 کردن میکردن تا من رفتم اونجا از ترس زدن رو حذف و در رفتن.:d باز منی که جنوب غربی هستم موندم شمال غرب این نشون میده جنوب غربی ها هر جا باشن حرفی برا گفتن دارن
    فعلا هم شمال غرب در امن و امان است و به حول و قوه الهی و همکاری دوستان شمال غربی در حذف اکانتهاشون که باعث تضعیف این ساید شدن بازم در آخر سرور حرفهای زیادی برای گفتن هست

6. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ, se7en, ** NAZI ** تشکر نمود
    پسندیدن se7en, ** NAZI **, mohammad6!6!6 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه
    چطورین لعنتیا

چرا همه غلافین باز. یه لینکی فلانی داستانی.

نقل قول نوشته اصلی توسط MorTezA_titanic نمایش پست ها
    با تشکر
    بچه های ne که میگن پرچممون همیشه بالاست راست میگن بالاست آخه پرچمشون گیر کرده به پرچم ما اومده بالا
    MorTezA

مرتضی داداش چندسالته اینجو شیطونی.

تقصیر ممد اگزه و اون امیر الون بوی مزخرف بود نذاشتن من اول بیام چکمه یونیک ازت بگیریم با کتک و دهات 0 کنیم. که یهو ان ای غافلگیر نشه. من رو خود شما ها فیک گذاشتم ممد اگزه اومد گفت بابا تو نپ هستیم و فلان و نزن. گفتم ممد فیکه. خیالت جم. بعد یهو شما تو نبود ما اینکار ها رو کردین. قبلش که تو لاک خودتون بودین و صداتون در نمیومد. اما خووو اینا حرف نیست. یکی سیاستش اینجو موشموردگی زدنه خودشه تا موقع مناسب. اینم تاکتیکیه واسه خودش. ددییی

خداشاهده دوتا همر من و ارام فوری کل دف دوتا ساید تو اون زمان میذاشتین جلوش رد میکرد. اما اونقد تاکید کردم به بکس ان ای که حواستون به اس ای و اینجو موش مردگی زدنشون باشههه. انگا نه انگا. یکی گفت من تنهایی نصف اس ای میزنم. هر بار شورای لیدری محول کردیم به دوستان و خودمون از فرط چیزگشادی قاطی نشدیم. اونا از ما چیزگشادتر در اومدن و فاک مون دادن

نکنه بیایی لات بازی در بیاری و بگی حریفمون بودی و اینا که

8. تشکر M3nTaL, Alone, ** NAZI ** تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, cyrous, Alone, ** NAZI ** پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ðŕ. şђǒϯğύŋ نمایش پست ها
    سلام به همه
    چطورین لعنتیا

چرا همه غلافین باز. یه لینکی فلانی داستانی.

مرتضی داداش چندسالته اینجو شیطونی.

تقصیر ممد اگزه و اون امیر الون بوی مزخرف بود نذاشتن من اول بیام چکمه یونیک ازت بگیریم با کتک و دهات 0 کنیم. که یهو ان ای غافلگیر نشه. من رو خود شما ها فیک گذاشتم ممد اگزه اومد گفت بابا تو نپ هستیم و فلان و نزن. گفتم ممد فیکه. خیالت جم. بعد یهو شما تو نبود ما اینکار ها رو کردین. قبلش که تو لاک خودتون بودین و صداتون در نمیومد. اما خووو اینا حرف نیست. یکی سیاستش اینجو موشموردگی زدنه خودشه تا موقع مناسب. اینم تاکتیکیه واسه خودش. ددییی

خداشاهده دوتا همر من و ارام فوری کل دف دوتا ساید تو اون زمان میذاشتین جلوش رد میکرد. اما اونقد تاکید کردم به بکس ان ای که حواستون به اس ای و اینجو موش مردگی زدنشون باشههه. انگا نه انگا. یکی گفت من تنهایی نصف اس ای میزنم. هر بار شورای لیدری محول کردیم به دوستان و خودمون از فرط چیزگشادی قاطی نشدیم. اونا از ما چیزگشادتر در اومدن و فاک مون دادن

نکنه بیایی لات بازی در بیاری و بگی حریفمون بودی و اینا که
    من 5 سالمه ممدو امیر و ... هر کی هرچی بگه شما باید به حرفش گوش بدید ؟؟؟!!! آقای نابغه

من که وقت بازی ندارم روزی 2 ساعت هستم بچهها زحمت اکانتو میکشن بالا وگرنه اگه تایم بازی داشتم به کتیبه ها نمیرسیدی داد اش آره مثل دوستاتون توی e3
    بعدش ما که کاری نکردیم شما شروع کردید فیدر مارو 0 کردید حتما انتظار دارید بشینیمو نگاه کنیم !!!
    بازی بردو باخت داره اگه باختی چرا گریه میکنی ؟؟؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MorTezA_titanic نمایش پست ها
    من 5 سالمه ممدو امیر و ... هر کی هرچی بگه شما باید به حرفش گوش بدید ؟؟؟!!! آقای نابغه

من که وقت بازی ندارم روزی 2 ساعت هستم بچهها زحمت اکانتو میکشن بالا وگرنه اگه تایم بازی داشتم به کتیبه ها نمیرسیدی داد اش آره مثل دوستاتون توی e3
    بعدش ما که کاری نکردیم شما شروع کردید فیدر مارو 0 کردید حتما انتظار دارید بشینیمو نگاه کنیم !!!
    بازی بردو باخت داره اگه باختی چرا گریه میکنی ؟؟؟

- - - Updated - - -

این اف 3 مزخرفو زودتر تموم کنین روی همو ماچ کنین صلوات بفرسین بره. زودتر سرور جدید استارت بخوره

11. تشکر ** NAZI ** تشکر نمود
    پسندیدن ** NAZI ** پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ُسلام به همه دوستان f3

خب یه سریا (ویرایش توسط MOD AdMirAl) دوست دارن هی بچسبن تا شاید گنده شن !

پلیری که تو ایران سایدش 100 نکرده میره یه سروری بازی میکنه که خودش و ناتار هستند همه چیو 100 میکنه آفرین آفرین متا هم با مولتی هانتر بستی ؟

افتخارات این آقا صفر کردن سوپر همر دکتر مهرداد عزیز هست اونم با لاست 3 میلیون گندمخور و لانچ کل همرهای جنوب غرب

دلیت 12 میلیون دفاع و واندر و کتیبه منحصر!

هر سرور 10 تا پلیر دور خودش جمع میکرد دف میساختن براش بعدشم یهو غیبش میزد ..... یکی از ویژگی های این آقا صفر کردن همرهای ساید خودی هست ! لوووووووول

.کام هم تو ساید قدرتمند جنوب غرب بازی میکرد که فکر کرد ایرانه توی دو روز بیگ همرشون صفر شد و اکانتشون حذف شد اینم مدرک

قبل اتک

بعد اتک بعدشم دلیت شد

ما تو سایدی بازی میکردیم که پلیر بزرگ نداشت همه تازه کار اما 100 کردیم تو .کام نه تو سرور خالی جلو ناتار

این آقا اسمش فقط گندس اونم واسه یه چیزه میتونید برید روم گارناشون که خیلی شلوغه خیلیام دلیلشو میدونن ( کسی که تو دنیای واقعی چیزی نیست اینجا خیلی حرف میزنه . دیدی که به خاطر همین جلو دکتر ضایع شدی گلم

سوپر همر بنده صفر شد ناز شصت آرش اما نیومدم به خاطر یه ...... سایدمو به ...ه بکشم نشستم 4.5 میلیون دفاعی دادم واندر 100 کردیم خودمم 3.5 میل پوینت هجومم بود گلم به اندازه کافی همر از سایدتون دیوار کرده بودم میتونی از یاسین دنجر بپرسی 12 تا همر و 42 ویو سیم که دیوار شد لول

شب همه دوستان خوش

Amir Alone Boy

KING OF SE TEaM

ویرایش توسط MOD AdMirAl : 02-28-2015 در ساعت 12:41 PM دلیل: از واژگان مناسبتری استفاده شود

THE LAST KING

Alone...BuT Alive....

قبرستان پر از جوانانی است که میخواستند در پیری توبه کنند...!

KiNG oF Se TeaM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Alone نمایش پست ها

ُسلام به همه دوستان f3

خب یه سریا ادم حساب نمیشن دوست دارن هی بچسبن تا شاید گنده شن !

پلیری که تو ایران سایدش 100 نکرده میره یه سروری بازی میکنه که خودش و ناتار هستند همه چیو 100 میکنه آفرین آفرین متا هم با مولتی هانتر بستی ؟

افتخارات این آغا صفر کردن سوپر همر دکتر مهرداد عزیز هست اونم با لاست 3 میلیون گندمخور و لانچ کل همرهای جنوب غرب

دلیت 12 میلیون دفاع و واندر و کتیبه منحصر!

هر سرور 10 تا پلیر دور خودش جمع میکرد دف میساختن براش بعدشم یهو غیبش میزد ..... یکی از ویژگی های این آغا صفر کردن همرهای ساید خودی هست ! لوووووووول

.کام هم تو ساید قدرتمند جنوب غرب بازی میکرد که فکر کرد ایرانه توی دو روز بیگ همرشون صفر شد و اکانتشون حذف شد اینم مدرک
    قبل اتک

بعد اتک بعدشم دلیت شد

ما تو سایدی بازی میکردیم که پلیر بزرگ نداشت همه تازه کار اما 100 کردیم تو .کام نه تو سرور خالی جلو ناتار

این آغا اسمش فقط گندس اونم واسه یه چیزه میتونید برید روم گارناشون که خیلی شلوغه خیلیام دلیلشو میدونن ( کسی که تو دنیای واقعی چیزی نیست اینجا خیلی حرف میزنه . دیدی که به خاطر همین جلو دکتر ضایع شدی گلم

سوپر همر بنده صفر شد ناز شصت آرش اما نیومدم به خاطر یه ...... سایدمو به ...ه بکشم نشستم 4.5 میلیون دفاعی دادم واندر 100 کردیم خودمم 3.5 میل پوینت هجومم بود گلم به اندازه کافی همر از سایدتون دیوار کرده بودم میتونی از یاسین دنجر بپرسی 12 تا همر و 42 ویو سیم که دیوار شد لول

شب همه دوستان خوش

Amir Alone Boy

KING OF SE TEaM

امیر جان من یبار دیگه خودت پست صابمرده تو بخون ببین چیزی دستگیرت میشه. هر دستگیر کردی بگو ما هم بفهمیم. ما که لاگین کردیم الان تاپ تن 12م دف در کار نیست. باز زیاده روی کردی شیطون
    نَ مَنه دِیر سَن. دییی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خوب سلام به همه دوستان عزیز
    آقای امیر الون الان این بار چندم هست که عکس های سرورهای فبلی که بازی میکنی میزاری؟ عزیزم عقده چیو داری؟ عقده اینو داری که بگی منم بزرگم؟ بگی منم دات کام بودم؟ بگی منم هستم؟
    میخوای بگی رنک یک بودی ؟ همون سرورهایی که تا تهش نرسیدی و حذف کردی ؟؟ تا حالا یه سرور رو تا آخرش بازی کردی ؟ تا حالا همر واندر زن داشتی که لانچ کنی ؟ تا حالا تونستی یه سوپر پلن رو اجرا کنی ؟
    عزیزم بزرگی به این چیزا نیست تو یه حرکت شاخ از خودت نشون بده !!!! هی تا یکی میاد حرف میزنه میای عکس میزاری میگی ماهان فلان. این عکساتو جمع کردی بزرگ شدی به بچه هات نشون بدی بگی من دژکوب باز بودم گنده بودم؟ ببین عزیزم امثال تو هر کاری کنن بازم هیچی نیستن پس خودت رو جمع کن یکم اندازه سنت باش. اینم بدون که هر چی خودتو بزنی به در و دیوار نمیتونی به ماهان برسی. هر چی هم بزرگ بشی بازم ماهان یه سر و گردن از تو بزرگتر هست. قبل از اینکه بخوای بیای درباره کسی مثل ماهان حرف بزنی اول پیش خودت یه دو دو تا چهار تا کن ببین اصلا بهش میخوری که بیای بخوای زیر سوال ببریش یا اصلا دربارش نظر بدی یا نه.

بشین بازی تو کن و تلاش کن که شاید یه روزی بتونی بشی مثل ماهان و فروم بازی رو بزار کنار
    ویرایش توسط MATRIX III : 02-28-2015 در ساعت 02:35 AM

صفحه 55 از 67 نخستنخست ... 545535455565765 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع