نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 670

موضوع: بحث و گفتگوی سرور f3

Hybrid View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه

اقایون لات هااین جو پهلون بازی در میارین سرورهای جدید خیلیا منتظرتون هستیم ببینیم چیکاره هسین. بدون هیچ رحم و مروتی دربدر دنبال تک تک تون میگردیم. ببینیم چند مرده حلاجین حالا. دیگه اجازه نمیدن که اینجو از پشت بیایین بزنین. اول سرور اک به اک دنبال شما ها هسیم. پ بسم ا....

فکر کردین خبریه اخه

2. تشکر cyrous تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, cyrous پسندید
    نپسندیدن se7en نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نمایش پست ها
    سلام به همه

اقایون لات هااین جو پهلون بازی در میارین سرورهای جدید خیلیا منتظرتون هستیم ببینیم چیکاره هسین. بدون هیچ رحم و مروتی دربدر دنبال تک تک تون میگردیم. ببینیم چند مرده حلاجین حالا. دیگه اجازه نمیدن که اینجو از پشت بیایین بزنین. اول سرور اک به اک دنبال شما ها هسیم. پ بسم ا....

فکر کردین خبریه اخه

پیمان باز اومدی شاخ و شونه کشیدی؟ مثل اینکه دلت واسه 0 شدن تنگ شده ها
    همین حرفارو میزنی که میان صفرت میکنن دیگه. اگر یادت رفته بیام لینک هارو بزارم دوباره تا یادآوری بشه
    حداقل تو بازی خودی نشون بده نه تو فروم
    پیمان کلا مثل طبل تو خالی هستیا

4. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    پیمان باز اومدی شاخ و شونه کشیدی؟ مثل اینکه دلت واسه 0 شدن تنگ شده ها
    همین حرفارو میزنی که میان صفرت میکنن دیگه. اگر یادت رفته بیام لینک هارو بزارم دوباره تا یادآوری بشه
    حداقل تو بازی خودی نشون بده نه تو فروم
    پیمان کلا مثل طبل تو خالی هستیا
    والا مجبی خان موضوع اینه که ماها از رفقا میخوریم. بهترین همر ها میسازیم و ارامش تو ساید برقرار میکنیم چهار تا میسپاریم تا رای بدن بهشون و بیان تو شورا بعد همونا همه ساید ( ویرایش توسط MOD AdMirAl) میدن. یا خود شما کل اکانت همر دادم دستت بری واندر حریف بزنی عمدا نزدی حریف ببره. در اخرش مجبی خان من شما ضرر کردیم. اوناییکه پشت رفاقت من شما و دوستان ما قرار گرفته بودن بردن.
    پس شما هم با منی بردار فرقی نداریم

- - - Updated - - -

هر سروری بودم بهترین همر ها از اول سرور دست من بوده. بهترین دفاع ها خداشاهده دست من بوده. هر وقت واسه من بخوان بیان صفرم کنن یه اتوبوس ادم همراه میشن میان. همین این سرور نبودم ده من رو صفر بود. رسیدم پای اکانت. با 15 تا اکانت ده 0 من رو تونستن بپرونن
    ویرایش توسط MOD AdMirAl : 03-14-2015 در ساعت 11:37 AM دلیل: استفاده از واژگان نامناسب

6. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نمایش پست ها
    والا مجبی خان موضوع اینه که ماها از رفقا میخوریم. بهترین همر ها میسازیم و ارامش تو ساید برقرار میکنیم چهار تا میسپاریم تا رای بدن بهشون و بیان تو شورا بعد همونا همه ساید ( ویرایش توسط MOD AdMirAl) میدن. یا خود شما کل اکانت همر دادم دستت بری واندر حریف بزنی عمدا نزدی حریف ببره. در اخرش مجبی خان من شما ضرر کردیم. اوناییکه پشت رفاقت من شما و دوستان ما قرار گرفته بودن بردن.
    پس شما هم با منی بردار فرقی نداریم

- - - Updated - - -

هر سروری بودم بهترین همر ها از اول سرور دست من بوده. بهترین دفاع ها خداشاهده دست من بوده. هر وقت واسه من بخوان بیان صفرم کنن یه اتوبوس ادم همراه میشن میان. همین این سرور نبودم ده من رو صفر بود. رسیدم پای اکانت. با 15 تا اکانت ده 0 من رو تونستن بپرونن

نه دیگه نشد
    شما میخواستی شمال غرب برنده بشه ولی ما نمیخواستیم
    گویا شما کلا تو شمال غرب بازی میکنی و برای همینم علاقه داشتی با تمام کثافتکاری ها که کردن بازم 100 کنن
    ویرایش توسط MOD AdMirAl : 03-14-2015 در ساعت 01:58 PM دلیل: ویرایش پست ریپلای شده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ðŕ. şђǒϯğύŋ نمایش پست ها
    سلام به همه

فکر کردین خبریه اخه

آخه رفیق موندم چی بگم بهت! فازتو دوست دارم دوست عزیز :d بزار یکم از پلنی که خوردی بگذره بعد بیا شاخو شونه بکش :d
    من موندم چرا اینجوریید! سر تایم مهم سرور رسید 4تا اتک اومد روتون بهونه کردینو رفتین همه چیو گذاشتین گردن سپهر :d
    ولی سرور بعد اگه بودید از خجالت هم در میایم
    before you start anything , learn how to finish it

9. تشکر AraSH_SoLLo, ** NAZI **, Hellseeker تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوست عزیزی که علاقه زیادی داری به نقش قبر کردن خاطراتd3
    بچه های شمال غرب تو اون سرور هر کاری کردن دمشون گرم اما اگه ما میزاشتیم شما واندر تو 100 می کردی خیلی هم خوب بودیم اما چون واندر شما 100 نشد ما شدیم کثافتکار خخخخ پس چرا این سرور تشریف آوردید ساید ما یه وقت خدایی نکرده کثیف نشی رفیق
    بهتره اول به جمله هامون فکر کنیم بعد اینجا بنویسیم
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

11. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
    دوست عزیزی که علاقه زیادی داری به نقش قبر کردن خاطراتd3
    بچه های شمال غرب تو اون سرور هر کاری کردن دمشون گرم اما اگه ما میزاشتیم شما واندر تو 100 می کردی خیلی هم خوب بودیم اما چون واندر شما 100 نشد ما شدیم کثافتکار خخخخ پس چرا این سرور تشریف آوردید ساید ما یه وقت خدایی نکرده کثیف نشی رفیق
    بهتره اول به جمله هامون فکر کنیم بعد اینجا بنویسیم
    اومدن ما تو شمال غرب دلیل داشت که یکی از مهمترین دلایلش بخاطر خانومم که خواست بیام شمال غرب اومدم و دلیل دوم یه حال اساسی به سری از بچه های شمال غرب بود که متاسفانه حذف کردن رفتن.
    شماها که از ترس حذف کردید دیگه چی میگید
    واندر ما هم نزاشتید نبود بگو عقده ای شده بودیم که جنوب غرب 100 کنه برای همین تو متا واندر زدید با این حال بیشترین امتیاز دفاعی رو داشتیم رو واندر
    اوج کثیف کاری زمانی بود که وقتی ما شروع کردیم زدن شمال غرب، با نامردی همرهای مارو زدن دیوار و مهمترین هاش بک شدن دف واندر- چنج میل شدن اکانت ستاره ها و لانچ همرش رو واندر جنوب غرب با همدستی امیر الون بوی
    باز بیاید بگید نه
    خدایی رو نیست، سنگ پا قزوینه

13. تشکر keyvanik, ** NAZI ** تشکر نمود
    پسندیدن keyvanik, ** NAZI ** پسندید

کلمات کلیدی این موضوع