صفحه 59 از 67 نخستنخست ... 9495758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 670

موضوع: بحث و گفتگوی سرور f3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوست عزیز hellseeker فکر کنم اسم کوچیکت ماهان بود ما خوب هم رو میشناسیم 3x سال 89 برای یاد آوری میگم اکانت sina abdolli و من همسایه بودیم که دعوامون شد و اومدی وساطت کردی و اتفاقاً واندر ما هم 100 شد ورژن قدیم بود.
    باز اگه یادت باشه من و حمید رو این اکانت بازی می کردیم و باقیش بماند شاید یادت باشه شاید نه.
    سطح پیام باید مطابق بر سطح صحبت پیام دهنده باشه که فنر کنم رعایت شده بعد از رفتن اکانت hunter_team (که جنوب غرب وحشی رو ایشون گذاشته نه من) با زحمت زیاد این ساید رو جمع کردم و به اینجا رسوندم و هنوز زوده برا نشون دادن قدرت اما دوستان هم خیلی کم لطفی کردن و می کنند و گند زدن به بازس لذت بخش ما خودشونم می دونند که چی کار کردن.
    مطمئن باش قدرت sw ثابت میشه به موقعش ولی الان زوده
    بار ها گفتم من بی صبرانه منتطر اتک دوستان هستم متاسفانه هنوز غیر از یه همر دیوار شده چیزی سمت ما نیومده در حد زدن یک اکانت لب مرز

2. تشکر cyrous تشکر نمود
    پسندیدن cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra-punisher نمایش پست ها
    دوست عزیز hellseeker فکر کنم اسم کوچیکت ماهان بود ما خوب هم رو میشناسیم 3x سال 89 برای یاد آوری میگم اکانت sina abdolli و من همسایه بودیم که دعوامون شد و اومدی وساطت کردی و اتفاقاً واندر ما هم 100 شد ورژن قدیم بود.
    باز اگه یادت باشه من و حمید رو این اکانت بازی می کردیم و باقیش بماند شاید یادت باشه شاید نه.
    سطح پیام باید مطابق بر سطح صحبت پیام دهنده باشه که فنر کنم رعایت شده بعد از رفتن اکانت hunter_team (که جنوب غرب وحشی رو ایشون گذاشته نه من) با زحمت زیاد این ساید رو جمع کردم و به اینجا رسوندم و هنوز زوده برا نشون دادن قدرت اما دوستان هم خیلی کم لطفی کردن و می کنند و گند زدن به بازس لذت بخش ما خودشونم می دونند که چی کار کردن.
    مطمئن باش قدرت sw ثابت میشه به موقعش ولی الان زوده
    بار ها گفتم من بی صبرانه منتطر اتک دوستان هستم متاسفانه هنوز غیر از یه همر دیوار شده چیزی سمت ما نیومده در حد زدن یک اکانت لب مرز
    دوست عزیز زیاد فکر نکن اذیت میشی
    چون اگه یه نگاه به پست های بالا مینداختی متوجه میشدی مخاطبت اسمش ماهان هست البته 100% نگاه کردی :دی
    یکبار دیگه تکرار میکنم بچه هائی که تو اس دبلیو بازی میکنند تارگت نیستند و اون اکانت لب مرز که داری ازش صحبت میکنی اگه خودش انگولک نمیکرد اون هم تارگت نبود . کلا تو اس دبلیو کسی تارگت نیست مگر اینکه ...
    در مورد سرور اسفند هم اینجا تصیح میکنم چون مصدادف به ایام عید میشه بچه ها تصمیم گرفتن بعد از عید بیایم
    در خدمت کلیه دوستان اعم از شاخ و غیر شاخ هستیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

( ویرایش توسط MOD AdMirAl)
    این اولین سرور ورژن 4 من هست و همینکه این سرور اومدم 20 نامه که به دژکوب خوش اومدی برا من اومد پس شما هم بدون طرفت کیه اما از ته قلب می گم که اصلاً از مدل بازی ها و سبک های جدیدتون و مرام هاتون لذت نبردم و به پروفایل مراجعه کنی می بینی برا چی باز اومدم و اگرم الان حذف نکردم به خاطر اینکه از همون نوب هایی که منظورت هست روزی 20 تا نامه میاد که باید راهنماییشون کنم و برا تک تکشون وقت بزارم و دینم رو به عنوان leader ادا کنم.باور هم نداری می تونی از بچه های اتحاد های ما بپرسی.
    ببینم می تونی به عنوان leader هر شب به 30 تا اکانت سرکشی کنی و سر بزنی.
    دنبال افتخار و مدال نیستم دنبال معرفتم و اینکه به 4 تا پلیر بچه سال حال بدم که لذت ببرن نه اینکه مثل بعضی ها با اکانت رتبه زیر 50 به یک اکانت با 4 تا ده اتک بزنم و دهش رو صفر کنم
    برا همین ما با هم فرق می کنیم و می گم باید بشینی روز ها فکر کنی

- - - Updated - - -

باشه تو راست میگی

- - - Updated - - -

باشه تو راست میگی
    ویرایش توسط MOD AdMirAl : 03-03-2015 در ساعت 04:32 PM دلیل: بی ارتباط با موضوع

5. تشکر cyrous تشکر نمود
    پسندیدن cyrous پسندید
    نپسندیدن ** NAZI **, AraSH_SoLLo نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    عزیزم ما نه ادعامون میشه نه میگیم بزرگیم
    خوشبحالمون هم نشده فقط دارم به این فکر میکنم اون 150تا همر و 15 میل دف و اسکریپت و... کجاست.
    اون شمال شرقی که وقتی شمال غرب همه حذف کردن ادعای بزرگیش میشد و کری میخوند کجاست؟ پس از دوگانگی بیا بیرون عزیزم
    فکر کنم ناتار و آبادی هم برای شما باشه میشه لطف کنید شما هم بیاید تاپ غارت و بیگ همر بسازی؟
    من موندم چرا هر کی کم میاره میاد به من گیر میده خخخخخخخخخخخ
    کتک خورم مثل اینکه خیلی ملسه و خودم خبر نداشتم
    آقا پست های همدیگه رو یه کم با آرامش بهتری بخونی بهتره ها

چون من کی بهت گیر دادم مجتبی جان من گفتم خود ماهان جواب کسری رو داده چرا بی خود شلوغ میکنید همین

بعد من کی از شمال شرق حمایت کردم عزیزم من خودم تا الان هر چی سرور پلی کردم شمال غرب بودم این سرور هم گفتم علی چیفر و اون پیمان گردن شکسته و شما هستی رفتم جنوب غرب که قبل کتیبه ها حذف کردم الان هم باتیم شمال غرب تو 50 داریم بازی میکنیم اینجا هم رو چند تا اکانت تو جنوب غرب لاگین دارم ولی حتی یه بار هم لیست فارمشون رو نزدم همینجوری میام و میرم برا در ارتباط بودن با دوستان

اتفاقا دو تا اکانت از جنوب تو تاپ هستن همر های خوبی هم کشیدن ولی خوب به من چه ...

اون دوستی هم که به بقیه میگه پسر خوب و پسر جون بهتره زیاد به اون چار پایه ای که گذاشته زیر پاش و اومده بالا دل خوش نکنه خیلیی از بچه ها مث همین آقا کسری که اگه 5 تا بازیکن مثل ایشون تو جنوب غرب بود من هیچ وقت حذف نمیکردم از سالهایی که بازی میکردن خیلی میگذره و برای اولین بار هست که داره با این ورزن بازی میکنه من خودم 4 تا سرور تو این سایت بازی کردم 3 تاشو اتحادی که توش بودم واندر 100 کرده تو همشون هم فارم بودم خخخخ

یکی مث ماهان با یه جمله همه چی رو تموم میکنه بعضی ها هم هی ادم رو مجبور به پست گذاشتن میکنن

در مورد بحث فنی هم باید بگم که وقتی همه اتک ها تو یه ثانیه میشینه که باید به ماهان تبریک گفت و مدافع هم میتونه اینسرت رو به همون شیوه سیم سکند چند مرتبه از اکنت خودش یا هم اتحادیاش بزنه تا بتونه اینسرت خوبی رو انجام بده دقیقا مث کاری که علی چیفر تو سرور قبل کرد دوستان همه این مطلب رو میدونن اما خوب حتما رو اکانتاشون نیستن
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان گل سرور، ما با همه دوستیم تو واقعیت ، اگرچه تو بازی رقیب هستیم نه دشمن !
    سعید هستم ، یک سرور اولی !!! قبلا چند تا سرور بودم ولی فقط به عنوان یک پاپ باز روی اکانت دوستان. چند تا نکته بود که فکر کنم وقتش رسیده که بیان بشه. اول که سرور رو به خاطر دو نفر شروع کردم ، دقیقا هم موقع امتحان های دانشگاهم بود که شروع کردم و باز هم میگم فقط به خاطر همون دو نفر ، که یکی شون بنا به دلایلی حذف کرد رفت ، دلایلش هم کاملا قابل احترامه ، دومیش هم که ممد آکت (Ocht)خودمونه که هنوز هست تو سرور ولی در حقیقت نیست !!! روزی که شروع کردیم قرار شد تا آخر سرور رو با هم بریم و داشتیم میرفتیم که اون مباحث پیش اومد و NE از هم پاشید ، بیخیال به موارد بعدی برسیم.
    دوم که یک سری از دوستان برا اینکه کنار ما باشن و با هم بازی کنیم ، ثبت نام کردن ، از همین جا ازشون عذرخواهی میکنم ، خودشون میدونن نیاز به اسم بردن نیست.
    سوم که اکانت رو گذاشتم رو حذف و بدرود دوستان هم سروری.
    زندگی شخصی هر کسی به خودش مربوط میشه ، ولی چندتا از مسائل رو میگم که دلیل حذف اکانت بنده بوده : مهم ترینش کمبود وقت هست ، از بیکار بودن خارج شدم و سر کار میرم جدیدا ، چند ماه پیش هم یه تصادف وحشتناک داشتم که خدا رو شکر میکنم که الان اینجا هستم !! هنوز هم دنبال کارهای دادگاه و بیمه و بیمارستان و درمان دستم هستم ، امروز صبح هم دیدم که اتک لانچ شد روی ده ما ، ولی واقعا بیمه و دانشگاه مهم تر بود !! تنها کاری که تونستم بکنم چندتا تماس بود که اون وقت صبح دوستان خواب بودن و اون یک نفر بیدار هم کاری از دستش بر نیومده گویا ، و باز هم تبریک به مهاجمین عزیز. تهران هم نیستم که برم دم در خونشون خخخخ ، شیرازم و پرچم شیراز همیشه بالاس
    خوب گویا زیاد حرف زدم ، ما میریم از این سرور ، همینجا از پلیر های باقی مونده های NE عذرخواهی میکنم و عذرخواهی ویژه از ممد و رامتین و شهریار و پویان و احمد.
    ایشالا تا اسفند اوضاع زندگیم بهتر میشه و سرور بعدی در خدمتتون هستم ، یک سرور اولی هستم و خوشحال شدم که تا اینجا در خدمتتون بودم.
    چیزی یادم اومد دوباره پست میزارم :دی
    تشکر ویژه از احمد یار همیشگی

8. تشکر Shaniz, cyrous, Ramtin تشکر نمود
    پسندیدن Shaniz, cyrous, Ramtin پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra-punisher نمایش پست ها
    ( ویرایش توسط MOD AdMirAl)
    این اولین سرور ورژن 4 من هست و همینکه این سرور اومدم 20 نامه که به دژکوب خوش اومدی برا من اومد پس شما هم بدون طرفت کیه اما از ته قلب می گم که اصلاً از مدل بازی ها و سبک های جدیدتون و مرام هاتون لذت نبردم و به پروفایل مراجعه کنی می بینی برا چی باز اومدم و اگرم الان حذف نکردم به خاطر اینکه از همون نوب هایی که منظورت هست روزی 20 تا نامه میاد که باید راهنماییشون کنم و برا تک تکشون وقت بزارم و دینم رو به عنوان leader ادا کنم.باور هم نداری می تونی از بچه های اتحاد های ما بپرسی.
    ببینم می تونی به عنوان leader هر شب به 30 تا اکانت سرکشی کنی و سر بزنی.
    دنبال افتخار و مدال نیستم دنبال معرفتم و اینکه به 4 تا پلیر بچه سال حال بدم که لذت ببرن نه اینکه مثل بعضی ها با اکانت رتبه زیر 50 به یک اکانت با 4 تا ده اتک بزنم و دهش رو صفر کنم
    برا همین ما با هم فرق می کنیم و می گم باید بشینی روز ها فکر کنی

- - - Updated - - -

باشه تو راست میگی

- - - Updated - - -

باشه تو راست میگی
    عزیز دل برادر زیاد نمیخوام باهات به قول بچه ها کل کل کنم چون در نهایت پلیر اس دبلیو هستی و باعث خوشحالی بقیه میشه اینکار
    اما عزیزم شما مثل اینکه یکم دچار توهم هم شدی چرا که این دژکوب با اون دژکوب فرق داره. حالا اونهائی که بشما خوش آمد گفتن از کدوم دژکوب یا شایدم وارین بودن رو نمیدونم
    اما در جواب لیدر بودن اینو هم پس شما بدون که مطمئنا نمیدونی چون اگر میدونستی به کسائی که تو اس دبلیو استخوان ترکوندند این صحبت ها رو نمیکردی
    شما اگر این سرور در نبود بچه های اس دبلیو لیدر زیر شاخه شدی .. و میگی با 30 تا پلیر داری سرکشی میکنی .. ما تاپ لیدر اس دبلیو بودیم و یک منطقه با وسعت اس دبلیو رو میچرخوندیم پس لطفا صحبت لیدری جلو ما نکن
    اسم اکانتت هم بخاطر نمیارم چون ما فقط پلیر های اصلی رو بیاد داریم نه از زیر شاخه و وارین.
    اکانت 4 دهکده هم اگه زده باشیم که نزدیم مطمئن باش او اکانت 4 دهکده مولتی یک اکانت 40 دهکده بوده همانطور که عرض زیاد فکر نکن اذیت میشی
    از سبک و مدل بازی ما خوشت نمیاد بخاطر اینکه ما وارین باز نیستیم پس نیاز بفکر کردن زیاد نداره
    در کل امیدوارم تو این سرور در نبود بزرگان اس دبلیو بهت خوش بگذره
    ویرایش توسط MOD AdMirAl : 03-03-2015 در ساعت 04:34 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DBoy نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان گل سرور، ما با همه دوستیم تو واقعیت ، اگرچه تو بازی رقیب هستیم نه دشمن !
    سعید هستم ، یک سرور اولی !!! قبلا چند تا سرور بودم ولی فقط به عنوان یک پاپ باز روی اکانت دوستان. چند تا نکته بود که فکر کنم وقتش رسیده که بیان بشه. اول که سرور رو به خاطر دو نفر شروع کردم ، دقیقا هم موقع امتحان های دانشگاهم بود که شروع کردم و باز هم میگم فقط به خاطر همون دو نفر ، که یکی شون بنا به دلایلی حذف کرد رفت ، دلایلش هم کاملا قابل احترامه ، دومیش هم که ممد آکت (Ocht)خودمونه که هنوز هست تو سرور ولی در حقیقت نیست !!! روزی که شروع کردیم قرار شد تا آخر سرور رو با هم بریم و داشتیم میرفتیم که اون مباحث پیش اومد و NE از هم پاشید ، بیخیال به موارد بعدی برسیم.
    دوم که یک سری از دوستان برا اینکه کنار ما باشن و با هم بازی کنیم ، ثبت نام کردن ، از همین جا ازشون عذرخواهی میکنم ، خودشون میدونن نیاز به اسم بردن نیست.
    سوم که اکانت رو گذاشتم رو حذف و بدرود دوستان هم سروری.
    زندگی شخصی هر کسی به خودش مربوط میشه ، ولی چندتا از مسائل رو میگم که دلیل حذف اکانت بنده بوده : مهم ترینش کمبود وقت هست ، از بیکار بودن خارج شدم و سر کار میرم جدیدا ، چند ماه پیش هم یه تصادف وحشتناک داشتم که خدا رو شکر میکنم که الان اینجا هستم !! هنوز هم دنبال کارهای دادگاه و بیمه و بیمارستان و درمان دستم هستم ، امروز صبح هم دیدم که اتک لانچ شد روی ده ما ، ولی واقعا بیمه و دانشگاه مهم تر بود !! تنها کاری که تونستم بکنم چندتا تماس بود که اون وقت صبح دوستان خواب بودن و اون یک نفر بیدار هم کاری از دستش بر نیومده گویا ، و باز هم تبریک به مهاجمین عزیز. تهران هم نیستم که برم دم در خونشون خخخخ ، شیرازم و پرچم شیراز همیشه بالاس
    خوب گویا زیاد حرف زدم ، ما میریم از این سرور ، همینجا از پلیر های باقی مونده های NE عذرخواهی میکنم و عذرخواهی ویژه از ممد و رامتین و شهریار و پویان و احمد.
    ایشالا تا اسفند اوضاع زندگیم بهتر میشه و سرور بعدی در خدمتتون هستم ، یک سرور اولی هستم و خوشحال شدم که تا اینجا در خدمتتون بودم.
    چیزی یادم اومد دوباره پست میزارم :دی
    تشکر ویژه از احمد یار همیشگی
    من به عنوان یکی از پلیرای اکانت mkmj بهت خسته نباشید میگم و تشکر میکنم که واقعا برای یک سرور اولی عملکرد فوق العاده ای داشتین
    ایشالله تیر میام شیراز یه میتینگی با بچه های شیراز بزاریم! و در آخر توصیه میکنم به رسم دژکوب اکانت رو حذف نکنین و به دست اتحاد بسپرین حتی اگه یدونه نیرو هم نمونده باشه
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

11. پسندیدن cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

پستت رو ریپلی نکردم چون به اندازه کافی گنده هستی البته از نظر خودت ...
    وارین خخخخ پس معلوم شد این همه تجربه و افتخار رو از کجا اوردی
    شرایط یه لیدر رو تو آموزه ها و تاپیکی که امید زده مطالعه کن چون به درخواست من و چند تا از بچه ها این تاپیک زده شد تا همه بدونن هر موسس اتحادی لیدر نیست .خیلی هم به سایدت علاقه داشتی یه تیم خوب میاوردی توش پلی میکردی ن اینکه برا کسی که داره برای سایدش با علاقه کار میکنه کل کل کنی
    بشن سطح این سرور رو با سرور قبلی مقایسه کن بعد ببین داری کجا هف تیر می کشی

13. پسندیدن Shaniz پسندید
    نپسندیدن AraSH_SoLLo نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
    پستت رو ریپلی نکردم چون به اندازه کافی گنده هستی البته از نظر خودت ...
    وارین خخخخ پس معلوم شد این همه تجربه و افتخار رو از کجا اوردی
    شرایط یه لیدر رو تو آموزه ها و تاپیکی که امید زده مطالعه کن چون به درخواست من و چند تا از بچه ها این تاپیک زده شد تا همه بدونن هر موسس اتحادی لیدر نیست .خیلی هم به سایدت علاقه داشتی یه تیم خوب میاوردی توش پلی میکردی ن اینکه برا کسی که داره برای سایدش با علاقه کار میکنه کل کل کنی
    بشن سطح این سرور رو با سرور قبلی مقایسه کن بعد ببین داری کجا هف تیر می کشی
    شهر که شلوغ میشه همه ی قورباغه ها هفتیرکش میشن غافل از یه کلانتر پیر
    امروز مثل اینکه یه خبرایی تو سرور هست!
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

15. تشکر cyrous تشکر نمود
    پسندیدن cyrous پسندید
    نپسندیدن AraSH_SoLLo نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    شهر که شلوغ میشه همه ی قورباغه ها هفتیرکش میشن غافل از یه کلانتر پیر
    امروز مثل اینکه یه خبرایی تو سرور هست!
    سلام
    احسان جان خبری نشده البته نسبت به سروری که به زور 4 الی5 نفر به فرومش سرمیزنن و خیلیا هم از ساید های مختلف حذف کردن میشه گفت خبری هم شده به هرحال یکی هی میاد خودشو کاسه داغ تر از آش نشون میده غافل ازاینکه دژکوب ارث پدری هیچ کی نیست و هر کی هم هرجا بخواد میره پلی میده گذشته از همه این ها هر بازیکنی تو هر سروری با یه تیم خوبی بیاد پلی بده تا بازی به همه حال بده ن اینکه 4 تا بازیکن اماتور این ور باشن یه تیم با کلی خدم و حشم اون ور اینجوری که نمیشه گفت واندر 100 کردم باید گفت تو بازی منچ برنده شدم
    50 قبلی اکانت شانیز براشما بود باز که همراشو زدن این ور و اون ور

17. تشکر Shaniz تشکر نمود
    پسندیدن Shaniz پسندید
    نپسندیدن AraSH_SoLLo, MorTezA_titanic نپسندید
صفحه 59 از 67 نخستنخست ... 9495758596061 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع