صفحه 46 از 67 نخستنخست ... 36444546474856 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 670

موضوع: بحث و گفتگوی سرور f3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

صبحی* دیگر و دیواری دیگر

بچه*هایNWدیروز بشون خوش گذشته بود یه نیمچه فیدرو صفر کرده بودن اونم بخاطر اینکه خود پلیرش برای اون دٔه نه دفاع خواست نه اینسرت گفت اون مهم نیست
    http://j.mp/1Ldgk5p
    از این لینکا خیلی* بود دیگه چندتاشو گذشتم
    اما این سری دیگه گفتیم زیادی هم خوش نگذره بشون تو ۴تا دٔه دفو ریختیم اینسرتشم زدیم :د

هرچند برای فرار از اینسرت شدن تو لینک معلومه چطوری همرو خورد کردن اما خوب دفع ما بیشتره این حرفاست

البته میدونم این اکانت*ها هم میخواستن حذف کنن و گفتن دفNE رو بپّرونیم و حذف کنیم اما آخه ۲ک ۳ک دف پریدن ضربه بزرگی* به ما زد بچه*ها همه حذف کنید فارم شدیم

میگم این روزا حذف کردن مد شده ؟

یسری ادای حذف کردنو آخه در میارن گفتیم نکنه کلاس داره

بازم پرچمNE بالاست

SEPEHR
    GREEN MAN
    JUST NE

2. تشکر DBoy, M3nTaL, FURY, Dash Erfan تشکر نمود
    پسندیدن DBoy, M3nTaL, FURY, Dash Erfan پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان ، صبح عالی پرتقالی ، سعید هستم ، باز هم به مهاجمین تبریک میگم !!! تشکر از همه بچه های ne ، اگه اون ده هم پرید دلیلش رو میگم بهتون !!! خستگی شدید اینجانب و دوست خوبم احمد !!! بنده که اون شب خواب رو ترجیح دادم ، مثل دیشب که خواب بودم ، دوستان نزدیک میدونن تو چه وضعیتی هستم ، یکی شون که حذف کرد رفت ، دوتای دیگه هم میتونین همین کارو کنین ، از مسافرت برگردم خودم صفرتون میکنم ، حالا اگه دوست دارین ادامه بدین تا بنده برگردم !! تشکر ویژه از احمد که در نبود من همه کاراری اکانت رو انجام میده

بدرود

4. تشکر M3nTaL, Ramtin, FURY, Dash Erfan تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, FURY, Dash Erfan پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

لینکا زیاد بود این یکی* جا افتاده بود
    http://dejkoob.ir/ir/report/3660f74be9b
    عزیزم بیگ همرتون دفNE رو رد نکرد انتظار نداری که لنگ دمپایی تو کاری میکرد که

بعد طرف اسم دهشو گذشته بود خوش میگذره

SEPEHR
    GREEN MAN
    JUST NE

6. تشکر M3nTaL, FURY تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, FURY پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ما که قطعاً به حملات ادامه میدیم چون se رو در حد خودمون نمی بینیم اما جالبه تو کل شبا که ما رو اکانتیم کسی جرات نداره اتک بده شاید نمی دونین تو swفقط 3 نفر هستن که دارن بازی می کنن اما این قدر شاخن که وقتی هستن کسی نمیاد اما یه شب که می خوابن بقیه میان علم غیب دارن دیگه(اصلاً جاسوسی هم در کار نبوده)اما خوشحالم که برا یه کتیبه کوچک یه همر با 110k نیرو میاد البته قبلش یه جلوزن میاد با 40k نیرو.اینو قبلاً گفتم بازم می گم swهر اتفاقی براش بیفته نمی زاره se واندر 100 کنه شده باشه با نیزه دار می کوبم به واندرشون من تازه معنی خاله زنک بازیو از اینا یاد گرفتم ضمناً اگه جراتش بود میومدین مراض بزرگ رو ببرین دیر نشده ها من امشبم زود می خوابم مرد می خوام که بیاد.
    باور ندارین از جاسوستون تو اتحاد ما بپرسین lol lol

8. تشکر FURY تشکر نمود
    پسندیدن FURY پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra-punisher نمایش پست ها
    ما که قطعاً به حملات ادامه میدیم چون se رو در حد خودمون نمی بینیم اما جالبه تو کل شبا که ما رو اکانتیم کسی جرات نداره اتک بده شاید نمی دونین تو swفقط 3 نفر هستن که دارن بازی می کنن اما این قدر شاخن که وقتی هستن کسی نمیاد اما یه شب که می خوابن بقیه میان علم غیب دارن دیگه(اصلاً جاسوسی هم در کار نبوده)اما خوشحالم که برا یه کتیبه کوچک یه همر با 110k نیرو میاد البته قبلش یه جلوزن میاد با 40k نیرو.اینو قبلاً گفتم بازم می گم swهر اتفاقی براش بیفته نمی زاره se واندر 100 کنه شده باشه با نیزه دار می کوبم به واندرشون من تازه معنی خاله زنک بازیو از اینا یاد گرفتم ضمناً اگه جراتش بود میومدین مراض بزرگ رو ببرین دیر نشده ها من امشبم زود می خوابم مرد می خوام که بیاد.
    باور ندارین از جاسوستون تو اتحاد ما بپرسین lol lol

سلام
    ببخشید دقیقا چقدر شاخید؟ میشه نشون بدی؟

10. تشکر Dr.Lecter تشکر نمود
    پسندیدن Dr.Lecter پسندید
    نپسندیدن Ramtin نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید دقیقا چقدر شاخید؟ میشه نشون بدی؟

شاخ بودنشو بیاید ما نشونتون بدیم :دی ... چرا با یه ساید 3 نفره کل کل می کنین

12. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن MOD.RED, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط FURY نمایش پست ها
    شاخ بودنشو بیاید ما نشونتون بدیم :دی ... چرا با یه ساید 3 نفره کل کل می کنین

الان دقیقا شما چرا با یه ساید که 2 نفرن کل کل میکنید؟ دیدید شمال غرب همه حذف کردن لات شدید؟ شاخ شدید؟ خخخخخخ
    بعدشم ما 2 نفریم اونا 3 نفر الان شما چند نفرید؟
    ما که همین 2 نفر هم در حدمتتون هستیم همیشه
    سوال فنی اینکه چرا جرات ندارید سمت جنوب شرق برید؟ میدونید جوری میزننتون جاتون تو نقشه سوراخ بشه؟

14. تشکر Dr.Lecter, MOD S^À^W, AXE-MAN تشکر نمود
    پسندیدن Dr.Lecter, MOD S^À^W, AXE-MAN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شیره مجتبی بیا ماساژت بدم برای راند بعدی ههه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

الان دقیقا شما چرا با یه ساید که 2 نفرن کل کل میکنید؟ دیدید شمال غرب همه حذف کردن لات شدید؟ شاخ شدید؟ خخخخخخ
    سوال فنی اینکه چرا جرات ندارید سمت جنوب شرق برید؟ میدونید جوری میزننتون جاتون تو نقشه سوراخ بشه؟

دمت گرم گل گفتي .نميتونن به فكر حمله به ما باشن

البته بچه هاي nw چند تا سوراخ تو نقشه ne بجا گذاشتن و رفتن
    dboy عزيز چرا كتيبه رو جا بجا ميكني بخاطر 4 تا فيك ؟؟؟ ميدوني كه hamig agha ده دقيقه دير رسيد بخاطر قطع نت وگرنه قصد زدن نداشتن فقط ميخواستن خوابت آشفته بشه و خزانه 20 رو صفر كردي عزيز؛(ويرايش شده توسط MOD CorLeone)
    در ضمن جاي ده صفر شدت كه سوراخش تو مپ ديده ميشه و باعث افتخار شمال شرق كه با ي اكانت سوخته زدنش ده دومت بود با بالاي 1000 جمعيت.
    ویرایش توسط MOD CorLeone : 02-19-2015 در ساعت 11:22 PM دلیل: توهين به كاربران

17. نپسندیدن Ramtin نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نه این که لیدراتون هر روز میان میگن به ما اتک ندین دیگه بذارید آروم یه قل دو قل بازی کنیم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid.rk نمایش پست ها
    دمت گرم گل گفتي .نميتونن به فكر حمله به ما باشن

البته بچه هاي nw چند تا سوراخ تو نقشه ne بجا گذاشتن و رفتن
    dboy عزيز چرا كتيبه رو جا بجا ميكني بخاطر 4 تا فيك ؟؟؟ ميدوني كه hamig agha ده دقيقه دير رسيد بخاطر قطع نت وگرنه قصد زدن نداشتن فقط ميخواستن خوابت آشفته بشه و خزانه 20 رو صفر كردي عزيز؛(ويرايش شده توسط MOD CorLeone)
    در ضمن جاي ده صفر شدت كه سوراخش تو مپ ديده ميشه و باعث افتخار شمال شرق كه با ي اكانت سوخته زدنش ده دومت بود با بالاي 1000 جمعيت.
    ما این همه ازشون نان کپ صفر کردیم حالا اونا هم بیان یه فیدر بزنن چی میشه :| بهتر از شما بازی می کنن حداقل دل و جرات جنگیدن دارن

- - - Updated - - -

اره راست میگی 2 نفرین :| بقیه خوابن با اینجور بازی که شما انجام میدین لازم نیست اصلا رو اکانتشون بیان

19. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید
صفحه 46 از 67 نخستنخست ... 36444546474856 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع