صفحه 53 از 67 نخستنخست ... 343515253545563 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 670

موضوع: بحث و گفتگوی سرور f3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_potter نمایش پست ها
    اگه چیزی نداری برا رفاع کردن بگی از این ne

پس این چی بود؟

ولی خدایی دمت گرم شجاعتشو داشتی تو این وضعیت اومدی پست گذاشتی ... یکی از اون کسایی که تو پستت گفت ادعاش میشد فک کنم آقای علیرضا ایران باشه که الان احتمالا سرش تو برفه ... نمیبینه اینا رو ... یادم نمیره اوج غرورش زمانی که اومد تو روم گارنا ما در مورد اون کتیبه ( مرتاض کوچیک ) داشت واس خودش تعریف میکرد ... تازشم با کلی ادعا ... آخ قوربونت برم 2 تا سرور اسپید بازی کن بفهمی جلو کیا بازی می کنی ... 2 تا سرور نرمال بازی کردی سر و جمع پلیرهای اون سرورا 5 تا هم نمیشدن ... یه سرور نرمال با پدر مادر هم بازی نکردی که الان شاخ شدی ... پلیر خوبی که نیستی ... دف ساز خوبی باش ...

همش فک کنم پتانسیل پلیرهای شمال غرب که همه با تاخیر ثبت نام کردن از ان ای بالاتر باشه ....
    اون پرچم ne که گفتم اون کلا تحت هر شرایطی بالاست :d

من منظورم علیرضا نبود البته

هستن کسانی* که باعث این اتفاقا شدن و سر بزنگاهش خبری نیست ازشون :d

sepehr
    green man
    JUST NE

2. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نتیجه جنگ با ان ای تا بدین جا

سلام به همه

خب هر روز لینکایی قشنگی میبینیم از بزن بزن .. جا داره خسته نباشید بگیم به اتکر های عزیز.. که همه رو از خواب بیدار کردن

نتیجه پلن های اس ای رو ان ای

1- بستن پرونده اکانت فوری با 0 کردن 2 همر و دف کردن یک همر
    2- بستن پرونده اکانتrodvayler با دیوار کردن یک همر و صفر کردن یک همر دیگه و زدن کتیبه مرتاض کوچیک بدون لاست
    3- پروندن همر کلاسیک پلیر و زدن کتیبه چکمه بزرگ بدون لاست
    4- پروندن همر کاپیتان بدون لاست
    5- زدن جنگ اموز کوچیک با لینک سبز
    6- زدن کپ داش عرفان

تا اینجا که چیزی از ان ای ندیدیم.. (ویرایش توسط MOD AdMirAl)

اما باز هم منتظر ما باشید
    ویرایش توسط MOD AdMirAl : 02-24-2015 در ساعت 06:33 PM دلیل: استفاده از واژگان مخالف عرف

4. تشکر Ali_PoTTeR, Dr.Lecter, AraSH_SoLLo تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hellseeker نمایش پست ها
    خوب اینم دشت امروز صبح همر اکانت captain
    سپهر کجایی آبرو داری کنی از منطقتون ؟
    کجاست اون اتکری که یه فیدر از titanic صفر کرد ؟؟
    بشمار این 4مین همر

================================================== =====

ماهان جان از این کارا نکن گناه دارن
    زمانی که شمالغربی ها حذف کردن این دوستان خیلی جوگیر شده بودن و میگفتن ما نیاز به حتی نپ با هیچ سایدی رو نداریم. حالا چی بازم سر حرفتون هستید که تک ساید برید جلو؟ شمال غرب با اینکه کسی توش نمونده اما مطمئن باشین همین 2-3 نفر درس درستی بهتون میده دوستان شمال شرقی.
    راستی علیرضا ایران مثل اینکه یادت رفته من بهتر از تو بلدم آنالیز کنم و برای اینکه دیر رسیدم رو اکانت مجبور به جایجایی کتیبه شدم انشالله سری بعدی همر شما هم دیوار رو بغل میکنه. البته اگر تا اون موقع بمونه

آقایون جنوب شرق بیاید یه چکمه کوچیک بدید اونا که از ترس رفتن ته شمال شرق رو بتونم بزنم :d

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

غلط املائی

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    راستی علیرضا ایران مثل اینکه یادت رفته من بهتر از تو بلدم آنالیز کنم و برای اینکه دیر رسیدم رو اکانت مجبور به جایجایی کتیبه شدم انشالله سری بعدی همر شما هم دیوار رو بغل میکنه. البته اگر تا اون موقع بمونه

آقایون جنوب شرق بیاید یه چکمه کوچیک بدید اونا که از ترس رفتن ته شمال شرق رو بتونم بزنم :d
    خوب اون اوایل حرفهات که به ما مربوط نبوده و نیست
    اینکه ما اون آخر شمال شرق هستیم به علیرضا مربوط نیست . من دهکده رو اونجا زدم . به خاطر بازی زیبایی که توی دی 3 دیدم ! ادمین پاک نکن جون ما :دی
    شما و جمع کثیری از دوستان شما ، حتی اون بوگاتی سوارتون که یونیک داره هم ، دوست نداره واسه یه بار هم که شده دفاع ما رو تست کنین )
    ما مثل کپک سرمون رو کردیم توی برف . شما هم درست میگین . یه نفر تاکیید میکنم که حتی نفر جرات این رو داشته باشه و یه دونه یا 1000 تا اتک ریل بیاد روی دهکده ما . ما توی 1000 تا فیک هم حتی یه بار کتیبه جابجا نکردیم . کلا منتظریم کتیبه رو بزنین ازمون و ما بریم سرور 50 ایکس :دی اونجا خیلی بیشتر حال میده )

(ویزایش توسط MOD AdMirAl)

پرچم شمال شرق همیشه بالاست
    افشین
    ویرایش توسط MOD AdMirAl : 02-24-2015 در ساعت 08:46 PM دلیل: درخواست کاربر

7. نپسندیدن AraSH_SoLLo نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Dash Erfan نمایش پست ها
    همون بهتر که اسم مارو نمیقاپی بزاری رو خودت)) والا بخدا نشون دادی که یه دوئال بیش نیستی!!!

بلد نیستی دو هدفه لانچ کنی چرا میای بازی میکنی))

خداروشکر که نیت اینکه اسم مارو بپیچونی رو نداری)
    والا خیالمون راحت شد که دیگه دزدی اسم نمیکنی)همینم تونسته باشم تو این سرور یاد بدم خودش کلی هستش!!!

با سه تا اکانت اومدن رو ما اما نصف کردن بزور پاپ مارو!!! جلو زن از یه اکانت بعد با دوتا اکانت دیگه هر کدوم 20 موج تازه شده 340 تا!!! پاپ هم که برای من مهم نیست مهم همر باقی مانده درون اون دهکده هستش)

تازه شایان ذکر می باشد که زمانی اینا رو دهکده های ما اومدن که کتیبه هم از طرف nw اتک بود

برو بازی یاد بگیر بیا عمو جون!!!))

در اخر هم از سپهر عزیز به خاطر کمکش ممنونم
    رو که نیست به خدا سنگ پا قزوینه :دی
    اومده واسه من شاخ و شونه میکشه که چرا یادت رفت دو هدفه بزنی کپ منو صفر کنی لول )))))))))
    آقا ما نوب که بلد نبودیم دو هدفه بزنیم 0 ات کنیم شما که خوبی چرا یه حرکت نمیزنی در جواب اتک های ما ؟ آخه لول من 3 تا از کتیبه هاتونو لینک سبز بلند کردم 2 تا کپ و یه نان کپ ازتون پروندم نوبم اون وقت تو که تنها حرکتت تو سرور این کل کل های تو فروم بوده خوبی؟
    تو خوبی که من با 49 تا موج اومدم روت فقط یکی رو اینسرت زدی ؟
    به خدا من از این زورم نمیاد که به من میگی نوب آخه من واقعا بیشتر از این بلد نیستم ولی زورم میاد که تو ادعای پلیر پرو بودن میکنی
    قضاوت رو میذاریم به عهده بچه های سرور

Ahmad Dash Akol

9. پسندیدن AraSH_SoLLo پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود
    دوستان عزیز یه ذره تاپیک داره از جریان اصلی خودش خارج میشه به خاطر احترام به جمع و این که سوء تفاهمی و شائبه جانبداری پیش نیاد پست ها رو پاک نمیکنم و اخطار هم نمیدم . لطف کنید بحث های درون اکانتی و کل کل بابت این که چه کسی پروفشنال هست و چه کسی اماتور رو در پیام خصوصی دنبال کنید.

در صورت تکرار این رویه هم پست ها پاک میشه هم تخلف برا اکانت خاطی ثبت میشه.
    با تشکر.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

لزومی نداره افرادی که توی سرور نیستن اینجا پست بزارن! حتی شما دوست عزیز!

پ.ن : بازگشت به سرور
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

12. تشکر Gaara تشکر نمود
    پسندیدن Gaara پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Eshbil نمایش پست ها
    خوب اون اوایل حرفهات که به ما مربوط نبوده و نیست
    اینکه ما اون آخر شمال شرق هستیم به علیرضا مربوط نیست . من دهکده رو اونجا زدم . به خاطر بازی زیبایی که توی دی 3 دیدم ! ادمین پاک نکن جون ما :دی
    شما و جمع کثیری از دوستان شما ، حتی اون بوگاتی سوارتون که یونیک داره هم ، دوست نداره واسه یه بار هم که شده دفاع ما رو تست کنین )
    ما مثل کپک سرمون رو کردیم توی برف . شما هم درست میگین . یه نفر تاکیید میکنم که حتی نفر جرات این رو داشته باشه و یه دونه یا 1000 تا اتک ریل بیاد روی دهکده ما . ما توی 1000 تا فیک هم حتی یه بار کتیبه جابجا نکردیم . کلا منتظریم کتیبه رو بزنین ازمون و ما بریم سرور 50 ایکس :دی اونجا خیلی بیشتر حال میده )

(ویزایش توسط MOD AdMirAl)

افشین
    بله شما که راست میگی از اکانت علی مقدم پریروز رو کتیبت اتک بود جابجا کردی توجه کنی ملت نوب نیستن مثل شما برو توی خزانه بعد روی کتیبه خودت کلیک کن پایین میزنه کتیبه روی کدوم اکانت ها و ده ها بوده )))))
    If You Meet Buddha On Road Kill Him

14. تشکر Dr.Lecter تشکر نمود
    پسندیدن Dr.Lecter, AraSH_SoLLo پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvanik نمایش پست ها
    بله شما که راست میگی از اکانت علی مقدم پریروز رو کتیبت اتک بود جابجا کردی توجه کنی ملت نوب نیستن مثل شما برو توی خزانه بعد روی کتیبه خودت کلیک کن پایین میزنه کتیبه روی کدوم اکانت ها و ده ها بوده )))))
    مرتاض کوچیک رو میگی ؟ )))
    داداش واقعا فکر کردی واسه اون جا به جا کردیم ؟ ))
    اگه این کار رو میکردیم زمانی که بوگاتی سوارتون داشت میزد و پشتش تک هیرو میومد باس جا به جا میکردیم . اون جا به جیی واسه یه حرکت دیگه بود و فکر نمیکنم نیاز به توضیح باشه واسه چی اون کار رو کردیم . زمان اتک شما ، کتیبه یونیک ما شده بود گیج !
    شما که بازی بلدی میدونی که یعنی چی ؟
    اگه نمیدونی آیدی روم گارنا رو بده ، بیام یه کلاس توجیحی بزارم واسط

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Eshbil نمایش پست ها
    مرتاض کوچیک رو میگی ؟ )))
    داداش واقعا فکر کردی واسه اون جا به جا کردیم ؟ ))
    اگه این کار رو میکردیم زمانی که بوگاتی سوارتون داشت میزد و پشتش تک هیرو میومد باس جا به جا میکردیم . اون جا به جیی واسه یه حرکت دیگه بود و فکر نمیکنم نیاز به توضیح باشه واسه چی اون کار رو کردیم . زمان اتک شما ، کتیبه یونیک ما شده بود گیج !
    شما که بازی بلدی میدونی که یعنی چی ؟
    اگه نمیدونی آیدی روم گارنا رو بده ، بیام یه کلاس توجیحی بزارم واسط

بله شما راس میگی برا یه کار دیگه الکی جابجا کردین قبل اتک
    If You Meet Buddha On Road Kill Him

صفحه 53 از 67 نخستنخست ... 343515253545563 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع