صفحه 49 از 67 نخستنخست ... 39474849505159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 670

موضوع: بحث و گفتگوی سرور f3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

لول)))))))))

اخه برادر من تو که خودت دوئال بودی یه زمان اونم نه رو یه اکانت شاخ رو اکانت فارم چرا نام مستعار یکی رو برای خودت میقاپی!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ahmad dash akol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خدمت همه پلیر ها و بخصوص خدمت این احمد آقا باید بگم داش اکل نام مستعار فردی بود به اسم علی اکبر از شیراز!!!
    اون اکل رو از اکبر اسم گرفتن!!! اونم در زبان محلی به این اسم گفته میشه! به گفته خوده فرد!!!!

اخه برادر من تو خودت برای خودت شناسنامه نداری چرا میای اسم کسه دیگه رو میذاری رو خودت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اول برو برای خودت کسی شو بعد بیا!!!

بعدشم نه ما مذاکره میکنیم نه هم معامله میکنیم!!! شما فعلا با اون کتیبه غیر فعال خوش باش)))

اگر تونستید یه جا دو ساعت فعال نگهش دارید!!!!!بعد بیا درباره مذاکره حرف بزن!!!!!

نه واقعا خندیدم احمد داش اکل))))))))))))))))))
    چشم ها را باید شست.....

2. تشکر M3nTaL, depozietto تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, depozietto پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Dash Erfan نمایش پست ها
    لول)))))))))

اخه برادر من تو که خودت دوئال بودی یه زمان اونم نه رو یه اکانت شاخ رو اکانت فارم چرا نام مستعار یکی رو برای خودت میقاپی!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ahmad dash akol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خدمت همه پلیر ها و بخصوص خدمت این احمد آقا باید بگم داش اکل نام مستعار فردی بود به اسم علی اکبر از شیراز!!!
    اون اکل رو از اکبر اسم گرفتن!!! اونم در زبان محلی به این اسم گفته میشه! به گفته خوده فرد!!!!

اخه برادر من تو خودت برای خودت شناسنامه نداری چرا میای اسم کسه دیگه رو میذاری رو خودت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اول برو برای خودت کسی شو بعد بیا!!!

بعدشم نه ما مذاکره میکنیم نه هم معامله میکنیم!!! شما فعلا با اون کتیبه غیر فعال خوش باش)))

اگر تونستید یه جا دو ساعت فعال نگهش دارید!!!!!بعد بیا درباره مذاکره حرف بزن!!!!!

نه واقعا خندیدم احمد داش اکل))))))))))))))))))
    شما شناسنامه دار ما بیشناسنامه ، یه طوری میگی شناسنامه که انگار شما شناسنامه دژکوبی واسه بچه ها درست میکنی و من مراجعه نکردم بیام بگیرم :دی
    ما نه ادعای بازی بلد بودن میکنیم و نه این بازی رو اینقدر جدی میدونیم که بخوایم توش ادعایی داشته باشیم کسایی با بنده و اکانت داش آکل آشنایی دارن و باید بشناسن میشناسن و شما هم اگه رو داش آکل بحثی داری و علی اکبر رو میشناسی یه زنگ بهش بزن که جوابتو بگیری شمارشم نداری بهم پی ام بده رو اکانت واست بفرستم lOl، این بحث مسخره هم همین جا از نظر من تمومه گفتم که بیجواب نمونده باشه
    موفق باشید
    Ahmad Dash Akol

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mosibat gharn نمایش پست ها
    شما شناسنامه دار ما بیشناسنامه ، یه طوری میگی شناسنامه که انگار شما شناسنامه دژکوبی واسه بچه ها درست میکنی و من مراجعه نکردم بیام بگیرم :دی
    ما نه ادعای بازی بلد بودن میکنیم و نه این بازی رو اینقدر جدی میدونیم که بخوایم توش ادعایی داشته باشیم کسایی با بنده و اکانت داش آکل آشنایی دارن و باید بشناسن میشناسن و شما هم اگه رو داش آکل بحثی داری و علی اکبر رو میشناسی یه زنگ بهش بزن که جوابتو بگیری شمارشم نداری بهم پی ام بده رو اکانت واست بفرستم lOl، این بحث مسخره هم همین جا از نظر من تمومه گفتم که بیجواب نمونده باشه
    موفق باشید
    Ahmad Dash Akol
    من نگرانم نگران اینکه باتوجه به این که دوستانی در کنار ما در این سرور بازی میکنن یه مشت نوب هستن!!! علی اکبرو میخوام چیکار!!!! من اصلا با ادمای سطح پایین کار ندارم

من با شما که اسم یکی رو میذاری رو خودت کار دارم))

فردا میری تو یه سرور میگی احمد داش عرفان))یا میگی احمد منتال)) یا میگی احمد MKMJ))

اصلا دیگه اعتباری نیست به ملت!!! والا میان تو روز روشن هویت دزدی!!! شماره علی اکبرو داری بهش زنگ بزن بگو داش عرفان میگه کتیبه منحصر رو تو سرور نرمال اونم .ir با 8K گرزی نمیزنن))هرچند بیشتر از اون نداشت که بزنه))نوب بود دیگه چه میشه کرد!!!

شناسنامه هم عزیز از نظر فکر کوتاه شما همیشه اون دفترچه نیست!!! )

(ویرایش شده توسط مدیریت)
    ویرایش توسط MOD Winter : 02-22-2015 در ساعت 01:05 AM دلیل: دوست عزیز بی احترامی ممنوع :x
    چشم ها را باید شست.....

5. تشکر M3nTaL, depozietto, MOD S^À^W تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, depozietto پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

فردا میری تو یه سرور میگی احمد داش عرفان))یا میگی احمد منتال)) یا میگی احمد MKMJ))
    آقا چیکار به بچه داری
    من همینجا از طرف خودم و سپهر اجازه میدم از سرور بعدی بیاد بگه احمد منتال و احمد mkmj :دی
    ما سرور بعدی اسممون رو میزارم داش آکل ، بلکم این اسم هم شناسنامه دار شه . اذیت نکن بچه مردم رو . خدا رو خوش نمیاد

رفع اسپم : http://f3.x.dejkoob.ir/statistiken.php?tid=7
    یکی بیاد بگه این سپهر کیو زده که رفته تاپ هجومی
    اسد رو هم میدونم چرا رفته تاپ دفاعی . لینک بدین

7. تشکر Dash Erfan تشکر نمود
    پسندیدن Dash Erfan پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من نگرانم نگران اینکه باتوجه به این که دوستانی در کنار ما در این سرور بازی میکنن یه مشت نوب هستن!!! علی اکبرو میخوام چیکار!!!! من اصلا با ادمای سطح پایین کار ندارم

من با شما که اسم یکی رو میذاری رو خودت کار دارم))

اصلا دیگه اعتباری نیست به ملت!!! والا میان تو روز روشن هویت دزدی!!! شماره علی اکبرو داری بهش زنگ بزن بگو داش عرفان میگه کتیبه منحصر رو تو سرور نرمال اونم .ir با 8K گرزی نمیزنن))هرچند بیشتر از اون نداشت که بزنه))نوب بود دیگه چه میشه کرد!!!

شناسنامه هم عزیز از نظر فکر کوتاه شما همیشه اون دفترچه نیست!!! )

برو برو بزرگ شدی بیا اینجا) یه شمت دوئال تشکیل یه ساید دادیدااااا
    الان مشکلت اینه که زورت اومده یه نوب کتیبتون رو با لینک سبز بلند کرده ؟ :دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Lecter نمایش پست ها
    جا داره از زحمات شبانه روزی شهریار جان برای گرفتن اسکات از اکانت ما تشکر کنم

پ.ن: بعضیا با کتیبه چشمان عقاب هم نمیتونن آمار در بیارن داریم؟؟؟؟

فایل پیوست 1089فایل پیوست 1090
    بیا حالا خودتو مسخره کن...
    11.jpg
    Definitely Not Ocht

10. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همگی* دوستان

صبحتون بخیر

دوستان ان ای امروز رو تمامی دههای ما اتک گذشتین دمتونم گرم که تا اینجای کار ۱ فیدر از ما پرید که تبریک میگم به آقای فیوری بابت این حرکت زیبا خخخخ !

خواستم بدونید که استارت فیدر زنی* از شما بوده بعدا ناراحت نشید !

َولی**ای کاش برای زدن فیک یکم بیشتر وقت میذاشتید !
    مخصوصاً اون دوستانی که هر روز اینجا واسه اینو اون شاخ شونه میکشنو ادعای پرو پلیر بودنشون می*شه !

موفق باشید

AraSh

زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحانه ریشهاست!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Gaara نمایش پست ها
    بیا حالا خودتو مسخره کن...
    11.jpg
    یکی منو توجیح کنه این دوستمون منظورش چیه؟

عکس 30 کی جاسوس منو گذاشته میگه بیا خودتو مسخره کن .

لووووووول داری به خدا ))))))

پ.ن: دیشب نت من کلا قطع بود یه اتک از اکانت Sr Alex Fergi رو fury زدم اکانت هم رو حذف بود وقتی نتم وصل شدم دیدم حذف شده
    نفهمیدم چی شده )
    لطفا یکی لینک ریپورت بده .
    آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است

با دوستان مروت با دشمنان مدارا

13. تشکر MOD S^À^W تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یادم رفت بگم زمانی* که اتک*های آقای فیوری نشست رو ده ما من خواب بودم وگرنه ایشون هم مثل دوستان mkmj به هدفشون نمی*رسیدن
    زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحانه ریشهاست!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Lecter نمایش پست ها
    یکی منو توجیح کنه این دوستمون منظورش چیه؟

عکس 30 کی جاسوس منو گذاشته میگه بیا خودتو مسخره کن .

لووووووول داری به خدا ))))))

پ.ن: دیشب نت من کلا قطع بود یه اتک از اکانت Sr Alex Fergi رو fury زدم اکانت هم رو حذف بود وقتی نتم وصل شدم دیدم حذف شده
    نفهمیدم چی شده )
    لطفا یکی لینک ریپورت بده .
    نمیدونم به این لینک چی باید بگم...
    همر جاسوستون مبارک؟
    هیچ کسی نمیتونه از شما حتی با کتیبه چشمان جاسوسی کنه ای خفن!
    ای اصطبل بزرگ جاسوس ای خفن!
    شما خیلی پلیر خفنی هستی هر چقد دوست داری لول کن!
    اعتراف به مولتی اکانتینگم که مثل چی داری میکنی برادر هنوز لول کن!
    بالاخره هر مولتی اکانتی برای کاری ساخته میشه دیگه این یکیم جاسوس ساخته اشکال نداره خفنه!
    فقط من خوشحال میشم بشنوم 30 کی جاسوس یکجا جاسوسی زدن چه جور پلنی بوده بالاخره ی نفر باید به ما هم یاد بده این بازی رو که خفنایی مثل شما مارو لول نکنن دیگه.
    مثلا 30 کی جاسوس زدین بخاطر گرفتن عکس یادگاری با ده ما؟ یا این که میخواستین ما نبینیم جاسوسی میشه ازمون؟
    یا شایدم میخواستین تلفات جاسوساتون کم بشه؟ شایدم ما واندر داریم که داخلش 3-4 میل دفاع پر کردیم شما ترسیدی گزارش نگیری فول تروپ البته جاسوس زدی ما رو؟
    یکمی یاد بدین به ما این بازی رو که انقد لولمون نکنن دیگران
    Definitely Not Ocht

صفحه 49 از 67 نخستنخست ... 39474849505159 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع