صفحه 52 از 67 نخستنخست ... 242505152535462 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 670

موضوع: بحث و گفتگوی سرور f3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hellseeker نمایش پست ها

سلام خدمت تمامی دوستان قدیمی
    تبریک به مدافع برای ساخت این همر های زیبا
    و تبریک به مرتضی و آرش که با یک سری تغییرات شرایط اکانت رو بهتر کردن ( خودشون میدونن چیو یا کیو میگم : ) )

آرش جان این سرور که تیم ما اکانتی نداریم و درگیر سرور E3هستیم اما هر کمکی از دستم بر بیاد برای دوستان با معرفتی چون شما دریغ نمیکنم.

Next Attack Coming Soon ....
    سلام عزیزم

والا ما که نتونستیم برای شما باز هم تاکید می*کنم برای شما دوستان کاری انجام بدیم ( البته فعلا ) ولی* شماها تو این ۱ ماه آشنایی از هیچ کمکی* به ما دریغ نکردین که فکر نمیکنم هیچ کسی* این کارو انجام بده بدون هیچ چشم داشتی ! فقط می*شه گفت دمت گرم رفیق...

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ThE HeRoES نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز قدیمی و جدید
    امیدوارم خوب باشید

یه چند ماه بود نیومده بودم تو این سایت امروز اومدم دیدم که رفقای قدیمی همچنان هستن و دارن بازی میکنن
    از یکی از رفقا پسورد گرفتم ببینم اوضاع چطوره

لطفا بچه ها بیان یه توضیحی بدن ببینیم کیا کجا هستن و چیکار میکنن
    الان کی با کی درگیره
    کدوم منطقه ها با هم هستن
    از لحاظ انسجام و قدرت منطقه ای اوضاع چطوره

با تشکر
    شاد باشید

علی
    ThE HeRoES
    سلام علی* جان !

از چی* برات بگم هان؟ :دی

از قدرت بی* پایان ان ای* بگم؟

از ۱۲۰تا همرشون بگم؟

از ۱۵میل دفشون بگم؟

از کفّ خوابی**های تو فروم تا پریروزشون بگم؟

از اینکه میخواستن تکی* جلوی ۳تا ساید بمونن بگم؟

یا اینکه از این که دیروز ۱ همر و ۱ بیگ همر ازشون ۰ کرد اکانت ما بگم؟

یا دوست داری از این که بعد ۰ شدنشون از دیروز ۱نفرشونم پاشو تو فروم نذاشته بگم ؟ :دی

یا اصلا می*خوای از این که شاخهای ان*ای دارن دونه دونه فرار می*کنن بگم برات؟ خخخ

AraSh
    زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحانه ریشهاست!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه

خب بالاخره نوبت غزل خدافظی ما هم رسید. دی
    دم مهاجمین گرم. که بسیار بجا و درست از نبود ما استفاده کردن و نان کپ اصلی ما رو پروندن و زمانی رسیدم که خیلی دیر شده بود با وجودی که دف بسیار خوبی هم داشتم و هنوز هم دارم. بهرحال چیزی از ارزش کار و پلن و برنامه ریزی شورا لیدری اس ای یا جمع دوستانه و هماهنگ شون. یا اینکه چهارتا سرور اینور اونور کردن و کتیبه ای دیدن و میدونن کتیبه گاز گرفتنی نی. چرخوندنیه و میدونن چجوری باهش اکانتهای جمعشون بسازن. و بموقع لات بازی در بیارن. بموقع از درگیری دوری کنن. این چیزا نمیشه منکر شد. جالب بود.

دمتون گرم بچه ها انشاا... سرور بعدی با کتک جبران میکنم لعنتیا. دیی

همچنین از علی رضا هاواک و علی گرین و سهر گرین من که زحمت اینسرت و داستان اک در نبود من کشیدن همچنین از دست اندر کاران پشت صحنه و زیر دوربین و خود اقای کارگردان و برو بکس مربوطه نیز تشکر مینماییم. دییی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

مش غلام زمبه این اگه فک کنین دارم کری می خونم یا ایجاد تنش میکنم ...

این بچه های ان ای کجان ؟ چرا کتیبه هاتونو گاز میگیرین ؟ بچرخونین دیگه لامصبو ...
    کتیبه گاز گرفتنی نی.
    کتیبه خوشگلاتونم یه جا بردین گذاشتین که اگه هم بخوایم سربازامون نمیان اون همه راهو ... بیکارن مگه ... اصن برن بزنن تا بیارن فاسد میشه ...

بچه ها ne چرا غلافین ؟ :دی

هرگونه فیک و جاسوسی از فیدر = صفر شدن نان کپ ... خخخخخ

یادش بخیر ... شمال غرب رفته بود رو حذف هف تیر میکشیدین شما ... چه دورانی داشتین ... بازم پیشنهاد میدم بهتون تا دیر نشده برین با ناتار متا ببندین ... شاید بتونین اند گیم رو هم ببینین ...

ne رو اینجوری مینوشت ؟ الان کجاست ؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان بازم سااالاااااام :دی

بازم مزاحم شدم ببخشید !

مثل اینکه تو خاک ان*ای بازم گرد و خاک به پا شده بود گفتم بیام اطلاع رسانی کنم به بقیه

صبح دوستان ۱-۲تا گزارش جاسوسی به ما دادن گفتن که بوگاتی رو استارت بزنینو یه حالی* به آقا پیمان و خانم ایگرگ بدین ! :دی

بعدش ما هم سریع دست به کار شدیمو ده همر ایشون ۰ شد با لینک سبز ولی* نگو دهش کتیبه داره :دی دوستانی که گزارش دادن به ما به این نکته توجه نکرده بودن ما هم متاسفانه توجه نکردیم که بخاطر همین هم دهکده نپرید :دی

بعد هم بچها سریع دست بکار شدنو ۲-۳تا همر جلو زن لانچ کردن ما هم پشتشون کاتا و اینسرت شکن زدیم که کار ناتموممونو تموم کرده باشیم!
    Classic.jpg
    Classic1.jpg
    http://j.mp/1BHkZfU

جا داره اینجا یه تبریک بگم به اینسرتر که خدایی قشنگ اینسرت کرده بود دمش گرم!

پ . ن : آقا پیمان تا اونجا که یادم میاد و فرومو دنبال می*کنم شما همیشه بده حذف گفتی* سرور بد با کتک کاری جبران می*کنم :دی

پ . ن : آقا این پرچم ان ای* که انقدر بالا بود چی* شد پس؟ لولو خورد؟*ای خدا بگم چکارش نکنه :دی

پ . ن : دوستان ان ای( (ویرایش شده توسط مدیریت) تا ۲روز پیش سرور خخخخ ) فکر می*کنم زمان خداحافظی فرا رسیده!

دوستان موفق باشید ...

AraSh

- - - Updated - - -

آقای Moderatorکه میای ویرایش میکنی* می*شه بدونم آیا لات بازی کلمه ی بدیه؟ یا اینکه لات*های تا ۲روز پیش سرور جمله ی بدیه؟

لطفا پاک نکنید پست رو و منو توجیه کنید مرسی*...
    ویرایش توسط MOD Winter : 02-24-2015 در ساعت 12:37 AM دلیل: بی احترامی به کاربران
    زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحانه ریشهاست!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یه سوال همین الان برام پیش اومد ...

احتمال داره 15 میل دف خودشونو فرستاده باشن به ناتار عآیا؟

ne رو میگم ...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خوب اینم دشت امروز صبح همر اکانت Captain
    سپهر کجایی آبرو داری کنی از منطقتون ؟
    کجاست اون اتکری که یه فیدر از titanic صفر کرد ؟؟
    بشمار این 4مین همر

================================================== =====
    ویرایش توسط Hellseeker : 02-24-2015 در ساعت 10:15 AM
    IRX 2 : Hellseeker
    IRX 3 : Hellseeker
    IRX 4 : Hellseeker
    IRX 5 : Hellseeker
    IRX 6 : Hellseeker

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dash erfan نمایش پست ها
    من نگرانم نگران اینکه باتوجه به این که دوستانی در کنار ما در این سرور بازی میکنن یه مشت نوب هستن!!!
    من با شما که اسم یکی رو میذاری رو خودت کار دارم))
    فردا میری تو یه سرور میگی احمد داش عرفان))یا میگی احمد منتال)) یا میگی احمد mkmj))
    (ویرایش شده توسط مدیریت)
    قربون شکلت یه حرکتی بزن که ما حداقل سرور بعد رومون بشه اسم اکانتت رو بذاریم ته اسممون لول ، آخه با این وضعیت من اسم اکانتت رو بذارم ته اسمم بقیه چی میگن ؟!!!!!!!! والله :d

نقل قول نوشته اصلی توسط dash erfan نمایش پست ها
    اگر تونستید یه جا دو ساعت فعال نگهش دارید!!!!!بعد بیا درباره مذاکره حرف بزن!!!!!
    (ویرایش شده توسط مدیریت)
    الان 3 روز از اون دوساعتی که میگفتی گذشته :d منتظریم دوساعتش تموم شه بیاید ببریدش

پوزخند میزنیم به داستان هایی که شغال ها از دلاوری خود میگویند

8. تشکر AXE-MAN, Dr.Lecter, AraSH_SoLLo تشکر نمود
    پسندیدن AXE-MAN, Dr.Lecter, AraSH_SoLLo پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دو سه روز بود پست نذاشته بودم چون اهل کل کل بیخود نیستم
    چیزی نبود برا دفاع کردن از این NE
    ماهان اون اکانت که زدین اکانت محرمانه اقا حامد بوده مسئولیتشم با اونه عرفان به من گفت روم اتکه من سره کارم منم با اینکه دانشگاه بودم 20دقیقه به اتک های عرفان اومدم رو اکش دفاشم نمیرسید اما خب اون اکانت اینسرت شد

اکانت کاپیتان دسه من نبوده کاره خودشون رو میکنن من از چی دفاع کنم

در مورد اکانت پیمان زمانی که یه بار صفر شده به من میگه باز 105تا اتک رومه من خستم میرم بخوابم ده پریدهمیگم خب اینسرت کن میگه خستم نمیشه 105تا اتکه کهدیگه پسوردشو گرفتم با سعید خودمون رفتیم تو نیم ساعت اینسرت زدیم دفاع خودشم که نمیرسید با همرشو شوالیه های یه اکانت دیگه اینسرت زدیم اما خب پاپش دیگه بیش از حد پایین بود

یک نفر نمیتونه هم زمان ده تا اکانتو اینسرت بزنه اقایونی که ادعاشون میشد الان نیستن چرا ؟ جالبش به اینه هنوزم مغرورن

امااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااا

پرچم NE همیشه بالاست اصلا شک نکنید

sepehr
    green man
    ویرایش توسط GREEN MAN : 02-24-2015 در ساعت 11:09 AM
    JUST NE

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

چیزی نبود برا دفاع کردن از این ne
    اگه چیزی نداری برا رفاع کردن بگی از این ne

پرچم ne همیشه بالاست اصلا شک نکنید

پس این چی بود؟

ولی خدایی دمت گرم شجاعتشو داشتی تو این وضعیت اومدی پست گذاشتی ... یکی از اون کسایی که تو پستت گفت ادعاش میشد فک کنم آقای علیرضا ایران باشه که الان احتمالا سرش تو برفه ... نمیبینه اینا رو ... یادم نمیره اوج غرورش زمانی که اومد تو روم گارنا ما در مورد اون کتیبه ( مرتاض کوچیک ) داشت واس خودش تعریف میکرد ... تازشم با کلی ادعا ... آخ قوربونت برم 2 تا سرور اسپید بازی کن بفهمی جلو کیا بازی می کنی ... 2 تا سرور نرمال بازی کردی سر و جمع پلیرهای اون سرورا 5 تا هم نمیشدن ... یه سرور نرمال با پدر مادر هم بازی نکردی که الان شاخ شدی ... پلیر خوبی که نیستی ... دف ساز خوبی باش ...

همش فک کنم پتانسیل پلیرهای شمال غرب که همه با تاخیر ثبت نام کردن از ان ای بالاتر باشه ....

11. تشکر Dr.Lecter, BLACK WAR, AraSH_SoLLo تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mosibat gharn نمایش پست ها
    قربون شکلت یه حرکتی بزن که ما حداقل سرور بعد رومون بشه اسم اکانتت رو بذاریم ته اسممون لول ، آخه با این وضعیت من اسم اکانتت رو بذارم ته اسمم بقیه چی میگن ؟!!!!!!!! والله :d
    [/color][/size]

همون بهتر که اسم مارو نمیقاپی بزاری رو خودت)) والا بخدا نشون دادی که یه دوئال بیش نیستی!!!

بلد نیستی دو هدفه لانچ کنی چرا میای بازی میکنی))

خداروشکر که نیت اینکه اسم مارو بپیچونی رو نداری)
    والا خیالمون راحت شد که دیگه دزدی اسم نمیکنی)همینم تونسته باشم تو این سرور یاد بدم خودش کلی هستش!!!

با سه تا اکانت اومدن رو ما اما نصف کردن بزور پاپ مارو!!! جلو زن از یه اکانت بعد با دوتا اکانت دیگه هر کدوم 20 موج تازه شده 340 تا!!! پاپ هم که برای من مهم نیست مهم همر باقی مانده درون اون دهکده هستش)

تازه شایان ذکر می باشد که زمانی اینا رو دهکده های ما اومدن که کتیبه هم از طرف nw اتک بود

برو بازی یاد بگیر بیا عمو جون!!!))

در اخر هم از سپهر عزیز به خاطر کمکش ممنونم
    ویرایش توسط Dash Erfan : 02-24-2015 در ساعت 03:14 PM
    چشم ها را باید شست.....

13. تشکر M3nTaL, MOD.RED تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, MOD.RED پسندید
صفحه 52 از 67 نخستنخست ... 242505152535462 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع