صفحه 67 از 67 نخستنخست ... 1757656667
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 670

موضوع: بحث و گفتگوی سرور f3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
    من این سرور رو یه اشتباهی کردم رفتم جنوب غرب وگرنه حذف نمی کردم چون حداقل 4 تا با معرفت که تو شمال بودن رو ول نمی کردم بیام پیش 4 تا آدم فروشی که برای گلد خودشون و اکانتشون رو بفروشن به جنوب شرق کتیبه رو هم دودستی بدن بره .خدا دوست داشت که این سرور رو رفتی شمال حالا من آبرو داری میکنم نمیگم تو جنوب چه خبر بوده و هست ولی بدون اگه بودی منکه فردای کتیبه ها حذف کردم شما خیلی قبل ترش حذف میکردی از اون متای مسخره جنوب بگیر تا زدن کتیبه و پلن ها و دف های روی کتیبه تا این اخری که خیلی مفت زدن بیگ همرشونو پروندن باز هم میگم رو عالم دوستی من خیلی از صحبت ها رو نمیکنم

خوب این سرور جنوب غرب بودی که
    نبودی ببینی به ممد مگ چه استاد استادی میگفتن که
    من داشتم مووهای خودمو میکندم اونجا که اینو جدی نگیرید کیکش کنید و همین باعث شد خیلی ها حذف کنن
    آقا اصلا ارزش نداره دعوا نداریم. خواستی زنگ آخر واستا ولی من میرم. خخخخ
    داداش ارزش نداره بابا. دعوا چیه بیا ماچ بده دوست شیم:d

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    خوب این سرور جنوب غرب بودی که
    نبودی ببینی به ممد مگ چه استاد استادی میگفتن که
    من داشتم مووهای خودمو میکندم اونجا که اینو جدی نگیرید کیکش کنید و همین باعث شد خیلی ها حذف کنن
    آقا اصلا ارزش نداره دعوا نداریم. خواستی زنگ آخر واستا ولی من میرم. خخخخ
    داداش ارزش نداره بابا. دعوا چیه بیا ماچ بده دوست شیم:d
    هی من میگم فروم جای کل کل شما میگی بیا دعوا کنیم ول کن این یقه منو boxing.gif
    سرور فینال هم کارو گفت نمیاد من هم به خاطر اون مهران لعنتی رفتم جنوب غرب که مطمئنا این جنوب با بقیه جنوب ها فرق داره
    این هم یه ماچ دوست عزیز 312319_parssmile_v33.gif
    این هم یه اسمایلی از پیمان برا حسن ختام بحث (ن دعوا) 82356_58.jpg
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

3. تشکر MOD.RED تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Chinese Wall

سلام به همه

دم بچه هایی که دف دادن گرم

http://dejkoob.ir/ir/report...e5,493711342c2

روز خوش
    امید چانچو

5. تشکر se7en, ** NAZI **, Ali_PoTTeR تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ChaNcho نمایش پست ها
    سلام به همه

دم بچه هایی که دف دادن گرم

http://dejkoob.ir/ir/report...e5,493711342c2

روز خوش
    امید چانچو

تبریک امید عزیز
    اینم آخرین تیر NE

IRX 2 : Hellseeker
    IRX 3 : Hellseeker
    IRX 4 : Hellseeker
    IRX 5 : Hellseeker
    IRX 6 : Hellseeker

7. تشکر AraSH_SoLLo, ** NAZI ** تشکر نمود
    پسندیدن AraSH_SoLLo, ** NAZI **, ChaNcho پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان
    من تو قسمت انتقادات و پیشنهادات نوشته بودم که شاید آخرین پستم تو فروم دژکوب باشه ولی واقعا از دلم نیومد داخل این بخش فروم چیزی ننویسم و با دوستان و الکی مثلا دشمنان داخل سرور خداحافظی نکنم .
    قبل از خداحافظی چند تا نکته و سوالی که برای چند تن از دوستان گذشته و حال سرور پیش آمد رو واجب دیدم جواب بدم.
    1. اولین اتک هایی که باعث حذف چند تا اکانت قبل از کتیبه ها شد و به وسیله ی اکانت Ocht و Dboy انجام شد با پلنری پویان از اکانت Shahriyar که جزو بهترین اتک های ما داخل این سرور بود که یک روز بعد محدودیت حمله رو بخاطر حرکتی که ما انجام دادیم اضافه کردند.
    ما به 10 نفر اول اتحاد و اکانت هایی که شناسایی کرده بودیم میتونن به نحوی تارگت ما رو کمک کنند 20 موج فیک روی 2-3 تا از ده های تقریبا تاثیر گذارشون گذاشتیم تا دفاع کاملی جلوی حملات اصلی ما جمع نشه و تارگتی که میخواستیم بزنیم رو هم با حدود 200 موج فیک که با دقت کمی 20موج در 10-20ثانیه با فواصل مختلف پر کردیم که داخل این فیک ها اتک های اصلیمون رو جا کردیم حدود 4-5 هزار تا نیرو برای فیک زدن مصرف کردیم و همش رو از گیم نت با دو سیستم و دو نت مجزا به صورت دستی انجام دادیم که پلن با موفقیت 100% انجام شد و دو ده دارای همر خوب صفر شدند و بعد چند روز اکانتهاشون حذف شد .

2. یک نکته ی کاملا آموزشی: ((چگونه میتوانید در چندین دهکده 3 چیفر داشته باشید))
    دوست عزیز ریدرز نه به ما بدو بیراه بگو نه به ادمین.
    به طور مثال شما 10 ده دارید که ده 1 ده 2 را بنا کرده ده 2 ده 3 را بنا کرده و به همین صورت تا ده 10
    شما در یک ده مثلا ده 6 اقامتگاه 20 میکنید یک چیفر ساخته و ده 2 خود را چیف میکنید الان ده 1 شما قابلیت گرفتن دو ده را دارا میباشد!
    با ده 7-8-9 هم اقامتگاه 20 کنید و یک چیفر بسازید ده های 3-4-5 خود را نیز چیف کنید. حالا ده های 2-3-4 شما هم میتوانند دو ده را به تسخیر در بیاورند.
    نکته ی مهم: قوانین چیف برای اکانت خودتان هم عملی است و تمامی نیروهای دهکده ی چیف شده از بین میرود اعم از داخل ساخت و ساخته شده.
    حالا در ده 1 قصر بنا کرده و تا صطح 20 برسانیدش شما قادر به ساخت 3 چیفر هستید آنها را بسازید و از آنها نگهداری کنید.
    قصر را کاملا تخریب کرده و در ده 2 شروع به ساخت قصر کنید و صطح آن را به 20 برسانید و دوباره قادر به ساخت 3 چیفر میشوید.
    این کار را در 4 دهکده ی اول خود و همچنین ده آخر خود نیز میتوانید انجام دهید. یعنی شما در 5 دهکده 15 چیفر دارید بدون کمک ادمین ، بات ، باگ و غیره.
    نکته ی مهم:برای چیف کردن ده دیگری نیاز به اقامتگاه 10-20 قصر 10-15-20 دارید همانند تسخیر کردن ده های دیگر با مهاجرین.
    نکته ی مهم: به هیچ عنوان داخل پروسه ی ساختن چیفر نیاز به تغییر دهکده ی پایتخت نیست و دهکده ی پایتختتان سر جای خود میماند.
    نکته ی مهم: اگر چیفر های شما به هر دلیلی بمیرند شما برای داشتن 3 چیفر باید دوباره قصر را به صطح 20 برسانید و 3 چیفر تربیت کنید.
    نکته ی مهم: برای بالا بردن قدرت چیفر ها تالار حداقل سطح 10 بسازید و در هنگام حمله جشن بزرگ بگیرید.

3. من و حسین بازیکنان اکانت OCHT بیشتر ازیک هفته هست که اکانتمون رو روی حذف میذاریم و در 4-5 ساعت پایانی به خاطر دوستان از روی حذف بر میداریم یا خودشون این کار رو برامون انجام میدن :دی
    در هر صورت در زمانی که روی اکانت بازی میکردیم نه همرمون 0 شد نه کتیبه هامون رو بردن نه چیف شدیم و... تا جایی با چنگ و دندون با امکانات کم ولی تجربه ی بالای اطرافیان از آبروی اکانت دفاع شد که برای نگه داشتن همر؛ پایتخت با کراپ های 18 عوض شد و سنگ تراشی در ده همر ساخته شد که با اینسرت های زیبایی که تمامی دوستان سپهر و سعید MKMJ پویان و شهریار SHAHRIYAR مریم ENCHANTED سعید و احمد DBOY و حسین و خودم OCHT
    انجام دادیم موفق به دفاع یک همر گول جلوزن و دفاع تقریبا نیمی از همر توتن و حدود 12ک کاتا از اکانت های Love.is all و Titanicشدیم وجلوگیری از صفر شدن ده همر که در ادامه با پلن های زیبای سپهر و سعید MKMJ و پویان موفق به چیف یک همر دیگه از love.is all و دفاع چندین ک دیگه کاتا و نیرو برای از بین بردن ده چیف شده توسط Titanic شدیم که البته لینک هاشون رو سپهر قبلا گذاشته. http://j.mp/1zxEQHY
    این لینک هم چند روز پیش که اکانت روی حذف بود به وجود اومد.
    http://j.mp/1NS5Xb4
    با جاسوسی های فراوانی که از کتیبه ی معمار یونیک انجام داد ساید اس ای و هیچ دفاعی داخلش نمیدید انتظار همچین حمله ای میرفت.
    که بچه های اکانت axeman موفق به بردن این کتیبه نشدند.

خوب دوستان عزیز قدیم و جدید سرور f3 خیلی خوش گذشت این سرور ما سعی خودمون رو کردیم تا نقش خودمون رو به عنوان بازیکن ساید NE انجام بدیم قضاوت خوب بودن یا بد بودنش به عهده ی خودتون هست.
    در کنار خیلی از دوستان از این بازی داشتیم لذت میبردیم که غرور یک نفر این سرور رو به سرور مرده ها تبدیل کرد و امیدوارم به جای گفتن این جمله که دیدین من میتونم یک سرور رو تبدیل به سرور مرده ها بکنم بگن از این که دیگران به من لطف دارن و انقد عمیق به من احترام میگذارن ازشون متشکرم.

اگر از محمد OCHT خوبی دیدین که 100٪ از خوبی خودتون بوده اگه بدی دیدین ازتون خواهش میکنم به خودم بگین تا متوجه باشم و ی جوری از دلتون در بیارم :دی و تو زندگیم اون اشتباه رو تکرار نکنم.
    از همه بچه های f3 متشکرم و با همشون هم خداحافظی میکنم.
    ویرایش توسط Gaara : 03-13-2015 در ساعت 04:14 PM
    Definitely Not Ocht

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hellseeker نمایش پست ها

اکانت هایی که تو این دوتا پلن همکاری داشتن
    Axeman
    titanic
    Dead
    gyroscope

جایزه تیم پلنری هم از طرف خودم تقدیم میکنم به آی دی فروم

درود

بر اساس وعده ای که داده بودم تعداد 1300عدد گلد به اکانتهای حاضر در پلن تقدیم شد.

امیدوارم کماکان پلن های زیبا از بازیکنان ببینم.

به شدت منتظر جواب تیم مقابل به این پلن هستم تا یه پلن زیبا هم از جانب اونها شاهد باشیم.

سعی کنیم به جای درگیری و جنگ اعصاب از بازی لذت ببریم و همچنین بازی رو به دوستان تازه کار هم یاد بدیم.

یه نکته منفی که میخوام ذکر کنم اینه که نمیدونم چرا توی این سرورها (نرمال-اسپید) تا یه بازیکنی میخوره یا همرش دیوار میشه هر تایمی از سرور باشه اکانت رو حذف میکنه و میگه کار ما توی این سرور تموم شد؟

قدیما وقتی یه همر ازمون دیوار میشد یا کپی ازمون میپرید وایمیستادیم با قدرت بیشتر به بازی ادامه میدادیم و با توجه به زمان سرور یا همر رو ریکاوری میکردیم یا میشدیم دفاعی ساز منطقه؛ واقعا نمیتونم نسل جدید بازیکن ها رودرک کنم.

موفق باشید و از بازی لذت ببرید.

پی نوشت : اکانتی که نامه های انتقال گلد از روی اون داده شده متعلق به بنده نمی باشد صرفا جهت ارتباط مستقیم با اکانتها مجبور بودم یه اکانت از داخل سرور بگیرم که نامه بدم در نتیجه از آقای ماهان یه یوزر و پسورد گرفتم که بتونم دسترسی به سرور داشته باشم .
    ویرایش توسط MOD AdMirAl : 03-15-2015 در ساعت 02:47 PM دلیل: پی نوشت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD AdMirAl نمایش پست ها

امیدوارم کماکان پلن های زیبا از بازیکنان ببینم.

به شدت منتظر جواب تیم مقابل به این پلن هستم تا یه پلن زیبا هم از جانب اونها شاهد باشیم.

سعی کنیم به جای درگیری و جنگ اعصاب از بازی لذت ببریم و همچنین بازی رو به دوستان تازه کار هم یاد بدیم.

یه نکته منفی که میخوام ذکر کنم اینه که نمیدونم چرا توی این سرورها (نرمال-اسپید) تا یه بازیکنی میخوره یا همرش دیوار میشه هر تایمی از سرور باشه اکانت رو حذف میکنه و میگه کار ما توی این سرور تموم شد؟

قدیما وقتی یه همر ازمون دیوار میشد یا کپی ازمون میپرید وایمیستادیم با قدرت بیشتر به بازی ادامه میدادیم و با توجه به زمان سرور یا همر رو ریکاوری میکردیم یا میشدیم دفاعی ساز منطقه؛ واقعا نمیتونم نسل جدید بازیکن ها رودرک کنم.

موفق باشید و از بازی لذت ببرید.

پی نوشت : اکانتی که نامه های انتقال گلد از روی اون داده شده متعلق به بنده نمی باشد صرفا جهت ارتباط مستقیم با اکانتها مجبور بودم یه اکانت از داخل سرور بگیرم که نامه بدم در نتیجه از آقای ماهان یه یوزر و پسورد گرفتم که بتونم دسترسی به سرور داشته باشم .
    ساید مقابل دیگه پلیری نمونده که پاسخ بده
    متاسفانه 90 درصد اکانتهای ش.ش حذف کردن و مارو هم مجبور به حذف کردن
    سرور قبل هم باز همین برنامه بود
    دریغ از یک اپسیلون ارزش برای پول و وقتی که ما تو این دوتا سرور گذاشتیم
    پلیرهای ش.ش که حذف کردن میتونن مطمئن باشن که من دیگه به هیچ وجه من الوجود دیگه باهاشون در یک ساید بازی نخواهم کرد! )))
    یادش بخیر ما بالای یک سال تو سرور دو راند 3 خوردیم و زدیم کلی همر ازمون صفر شد و هزارتا برنامه دیگه + جنگ روانی شدید داخل فروم (که اصلا برای بچه های اینجا قابل تصور نیست) ولی حذف نکردیم
    البته نگذریم از اینکه پلیرهای ساید مقابل ما تو اون سرور واسه از بین نرفتن قشنگی بازی یکم رعایت کردن و بخاطر اینکه سرور بیابون نشه تا یه مدتی آتش بس نانوشته و غیر رسمی باما داشتن
    که متاسفانه تو سرورهای اینجا آدمهای با کمبود شدید توجه و حس شاخ بودن زیاد هست و شد اینی که نباید بشه
    حداقل برای بازی خودتون و وقت و پولتون ارزش قائل باشید

بگذریم
    (ویرایش توسط MOD CorLeone)
    ویرایش توسط MOD CorLeone : 03-15-2015 در ساعت 10:03 PM دلیل: بی ارتباط با موضوع تاپیک
    در جهان تنها یك فضیلت وجود دارد
    و آن آگاهی است
    و تنها یك گناه،
    وآن جهل است
    و در این بین ، باز بودن و بسته بودن چشم ها،
    تنها تفاوت میان انسان های آگاه و نا آگاه است
    نخستین گام برای رسیدن به آگاهی
    توجه كافی به كردار ، گفتار و پندار است.

11. تشکر ** NAZI **, keyvanik تشکر نمود
    پسندیدن cyrous, ** NAZI **, keyvanik, ZartVam پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان عزیز

شاید اینجا جاش نباشه ولی نمیدونستم چطوری بچه ها رو گیر بیارم

کسی از بچه های SW آیدی Garena Talk رو میتونه به من بده

باز عذر خواهی بابت این پست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Post بدون شرح

سلام دوستان

110.jpg

111.jpg

پیشاپیش سال نو مبارک

امید چانچو

14. تشکر AXE-MAN تشکر نمود
    پسندیدن AXE-MAN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ChaNcho نمایش پست ها
    سلام دوستان

110.jpg

111.jpg

پیشاپیش سال نو مبارک

امید چانچو

نامردا شما تنهایی چایزه پلن گرفتین پس ما چی ؟

هنوز این سرور تموم نشده؟!!!!!!!!!!!!!

ahmad Dash Akol

16. تشکر کانال تلگرام تشکر نمود
صفحه 67 از 67 نخستنخست ... 1757656667

کلمات کلیدی این موضوع