صفحه 66 از 67 نخستنخست ... 165664656667 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 670

موضوع: بحث و گفتگوی سرور f3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

ماهان از این بزل و بخشش ها به ما هم بکن
    سرور فینالم که قبلا گفتی وقتشو نداری ولی توصیه میکنم بیای ج.غ له نشه
    این سرورم نشون دادی که پلنر خوبی هستی مثل همیشه
    پ.ن : جریانات اول سرور d3 پیش نیاد . میگیری که منظورمو
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
    دوست عزیزی که علاقه زیادی داری به نقش قبر کردن خاطراتd3
    بچه های شمال غرب تو اون سرور هر کاری کردن دمشون گرم اما اگه ما میزاشتیم شما واندر تو 100 می کردی خیلی هم خوب بودیم اما چون واندر شما 100 نشد ما شدیم کثافتکار خخخخ پس چرا این سرور تشریف آوردید ساید ما یه وقت خدایی نکرده کثیف نشی رفیق
    بهتره اول به جمله هامون فکر کنیم بعد اینجا بنویسیم
    اومدن ما تو شمال غرب دلیل داشت که یکی از مهمترین دلایلش بخاطر خانومم که خواست بیام شمال غرب اومدم و دلیل دوم یه حال اساسی به سری از بچه های شمال غرب بود که متاسفانه حذف کردن رفتن.
    شماها که از ترس حذف کردید دیگه چی میگید
    واندر ما هم نزاشتید نبود بگو عقده ای شده بودیم که جنوب غرب 100 کنه برای همین تو متا واندر زدید با این حال بیشترین امتیاز دفاعی رو داشتیم رو واندر
    اوج کثیف کاری زمانی بود که وقتی ما شروع کردیم زدن شمال غرب، با نامردی همرهای مارو زدن دیوار و مهمترین هاش بک شدن دف واندر- چنج میل شدن اکانت ستاره ها و لانچ همرش رو واندر جنوب غرب با همدستی امیر الون بوی
    باز بیاید بگید نه
    خدایی رو نیست، سنگ پا قزوینه

3. تشکر keyvanik, ** NAZI ** تشکر نمود
    پسندیدن keyvanik, ** NAZI ** پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این پلیر های sw چقد خوشالن که جاسوس میفرستن توی روم گارنا آمار بگیره بعد دف کنن
    If You Meet Buddha On Road Kill Him

5. تشکر se7en, ** NAZI ** تشکر نمود
    پسندیدن se7en, ** NAZI ** پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با تشکر از ماهان مهرگان آرش نازی خانم

با این پلن زیباشون 1 بار دیگه نشون دادن حرف نمیزنن عمل میکنن عمل

MorTezA

( ویرایش توسط MOD AdMirAl)
    ویرایش توسط MOD AdMirAl : 03-14-2015 در ساعت 01:59 PM دلیل: بی ارتباط با موضوع تاپیک

7. تشکر keyvanik, se7en, ** NAZI ** تشکر نمود
    پسندیدن keyvanik, se7en, ** NAZI ** پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 4 پست

سلام به همه
    دوستان همگی توجه داشته باشن که مسائل داخل بازی و سرور ها و نحوه نظارت و مدیریت اونها اصلا ربطی به فروم نداره. و تیمی که فروم رو مدیریت میکنه کاملا مجزا و مستقل هستش با تیم مدیریت سرورها

پس اگر از فروم دوستان لطف کردن و جایزه ای قرار دادن بابت پلن. دوحالت بیشتر نداره یا اینکه این لطف رو میپذیرین یا میتونین بازم به میل خودتون این لطف نپذیرین. خواهشا دیگه منت نذارین.
    با تشکر از همگی

9. تشکر MOD AdMirAl تشکر نمود
    پسندیدن MOD.RED پسندید
    نپسندیدن se7en نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اینم معماری یونیک شمال شرق
    دف نزاشتن یا بخاطر فیک ها دف رو پخش کرده بودن رو کپ ها و نان کپ هاشون؟

http://dejkoob.ir/ir/report/4874544e2d0

11. تشکر ** NAZI **, hakhamaneshi تشکر نمود
    پسندیدن ** NAZI **, hakhamaneshi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خدایی آدم بخواد یه چیزایی رو بگه متاسفانه بی احترامی میشه و اصلا دوست ندارم به خاطر یه بازی دوستان رو برنجونم قبلا هم گفتم فروم برا کل کل هست اما ن بی احترامی در کل بهتره بدونید که وقتی چند تا پلیر از یه ساید به هر دلیلی حذف میکنن بهتره بقیه تیم هم بی خیال بازی بشن چونکه با حذف بازیکنی که وظیفه ای رو به عهده داشته دیگه خیلی دیر هست که بخوایم اون وظیفه رو به عهده کس دیگه ای بزاریم چون به هر صورت ساید ضعیف شده و اگه بمونیم فردا روزی چند نفری میریزن سرت و اینجوری خوشحالی میکنن و هفت تیر میکشن
    بعدش این ترسو ها بازم کنار هم جمع شدن تو یه سرور 50 و واندر 100 کردن از محمد هخامنشی اگر رو اکانتش هست بپرس میگه چقدر ما اونجا ترسیده بودیم
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
    خدایی آدم بخواد یه چیزایی رو بگه متاسفانه بی احترامی میشه و اصلا دوست ندارم به خاطر یه بازی دوستان رو برنجونم قبلا هم گفتم فروم برا کل کل هست اما ن بی احترامی در کل بهتره بدونید که وقتی چند تا پلیر از یه ساید به هر دلیلی حذف میکنن بهتره بقیه تیم هم بی خیال بازی بشن چونکه با حذف بازیکنی که وظیفه ای رو به عهده داشته دیگه خیلی دیر هست که بخوایم اون وظیفه رو به عهده کس دیگه ای بزاریم چون به هر صورت ساید ضعیف شده و اگه بمونیم فردا روزی چند نفری میریزن سرت و اینجوری خوشحالی میکنن و هفت تیر میکشن
    بعدش این ترسو ها بازم کنار هم جمع شدن تو یه سرور 50 و واندر 100 کردن از محمد هخامنشی اگر رو اکانتش هست بپرس میگه چقدر ما اونجا ترسیده بودیم
    دوست عزیز چرا زمانی که ممد مگ اومد تو گارنا و گفت چه برنامه هایی داره همه رفتین رو حذف گفتن دیگه فایده نداره این برنامه داره هرجور هم برنیمشون اینسرت میکنن و یه سری حرف دیگه؟ اسم اینو شما بگید چیه
    توی شمال غرب منه جنوب غربی موندم با چندتا از دوستانی که داشتم مثل محمد هختامنشی- رضا گربه نره - سینا - سحر و چندتا دیگه
    اگر حذف نکرده بودید الان اوضاع جور دیگه بود.
    منو باش بخاطر ساید شما دارم حرص میخورم . خخخخخخ
    این کارتون یه پرونده سیاه براتون درست کرد که هرجا برید میگن اف3 حذف کردید چون ممد مگ برنامه داشت
    ویرایش توسط MATRIX III : 03-13-2015 در ساعت 11:31 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    دوست عزیز چرا زمانی که ممد مگ اومد تو گارنا و گفت چه برنامه هایی داره همه رفتین رو حذف گفتن دیگه فایده نداره این برنامه داره هرجور هم برنیمشون اینسرت میکنن و یه سری حرف دیگه؟ اسم اینو شما بگید چیه
    توی شمال غرب منه جنوب غربی موندم با چندتا از دوستانی که داشتم مثل محمد هختامنشی- رضا گربه نره - سینا - سحر و چندتا دیگه
    اگر حذف نکرده بودید الان اوضاع جور دیگه بود.
    منو باش بخاطر ساید شما دارم حرص میخورم . خخخخخخ
    این کارتون یه پرونده سیاه براتون درست کرد که هرجا برید میگن اف3 حذف کردید چون ممد مگ برنامه داشت

سلام
    بازي اصلا ارزش نداره كه كسي از دست كس ديگه ناراحت بشه چون هدف بازيه(من كه اينجوريم)
    وچون هدفم بازي بود حذف نكردم اصلا برد و باخت برام مهم نيست
    اين سرورم از همون اول مشخص بود اينجوري ميشه همون اول سرور رضا بهم گفت اين سرور خدا به دادت برسه
    يه عده از دوستان به دلايل شخصي حذف كردن و رفتن يه عدم برنامه ممد مگو بهانه كردن كه من اصلا نبودم اون شب كذايي تا ببينم چي بوده :ِ
    و شما دو دوست عزيزم خواهش ميكنم كشش ندين بحث و چون ارزشها زير سوال ميره (هر دو طرف راست ميگن و عزيزن)
    سرور d3 هم تموم شد رفت نه ما 100 كرديم نه sw پس چرا بحث كنيم :دي
    دوستان امشب سرور فينال شروع ميشه پس هر چي در چنته داريم اونجا رو كنيم
    ولي از حق نميشه گذشت اين سرور مجتبي با اينكه پلير اس دبليو بود خيلي برا ان دبليو زحمت كشيد
    ما هم ديگه تو فينال اگه برسيم بازي ميكنيم

محمد
    all server speed .ir
    hakhamaneshi

15. پسندیدن cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من این سرور رو یه اشتباهی کردم رفتم جنوب غرب وگرنه حذف نمی کردم چون حداقل 4 تا با معرفت که تو شمال بودن رو ول نمی کردم بیام پیش 4 تا آدم فروشی که برای گلد خودشون و اکانتشون رو بفروشن به جنوب شرق کتیبه رو هم دودستی بدن بره .خدا دوست داشت که این سرور رو رفتی شمال حالا من آبرو داری میکنم نمیگم تو جنوب چه خبر بوده و هست ولی بدون اگه بودی منکه فردای کتیبه ها حذف کردم شما خیلی قبل ترش حذف میکردی از اون متای مسخره جنوب بگیر تا زدن کتیبه و پلن ها و دف های روی کتیبه تا این اخری که خیلی مفت زدن بیگ همرشونو پروندن باز هم میگم رو عالم دوستی من خیلی از صحبت ها رو نمیکنم
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

صفحه 66 از 67 نخستنخست ... 165664656667 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع