صفحه 61 از 67 نخستنخست ... 11515960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 670

موضوع: بحث و گفتگوی سرور f3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hellseeker نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز وقتی اتک ها تو یک زمان ثابت لند میشه امکان اینسرت وجود نداره چون ویو هایی که برای اینسرت در اون زمان ارسال میشه پشت آخرین جمله کاتا میرسه شما نمیتونی صدم ثانیه رو اینسرت کنی چون پردازش سرور اینجوریی هست
    میبخشین دخالت کردم اما چرا داداشی میشه اینسرت کرد. حتی اگر تمام موج ها هم در یک ثانیه لند بشه. اگر دستی زده شده باشه. و همه ویو ها در یک سکند هم لند بشه باز هم با ازمون خطا و تمرکز لازم و اینترنت پرسرعت میتونی لابلای اونا اینسرت فیکس. و بحث صدم های ثانیه هستش دقیقا. و اینکه فرمودین سرور اینجوریه نخیر. مگه اینکه شما با موردی برخورده باشی که دستی زده نشده باشه.
    بنده بارها اینکار رو کردم

غیر دستی رو هم یکی از اجراهای جالبش رو اگر درست خاطرم مونده باشه سعید تری استار خدابیامرز انجام داد در مقدماتی ترنمنت فکر کنم که از چندین اکانت مختلف کل ویو ها در صدم ثانیه لند شد رو تارگت. و تا حالا خودم همچین چیزی ندیده بودم.

ممد مگ هم که دیگه بماند. دیی

2. تشکر Shaniz, cyrous تشکر نمود
    پسندیدن Shaniz, cyrous پسندید
    نپسندیدن Hellseeker نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نمایش پست ها
    سلام به همه

میبخشین دخالت کردم اما چرا داداشی میشه اینسرت کرد. حتی اگر تمام موج ها هم در یک ثانیه لند بشه. اگر دستی زده شده باشه. و همه ویو ها در یک سکند هم لند بشه باز هم با ازمون خطا و تمرکز لازم و اینترنت پرسرعت میتونی لابلای اونا اینسرت فیکس. و بحث صدم های ثانیه هستش دقیقا. و اینکه فرمودین سرور اینجوریه نخیر. مگه اینکه شما با موردی برخورده باشی که دستی زده نشده باشه.

غیر دستی رو هم یکی از اجراهای جالبش رو اگر درست خاطرم مونده باشه سعید تری استار خدابیامرز انجام داد در مقدماتی ترنمنت فکر کنم که از چندین اکانت مختلف کل ویو ها در صدم ثانیه لند شد رو تارگت. و تا حالا خودم همچین چیزی ندیده بودم.

ممد مگ یه برنامه نویس فوق العاده ایه هر کاری بگی از دستش بر میاد!
    ولی بدون برنامه هم میشه اینسرت کرد دقت سرور روی هزارم ثانیه تنظیم شده
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

4. تشکر MOD AdMirAl تشکر نمود
    پسندیدن MOD S^À^W پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra-punisher نمایش پست ها
    بابا بیا وسط sw ببینم چی کاره هستی
    وسطتونم اومدیم http://www.axgig.com/images/78674508958863135889.jpg

حالا ابرو داری میکنیم لینک نمیزاریم شما احتیاج نیست یاد اوری کنی..

مثل بعضی ها با اکانت رتبه زیر 50 به یک اکانت با 4 تا ده اتک بزنم و دهش رو صفر کنم
    برا همین ما با هم فرق می کنیم و می گم باید بشینی روز ها فکر کنی
    این کارم میکنی .. نزار دیگه سند اینو بزارم.

شما اتک میدی بعد 0 میشی میای ادعاتم میشه .. میگی به ساید 2-3 نفره اتک ندین خوب عزیزم چرا دست تو لونه زنبور میکنین .. سرت تو کار خودت باشه

شبتون خوش
    امید چانچو
    ویرایش توسط BariSH_N : 03-04-2015 در ساعت 09:42 PM دلیل: دخواست کاربر

6. نپسندیدن Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ChaNcho نمایش پست ها
    سلام دوستان

وسطتونم اومدیم http://www.axgig.com/images/78674508958863135889.jpg

حالا ابرو داری میکنیم لینک نمیزاریم شما احتیاج نیست یاد اوری کنی..

این کارم میکنی .. نزار دیگه سند اینو بزارم.

شما اتک میدی بعد 0 میشی میای ادعاتم میشه .. میگی به ساید 2-3 نفره اتک ندین خوب عزیزم چرا دست تو لونه زنبور میکنین .. سرت تو کار خودت باشه

شبتون خوش
    امید چانچو
    این چه وضع لینک گذاشتنه ؟؟؟؟
    نه زمانی نه تایمی نه گوشکوبی. این لینکا بدرد فاطی میخوره

بعد ام ام طرف گذاشتی کف فروم که چی؟ که بگی جاسوس داری تو اتحادشون مولتی اکانتی و با چراغ و راهنما و اینا بازی میکنی ؟ نمیگی یهو قِری بن میشی؟
    ویرایش توسط MOD S^À^W : 03-05-2015 در ساعت 01:11 AM دلیل: زیاده روی

8. تشکر cyrous تشکر نمود
    پسندیدن cyrous پسندید
    نپسندیدن ChaNcho نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بعد ام ام طرف گذاشتی کف فروم که چی؟ که بگی جاسوس داری تو اتحادشون مولتی اکانتی و با چراغ و راهنما و اینا بازی میکنی ؟ نمیگی یهو قِری بن میشی؟

والا مولتی اکانت ها هم مولتی های قدیم. یارو روش نمیشد عنوان کنه مولتی داره. حتی دفسازش بود عنوان نمیشد نه بخاطر ترس از بن بخاطر ابروداری و قُبحش
    والا ام ام هر کی دست هر کی بیاد که نمیشه گفت مولتی اکانتی .. چیکار کنیم که بچه های خودشون امارشونو میدن

لینکم زیاد عادت نداریم ارشیو کنیم اینم شانسی مونده شما ببخش
    ویرایش توسط ChaNcho : 03-04-2015 در ساعت 08:40 PM

10. تشکر MOD S^À^W, Ali_PoTTeR, AXEMAN تشکر نمود
    پسندیدن AXEMAN پسندید
    نپسندیدن Ali_PoTTeR نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اینکه شما صفر شدی چند درصد احتمال مولتی اکانتی بود؟یا چراغ و راهنما ؟ ییهویی کل ان ای خوابیدن . مثل سرورای دیگتون ( البته تواسپید )

در ضمن : یکی از استراتژیک های این بازی داشتن اکانت تو سایدهای دیگست . چیزیه که دیگه مرسومه . حتی تو یه سروری یکی از دوستان آقا پویان ( اکانت شهریار ) رفیق 6 ما و لیدر یکی از اتحاد های ما بود که تو زرد از آب در اومد ( تو بازی البته ) که خب خرده نمیشد گرفت . درسته جوانمردانه نیست . اما جا افتاده .

12. پسندیدن ChaNcho پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

جالبه آره دقیقاً یک شب که سه تا اکانت من tino و erick نبودیم یهو اتک داده شد فقط یه شب حالا دوستا چه جوری اینکارو کردن من نمی دونم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

جالبه آره دقیقاً یک شب که سه تا اکانت من tino و erick نبودیم یهو اتک داده شد فقط یه شب حالا دوستا چه جوری اینکارو کردن من نمی دونم
    نمی دونم چرا پستاتون جوریه که آدم مجبور میشه اینجوری جوابتونو بده .

داداش من ... تابلوئه داری از اون شب به بعد (ویرایش توسط MOD AdMirAl )... چی شده مگه ؟ اصن چرا تو یه شب 3 تا لیدر باید بگیرن با هم بخوابن ؟ شما که انگشت می کنی تو لونه زنبور نباید خواب به چشات بیاد . مگه میشه آدم لیدر باشه ... با یه ساید دیگه تو جنگ باشه ... بعد یه شب همه لیدرا بخوابن ؟

والله ... ما با ان ای تو جنگ بودیم ... دف تو دهامون بود پر ... بعد از ترس بازم نمی خوابیدیم شبا ...

حالا اگه می خوای یاد بگیری چطوری اینکارو کردیم یه بحث دیگست ... درخواست کن برات توضیح کامل میدیم .

کلا 14 تا پست گذاشتی تو 12 تاش گفتی یه شب خواب بودیم ...

پ.ن : از دوستان عزیزی که توی جنوب شرق بازی می کنن خواهش می کنم قبل اتک حتما با اکانت مدافع هماهنگ باشن ... بگن چه ساعتی دارن اتک میدن . ترجیحا مقدار نیرو هم ذکر بشه . یه بار خواب نمونن ما شرمنده دوستان ساید های دیگه شیم .

پ.ن 2: الان یادم اومد توی یه سروری کتیبه مارو زده بودن دلیلش خواب بودن ما بود ...

پ.ن 3: من میرم بخوابم ... کتیبه من مال شما ....

پ.ن 4: من میرم بخوابم ... ده همرم مال شما ....
    ویرایش توسط MOD AdMirAl : 03-05-2015 در ساعت 02:12 PM دلیل: لحن نامناسب

15. تشکر AXE-MAN, ChaNcho تشکر نمود
    پسندیدن AXE-MAN, ChaNcho پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ðŕ. şђǒϯğύŋ نمایش پست ها
    سلام به همه

نقل قول نوشته اصلی توسط hellseeker نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز وقتی اتک ها تو یک زمان ثابت لند میشه امکان اینسرت وجود نداره چون ویو هایی که برای اینسرت در اون زمان ارسال میشه پشت آخرین جمله کاتا میرسه شما نمیتونی صدم ثانیه رو اینسرت کنی چون پردازش سرور اینجوریی هست

سلام

دوست عزیز به هیچ عنوان نمیشه حملات سیم سکند رو اینسرت کرد!

در دژکوب به اصطلاح قدیمی ها ، حملات قطاری هستند! یعنی حمله ای که زودتر لانچ شده باشه، زودتر لند میشه.

برای مثال اگر اکانت x شش موج سیم سکند از فاصله 4 ساعتی با تارگت زده باشه و اکانت y هم 6 موج سیم از فاصله 3 ساعتی با تارگت زده باشه و هر 2 اکانت ها حملاتشون (12 موج از 2 اکانت) در مثلاً 02:02:02 لند شوند ، 100% حملات اکانت x که اتک هاش رو زودتر لانچ کرده اول میخوره و سپس حملات اکانت y میخوره.
    در مورد اینسرت هم همین امر صدق می کنه ، چون مهاجم حملاتش رو زودتر لانچ کرده شما نمی تونید حملاتش رو اینسرت کنید ، چون ابتدا حملات به دهکده برخورد می کنه سپس اینسرت ها!

اما فقط و فقط شما زمانی میتونی اینسرت کنی حملات مهاجم رو که اینسرت شکن های اون از یک ده یا اکانت دیگه یا یه همر دیگر لانچ شده باشه.
    برای مثال اکانت z روی شما از 10 ساعتی 12 موج سیم سکند لانچ کرده. 6 موج در 03:03:03 لند می شوند و 6 موج در 03:03:04 ، شما برای اینکه اینسرت نشین از اکانت w یه همر بدون کاتا از فاصله 4 ساعتی لانچ می کنید که در 03:03:04 لند میشه!به دلیل اینکه این حمله دیرتر لانچ شده ، بعد از آخرین موج کاتا میوفته به عنوان موج 13 ام به تارگت اصابت میکنه ، مدافع هم اینسرت هاش رو جوری باید بزنه که در 03:03:03 لند بشه ، اتفاقی که میافته اینه که ، دفاع هایی که برای اینسرت فرستاده شده ان 6 موج ویو کاتا رو اینسرت می کنن ، سپس همر دوم لند شده و دفاع اینسرت شده را کلین می کنه و عملاً هیچ استفاده ای نداره.

تنها ایرادی که به حملات ماهان میشد گرفت هم همین بود ، در بعضی حملات از یک یا چند همر بدون کاتا( مثلاً تایتانیک) به عنوان اینسرت شکن استفاده می کرد در حالی که اون همرها عملاً مانع اینسرت نمی شدن.

آخرین جمله اینکه یادتون باشه تو دژکوب حملات قطاری هستند.

اگر من اشتباه می کنم خوشحال میشم در مورد این موضوع بحث کنیم.

موفق و پیروش باشید.
    پویان
    پ.ن: حمله ای که به اکانت من و شهریار خورد و اون فسقله همر ما که 10 روزه ساخته بودیمش رو هم زد تنها دلیلش این بود که اکانت رو حذف بود و دیگه رو اکانت نمی رفتیم.
    تنها اشتباه ما این بود که زودتر هماهنگ نکرده بودیم با بچه ها برای بردن کتیبه چکمه که دیگه دیر شد.

17. تشکر cyrous, MOD.RED تشکر نمود
    پسندیدن cyrous, Ali_PoTTeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این ۲ ۳ روز وقت نشده بود بیام پست بذارم

دیگه یه ۲روزی که بیکار بودیم گفتیم ۴تا پلن بزنیم تا اون دست از دوستانی که می*گفتن NW رو ما جم کردیم در صورتی* که جز ۴تا فیدر زنی* هیچ کاری نکرده بودن جز پلن پویان یکم یاد بگیرن دس از فیدر زنی* بر دارن و فقط ادعا خالی* و پوچ نداشته باشن که NE رو به این وضع بندازن

صفر شدن همر InfInIty
    infiniti ja.jpg

sefr infiniti.jpg

چیف شدن همر ARE U SURE
    50 50 are u.jpg

ocht.jpg

صفر شدن کپ و همر bay_gosh
    bay_gosh.jpg

و چیف شدن یه نیمچه همرش
    دیگه برا ۲تا لینک آخر نمی*شه عکس صفر شدنشون رو گذشت باید تو یه پست دیگه باشه که حالش نیست

SEPEHR
    GREEN MAN
    JUST NE

صفحه 61 از 67 نخستنخست ... 11515960616263 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع