نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: کم بودن جنس در حراجی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

کم بودن جنس در حراجی

سلام

حراجی خیلی جنس کمه
    لطفا جنس ها رو بیشتر کنید
    الان که من دارم پست میدم برای کل اکانت ها 7 تا اثر هنری داخل حراجی هست

لطفا رسیدگی کنید

2. تشکر saeidzare, kingphoenix تشکر نمود
    پسندیدن saeidzare, kingphoenix پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بنظر من جنسا بی ربط کم نیست یه استراتژی درآمدزایی از طرف خود مسئولین!

کاربری توی بازی به من پیام زد اثر هنری نگیر بزار به دیگران برسه یا کتیبه همچنین ، من دیگه چکشامو خیلی کم کردم الان میرم میبینم اثر هنری تا 25کیلو و بابت کتیبه تا 450 (بطور میانگین هر کتیبه بین 350 تا 450) چکش میخوره. خب این یعنی جنس کم ، دعوای بیشتر ، چکش بالاتر درنتیجه خرید گلد بیشتر .

خیلی بفکر افزایش ناگهانی نباش ، نمودار عرضه و تقاضا داریم که اثبات شده در عرضه ی انحصاری ( الان فروش اجناس انحصاری دست خود سایت دژکوبه) هرچقدر تقاضا بالا بره و عرضه کم باشه قیمت در بازار آزاد بالا میره.

4. تشکر saeidzare, kiaan تشکر نمود
    پسندیدن saeidzare, kiaan پسندید
    نپسندیدن Turbo نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kingphoenix نمایش پست ها
    بنظر من جنسا بی ربط کم نیست یه استراتژی درآمدزایی از طرف خود مسئولین!

کاربری توی بازی به من پیام زد اثر هنری نگیر بزار به دیگران برسه یا کتیبه همچنین ، من دیگه چکشامو خیلی کم کردم الان میرم میبینم اثر هنری تا 25کیلو و بابت کتیبه تا 450 (بطور میانگین هر کتیبه بین 350 تا 450) چکش میخوره. خب این یعنی جنس کم ، دعوای بیشتر ، چکش بالاتر درنتیجه خرید گلد بیشتر .

خیلی بفکر افزایش ناگهانی نباش ، نمودار عرضه و تقاضا داریم که اثبات شده در عرضه ی انحصاری ( الان فروش اجناس انحصاری دست خود سایت دژکوبه) هرچقدر تقاضا بالا بره و عرضه کم باشه قیمت در بازار آزاد بالا میره.
    تحلیل خوبیه اما یه مسئله کوچک رو فراموش کردید. جنس رو بازیکن ها میذارند برای فروش. بنابراین جنسی که فروخته میشه نقره اش میره تو جیب کاربر. قیمت خدمات سایت مثل کلوپ طلایی و پلاس و غیره هم یکسانه. بنابراین هرچی کالا با قیمت بالاتری فروخته بشه باعث میشه در سمت فروشنده خرید طلای کمتری انجام بشه.

اما برعکس اگه سیستم بازی بخواد جنس تو بازار تزریق کنه به جای اینکه نقره به دست بازیکن برسه به به سیستم بر میگرده و هم قیمت ها میاد پایین و هم کاربرانی که قبلا سکه بازیشون رو از طریق جنس تامین می کردند مجبور به خرید می شوند.
    از طرفی برخی کاربران امکان خرید یا انگیزه برای خرید طلا ندارند که این کار باعث میشه پلیرهای فعال کمتر بشه چون طلای لازم جهت بازی رو ندارند.

6. تشکر saeidzare, kingphoenix تشکر نمود
    پسندیدن saeidzare, 3zar پسندید
    نپسندیدن kingphoenix نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    تحلیل خوبیه اما یه مسئله کوچک رو فراموش کردید. جنس رو بازیکن ها میذارند برای فروش. بنابراین جنسی که فروخته میشه نقره اش میره تو جیب کاربر. قیمت خدمات سایت مثل کلوپ طلایی و پلاس و غیره هم یکسانه. بنابراین هرچی کالا با قیمت بالاتری فروخته بشه باعث میشه در سمت فروشنده خرید طلای کمتری انجام بشه.

اما برعکس اگه سیستم بازی بخواد جنس تو بازار تزریق کنه به جای اینکه نقره به دست بازیکن برسه به به سیستم بر میگرده و هم قیمت ها میاد پایین و هم کاربرانی که قبلا سکه بازیشون رو از طریق جنس تامین می کردند مجبور به خرید می شوند.
    از طرفی برخی کاربران امکان خرید یا انگیزه برای خرید طلا ندارند که این کار باعث میشه پلیرهای فعال کمتر بشه چون طلای لازم جهت بازی رو ندارند.
    مطعنید جنسو بازیکن میزاره برای فروش!! یعنی نمیدونم یا شما دو دوتا چهارتا بلد نیستی یا من یا اصلاً ...

عزیز وقتی جنسو کاربر بزاره و شما نزارید یعنی جنس بطور کلی کمه دیگه!!! و حالا درسته نقره از من نوعی میره برای اون بازیکن ولی خب من گلد خریدم چه فرقی میکنه!! شما به به بازیکنی که جنس گذاشته نقره مجانی ندادین که چوب اونو به سینه میزنید پولشو از من و امثال من گرفتین!

یعنی شما منظورتون اینه که عدم امکان خرید کاربرای دیگر رو از جون ما بکشید بیرون اونا هم که نمیتونن بخرن به درک! شما جنسارو زیاد کن بازیکنایی که توانایی خرید پایینی دارن هم بتونن بخرن ، یه جوری میگید انگاری اون بازیکنا اثر هنری نیازشون نمیشه بابت اینکه بتونن ده جدید زودتر بزنن عقب نیفتن باید اثر هنری که گیرشون میاد نگه دارن چون نمیتونن بخرن!!! برای اینکه اون بازیکنای مذکور بتونن خرید انجام بدن من نوعی که زیاد خرج میکنم محدود کنید مثلاً در هفته 200 کیلو نقره میتونم چکش بزنم بیشتر از اون نتونم. حالا 200 کیلو روی یدونه اثر بزنم یا 100 تا .

درضمن برای مثال، اثر هنری که زائیده نمیشه باید توی ماجراجویی گیر بیاد که اونم گیر نمیاد. بنظر من شما حتی به بازیکنی که توانایی خرید پایین هم داره ظلم میکنید چون اون هیچوقت نمیتونه جنس ارزون بخره همش درحال درجا زدنه جنسم گیرش آیا باید بفروشه!!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها

حرفی که گفتید درست.. اما به یه نکته توجه نکردید. چندتا اکانت داخل سرور گلد 200 تا اکانت دیگه رو می خرن. اما به چه صورت ؟ مپلا یه اکانت یه پک 8800 میخره با 77% تخفیف با قیمت 100 تومان و این سیلور رو در نظر بگیریم کامل یه سیلور تبدیل کنه میشه 880k خوب حالا بگیم با این سیلور بره یه جنس بخره و همش هم بره تو یه اکانت خوب الان اون اکانت 880k سیلور داره خوب اونم میگیره عوض میکنه به گلد که میشه 4400 گلد مفتو و مجانی. خوب حالا اگه این کاربران بجای اینکه گلدشون رو مجانی در بیارن میتونن بسته های 500 تایی با تخفیف 0% بخرن با قیمت 5 تومن که همه هم توانایی خریدشو دارن.
    با این کار سود سرور بالا تر میره به نظرم. مگه تو .com یا .ir انقدر گرون بوده ؟ :|
    ٌW.L

9. تشکر kingphoenix تشکر نمود
    پسندیدن kingphoenix پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kingphoenix نمایش پست ها
    مطعنید جنسو بازیکن میزاره برای فروش!! یعنی نمیدونم یا شما دو دوتا چهارتا بلد نیستی یا من یا اصلاً ...

عزیز وقتی جنسو کاربر بزاره و شما نزارید یعنی جنس بطور کلی کمه دیگه!!! و حالا درسته نقره از من نوعی میره برای اون بازیکن ولی خب من گلد خریدم چه فرقی میکنه!! شما به به بازیکنی که جنس گذاشته نقره مجانی ندادین که چوب اونو به سینه میزنید پولشو از من و امثال من گرفتین!

یعنی شما منظورتون اینه که عدم امکان خرید کاربرای دیگر رو از جون ما بکشید بیرون اونا هم که نمیتونن بخرن به درک! شما جنسارو زیاد کن بازیکنایی که توانایی خرید پایینی دارن هم بتونن بخرن ، یه جوری میگید انگاری اون بازیکنا اثر هنری نیازشون نمیشه بابت اینکه بتونن ده جدید زودتر بزنن عقب نیفتن باید اثر هنری که گیرشون میاد نگه دارن چون نمیتونن بخرن!!! برای اینکه اون بازیکنای مذکور بتونن خرید انجام بدن من نوعی که زیاد خرج میکنم محدود کنید مثلاً در هفته 200 کیلو نقره میتونم چکش بزنم بیشتر از اون نتونم. حالا 200 کیلو روی یدونه اثر بزنم یا 100 تا .

درضمن برای مثال، اثر هنری که زائیده نمیشه باید توی ماجراجویی گیر بیاد که اونم گیر نمیاد. بنظر من شما حتی به بازیکنی که توانایی خرید پایین هم داره ظلم میکنید چون اون هیچوقت نمیتونه جنس ارزون بخره همش درحال درجا زدنه جنسم گیرش آیا باید بفروشه!!
    اثر هنری بعد از چند هفته تبش میاد پایین. تا اون موقع هم پلیر با برگزاری جشن می تونه امتیاز فرهنگیشو تامین کنه. علت اینکه اینقدر بالا چکش میخوره اینه که قیمت طلا پایینه. اگه توی دات کام و ... اینقدر نبوده برای اینکه حداقل قیمت طلاش پنج برابر اینجاست. با توجه به اینکه قیمت خدمات مثل پلاس و غیره یکسانه شما قیمت های حراجی رو یک پنجم کنید متوجه داستان میشید.
    بعد تحلیل میکنید اثر هنری تو ماجراجویی بدست نمیاد ؟ پس از کجا بدست میاد؟
    شما میگی ارزون کنید که بتونن همه بخرند که عقب نیوفتن، خودتون به رقابتی بودن ماجرا اشاره میکنید. اگه تعدادشو زیاد کنیم بازم اونی که بشتر سکه می خره بالاتر از شما چکش میزنه. باز هم تو رقابت اونی که نمی خواد خرج کنه عقب میوفته. تا جایی که (در مورد اثر هنری) تو هفته های اول سرور تعداد دهکده ها میره بالا. شما برو تو دات کام ببین مثلا تو هفته 4 ام یا حتی 8 ام تاپ جمعیت پلیرها چندتا دهکده داره اینجا چندتا. اگه قرار باشه که اثر هنری عین پماد تو بازار بریزه که اصلا امتیاز فرهنگی و جشن معنی پیدا نمی کنه. شما فکر کن اگه اثر هنری اونقدر زیاد باشه که چکش نخوره دیگه کی منابع میده جشن برگزار کنه؟ میاد با 200 تا سکه نقره کلی امتیاز فرهنگی میگیره. تو این حالت از امتیاز فرهنگی فقط اسمش می مونه و هیچ کاربردی نخواهد داشت.

11. تشکر kingphoenix تشکر نمود
    نپسندیدن kingphoenix نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

والا تو سرور e1 که الان 2 ماه گذشته هنوز هم نمیشه اثر هنری خرید.
    ٌW.L

13. تشکر kingphoenix تشکر نمود
    پسندیدن kingphoenix پسندید