نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: گندوم منفی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان خوبید

من یه مشکلی* دارم با این سرور خواستم از شما هم بپرسم گفتم شاید من اشتباه کنم.

آقا از اونجا که اگه گندم تموم شه نیرو*ها میمیرن و گندمی که برا ساختشون رفته به اکانت بر میگرد و الویت با چیفر و مهاجر هست.

ما دیشب سر این موضوع تلفات دادیم بعد امدیم دیدیم چیفرا سالم هستن.حالا این که هیچ به مولتی* نامه دادیم به ما میگه

جواب مولتی* :
    سلام

در قانون گندم منفی ، از نیرویی که بیشترین تعداد در دهکده وجود داره طبق قانون گندم منفی شروع به کشتن میکنه

از اون نیرویی که بیشترین تعداد در دهکده وجود داره شروع به تلف شدن میکنه

جواب ما :
    داداش الویت با چیفر هست و این باز الویت با نیرو پشتیبانی* هست

جواب مولتی* :
    توی فروم مطرح کنید یا اینکه از ساپورت دات کام بپرسید ، چون خیلی درباره نحوه مردن نیروها ، تحقیق شده بعد کد نویسی شده است

از یه سری بچه*های قدیمی* این سرور*ها پرسیدم گفتن دیمی هر چی* حال کنه میکشه

حالا باز امدیم از بزرگان دژکوب یه سوالی بپرسیم شاید ما نوب باشیم چیزی بلد نباشیم.دوستان لطفا راهنمایی* کنین.

با تشکر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Executioner نمایش پست ها
    سلام دوستان خوبید

آقا از اونجا که اگه گندم تموم شه نیرو*ها میمیرن و گندمی که برا ساختشون رفته به اکانت بر میگرد و الویت با چیفر و مهاجر هست.

ما دیشب سر این موضوع تلفات دادیم بعد امدیم دیدیم چیفرا سالم هستن.حالا این که هیچ به مولتی* نامه دادیم به ما میگه

جواب مولتی* :
    سلام

در قانون گندم منفی ، از نیرویی که بیشترین تعداد در دهکده وجود داره طبق قانون گندم منفی شروع به کشتن میکنه

جواب ما :

جواب مولتی* :
    توی فروم مطرح کنید یا اینکه از ساپورت دات کام بپرسید ، چون خیلی درباره نحوه مردن نیروها ، تحقیق شده بعد کد نویسی شده است

جواب خودم به مولتی* :
    عزیز شما تحقیقت رو از کافی نت گرفتی ؟

حالا باز امدیم از بزرگان دژکوب یه سوالی بپرسیم شاید ما نوب باشیم چیزی بلد نباشیم.دوستان لطفا راهنمایی* کنین.

با تشکر
    درود بر شما

دوست عزیز جواب مولتی هانتر کامل درست بوده
    در قانون گندم منفی ، از اون نیرویی که بیشترین تعداد در دهکده وجود داره شروع به تلف شدن میکنه و اولویت با نیروی پشتیبان. اتفاقا چیفر آخرین نیرویی هست که اگه گندم منفی باشه فوت میکنن بنده خدا.

البته این تا زمانی هست که از یه نیرو بیشتر از بقیه باشه اینجوریه ولی وقتی که نیروها برابر بشه اولویت با نیرویی که گندمخورش بیشتره. یعنی اگه 100تا سزار 100تا شوالیه 100تا شمشیرزن باشه اول یه سزار میمیره بعد یه شوالیه بعد یه شمشیری دوباره همه میشن 99 تا دوباره همین تکرار میشه

حالا شاید من اشتباه کنم

سربلنـد،پیـروز ودنبالـه دار باشید.
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

3. تشکر ShoTGuN تشکر نمود
    پسندیدن BariSH_N, bardia_f7 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود بر شما

در قانون گندم منفی ، از اون نیرویی که بیشترین تعداد در دهکده وجود داره شروع به تلف شدن میکنه و اولویت با نیروی پشتیبان. اتفاقا چیفر آخرین نیرویی هست که اگه گندم منفی باشه فوت میکنن بنده خدا.

البته این تا زمانی هست که از یه نیرو بیشتر از بقیه باشه اینجوریه ولی وقتی که نیروها برابر بشه اولویت با نیرویی که گندمخورش بیشتره. یعنی اگه 100تا سزار 100تا شوالیه 100تا شمشیرزن باشه اول یه سزار میمیره بعد یه شوالیه بعد یه شمشیری دوباره همه میشن 99 تا دوباره همین تکرار میشه

حالا شاید من اشتباه کنم

سلام عزیز

داداش گلم من میگم اول نیرو پشتیبانی* میمیره بعد نیرو دهکده من ۲تا چیفر پشتیبانی* دارم چرا باید خداد تا نیرو لاست بدم؟
    من کاری به سیستم گندم منفی* ندارم

5. نپسندیدن سه تفنگ دار نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان خوبید

جواب مولتی* :
    سلام

جواب ما :

جواب مولتی* :

با تشکر
    سلام دوست من
    والا به طور کلی سیستم استارو نیروها اینجوریه(یا حداقل اونموقعی که من ساپورت بودم تو چند تا سرور اینجوری بود)
    1.همیشه اول نیروهای پشتیبانی از اکانتهای دیگه شروع به استارو میکنند.بعدش نیروهای شما با این اولویت بندی شروع میکنند به استارو:
    الف:نیروهای پشتیبانی از دهکده های دیگر خود شما که به صورت پشتیبان فرستادید رو دهکده با گندم منفی و انبار غذای خالی
    ب:نیروهای خود اون دهکده و بعد اون نیروهایی که از سربازخونه اصطبلتون میاد بیرون
    2.استارو همیشه از نیرویی که بالاترین تعداد رو داره شروع میشه و این قدر ادامه پیدا میکنه که اون تعداد ماکس با تعداد نوع دیگه از نیروها برابر شه.وقتی این اتفاق افتاد یعنی مثلا شما 100 تا گرزی 100 تا دلاور 100 تا شوالیه توتن و 1 چیفر داشتید نیرو هایی که انتخاب میشند برای استارو از سمت راست به چپه.یعنی چی؟یعنی اول یه گرزی میمره میشه 99 گرزی 100 تا دلاور 100 تا تی کی بعدش چی میشه؟بین 100 تا دلاور 100 تا تی کی دوباره یه دلاور میمیره میشه 99 تا ذلاور و بعد اون تی کی ها چون 100 تا از اونا یکی میمره باز تعداد برابر میشه حالا این سیکل اینقدر تکرار میشه تا شما یه گرزی یه دلاور یه تی کی داشته باشید با یه چیفر.همونجوری گفتم انتخاب نیرو از راست به چپه یعنی اونموقع اول گرزی میمره بعد دلاور بعد تی کی بعد اون چیفر شما
    که با اون اوصاف همیشه قهرمان شما اگه به صورت پشتیبانی ارسال نشده باشه به دهکده با گندم منفی(یعنی جزو نیرو های همون دهکده باشه) آخر از همه میمیره

حالا اونکه شما می فرمایید قبلا شما سناتور میفرستادید(مثلا رو دهکده همر) و اول سناتوره میمرده دلیلش این بوده که از اون دهکده که سناتور میفرستادید دیگه 10 تا لژیون نمیفرستاذیذ یعنی اگه 10 تا لژیون و یه سناتور بفرستید اول 10 تا لژیون میمردن بعد سناتور میمرذ بعد نیروهای همرتون
    امیدوارم تونسته باشم مطلبو برسونم
    بازم میگم این اطلاعات مربوط به سالهای قبل و ورژن 3.6 هست.البته تو ورژن 4 هم همین داستان بوده ولی من از ورژن 4.2 اطلاعی ندارم و اسکریپت های این سایت رو هم نمیدونم.خوشحال میشم ادمین سایت یه توضیحی تو همین تاپیک بده ما هم با آپدیتهای جدید آشنا شیم

7. تشکر ShoTGuN تشکر نمود
    پسندیدن ShoTGuN, 3zar, ArTaM پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Osiris نمایش پست ها
    سلام دوست من
    والا به طور کلی سیستم استارو نیروها اینجوریه(یا حداقل اونموقعی که من ساپورت بودم تو چند تا سرور اینجوری بود)
    1.همیشه اول نیروهای پشتیبانی از اکانتهای دیگه شروع به استارو میکنند.بعدش نیروهای شما با این اولویت بندی شروع میکنند به استارو:
    الف:نیروهای پشتیبانی از دهکده های دیگر خود شما که به صورت پشتیبان فرستادید رو دهکده با گندم منفی و انبار غذای خالی
    ب:نیروهای خود اون دهکده و بعد اون نیروهایی که از سربازخونه اصطبلتون میاد بیرون
    2.استارو همیشه از نیرویی که بالاترین تعداد رو داره شروع میشه و این قدر ادامه پیدا میکنه که اون تعداد ماکس با تعداد نوع دیگه از نیروها برابر شه.وقتی این اتفاق افتاد یعنی مثلا شما 100 تا گرزی 100 تا دلاور 100 تا شوالیه توتن و 1 چیفر داشتید نیرو هایی که انتخاب میشند برای استارو از سمت راست به چپه.یعنی چی؟یعنی اول یه گرزی میمره میشه 99 گرزی 100 تا دلاور 100 تا تی کی بعدش چی میشه؟بین 100 تا دلاور 100 تا تی کی دوباره یه دلاور میمیره میشه 99 تا ذلاور و بعد اون تی کی ها چون 100 تا از اونا یکی میمره باز تعداد برابر میشه حالا این سیکل اینقدر تکرار میشه تا شما یه گرزی یه دلاور یه تی کی داشته باشید با یه چیفر.همونجوری گفتم انتخاب نیرو از راست به چپه یعنی اونموقع اول گرزی میمره بعد دلاور بعد تی کی بعد اون چیفر شما
    که با اون اوصاف همیشه قهرمان شما اگه به صورت پشتیبانی ارسال نشده باشه به دهکده با گندم منفی(یعنی جزو نیرو های همون دهکده باشه) آخر از همه میمیره

حالا اونکه شما می فرمایید قبلا شما سناتور میفرستادید(مثلا رو دهکده همر) و اول سناتوره میمرده دلیلش این بوده که از اون دهکده که سناتور میفرستادید دیگه 10 تا لژیون نمیفرستاذیذ یعنی اگه 10 تا لژیون و یه سناتور بفرستید اول 10 تا لژیون میمردن بعد سناتور میمرذ بعد نیروهای همرتون
    امیدوارم تونسته باشم مطلبو برسونم
    بازم میگم این اطلاعات مربوط به سالهای قبل و ورژن 3.6 هست.البته تو ورژن 4 هم همین داستان بوده ولی من از ورژن 4.2 اطلاعی ندارم و اسکریپت های این سایت رو هم نمیدونم.خوشحال میشم ادمین سایت یه توضیحی تو همین تاپیک بده ما هم با آپدیتهای جدید آشنا شیم
    سلام
    حرف شما کاملا متین من فقط ۲تا چیفر پشتیبانی* فرستادم نه چیزی باهاشون بوده نه نیرو دیگه پشتیبانی* بوده جالب اینجاس که به مولتی*هانتر میگم میگه ربطی* به پشتیبانی* نداره همه یکی هستن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به دوستان و کاربران محترم

بعله کاملا حق با دوستمون هستشکه این تایپیک و بحث رو اغاز کردن. که در پست بالا کاملا پاسخ داده شده. من خودم هم با این مسئله برخورد داشتم و برای خودم هم جای سوال بود همیشه. که با وجود نیرو پشتیبانی در ده نیرو خود ده هم لاست میره. اتفاقا خوب شد که اشاره شد. تا به نظر همه اساتید و مهمتر تیم محترم ادمینی برسه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    حرف شما کاملا متین من فقط ۲تا چیفر پشتیبانی* فرستادم نه چیزی باهاشون بوده نه نیرو دیگه پشتیبانی* بوده جالب اینجاس که به مولتی*هانتر میگم میگه ربطی* به پشتیبانی* نداره همه یکی هستن
    سلام پاسخ مولتی هانتر اگه دقیقا این بوده اشتباه بوده.در دژکوب ابتدا نیروهای اسیر می میرند. سپس نیروهای پشتیبان. سپس نیروهای داخل دهکده سپس نیروهای در حال حرکت.
    در دژکوب نیروها به صورت ترکیبی به ترتیب با دو اولویت بیشترین تعداد و سمت راست ترین نیرو (در نمایش اردوگاه) کشته می شوند. یعنی اگر 100 سرباز پیاده و 20 محافظ داشته باشید. در صورتی که با کشته شدن 10 سرباز پیاده گندم منفی شما تامین گردد اما 5 سرباز پیاده و 1 محافظ کشته می شود. این اعداد برای مثال ذکر شده و ممکن است صحت نداشته باشد.
    در نسخه کنونی در حال اجرا در سرورهای دژکوب چیفر و مهاجر بر اثر بی گندمی کشته نمی شوند. و در صورتی که به صورت پشتیبان به تنهایی به دهکده ای ارسال شوند و در داخل دهکده نیروی پشتیبان یا اسیر شده در سایر دهکده ها وجود نداشته باشد نیروهای داخل دهکده کشته خواهند شد.

11. تشکر ShoTGuN تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود بر شما

حالا شاید من اشتباه کنم

كاملا درست گفتن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خب الان تکلیف نیرو*های من که لاست رفته چیه کی* جواب گو هست ؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

سلام خب الان تکلیف نیرو*های من که لاست رفته چیه کی* جواب گو هست ؟
    دوست عزیز جواب مولتی هانتر کاملا" درست بوده .

موضوع بسته شد.

برای تغییر نام کاربری به لطفا ثبت نام کنید. مراجعه کنید.

قبل از هر گونه فعالییت در انجمن لطفا ثبت نام کنید. را مطالعه کنید.