نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در نظر شما سطح مسابقه چگونه می باشد؟

رأی دهندگان
23. نظرسنجی بسته شده است.
  • خوب

10 43.48%
  • متوسط

7 30.43%
  • بد

6 26.09%
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: دومین مسابقه انجمن دژکوب

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

دومین مسابقه انجمن دژکوب

درود

کاربر گرامی ,
    انجمن دژکوب برگزار میکنید:

موضوع مسابقه:

من یک اکانت دارم که این اکانتم نژادش توتن می باشد و فقط یک دهکده دارم که این دهکده جمعیتش 500 نفر می باشد و در دهکده ام ساختمان اصلی 20 , سرباز خانه و اصطبل و کارگاه 20 و انبار و انبار غذای من طوری هست که از هر کدوم 1 عدد دارم به طوری که این انبارهایم می توانند بینهایت منابع در خود جای دهند.

به مقدار زیر منابع در انبارهایم موجود می باشد:

چوب: 245 میلیون
    خشت: 255 میلیون
    آهن: 265 میلیون
    گندم: 235 میلیون

میتوانم با این مقدار منابع به صورت آنی ساختمان و یا نیرو بسازم (به مقداری میتوانم ساختمان و نیرو بسازم که از مقدار منابع موجود بیشتر نشود) .
    ساختمان های که میتوانم بسازم فقط از نژاد توتن هستن اما نیرو ها از نژاد های توتن , گول , رومن می باشد.
    (منظور از آنی یعنی در همان لحظه ساخت ساختمان به اتمام می رسد و همینطور نیروها در همان لحظه تربیت آنها به اتمام می رسد , به فرض اگه 10000 عدد شمشیرزن تربیت کنیم مدت زمان تربیت 0 ثانیه خواهد بود)
    دهکده ی من تولیداتش 0 می باشد و هیچ وقت منفی نخواد شد و با ساختن ساختمان جمعیت دهکده ام اضافه نخواهد شد.

رقبای من برای اینکه امپراطوری من را از بین ببرند با سه سپاه بزرگ به صورت حمله عادی به سوی من روانه هستند که من با جاسوسی توانسته ام آمار سپاهیان آنها را در بیاورم که به این شرط است:

سپاهیان رومن: جمعیت : 1500(بدون جشن تالار)

80هزار شمشیر زن – 40هزار شوالیه سزار – 700 دژکوب – 3 سناتور – قهرمان
    (قدرت 100 - امتیاز هجومی 100 - دست راست شمشیر بلند شمشیرزن - دست چپ سپر بزرگ – زره سنگین - سواره - سلامتی 100 )

سپاهیان توتن: جمعیت: 1300
    (بدون جشن قهوه خانه و تالار)

120هزار تبرزن – 40 هزار شوالیه توتن – 1500 دژکوب – 3 رئیس – قهرمان
    (قدرت 100 - امتیاز هجومی 100 - دست راست تبرسنگین تبرزن - دست چپ سپر بزرگ – زره سنگین - سواره - سلامتی 100 )

سپاهیان گول: جمعیت: 1600
    (بدون جشن تالار)

100 هزار شمشیرزن – 20 هزار شوالیه گول – 500 دژکوب – 3 رئیس – قهرمان
    (قدرت 100 - امتیاز هجومی 100 - دست راست شمشیر بلند شمشیرزن - دست چپ سپر بزرگ – زره سنگین - سواره - سلامتی 100 )

دشمن با توجه به امکاناتی که دارد به ترتیب اول سپاه توتن وارد جنگ می شود سپس سپاه گول و سپس سپاه رومن .
    حالا میخوام به من کمک کنید تا یک شبیه سازی خوبی تو سایت kirilloid انجام بدم.
    میخوام این شبیه سازی طوری باشه که با منابع موجود جوری ساختمان و نیرو بسازم که با حداقل تلفات , به دشمن حداکثر خسارت را وارد کنم.
    برام توضیح بدین که چطوری چه نیرو های چه ساختمان های ساختید و چه کار های انجام دادید تا هدفم که وارد کردن بیشترین خسارت به دشمنانم هست عملی شود .

نکته:

1- من یک عدد قهرمان سطح 100 دارم که نژادش توتن می باشد و قدرت و تجهیزات قهرمان رو هم شما برام تعیین کنید.
    2- زره و اسلحه نیرو های مهاجم و مدافع همگی 20 می باشد.
    3- طلا به مقدار کافی دارم.
    4- نیرو های دشمن همگی در یک ثانیه به ده من وارد می شوند.
    5- نه من و نه مهاجم هیچ کتیبه ای نداریم.

راهنمایی:

متن مسابقه را با دقت بخوانید چون نکاتی هست که به آنها باید توجه کنید.
    نکاتی مانند طلا که از آن برای موارد خاص باید استفاده شود.

نحوه ی ارسال پاسخ:

1- توضیح دهید که با منابع در دست چه فعالیت های انجام میدهید تا خسارت وارده به دشمن حداکثر و خسارت وارده به دهکده و نیرو های مدافع حداقل باشد.
    2- برای هر چیزی که منابع مصرف کردید به صورت جدا مقدار منابع مصرفی و آیتمی که منابع برای اون مصرف شده است را مشخص کنید.
    مانند: ساختمان ... - چوب... - خشت... - آهن... - گندم....
    نیرو ... - چوب ... - خشت ...- آهن ... - گندم ....
    3- مقدار طلای مصرف شده و دلیل مصرف

4- و در آخر علاوه بر توضیحاتی که باید بدید از سایت کیریلوید یک شبیه سازی جنگی نیز ارائه میکنید.

برندگان کسانی خواهند بود که :
    1- از سایت کیریلوید استفاده کنند.
    2- به نکات موضوع اشاره کنند.
    3- به طور کامل همه کار های که انجام داده شده را توضیح دهند.
    4- در آخر توضیحات خود به خسارت مدافع و مهاجم اشاره شود.
    4- پستی مرتب و زیبایی داشته باشند.

تاریخ شروع و اتمام مسابقه:

شروع: 1393/09/25
    پایان: 1393/10/11

از بیین پاسخ های ارسالی سه پاسخ به عنوان برنده انتخاب خواهد شد که جوایز به شرح زیر است:

نفر اول 500 عدد سکه طلای دژکوب
    نفر دوم 400 عدد سکه طلای دژکوب
    نفر سوم 300 عدد سکه طلای دژکوب

(درصورتی که استقبال کاربران زیاد باشد مقدار جوایز و برندگان افزایش خواهد یافت)

قوانین مسابقه:

1- فقط و فقط در این بخش ارسالات شما معتبر خواهند بود , ارسال پاسخ ها به مدیران قابل قبول نخواهند بود.(برای شرکت در مسابقه فقط در این بخش پاسخ خود را ارسال کنید.)
    2- هر کاربر فقط میتواند یک پست ارسال کند در صورتی که چندین پست ارسال کنید فقط پست اول مورد قبول خواهد بود و مابقی پست ها پاک خواهند شد.
    در صورتی که با خطای حداکثر کاراکترای مجاز روبرو شدید میتوانید با بیان , روبرو شدن با خطای حداکثر کاراکتر در اول پست بعدی , چند پست ارسال کنید .
    3- بعد از ارسال پست امکان ویرایش یا رویت پست نمی باشد پس در ارسال پست های خود دقت کافی را داشته باشید.
    در صورتی که نیاز شدید به ویرایش پست دارید میتوانید با مدیران بخش مسابقات تماس حاصل فرمایید.(حتما" یک کپی از ارسال خود داشته باشید)
    4- پست های که فارسی نباشند حذف خواهند شد.

اگر سوالی در رابطه با موضوع مسابقه دارید میتوانید در این بخش مطرح کنید.

نکته مهم: به یاد داشته باشید که بعد ارسال پست امکان ویرایش آن را ندارید .
    بعد اتمام تاریخ مسابقه تمامی پست ها به نمایش گذاشته خواهند شد.

باتشکر
    مدیریت انجمن دژکوب

برای تغییر نام کاربری به لطفا ثبت نام کنید. مراجعه کنید.

قبل از هر گونه فعالییت در انجمن لطفا ثبت نام کنید. را مطالعه کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

اصلاحیه :

باسلام خدمت دوستان

برای دژکوب در روی سوال برای سپاهاین توتن و رومن اشتباه تایپی رخ داده بود که
    دژکوب ها از هزار به عدد تغییر یافتن

رومن 700 عدد دژکوب

توتن 1500 عدد دژکوب

ممنون از کاربر علی که این اشتباه را گوشزد کرد.

باتشکر
    برای تغییر نام کاربری به لطفا ثبت نام کنید. مراجعه کنید.

قبل از هر گونه فعالییت در انجمن لطفا ثبت نام کنید. را مطالعه کنید.

3. پسندیدن loveyou, Ali Chiefer, aliok پسندید
    نپسندیدن Hadi نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سه حالت داره
    1-اگه من زمان دارم تا قبل از حمله اونا دهکده های بی دفاعشون رو صفر کنم که خوب فقط هزینه ساخت میدان تمرین بیست هست و بازار یک ، سه قسمت نیرو که هر سه تا دهکده رو صفر بکنه به اضافه یک عدد قصر یا اقامتگاه سطح 1 که حتی اگه حمله اونها هم رسید کاری نتونن انجام بدن چون همراهشون منجنیق نیست
    و من در طی حمله اونها هم دهکده هاشون رو صفر کردم و هم کراپ لاکشون کردم خودم هم کمترین تلفاتی ندادم

2- اینکه فاصله زمانی اونا از هم زیاده و باز هم دفاعی ندارن و من با ساختن میدان تمرین سطح 20 + قصر یا اقامتگاه سطح 1 و بازار سطح 1 و بقیه منابع رعد میتونم هر سه تا رو کانتر کنم

3- میپردازیم به دفاع (چون گلد به مقدار کافی هست پس جدا جدا نوشتن منابع بی معنیه و من همه منابع رو با هم جمع میکنم)
    دیوار بیست:197690 منبع (دیوار سطح 20 نژاد توتن 197670 منبع میخواد.)
    بازار یک:340 منبع
    اقامتگاه یک:1570 منبع
    بقیه منابع هم فقط سرباز پیاده گول
    که میشه3173969 عدد
    165 تا منبع هم اخر اضافه میمونه :دی
    وسایل قهرمان هم نیزه سنگین سرباز پیاده سپر سنگین و زره سنگین
    http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/warsim2....,100,100i3,3,3
    (در دفاع از قهرمان نژاد توتن استفاده شده است که خلاف روی سوال است.)
    سه تا دونه گلد استفاده شده جهت تعدیل و ساخت پیاده ها
    اگه خیلی ناقصه به بزرگیه خودتون ببخشید چون همه قسمتاش مشخص بود زیاد هیجان نداشت
    منم اومدم حمله رو اضافه کنم یکم هیجان بدم بهش که مدیر حمله کردن رو از دسترس ما خارج کرد :دی

(خسارت مدافع :
    حمله اول: 2.8
    حمله دوم: 2
    حمله سوم: 3.3 )

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام
    قبل از هرچیز یه توضیح درباره ی محاسباتم میدهم و عذر میخوام اگر غلط املایی چیزی سوتی خواهم داد !!

در این طول من منابع رو به صورت جمع منابع مینویسم. بهتر بگویم یه جوری تعدیل شده نوشته ام. مثلا سرباز پیاده برابر است با 315. از این راه که :
    100 چوب + 130 خشت + 55 آهن + 30 گندم = 315
    و اینکه من خسارات وارده بر خودمان را بر اساس ارزش نیرو ها که منبع بوده (پیاده 315 و یا محافظ 460) حساب کرده و در این حالت که توضیح خواهم داد کمترین خسارت را داداست.

ساخت دیوار دفاعی:
    1-ابتدا ما با استفاده از منابع خود سطح دیوار را تا 20 میبریم. که هزینه آن 59300 چوب 98840 خشت 39530 گندم می باشد.در کل 197670.
    2-بعد از آن بازار را میسازیم. (هزینه آن را به علت بسیار کم بودن و هدر رفتن کمی منابع در ساخت نیرو که میتوان از آن برای اینجا استفاده کرد، به حساب نیاورده ایم !)
    (هزینه بازار باید محاسبه می شد.)
    3-جمع منابع اولیه 1میلیارد میباشد. در نتیجه منابع کنونی ما برابر با 999802330 میباشد. این منابع را به صورتی تعدیل زده که بیشترین حالت سرباز پیاده رو توان ساخت ( گزینه کنار ساخت سرباز در سرباز خونه که با زدنش وارد قسمت تعدیل منابع در بازار خواهید شد.) حال ما دارای 3173975 عدد سرباز پیاده خواهیم بود.
    4-با استفاده از تبدیل طلا به نقره (4 طلا) یک پتک دلاور، سپر بزرگ و زره سپر سینه بزرگ تهیه میکنیم.(در سوال چیزی درباره ی چزم های زخم گفته نشده است! پس ما از آن استفاده نمیکنیم ! اگر استفاده کنیم 82959 تا سرباز ما باز میگردد!)
    حالا وقت دفاع میباشد.
    [/SIZE]طبق این لینک که از سایت کیریلوید میباشد من تمام نیرو های کشته شده و زنده مانده رو درآورده ام:
    لینک دفاع
    (جمعییت مهاجم ها وارد نشده است .)
    قدرت حجومی محاجم ها وارد نشده.

خسارات وارده بر 2 طرف:
    ما تمام نیرو های 3 حمله را دیوار کرده و در هر حمله میبینید که چه قدر کشته داده ایم. و حالا مقدار اولیه نیرو هارا منهای نیرو های باقی مانده میکنیم. میشود: 248879. ما اینقدر کشته داده ایم. درست است که نسبتا رقم بالایست اما اگر ارزش منابعی نیرو های سالم مانده رو بدست اوریم خواهیم دید که این تاکتیک بهترین میباشد.
    ما دارای 2925096 سرباز پیاده به ارزش 315 میباشیم. در نتیجه ارزش لشکرمان برابر است با 2925096 * 315 که میشود 921405240.
    و منابع ما قبل از ساخت نیرو 999802330 بود. اختلاف این دو که برابراست با 78397080 ، خسارت ما بر حسب منابع است.
    طلا مصرف شده :
    ما در ابتده 3 طلا برای تعدیل و سپس 4طلا برای خرید وسایل قهرمان خرج کرده ایم که جمعا میکند 7 طلا.

در آخر لازم به ذکر است که من بهترین تاکتیک های دفاعی را امتحان کرده ام اما این تاکتیک کمترین خسارت را از ارزش منابعی دارا بود.

با تشکر
    سینا

خسارت مدافع:
    حمله ی اول: 3
    حمله ی دوم: 2.1
    حمله ی وم: 2.9
    تعریف از خود نباشه :
    تو دنیا حریفی نداریم - تو غارت دستی - هیچ رقیبی نداریم
    البته اینو بگم که همیشه بدون طلا بازی می کنم. اگه با طلا باشی خو چاکرتم هستم لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام خدمت شما

مجموعه کل منابع ( جمع اهن،چوب،خشت،گندم) :000 000 000 1
    ---------------------------------------------------------------------------
    اول از همه دیوار گلی سطح 20 برای افزایش قدرت دفاعی نیرو های توی دهکده میسازیم ( مجموع کل منابع 197670 برای رسیدن به سطح 20 )

1.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    بعد سنگ تراشی سطح 20 میسازیم تا مقاومت ساختمانها افزایش یابد ( مجموع کل منابع 237240 برای رسیدن به سطح 20 )

2.jpg

(نیازی به ارتقاع سنگ تراشی نبوده)
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    یک قصر سطح 20 میسازیم تا جمعیت هم در دفاع از دهکده کمک کنند ( مجموع کل منابع 1161425 برای رسیدن به سطح 20 )

3.jpg

(میتوانستید با ساختن اقامتگاه مصرف منابع را حداقل کنید به این دلیل که قدرت دفاع قصر و اقامتگاه برابر 800 می باشد.)

اهنگری سطح 20 برای افزایش قدرت نیرو های مدافع ( مجموع کل منابع 538690 برای رسیدن به سطح 20 )

4.jpg

مجموع کل منابع مصرفی تا الان : 2135025
    باقی مانده : 975 864 997

(نیازی به ارتقاع آهنگری نیست , روی سوال اعلام شده که سطح همه ی نیرو ها 20 می باشد.)
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    از اهنگری تحقیق میکنیم تا سطح نیرو ها 20 بشه :

سرباز پیاده گول ( مجموع کل منابع 349465 برای رسیدن به سطح 20 )

* دفاع در برابر پیاده نظام : 58 * دفاع در برابر سواره نظام : 70 *

کاهن سوار( مجموع کل منابع 529010 برای رسیدن به سطح 20 )

* دفاع در برابر پیاده نظام : 157 * دفاع در برابر سواره نظام : 88 *

__________________________________________________ __________________________________

نیزه دار توتن ( مجموع کل منابع 377400 برای رسیدن به سطح 20 )

* دفاع در برابر پیاده نظام : 53 * دفاع در برابر سواره نظام : 81 *

دلاور( مجموع کل منابع 490695 برای رسیدن به سطح 20 )

* دفاع در برابر پیاده نظام : 140 * دفاع در برابر سواره نظام : 71 *

__________________________________________________ __________________________________

محافظ رومن ( مجموع کل منابع 485230 برای رسیدن به سطح 20 )

* دفاع در برابر پیاده نظام : 87 * دفاع در برابر سواره نظام : 53 *

شوالیه سزار( مجموع کل منابع 515820 برای رسیدن به سطح 20 )

* دفاع در برابر پیاده نظام : 143 * دفاع در برابر سواره نظام : 171 *

مجموع منابع مصرف شده : 2747620

باقی مانده کل منابع : 355 117 995

خب حالا نوبت به تربیت نیرو میرسه

مجموع منابع برای تربیت نیرو :

سرباز پیاده : 315

کاهن سوار : 1090

----------------------

نیزه دار : 340

دلاور : 1005

----------------------
    محافظ : 460

شوالیه سزار : 2170

خب می خوایم از هر 6 نیرو تو دهکدمون باشه

برای همین منابعمون رو تقسیم بر 6 مکنیم

جمع کل منابع : 355 117 995
    تقسیم بر 6 = 892 852 165

برای هر نیرو تعدادشو حساب میکنیم

سرباز پیاده : 526517 هزارتا به ما سرباز پیاده میده

کاهن سوار : 152158 هزارتا به ما کاهن میده

----------------------

نیزه دار : 487802 هزارتا به ما نیزه دار میده

دلاور : 165027 هزارتا به ما دلاور میده

----------------------
    محافظ : 360549 هزارتا به ما محافظ میده

شوالیه سزار : 76429 هزارتا به ما شوالیه سزار میده

خب حالا امار تلفات در دفاع رو بررسی میکنیم
    نیروهای دشمن سطح 20 هستند

http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/warsim2....6429U,20,,,,20

(قدرت کامل قهرمان وارد نشده است. )

خسارت مدافع:
    حمله ی اول: 6.1
    حمله ی دوم: 4.2
    حمله ی سوم: 6.6
    تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg 5.jpg (19.6 کیلو بایت, 0 مشاهدات)

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اگر سوالتون کژتابی نداشته باشه و نکته همین باشه ، خب شما هیچ مشکلی نداری با خیال راحت نیروسازی کن چون وقتی اونا حمله عادی کردن و شما جاسوسی کردین نیروهای چیفشون که تو دهکدشون بوده پس چیف نمیشی با هر نیرویی هم اتک زده باشن نهایت 6تا فیلدت کاتا میشه. اگر حتی این 6 فیلد هم گندمزار باشه تولید گندمت منفی بشه نیازی به گلد حرج کردن نیست چون خودتون اشاره کردین تولیدتون منفی نمیشه

همینقدر کافیه!

جاسوسی شده , چیف ها هم در حال حمله هستن. خوب بود اگه یه چیزی رو درست میگفتین یک پک گلد بهتون میدادم.
    (اینکه اگر هم چیفر ها رو بفرستن , چون اکانت یک دهکده دارد چیف نمیشود)

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    شبیه ساز جالبی بود چنتا شبیه ساز انجام دادم خوب بود
    اصلا نیاز به دفاع نیست قهرمانو میزاری رو گریز و طلا میکنی نقره نقره میدی لوح قانون 500 عدد کافیه برای اینکه دهکده چیف نشه
    (اکانتی که یک دهکده دارد چیف نمیشود)
    منجنیقم که ندارن بزنن دهکده رو صاف کنن
    با خیال راحت 50 کیلو مجنیق بزن با 50کیلو هم شوالیه دسته هایه 50منجنیق و50 شوالیه بزنه روشون اولم بزنه گندوم زارو انبار غذا صفر کنه
    یه بازار سطح 20 هم بزنه 40 کیلو گندوم بزنه داخلش جوری که کسی تاییدش نکنه مثلا 40 کیلو گندوم در ازایه 80کیلو گندوم
    گندوم زاراشم بکنه سطح 20 25% گندومم با طلا بگیره ابادی گندومم دورو برش هست سری بگیره دوتا مخیفیگاهم بزنه
    اینجوری دهکدش چیف نمیشه نیرو هاش تلف نمیشن در عوض ده اونا صفر میشه
    اینایی که گفتم دقیق حساب شده نبود مصرف منابع رو میگم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

باعرض سلام و درووود
    خب ما برای راحتی کار و کمتر محاسبه کردونو نوشتن های اضافی چون در آخر تعدیل میخوایم انجام بدیم با کمک از راهنمای دژکوب مجموع منابعو حساب کتاب میکنیم
    خب باید دوتا چیز سریع بسازیم 1دیوار گلی 2 اقامتگاه یا قصر(چون اقامتگاه ارزون تره وتاثیرشونم یکسانه پس اقامتگاه 20 میکنیم)
    برای ساخت دیوار تا سطح 20 با کمک از راهنمای دژکوب به 59.300 چوب و 98.840 خشت و 0 آهن و 39.530 گندم نیاز هست که جمعا میشه 197.670
    و
    برای ساخت اقامتگاه تا سطح 20 با کمک از راهنمای دژکوب به 286.640 چوب و 227.340 خشت و 172.980 آهن و 88.955 گندم که جمعا میشه 775.915
    مجموع این منابعی که برای ساختو ساز دیوار واقامتگاه انجام دادیمو از مجموع کل منابعی که داریم کم میکنیم
    مجموع کل منابعی که داریم باتوجه به سوال یه ملیارد منابع منهای منابعی که تا اینجا خرج کردیم 973.585 میشه 999.026.415
    خب حالا از اونجایی که انبارامون بینهایت جا دارن میریم تو سرباز خونه کنار نیزه دار(توتن) روی تعدیل منابع کلیک میکنیم تا به نسبت منابعی که برای ساخت بیشترین نیزه دار نیازه رو انجام بده حالا بازگشت به ساختمانو میزنیم و روی ساخت 2.938.312 نیزه دار کلیک میکنیم حالا ما 2.938.312 نیزه دار داریم
    (بدون بازار چطوری تعدیل زدیم؟)
    ((مجموع منابعی که برای ساخت یه دونه نیزه دار نیازه برابر 340 (چوب145 خشت70 آهن85 گندم40)تاست که اگه 999.026.415 رو تقسیم بر 340 کنیم 2.938.312 نیزه دار میتونیم بسازیم))
    خب چرا نیزه دار بسازیم مثلا سرباز پیاده گول که بهتره اما نکته اینجاس که چون هیروی ما توتنه و نمیتونه که نیزه ی سنگین سرباز پیاده داشته و تو 3میل دف این مسئله بسیار مهمیه پس مجبوریم همون نیزه دارو بسازیم که وقتی هیرو نیزشو دستش بگیره کولاک کنن

اینم لینک از کیریلوید

http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/warsim2....,100,100i6,3,6

با زدن 1 و 2 و 3 در بالای صفحه به ترتیب حملات انجام شده و نتیجشو میبینیم
    همونطور که میزان خسارت و نیروهای باقیمانده در لینک مشخصه بعد از اتک 1 میزان خسارت 3 درصد هست وبعد از اتک دوم 2.2 درصد وبعد از اتک سوم 2.9 درصد که مجموعا میشه 8.1 درصد که قطعا کمترین میزارن خسارت هستش یعنی طی این سه حمله که مهاجمین کل نیروهای ارسالیشونو از دست دادن ما فقط 232.777 تا نیزه دار از دست دادیم و دیوارمون از 19 پایین تر نیومده
    نتیجه گیری: توتن بهترین نژاده

به امید زیاد تر کردن اینجور مسابقات که هم جنبه آموزشی داره هم علمی هم تفریحی هم ...
    باتشکر

(خسارت مدافع:
    حمله اول : 3
    حمله دوم: 2.2
    حمله ی سوم: 2.9)

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

حل:

داده ها:
    1میلیارد منابع

رومن

توتن

گول

قدرت هجومی مهاجم
    سواره 929600+7664000+ 3602000 =20562000

پیاده 11577600 +10332000+8822400=30732000

jsa پیاده .> jsb سواره

1.ابتدا دیوار را 20 کرده و سفارت 1 و قصر 3 و سنگ تراشی 20 {میزان منابع هر کدام به ترتیب در زیر امده است}
    میزان منابع
    چوب خشت اهن گندم مجموع
    59300 98840 0 39530 197670
    180 130 150 80 540
    2155 3135 2940 980 9210
    76610 64250 61780 34600 237240
    .......... ........... .......... ............ ................
    138245 166355 64870 75190 444660

1000000000-444660=999555340

نسبت دف رومن 2 لزیون 1 محافظ
    نسبت دف توتن 12 نیزه 5تا دلاور
    گول 6 پیاده 1 کاهن

لینک محاسباتی:

متاسفانه از ان جایی که دوست عزیزمان فقط یک هیرو دارد و ان هم از نزاد توتن با 3تا گلد ویک تعدیل به میزان دف لینک زیر رسیده وبه دشمنان تلفات 100% زده و خودش کمتر از 7.9% تلفات می بیند

http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/warsim2....s100,100,100i6

(در محاسبات قصر سطح 3 وارد نشده است.
    مهاجم جشن بزرگ برپا نکرده است.
    در شبیه سازی از ورژن 4* استفاده شده است.
    وارد نکردن اطلاعات صحیح برای قهرمان ها
    مدافع جشن برپا کرده بدون مصرف منابع و ساخت تلار
    بازار ساخته نشده است.
    )

خسارت مدافع:
    حمله اول: 3
    حمله دوم: 2.1
    حمله سوم: 2.8

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

ساختمان دیوارگلی سطح 20 - چوب 59300 - خشت 98840 - آهن 0 - گندم 39530
    بازار - چوب 80 - خشت 70 - آهن 120 - گندم 70
    بعد از ساخت این 2 ساختمان نیرو میسازیم
    هزینه ساخت برای 1 عدد:
    نیزه دار - چوب 145 - خشت 70 - آهن 85 - گندم 40
    دلاور - چوب 370 - خشت 270 - آهن 290 - گندم 75

اول: نیزه دار 1689245 - چوب 244940525 - خشت 118247150 - آهن 143585825 - گندم 67569800

باقیمانده منابع:
    چوب 95 - خشت 136653940 - آهن 121414055 - گندم 167390600

دوم: با هزینه کردن 3 طلا در بازار منابع را برای ساخت دلاور تعدیل میکنیم

سوم: دلاور 423341 - چوب 156636170 - خشت 114302070 - آهن 122768890 - گندم 31750575

مقدار کل منابع باقی مانده مجموعا 985 عدد

http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/warsim2.php#a1500u80k__40k,700,,3U!hs100,100,100ci9,3,9b#a:r2p1 600u100k__20k,500,,3U!hs100,100,100ci6,3,9b#a:r1p1 300u_120k_40k,1500,,3U!hs100,100,100ci9,3,9b#d500r1w20#r1u,1689245,,,423341U,20,,,20hs100,100,10 0i6,3,9

نابودی کامل نیروهای مهاجم
    تخریب دیوار از 20 به 19
    باقی ماندن 378589 دلاور + 1510670 نیزه دار

در صورتی که این لینک برای شما صحیح نیست لطفا" با پیغام خصوصی به بنده Barish_n اطلاع بدهید.
    http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/warsim2.php#a1500u80k__40k,700,,3U!hs100,100,100ci9,3,9b#a:r2p1 600u100k__20k,500,,3U!hs100,100,100ci6,3,9b#a:r1p1 300u_120k_40k,1500,,3U!hs100,100,100ci9,3,9b#d500r1w20#r1u,1689245,,,423341U,20,,,20hs100,100,10 0i6,3,9

خسارت مدافع:

حمله اول: 4
    حمله دوم: 2.8
    حمله سوم: 4.1

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع