درود

کاربر گرامی ,
انجمن دژکوب برگزار میکنید:

موضوع مسابقه:

من یک اکانت دارم که این اکانتم نژادش توتن می باشد و فقط یک دهکده دارم که این دهکده جمعیتش 500 نفر می باشد و در دهکده ام ساختمان اصلی 20 , سرباز خانه و اصطبل و کارگاه 20 و انبار و انبار غذای من طوری هست که از هر کدوم 1 عدد دارم به طوری که این انبارهایم می توانند بینهایت منابع در خود جای دهند.

به مقدار زیر منابع در انبارهایم موجود می باشد:

چوب: 245 میلیون
خشت: 255 میلیون
آهن: 265 میلیون
گندم: 235 میلیون

میتوانم با این مقدار منابع به صورت آنی ساختمان و یا نیرو بسازم (به مقداری میتوانم ساختمان و نیرو بسازم که از مقدار منابع موجود بیشتر نشود) .
ساختمان های که میتوانم بسازم فقط از نژاد توتن هستن اما نیرو ها از نژاد های توتن , گول , رومن می باشد.
(منظور از آنی یعنی در همان لحظه ساخت ساختمان به اتمام می رسد و همینطور نیروها در همان لحظه تربیت آنها به اتمام می رسد , به فرض اگه 10000 عدد شمشیرزن تربیت کنیم مدت زمان تربیت 0 ثانیه خواهد بود)
دهکده ی من تولیداتش 0 می باشد و هیچ وقت منفی نخواد شد و با ساختن ساختمان جمعیت دهکده ام اضافه نخواهد شد.

رقبای من برای اینکه امپراطوری من را از بین ببرند با سه سپاه بزرگ به صورت حمله عادی به سوی من روانه هستند که من با جاسوسی توانسته ام آمار سپاهیان آنها را در بیاورم که به این شرط است:

سپاهیان رومن: جمعیت : 1500(بدون جشن تالار)

80هزار شمشیر زن – 40هزار شوالیه سزار – 700 دژکوب – 3 سناتور – قهرمان
(قدرت 100 - امتیاز هجومی 100 - دست راست شمشیر بلند شمشیرزن - دست چپ سپر بزرگ – زره سنگین - سواره - سلامتی 100 )

سپاهیان توتن: جمعیت: 1300
(بدون جشن قهوه خانه و تالار)

120هزار تبرزن – 40 هزار شوالیه توتن – 1500 دژکوب – 3 رئیس – قهرمان
(قدرت 100 - امتیاز هجومی 100 - دست راست تبرسنگین تبرزن - دست چپ سپر بزرگ – زره سنگین - سواره - سلامتی 100 )

سپاهیان گول: جمعیت: 1600
(بدون جشن تالار)

100 هزار شمشیرزن – 20 هزار شوالیه گول – 500 دژکوب – 3 رئیس – قهرمان
(قدرت 100 - امتیاز هجومی 100 - دست راست شمشیر بلند شمشیرزن - دست چپ سپر بزرگ – زره سنگین - سواره - سلامتی 100 )

دشمن با توجه به امکاناتی که دارد به ترتیب اول سپاه توتن وارد جنگ می شود سپس سپاه گول و سپس سپاه رومن .
حالا میخوام به من کمک کنید تا یک شبیه سازی خوبی تو سایت kirilloid انجام بدم.
میخوام این شبیه سازی طوری باشه که با منابع موجود جوری ساختمان و نیرو بسازم که با حداقل تلفات , به دشمن حداکثر خسارت را وارد کنم.
برام توضیح بدین که چطوری چه نیرو های چه ساختمان های ساختید و چه کار های انجام دادید تا هدفم که وارد کردن بیشترین خسارت به دشمنانم هست عملی شود .

نکته:

1- من یک عدد قهرمان سطح 100 دارم که نژادش توتن می باشد و قدرت و تجهیزات قهرمان رو هم شما برام تعیین کنید.
2- زره و اسلحه نیرو های مهاجم و مدافع همگی 20 می باشد.
3- طلا به مقدار کافی دارم.
4- نیرو های دشمن همگی در یک ثانیه به ده من وارد می شوند.
5- نه من و نه مهاجم هیچ کتیبه ای نداریم.

راهنمایی:

متن مسابقه را با دقت بخوانید چون نکاتی هست که به آنها باید توجه کنید.
نکاتی مانند طلا که از آن برای موارد خاص باید استفاده شود.

نحوه ی ارسال پاسخ:

1- توضیح دهید که با منابع در دست چه فعالیت های انجام میدهید تا خسارت وارده به دشمن حداکثر و خسارت وارده به دهکده و نیرو های مدافع حداقل باشد.
2- برای هر چیزی که منابع مصرف کردید به صورت جدا مقدار منابع مصرفی و آیتمی که منابع برای اون مصرف شده است را مشخص کنید.
مانند: ساختمان ... - چوب... - خشت... - آهن... - گندم....
نیرو ... - چوب ... - خشت ...- آهن ... - گندم ....
3- مقدار طلای مصرف شده و دلیل مصرف

4- و در آخر علاوه بر توضیحاتی که باید بدید از سایت کیریلوید یک شبیه سازی جنگی نیز ارائه میکنید.

برندگان کسانی خواهند بود که :
1- از سایت کیریلوید استفاده کنند.
2- به نکات موضوع اشاره کنند.
3- به طور کامل همه کار های که انجام داده شده را توضیح دهند.
4- در آخر توضیحات خود به خسارت مدافع و مهاجم اشاره شود.
4- پستی مرتب و زیبایی داشته باشند.

تاریخ شروع و اتمام مسابقه:

شروع: 1393/09/25
پایان: 1393/10/11

از بیین پاسخ های ارسالی سه پاسخ به عنوان برنده انتخاب خواهد شد که جوایز به شرح زیر است:

نفر اول 500 عدد سکه طلای دژکوب
نفر دوم 400 عدد سکه طلای دژکوب
نفر سوم 300 عدد سکه طلای دژکوب

(درصورتی که استقبال کاربران زیاد باشد مقدار جوایز و برندگان افزایش خواهد یافت)

قوانین مسابقه:

1- فقط و فقط در این بخش ارسالات شما معتبر خواهند بود , ارسال پاسخ ها به مدیران قابل قبول نخواهند بود.(برای شرکت در مسابقه فقط در این بخش پاسخ خود را ارسال کنید.)
2- هر کاربر فقط میتواند یک پست ارسال کند در صورتی که چندین پست ارسال کنید فقط پست اول مورد قبول خواهد بود و مابقی پست ها پاک خواهند شد.
در صورتی که با خطای حداکثر کاراکترای مجاز روبرو شدید میتوانید با بیان , روبرو شدن با خطای حداکثر کاراکتر در اول پست بعدی , چند پست ارسال کنید .
3- بعد از ارسال پست امکان ویرایش یا رویت پست نمی باشد پس در ارسال پست های خود دقت کافی را داشته باشید.
در صورتی که نیاز شدید به ویرایش پست دارید میتوانید با مدیران بخش مسابقات تماس حاصل فرمایید.(حتما" یک کپی از ارسال خود داشته باشید)
4- پست های که فارسی نباشند حذف خواهند شد.

اگر سوالی در رابطه با موضوع مسابقه دارید میتوانید در این بخش مطرح کنید.

نکته مهم: به یاد داشته باشید که بعد ارسال پست امکان ویرایش آن را ندارید .
بعد اتمام تاریخ مسابقه تمامی پست ها به نمایش گذاشته خواهند شد.

باتشکر
مدیریت انجمن دژکوب