نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: تخریب ساختمان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تخریب ساختمان

اگر بدلیل کمبود فضا مجبور به تخریب یک ساختمان بشی تاثیر اون ساختمان بعد از تخریب هنوز هست؟ یعنی اگر دارالفنون تخریب کنم همچنان میتونم نیرو داخل سرباز خونه یا اصطبل تولید کنم؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تاثیرش می مونه
    می تونی نیرو بزنی مشکلی پیش نمیاد

حتی بعد از شارژ کردن سربازخانه و اصطبل اونها رو هم می تونی تخریب و با تخریب کردنشون جای خالی داشته باشی (چون بعد از شارژ کردن تخریب کردی نیروها رو تربیت میکنه)

یا عمارت قهرمان رو هم میتونی بعد از تسخیر واحه تخریب کنی (البته اگر تخریب کنی یه موقع لازم داشته باشی تا کنسل کنی واحه رو نمی تونی)

3. تشکر امید رضوی تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط faramarz نمایش پست ها
    تاثیرش می مونه
    می تونی نیرو بزنی مشکلی پیش نمیاد

حتی بعد از شارژ کردن سربازخانه و اصطبل اونها رو هم می تونی تخریب و با تخریب کردنشون جای خالی داشته باشی (چون بعد از شارژ کردن تخریب کردی نیروها رو تربیت میکنه)

یا عمارت قهرمان رو هم میتونی بعد از تسخیر واحه تخریب کنی (البته اگر تخریب کنی یه موقع لازم داشته باشی تا کنسل کنی واحه رو نمی تونی)
    دوست گرامی این سخن شما برای همه ساختمان ها صادق نیست. مثلا میدان تمرین با تخریبش اثرش از بین میره. همینطور آبشخوری اسب ها.
    فقط چندی ساختمان هستند که مثل دارالفنون تاثیری ندارند. اونا فقط گزینه ای دارند که باید از انجا فعال بشه. همین
    تعریف از خود نباشه :
    تو دنیا حریفی نداریم - تو غارت دستی - هیچ رقیبی نداریم
    البته اینو بگم که همیشه بدون طلا بازی می کنم. اگه با طلا باشی خو چاکرتم هستم لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید.

5. تشکر faramarz, امید رضوی تشکر نمود
    پسندیدن faramarz, امید رضوی پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_number_2 نمایش پست ها
    دوست گرامی این سخن شما برای همه ساختمان ها صادق نیست. مثلا میدان تمرین با تخریبش اثرش از بین میره. همینطور آبشخوری اسب ها.
    فقط چندی ساختمان هستند که مثل دارالفنون تاثیری ندارند. اونا فقط گزینه ای دارند که باید از انجا فعال بشه. همین
    حرف شما کاملا درسته

و من هم نگفتم که همه همینجوری هستن

یه چندتا مثال زدم

بخوای تک تک ساختمان ها رو بررسی کنی باید یه 100 خطی بنویسی :d

7. تشکر امید رضوی تشکر نمود
    پسندیدن امید رضوی پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

100 خط نمیشه. ساختمان هایی که تاثیرش باید با زدن گزینه باشه اونا گزینش تاثیر میزاره و خرابی ساختمان مشکلی ایجاد نمیکنه.(تالار،دار الفنون، غیره)
    ولی ساختمان هایی که خود ساختمان تاثیر داره (مثل میدان، آسیاب،اجر پزی، آبشخوری اسب رومن و غیره) آن ها با خراب کردن تاثیرشان از بین می رود.

با تشکر
    تعریف از خود نباشه :
    تو دنیا حریفی نداریم - تو غارت دستی - هیچ رقیبی نداریم
    البته اینو بگم که همیشه بدون طلا بازی می کنم. اگه با طلا باشی خو چاکرتم هستم لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید.

9. تشکر faramarz, امید رضوی تشکر نمود
    پسندیدن امید رضوی پسندید