صفحه 1 از 12 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 113

موضوع: گفت گو پیرامون همر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

گفت گو پیرامون همر

نقل قول نوشته اصلی توسط I-Am-Spartacus نمایش پست ها
    غارت بالا همیشه وجود داشته و داره و خواهد داشت ، چه فارم یاب باشه چه نباشه اونایی که غارت بازن غارتشونو میکنن و همیشه از نظر یه عده دست نیافتنی هستن

مشکل اصلی سرورهای فعلی مولتی بازی و خرید و فروشه اکانتاست ، نه فاصله ی بین پلیرها یا بزرگی همر بعضیا

درضمن در جواب اون دوستی که میگه همرهای هجومی رو نمیشه دیوار کرد باید بگم اتفاقا ساخت همر دفاعی خیلی آسون تره
    من خودم توتن بازم و میدونم همه تون میدونید که توو نژاد توتن اگه همر رو دفاعی بیاریم بالا هم راحت تره هم مقدار غارتمون دو برابر میشه

اگه میبینید یکی چنتا همر دست نخورده داره واسه اینه که یا چند اکانته داشته میرفته و اونا رو فدا کرده تا همراش دست نخورده تا آخر بمونه یا اینکه اکانت خریده و دوباره اونا رو فدا کرده برای این کار
    غارت با فارم یاب خیلی بالا رفته دوست عزیز به قدری که از اول های سرور به صورت تکمیل بوده حمله ها و برگشت (حداکثر 10هزار در کل اکانت)
    با وجود فارم یاب خیلی ها راحتر از زمان دژکوب . ای ار دارن همر میکشن .

در مورد همر هجومی ! مگه ما گفتیم نمیشه دیوار کرد؟ میشه اما یه اکانت تکی هیچ وقت نمیتونه یه اکانت تکی رو دیوار کنه میدونی چرا؟ چون یه اکانت مثلا" تو همین سروری که بازی میکنم یکی از دوستان 7 تا همر 100 کی گرزی و 25کی شوالیه با 2 کی منجنیق و دژکوب داره (امار رو به طور تعادلی گفتم)
    حالا شما بیا از تموم دهات همر دفاع بکش , توتن که میگید با نیزدارش میخواید غارت کنید؟
    باید برای دفاع چنین همری نزدیک 1 میل یا بیشتر دف داشته باشی ! از کجا میخوای بسازی؟
    لطف" دوستان با تجربه فقط نگن که راحته , میشه و غیره
    با دلیل و مدرک ثابت کنید.
    حداقل مدرک میتونه سایت
    http://dejkoob.ir/kirilloid.ru باشه . و یه سری دلایل قابل قبول.
    ویرایش توسط Hadi : 05-13-2014 در ساعت 12:06 AM
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

2. تشکر FaTeB تشکر نمود
    نپسندیدن Ali, amoo نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اره واقعا نمیشه دف کرد
    و ی مورد دیگه هم ک من دیدم اینه ک اینجا نسبت به . ای ار قبلی خیلی بیشتر میشه ده ساخت(سرور نرمال منظورمه)ک یکی از دلایلی ک باعث شده همرها سنگین بشن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.3x نمایش پست ها
    اره واقعا نمیشه دف کرد
    و ی مورد دیگه هم ک من دیدم اینه ک اینجا نسبت به . ای ار قبلی خیلی بیشتر میشه ده ساخت(سرور نرمال منظورمه)ک یکی از دلایلی ک باعث شده همرها سنگین بشن
    ده بیشتر ساخت؟ از چه نظر؟

Hadi Metal™

5. نپسندیدن Ali, amoo نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi نمایش پست ها
    ده بیشتر ساخت؟ از چه نظر؟
    اره ده
    سرورای قبلی من یادمه داخل هفته 2بازی خیلی ده داشتی 4یا5تا بود اما حالا طرف میبینی هفته دومم اومده 7یا 8تا ده زده درست یادم نمیاد شاید من اشتباه میکنم اما اون موقع ها اینجور نبود کمتر میشد ده زد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اره ده
    سرورای قبلی من یادمه داخل هفته 2بازی خیلی ده داشتی 4یا5تا بود اما حالا طرف میبینی هفته دومم اومده 7یا 8تا ده زده درست یادم نمیاد شاید من اشتباه میکنم اما اون موقع ها اینجور نبود کمتر میشد ده زد
    این بازم برمیگرده به غارت , چون راحت میشه منبع رو تامین کرد راحتر میشه ده زد .
    و البته 100% به علت کمبود پلیر و ارزون بودن طلا میشه راحتر اثر هنری تهیه کرد.

Hadi Metal™

8. نپسندیدن Ali, amoo نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

غارت با فارم یاب خیلی بالا رفته دوست عزیز به قدری که از اول های سرور به صورت تکمیل بوده حمله ها و برگشت (حداکثر 10هزار در کل اکانت)
    با وجود فارم یاب خیلی ها راحتر از زمان دژکوب . ای ار دارن همر میکشن .

در مورد همر هجومی ! مگه ما گفتیم نمیشه دیوار کرد؟ میشه اما یه اکانت تکی هیچ وقت نمیتونه یه اکانت تکی رو دیوار کنه میدونی چرا؟ چون یه اکانت مثلا" تو همین سروری که بازی میکنم یکی از دوستان 7 تا همر 100 کی گرزی و 25کی شوالیه با 2 کی منجنیق و دژکوب داره (امار رو به طور تعادلی گفتم)
    حالا شما بیا از تموم دهات همر دفاع بکش , توتن که میگید با نیزدارش میخواید غارت کنید؟
    باید برای دفاع چنین همری نزدیک 1 میل یا بیشتر دف داشته باشی ! از کجا میخوای بسازی؟
    لطف" دوستان با تجربه فقط نگن که راحته , میشه و غیره
    با دلیل و مدرک ثابت کنید.
    حداقل مدرک میتونه سایت
    http://dejkoob.ir/kirilloid.ru باشه . و یه سری دلایل قابل قبول.
    واضحه که هیچ کس با نیزه دار توتن غارت نمیزنه و منظورم دلاورش بود که بهترین نیرو برای غارته

در مورد تکی دفاع کردن یه همر خوب هم اصلا چه دلیلی داره که بشه؟!! اتحاد ها در بازی برای همین کار هستن که باهم دیوار کنید اگه قرار بود هر کسی بتونه دیوار کنه که سنگ رو سنگ بند نمیشد ، آی آر هم همین بوده

درمورد غارتم باز تاکید میکنم همیشه تعدادی غارتشون بالاتر بود و تعدادی از تعجب دهنشون باز میمونده و در مخیلشون نمیگنجیده همچین غارتی ، توو آی آره قدیم بود توو کامه الانم هست توواینجا هم چه با وجود فارم یاب چه بدون اون خواهد بود ، ببینید خیلی سادست وقتی سقف حملات 10 کیلو هستش ف شما فارم یابم بردار!!! پلیری که کارش غارته تهه تهش یه هفته دیر تر و با گذاشتن یکم وقت بیشتر همون فارم لیستو خودش مینویسه!!!

اونوقت میخواید چیکار کنید؟!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این بازم برمیگرده به غارت , چون راحت میشه منبع رو تامین کرد راحتر میشه ده زد .
    و البته 100% به علت کمبود پلیر و ارزون بودن طلا میشه راحتر اثر هنری تهیه کرد.
    اره دقیقا
    ولی طلا ارزون نیست ببینم ی کاری میکنی طلارو گرون کننفعلا برنامه ای واسه طلا ندارن اسمشم نیارید لطفا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط i-am-spartacus نمایش پست ها
    واضحه که هیچ کس با نیزه دار توتن غارت نمیزنه و منظورم دلاورش بود که بهترین نیرو برای غارته

در مورد تکی دفاع کردن یه همر خوب هم اصلا چه دلیلی داره که بشه؟!! اتحاد ها در بازی برای همین کار هستن که باهم دیوار کنید اگه قرار بود هر کسی بتونه دیوار کنه که سنگ رو سنگ بند نمیشد ، آی آر هم همین بوده

درمورد غارتم باز تاکید میکنم همیشه تعدادی غارتشون بالاتر بود و تعدادی از تعجب دهنشون باز میمونده و در مخیلشون نمیگنجیده همچین غارتی ، توو آی آره قدیم بود توو کامه الانم هست توواینجا هم چه با وجود فارم یاب چه بدون اون خواهد بود ، ببینید خیلی سادست وقتی سقف حملات 10 کیلو هستش ف شما فارم یابم بردار!!! پلیری که کارش غارته تهه تهش یه هفته دیر تر و با گذاشتن یکم وقت بیشتر همون فارم لیستو خودش مینویسه!!!

اونوقت میخواید چیکار کنید؟!
    خوب بحث همینه که اگه یه اتحاد بتوتنن هم دفاع خوبی جمع کنند , بازم حریف اتحاد دشمن نمیشن چون هر اکانتی بالای 5 تا همر داره !
    بحث این نیست که یکی دو نفر بالای 5 تا همر دارن , بحث اینکه این همر سازی پابلیک شده همه دارن میسازن .
    فارم لیستو زحمت میکشه واسه 2 تا ده 3 تا ده 4 تاه ده دیگه حوصلش نمیکشه که بیاد واسه 9 تا ده فارم لیست درست کنه؟
    حالا از 100 نفر شاید یکی حوصلش برسه .
    ما هم پخیل نیستیم که بیاد بسازه غارت کنه

خدای تو دژکوب قدیم کدوم سرورش دیده بودی همه بالای 5 تا همر داشته باشن ؟
    البته اضافه کنم همر بوده بالای 2 تا دیگه همشو لو نمیدادن و پارک میکردن , اما اینجا هر ده همر دارن میسازن و غارت میکنن زیر سایه ی فارم یاب :d

اره دقیقا
    ولی طلا ارزون نیست ببینم ی کاری میکنی طلارو گرون کننفعلا برنامه ای واسه طلا ندارن اسمشم نیارید لطفا
    چشم , شششششششششش سیس بی پولا فریاد نمیزنن ...

Hadi Metal™

12. تشکر FaTeB تشکر نمود
    نپسندیدن Ali, amoo نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

[QUOTE=Hadi;1020]خوب بحث همینه که اگه یه اتحاد بتوتنن هم دفاع خوبی جمع کنند , بازم حریف اتحاد دشمن نمیشن چون هر اکانتی بالای 5 تا همر داره !
    بحث این نیست که یکی دو نفر بالای 5 تا همر دارن , بحث اینکه این همر سازی پابلیک شده همه دارن میسازن .
    فارم لیستو زحمت میکشه واسه 2 تا ده 3 تا ده 4 تاه ده دیگه حوصلش نمیکشه که بیاد واسه 9 تا ده فارم لیست درست کنه؟
    حالا از 100 نفر شاید یکی حوصلش برسه .
    ما هم پخیل نیستیم که بیاد بسازه غارت کنه [QUOTE=Hadi;1020]

داداش تو یا تاحالا توو تاپ غارت نیومدی یا منو گیر آوردی

آخه مرده مومن اولا سه چهار تا دهکده فارم لیست با همر خوب بهتر از 9 تا دهکده جواب میده و غارت بالاتری برات میاره

بعدشم اصلا تو 9 تا فارم لیست ساختی و از 9 تا دهکدت همرم کشیدی بیرون با این محدودیت 10 کیلو اتک چطوری میخوای همشونو غارت بزنی؟!!!

خواهشن کاری رو اینجا بگو که انجام دادی نظریه پردازی نکن برا خودت
    ویرایش توسط I-Am-Spartacus : 05-13-2014 در ساعت 12:42 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا جان میشه دف کرد ، خیلی راحت هم میشه دف کرد ، قبلا گفتم بازم میگم اون کسایی که ۵تا هامر دارن فقت تو ۵دهکدشون هامر دارن اما شما میتونی به راحتی هرچه تمام تر ۱۰برابر اینا دف بسازی
    به عنوان مثال توتن هستی ، تمام سربازات میشن دلاور و نیزه دار ، کی میگه با اینا نمیشه غارت کرد ؟
    همین حالا تو هر سروری هستی نیزه دار بساز بزن غارت آبادی و ناتار ببین چقدر راحت میشه غارت کرد
    ۱هامر حجومی هم داری که با اونم داری غارت میزنی
    حالا هرچی ده داری دف میسازی ، غارت هم میزنی
    شما ۲۰تا ده داری ، تو هر ۲۰تاش هم ۱۰ک دف های مختلف
    اون هم ۲۰ تا ده داره با ۵تا هامر
    خیلی راحته ، حساب ۲x۲ تا ۴ تاست به خدا
    لطفا ثبت نام کنید.
    از مـن بـپـرســـــیـد...
    در مورد نحوه ی بازی ، از من سوال کنید لطفا

صفحه 1 از 12 12311 ... آخرینآخرین