نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 113

موضوع: گفت گو پیرامون همر

Threaded View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

گفت گو پیرامون همر

نقل قول نوشته اصلی توسط I-Am-Spartacus نمایش پست ها
    غارت بالا همیشه وجود داشته و داره و خواهد داشت ، چه فارم یاب باشه چه نباشه اونایی که غارت بازن غارتشونو میکنن و همیشه از نظر یه عده دست نیافتنی هستن

مشکل اصلی سرورهای فعلی مولتی بازی و خرید و فروشه اکانتاست ، نه فاصله ی بین پلیرها یا بزرگی همر بعضیا

درضمن در جواب اون دوستی که میگه همرهای هجومی رو نمیشه دیوار کرد باید بگم اتفاقا ساخت همر دفاعی خیلی آسون تره
    من خودم توتن بازم و میدونم همه تون میدونید که توو نژاد توتن اگه همر رو دفاعی بیاریم بالا هم راحت تره هم مقدار غارتمون دو برابر میشه

اگه میبینید یکی چنتا همر دست نخورده داره واسه اینه که یا چند اکانته داشته میرفته و اونا رو فدا کرده تا همراش دست نخورده تا آخر بمونه یا اینکه اکانت خریده و دوباره اونا رو فدا کرده برای این کار
    غارت با فارم یاب خیلی بالا رفته دوست عزیز به قدری که از اول های سرور به صورت تکمیل بوده حمله ها و برگشت (حداکثر 10هزار در کل اکانت)
    با وجود فارم یاب خیلی ها راحتر از زمان دژکوب . ای ار دارن همر میکشن .

در مورد همر هجومی ! مگه ما گفتیم نمیشه دیوار کرد؟ میشه اما یه اکانت تکی هیچ وقت نمیتونه یه اکانت تکی رو دیوار کنه میدونی چرا؟ چون یه اکانت مثلا" تو همین سروری که بازی میکنم یکی از دوستان 7 تا همر 100 کی گرزی و 25کی شوالیه با 2 کی منجنیق و دژکوب داره (امار رو به طور تعادلی گفتم)
    حالا شما بیا از تموم دهات همر دفاع بکش , توتن که میگید با نیزدارش میخواید غارت کنید؟
    باید برای دفاع چنین همری نزدیک 1 میل یا بیشتر دف داشته باشی ! از کجا میخوای بسازی؟
    لطف" دوستان با تجربه فقط نگن که راحته , میشه و غیره
    با دلیل و مدرک ثابت کنید.
    حداقل مدرک میتونه سایت
    http://dejkoob.ir/kirilloid.ru باشه . و یه سری دلایل قابل قبول.
    ویرایش توسط Hadi : 05-13-2014 در ساعت 12:06 AM
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

2. تشکر FaTeB تشکر نمود
    نپسندیدن Ali, amoo نپسندید