صفحه 23 از 30 نخستنخست ... 132122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 293

موضوع: سرورهای جدید با فارمیاب محدود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

فارمیاب با لیست فارم فرق داره
    من گفتم فارمیاب مجانی
    البته کسی که پول نداره فرمیاب بگیره پس پوله لیست فارم هم نداره پس اگه مجانی هم بشه فرقی براش نداره
    پس همون فارمیابو برگردونن با 200 سکه بهتره
    حالا دیدی من درست میگم

2. تشکر hiva تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط اسگل خان نمایش پست ها
    فارمیاب با لیست فارم فرق داره
    من گفتم فارمیاب مجانی
    البته کسی که پول نداره فرمیاب بگیره پس پوله لیست فارم هم نداره پس اگه مجانی هم بشه فرقی براش نداره
    پس همون فارمیابو برگردونن با 200 سکه بهتره
    حالا دیدی من درست میگم
    خب فارمیاب که مجانی شه بدتر میشه و اختلاف بیشتر.
    یا باید جفتش مجانی شه که نمیشه یا باید فارمیاب حذف شه یا حداقل خیلی محدود شه.
    زندگی جنگ است جانا بهر جنگ آماده شو

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شده دیگه اینقدر گفتید که محدود شد ما هم به چیز رفتیم
    ولی من هنوز سر حرفم هستم کسی که بخواد خرج کنه چه 200گلد بخره چه 300 تا واسش فرقی نداره
    کسی هم که نمیخواد بخره 100 تارو هم نمیخره پس فارمیاب واسش فرقی نداره واسش مهم نیست فارمیاب
    چون لیست فارم هم نداره پس فارم میشه

شما هم اگه واقعا از ادد کردن فارم لذت میبری من سرور که شروع کردم میگم بیا واسه ما هم ادد کن

5. پسندیدن SohraBR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شده دیگه اینقدر گفتید که محدود شد ما هم به چیز رفتیم
    ولی من هنوز سر حرفم هستم کسی که بخواد خرج کنه چه 200گلد بخره چه 300 تا واسش فرقی نداره
    کسی هم که نمیخواد بخره 100 تارو هم نمیخره پس فارمیاب واسش فرقی نداره واسش مهم نیست فارمیاب
    چون لیست فارم هم نداره پس فارم میشه

شما هم اگه واقعا از ادد کردن فارم لذت میبری من سرور که شروع کردم میگم بیا واسه ما هم ادد کن
    هیچ کس لذت نمیبره و کار سختی هم هست
    همین شاید باعث شه یه ذره غارت سخت بشه همرهای سنگین هم کمتر بشه و بازی یه کم متعادل تر
    البته فقط همین کافی نیست و یه کار اساسی باید واسه کم کردن همرها بشه.

7. پسندیدن اسگل خان, SohraBR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

کجا سخت میشه
    فقط وقت گیر تر میشه
    اینا باهم خیلی فرق داره
    منم از اولین پستی که اینجا گزاشتم دارم همینو میگم
    وقت مارو دارید میگیرید با این کارتون

9. تشکر SohraBR تشکر نمود
    پسندیدن SohraBR پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

کجا سخت میشه
    فقط وقت گیر تر میشه
    اینا باهم خیلی فرق داره
    منم از اولین پستی که اینجا گزاشتم دارم همینو میگم
    وقت مارو دارید میگیرید با این کارتون
    وقتی فارمیاب بدون محدودیت فعال باشه کلیه فارم ها فورا تخلیه میشه و همه غارت ها پوچ برمیگرده. (ما برای رفع این مشکل به اشتباه اومدیم تولید ناتار رو در سرورها زیاد کردیم که در سرورهای بعدی این اتفاق نخواهد افتاد و تولید ناتار طبق استاندارد سرعت بازی خواهد بود.)
    حالا شما دوست داری 100 تا فارم با شعاع دور دهکدت رو غارت بفرستی و دست پر برگردند یا کل نقشه رو غارت کنی و نیروها دست خالی برگردند؟

متاسفانه شما در تحلیل هاتون حد توان تولید دهکده های ناتار و آبادی ها رو در نظر نمی گیرید. فکر میکنید که فارمیاب فقط واسه شما فعال میشه.
    وقتی فارمیاب دست 200 تا پلیر سرور باشه عملا تمامی دهکده های ناتار با توجه به ظرفیت تولید کم در هفته های اول خالی از منابع خواهند شد. علاوه بر پوچ برگشتند نیروها مشکل دیگری که ایجاد میشه عدم توانایی ناتار در افزایش سطح ساختمان ها و منابع و رشد پا به پای سرور خواهد بود.
    یعنی توان ناتار در هفته های اول گرفته شده و نمی تونه با توجه به نیاز سرور پاپ بزنه.

بله اگه هرچقدر غارت زده میشد و نیروها دست پر برمیگشتند داشتن فارمیاب بدون محدودیت کار رو راحت می کرد. اما در صورت استاندارد بودن تولید ناتار ها، فارمیاب بدون محدودیت ابزار بلااستفاده ای خواهد شد. و در سمت دیگر داستان ما می مانیم و پاسخ به 200 نامه ای در روز که چرا ناتارها منابع نمیدهند!!!

11. تشکر moderator تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بازم فرقی نمیکنه ، خب طرف میره لیست ناتار هارو میاره ۲روزه از اول تا آخرش رو ادد میکنه ، فقط بجا اینکه تو ۱مین ادد کنه ، تو ۲روز ادد میکنه ، بعد ۲روز همون آش همون کاسه
    خدایی هیچ فرقی نمیکنه
    لطفا ثبت نام کنید.
    از مـن بـپـرســـــیـد...
    در مورد نحوه ی بازی ، از من سوال کنید لطفا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    وقتی فارمیاب بدون محدودیت فعال باشه کلیه فارم ها فورا تخلیه میشه و همه غارت ها پوچ برمیگرده. (ما برای رفع این مشکل به اشتباه اومدیم تولید ناتار رو در سرورها زیاد کردیم که در سرورهای بعدی این اتفاق نخواهد افتاد و تولید ناتار طبق استاندارد سرعت بازی خواهد بود.)
    حالا شما دوست داری 100 تا فارم با شعاع دور دهکدت رو غارت بفرستی و دست پر برگردند یا کل نقشه رو غارت کنی و نیروها دست خالی برگردند؟

متاسفانه شما در تحلیل هاتون حد توان تولید دهکده های ناتار و آبادی ها رو در نظر نمی گیرید. فکر میکنید که فارمیاب فقط واسه شما فعال میشه.
    وقتی فارمیاب دست 200 تا پلیر سرور باشه عملا تمامی دهکده های ناتار با توجه به ظرفیت تولید کم در هفته های اول خالی از منابع خواهند شد. علاوه بر پوچ برگشتند نیروها مشکل دیگری که ایجاد میشه عدم توانایی ناتار در افزایش سطح ساختمان ها و منابع و رشد پا به پای سرور خواهد بود.
    یعنی توان ناتار در هفته های اول گرفته شده و نمی تونه با توجه به نیاز سرور پاپ بزنه.

بله اگه هرچقدر غارت زده میشد و نیروها دست پر برمیگشتند داشتن فارمیاب بدون محدودیت کار رو راحت می کرد. اما در صورت استاندارد بودن تولید ناتار ها، فارمیاب بدون محدودیت ابزار بلااستفاده ای خواهد شد. و در سمت دیگر داستان ما می مانیم و پاسخ به 200 نامه ای در روز که چرا ناتارها منابع نمیدهند!!!

ما که از فارمیاب فقط واسه ناتار و آبادی استفاده نمیکنیم،اگه مشکل ناتار و آبادیه که فارمیاب رو واسه ادد کردن دهکده نامحدود بذارین،اگرچه بازم به نظرمن همین توجیهات رو واسه کسایی که به خالی بودن ناتار و آبادی میاوردین بهتر بود.خوب کسی که بلد باشه لیستشو جوری میسازه که دست پر بیان ،چون یه سری نحوه استفادشو بلد نیستن باید حذف شه؟یا بازی رو یادشون بدیم؟
    کسایی که اعتراض به فارم شدن و همر سنگین بازیکنای دیگه دارن اکثریت کسایی هستن که انتظار دارن همر خود به خود ساخته شه یا میان ثبتنام میکنن میرن ۲ روز بعد آنلاین میشن،همین کسایی که به شما اعتراض دارن در جریان بازی به ما هم اعتراض میکنن و تا حدودی با این نحوه برخوردها آشنا هستیم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

چی شده ناتارها شروع کردن وحشیانه نیرو ساختن؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

salam man nazarm darmord farmyab in haste ba mahdoodiat bashe ama inke 100g babat cloop va 200g babat farmyab bedim zoore in farmyab ro hadaghal 100g ya 150g bekonin mamnoon misham

صفحه 23 از 30 نخستنخست ... 132122232425 ... آخرینآخرین