صفحه 16 از 30 نخستنخست ... 6141516171826 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 293

موضوع: سرورهای جدید با فارمیاب محدود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

غارت بالا همیشه وجود داشته و داره و خواهد داشت ، چه فارم یاب باشه چه نباشه اونایی که غارت بازن غارتشونو میکنن و همیشه از نظر یه عده دست نیافتنی هستن

مشکل اصلی سرورهای فعلی مولتی بازی و خرید و فروشه اکانتاست ، نه فاصله ی بین پلیرها یا بزرگی همر بعضیا

درضمن در جواب اون دوستی که میگه همرهای هجومی رو نمیشه دیوار کرد باید بگم اتفاقا ساخت همر دفاعی خیلی آسون تره
    من خودم توتن بازم و میدونم همه تون میدونید که توو نژاد توتن اگه همر رو دفاعی بیاریم بالا هم راحت تره هم مقدار غارتمون دو برابر میشه

اگه میبینید یکی چنتا همر دست نخورده داره واسه اینه که یا چند اکانته داشته میرفته و اونا رو فدا کرده تا همراش دست نخورده تا آخر بمونه یا اینکه اکانت خریده و دوباره اونا رو فدا کرده برای این کار
    اسم خیلیام میتونم نام ببرم که همین الان دارن این کارو میکنن ولی از اونجایی که این وضیفه مولتی هستش واگذار میکنم به خودش.....

2. پسندیدن SohraBR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط I-Am-Spartacus نمایش پست ها
    غارت بالا همیشه وجود داشته و داره و خواهد داشت ، چه فارم یاب باشه چه نباشه اونایی که غارت بازن غارتشونو میکنن و همیشه از نظر یه عده دست نیافتنی هستن

مشکل اصلی سرورهای فعلی مولتی بازی و خرید و فروشه اکانتاست ، نه فاصله ی بین پلیرها یا بزرگی همر بعضیا

درضمن در جواب اون دوستی که میگه همرهای هجومی رو نمیشه دیوار کرد باید بگم اتفاقا ساخت همر دفاعی خیلی آسون تره
    من خودم توتن بازم و میدونم همه تون میدونید که توو نژاد توتن اگه همر رو دفاعی بیاریم بالا هم راحت تره هم مقدار غارتمون دو برابر میشه

اگه میبینید یکی چنتا همر دست نخورده داره واسه اینه که یا چند اکانته داشته میرفته و اونا رو فدا کرده تا همراش دست نخورده تا آخر بمونه یا اینکه اکانت خریده و دوباره اونا رو فدا کرده برای این کار
    اسم خیلیام میتونم نام ببرم که همین الان دارن این کارو میکنن ولی از اونجایی که این وضیفه مولتی هستش واگذار میکنم به خودش.....
    دوست من بهتره در مورد همر های دفاعی بحث رو ببریم اینجا
    http://forum.dejkoob.ir/showthread.p...=1011#post1011
    باتشکر
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

4. تشکر mr.3x تشکر نمود
    نپسندیدن Ali, amoo نپسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.3x نمایش پست ها
    این همه اینجا بچه ها میگن تعداد سرورها رو کم کنید ولی اقدامی در این مورد نکردن برید ببینید امروز چندتا سرور ران شده خوشم میاد ادمین اصلا ب کسی توجه نمیکنه و فقط کاره خودشو میکنه بنظرم ک ماها هم بهتره اینجا بحث نکینیم و تز الکی برای خودمون ندیمادمینهای عزیز کاره خودشونو میکنن
    فروم بناش بر اساس کل کل های مربوط ب داخل سروره کاری ک اصلا تو این مدت ندیدم بهتره هممون جمع شیم داخل ی سرور بعد بیام اینجا بزنیم توسر وکله همدیگه
    دوست عزیز شما گفتید تعداد سرور ها کم بشه! تا پلیر فعال بیشتر بشه. ممکنه با تز شما پلیر فعال یه سرور بیشتر بشه (شایدم نشه و پلیر بره جای دیگه بازی کنه) اما ما منظورمون پلیر فعال کلیه سرور ها بود که اگه تو صفحه اصلی سایت نگاه کنید متوجه میشید.
    شما میگید سرور زیاد یه سرور 5 هست یه سرور 3! نگاه نمی کنید که اختلاف تایمشون 60 روزه!
    شما میگید یه سرور تموم بشه بعد سرور بعدی شروع بشه فکرشو نمی کنید تو سرور نرمال میشه یه سال؟!
    تمام نظرات خوانده میشه اما قرار نیست هر نظری رو که خوندیم عمل کنیم اگه اینطور بود میشیم مصداق اون پدر و پسری که با مرکبشون تو سفر بودند و از هر دهی رد میشدن یه پیشنهاد می گرفتند و عمل می کردند یکی می گفت چرا پدر سواره یکی می گفت چرا پسر و در آخر هم مجبور شدن مرکب رو رو دوششون بگیرند!!
    شما مطمئن باشید تا تقاضا نباشه ما سرور ران نمی کنیم. شما منابعی که سرور 200 میده 200 برابر سرور نرمال هست، بگیم دات کام هر شش ماه یه سرور ران کنه واسه سرور دویست میشه یک روز! یعنی به فرض محال سرور نرمال تو 200 روز پیر بشه پس سرور 200 تو یک روز پیر میشه.
    بعد شما دوست داری پلیر اونم نوب بیاد تو سرور 200 ای که دو هفته ازش گذشته ثبت نام کنه بزنید فارمش کنید و پلیر فعال هم زیاد بشه؟؟؟

6. پسندیدن Sir Patriot پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    دوست عزیز شما گفتید تعداد سرور ها کم بشه! تا پلیر فعال بیشتر بشه. ممکنه با تز شما پلیر فعال یه سرور بیشتر بشه (شایدم نشه و پلیر بره جای دیگه بازی کنه) اما ما منظورمون پلیر فعال کلیه سرور ها بود که اگه تو صفحه اصلی سایت نگاه کنید متوجه میشید.
    شما میگید سرور زیاد یه سرور 5 هست یه سرور 3! نگاه نمی کنید که اختلاف تایمشون 60 روزه!
    شما میگید یه سرور تموم بشه بعد سرور بعدی شروع بشه فکرشو نمی کنید تو سرور نرمال میشه یه سال؟!
    تمام نظرات خوانده میشه اما قرار نیست هر نظری رو که خوندیم عمل کنیم اگه اینطور بود میشیم مصداق اون پدر و پسری که با مرکبشون تو سفر بودند و از هر دهی رد میشدن یه پیشنهاد می گرفتند و عمل می کردند یکی می گفت چرا پدر سواره یکی می گفت چرا پسر و در آخر هم مجبور شدن مرکب رو رو دوششون بگیرند!!
    شما مطمئن باشید تا تقاضا نباشه ما سرور ران نمی کنیم. شما منابعی که سرور 200 میده 200 برابر سرور نرمال هست، بگیم دات کام هر شش ماه یه سرور ران کنه واسه سرور دویست میشه یک روز! یعنی به فرض محال سرور نرمال تو 200 روز پیر بشه پس سرور 200 تو یک روز پیر میشه.
    بعد شما دوست داری پلیر اونم نوب بیاد تو سرور 200 ای که دو هفته ازش گذشته ثبت نام کنه بزنید فارمش کنید و پلیر فعال هم زیاد بشه؟؟؟
    خوب ی سری سرورها واقعا اضافه, ک کلا باید حذف بشه مثلا یا 20ران کنید یا 10, یا 500 یا 1000 مثلا این سرور 50 دیگه اضافیه یا 100بزارید یا 200 یکیشون اگه ی نظر سنجی بزارید میبینید خیلی از دوستان با نظر من موافق هستن بجز ی تعداد محدودی ک ظاهرا سرورها طبق روال اونا داره ران میشه و همین باعث شده ب بقیه ضربه بخوره
    در مورد سرور 3و 5 هم بگم ک سرور 3 یکی از سرورهایست ک خیلی داوطلب داره حالا اینجا ثبت نامش نزدیک سرور نرمال بود ک یکی از دلایل خلوت بودنشه بنظرم ک این 2تا سرور هر 6ماه یکبار باید ران بشه تا سرور قبلی تموم بشه دژکوب .ای ار قدیم با این همه پلیرش همینجور بود نظره دیگه ای هم ک دارم اینه ک سرور 5 حذف شه بهتره زمانی خوبه هردوسرور باشه ک تعداد کاربرا زیاد باشه
    سرور نرمال هم من نمیگم هر 1سال 1بار ران بشه هر 2یا 3ماه یکبار باشه بهتره
    شما میگید نظرات خوانده میشه ولی قرار نیست به همه عمل کرد بله درسته نباید ,اما ی سری از سرورا طبق تقاضای بعضی از دوستان ک تعداشون کم هست داره ران میشه پس شما بدون اینکه متوجه بشید ی جورای دارید ب هر نظری عمل میکنید دیگه
    درمورد پلیر نوب هم بگم ک شما همونجور ک هادی جان گفتند باید برای ثبت نام زمانبندی کنید وسرورها همیشه باز نباشن برای اینگونه پلیرها بهترین سرور نرمال هست البته باید ساعتی ک تحت حمایت باشه بیشتر باشه جا داره ی صحبتی هم درمورد حمایت ها داشته باشیم ک کاملا اشتباست کسی ک روز اول ثبت نام میکنه 1 هفته تحت حمایته ساعتها باید با توجه به زمان ثبت نام متغییر باشه مثلا کسی ک روز اول ثبت نام کرده 24ساعت روز دووم 48 ساعت و به همین ترتیب الی...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اکثر این ها نظرات شخصیه. به نظر من سرعت اضافه شدن سرور خوبه حتی برای سرعت های پایین کم هم هست.
    من خودم به شخصه تو سرور بالای 5 هم رجیستر نمیکنم و واسم مهم نیست اگه روزی 3 تا سرور 200 هم ران بشه چون میدونم کسی که 200 بازی میکنه 3 نمیاد و تاثیری روی تعداد کاربرهای 3 نداره.
    ویرایش توسط Sir Patriot : 05-13-2014 در ساعت 07:38 AM
    زندگی جنگ است جانا بهر جنگ آماده شو

9. تشکر Omid تشکر نمود
    پسندیدن SohraBR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi نمایش پست ها
    دوست من بهتره در مورد همر های دفاعی بحث رو ببریم اینجا
    http://forum.dejkoob.ir/showthread.p...=1011#post1011
    باتشکر
    این آقا هادی ما مطمئنم دف نساخته تا حالا :d
    کلا هیچ بحث راجع به دف رو قبول نداره
    لطفا ثبت نام کنید.
    از مـن بـپـرســـــیـد...
    در مورد نحوه ی بازی ، از من سوال کنید لطفا

11. پسندیدن I-Am-Spartacus پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دقیقا ، خیلی از کسایی که سرور نرمال بازی میکنن اصلا سرور های اسپید ۵۰۰ ، ۱۰۰۰ ، ۲۰۰ ، ۱۰۰ ب غیره رو بازی نمیکن ، به همین دلیل نمیتونین کاربرهای این سرور هارو تو بقیه سرورها پخش کنین
    لطفا ثبت نام کنید.
    از مـن بـپـرســـــیـد...

13. تشکر Omid تشکر نمود
    پسندیدن I-Am-Spartacus پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

راجع به فارمیاب هم فکر میکنم کلا ۲ دسته سرور بذارین ، ۱دسته مثل همین حالا بدون محدودیت ، ۱دسته هم با محدودیت ، ۲-۳ بار که ران بشن طرفدارهای سرور ها مشخص میشه
    لطفا ثبت نام کنید.
    از مـن بـپـرســـــیـد...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اینجوری هم میشه متوجه شد کدوم سرور پرطرفدار تره و هم کاربری رو از دست نمیدین ، اگه خواست میره اون یکی سرور رو بازی میکنه ، فقط نتیجه گیری رو باید بذارین بعد از ۲-۳ تا سرور ، چون احتمالا اولش همه میخوان امتحان کنن
    لطفا ثبت نام کنید.
    از مـن بـپـرســـــیـد...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

البته یه چیز دیگه هم هست به نظر من که تعداد کاربرها کم شده به نسبت دات کام.
    تو سرورهای ایرانی با این سرعت های عجیب و غریب طرف میره یه اکانت میسازه 2 روزه به 10 تا ده میرسه واقعا فکر میکنید این شخص میتونه دیگه سرور سرعت پایین بازی کنه؟
    من قبل سرور 3 یه 20 رفتم وقتی 3 رو استارت زدم از شکنجه بدتر بود واسم.
    احساس میکنم این سرورهای سرعت بالا دژکوب رو خراب کرده و صبر کاربرها رو کم کرده کسی دیگه وانمیسته بجنگه. خوشش نیاد یا سریع ول میکنه یا دیلیت اکانت.
    خود دژکوب هم بالای 3 نداره فقط یادمه یه سری یه سرور وی آی پی 10 گذاشت که ورودی داشت ما اون موقع میگفتیم دیوونس کسی بره اونجه. سرور 3 رو نمیشه جمعش کرد با این سرعت.
    زندگی جنگ است جانا بهر جنگ آماده شو

17. تشکر Omid تشکر نمود
صفحه 16 از 30 نخستنخست ... 6141516171826 ... آخرینآخرین