صفحه 24 از 30 نخستنخست ... 142223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 293

موضوع: سرورهای جدید با فارمیاب محدود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil نمایش پست ها
    salam man nazarm darmord farmyab in haste ba mahdoodiat bashe ama inke 100g babat cloop va 200g babat farmyab bedim zoore in farmyab ro hadaghal 100g ya 150g bekonin mamnoon misham
    shoma age tu ye server sabtenam konino farmlisto faal konin moghe faal kardane farmyab motevaje misin ke ham mahdoode ham dige 200ta gold nist

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

حذف شدن فارم یاب فقط پای یه مشت نرم افزار رو به سایت باز میکنه که بعضی هاشون هم فیک هستن برا هک کاربرا خلاصه یه چیز اوکی تو این سایت بود اونم دارن بر میدارن :دی
    خلاصه هر جور حساب کردم نفهمیدم مشکلشون چیه :دی
    از این به بعد بدون فارم یاب فقط یه ادم بیکار میخواد من بخوام بازی کنم سرور های جدید که فارم یابشون ناقص میرم یه افغانی میگیرم میارم پای سیستم ناتار ها رو از بالا تا پایین اضافه کنه :| (روش خوبیه همین الان به ذهنم رسید) :دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    حذف شدن فارم یاب فقط پای یه مشت نرم افزار رو به سایت باز میکنه که بعضی هاشون هم فیک هستن برا هک کاربرا خلاصه یه چیز اوکی تو این سایت بود اونم دارن بر میدارن :دی
    خلاصه هر جور حساب کردم نفهمیدم مشکلشون چیه :دی
    از این به بعد بدون فارم یاب فقط یه ادم بیکار میخواد من بخوام بازی کنم سرور های جدید که فارم یابشون ناقص میرم یه افغانی میگیرم میارم پای سیستم ناتار ها رو از بالا تا پایین اضافه کنه :| (روش خوبیه همین الان به ذهنم رسید) :دی
    دقیقا همینجوره کلی نامه تبلیغاتی با اک فیک میفرستن با عنوان فروش بات،جالبه پشت سرش ادمین نامه عمومی میده میگن مراقب باشین باز طرف با یه اک دیگه میاد میگه کار ما حساب شدست و اول تست کن بعد بخر:|

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hi.Tra نمایش پست ها
    دوستان اخیرا دیده شده که چاپلوسانی برای حمایت از اینا میان و نرم افزار رو میخرن تا به ادمین بدن که از کار بندازتشون

ما بسیار خوشحالیم که این اتفاق افتاده برانکه نشون میده نرم افزار ها کاملا کار میکنن و خودش گارانتی کار ماست

اما نگران نباشین اگه اون نرم افزار های قبلی از کار افتاد نرم افزار دیگری رو به خریداران قبلی به صورت رایگان تحویل میدم
    اگه با این چیزا برنده شیم ارزشی نداره که مخالف حذف فارمیاب نا محدود هستم به شدت ولی برنده شدن بدون این برنامه ها یه چیز دیگست
    چرا غارتت ۲۴ ساعته نیست سرور ۱۰؟
    ویرایش توسط hiva : 06-25-2014 در ساعت 07:18 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

u ke playere sabete tra hasti natunesti unghadri motefavet hammer besazi,che berese be yeki ke avalin serveresh bashe!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

فارمیاب رو میشه فاصلشو از 20 به 50 ارتقا بدین؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    اینگه قیمتش ارزون شده خوبه
    ولی اینکه نمیشه مرکز فارمیاب رو تغیر داد و حداکثر شعاعش هم 15 فکر نکنم جواب بده
    وسط های سرو که همر ها جون میگیره و گندم خور زیاد میشه جواب نمیده یا هم که تولید ناتار هارو نجومی بکنین
    مثل قبل میموند بهتر بود میشد همر های بزرگ کشید بیرون

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rango نمایش پست ها
    سلام
    اینگه قیمتش ارزون شده خوبه
    ولی اینکه نمیشه مرکز فارمیاب رو تغیر داد و حداکثر شعاعش هم 15 فکر نکنم جواب بده
    وسط های سرو که همر ها جون میگیره و گندم خور زیاد میشه جواب نمیده یا هم که تولید ناتار هارو نجومی بکنین
    مثل قبل میموند بهتر بود میشد همر های بزرگ کشید بیرون
    بهتر برای سرور های بدون اسپید فارمیاب نامحدود گزاشته بشه حالا اینو مولتی هانتر صلاح دیده
    البته باید گفت هنوز بازیکنانی هستند که از برنامه های فارمیاب و بات استفاده میکنن با این کار کسانی که برنامه ی فارمیاب دارن راحت تر بازی میکنن!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط The Wall نمایش پست ها
    بهتر برای سرور های بدون اسپید فارمیاب نامحدود گزاشته بشه حالا اینو مولتی هانتر صلاح دیده
    البته باید گفت هنوز بازیکنانی هستند که از برنامه های فارمیاب و بات استفاده میکنن با این کار کسانی که برنامه ی فارمیاب دارن راحت تر بازی میکنن!
    من فکر میکنم همین که ناتارها منابع غیر استاندارد و غیر معمول ندن کسی نمیتونه گندم سربازهای نجومی شو تامین کنه مجبور میشه سربازخونشو خاموش کنه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

تو سرور غیر اسپید مخصوصا" سرعت 1 اگه فارمیاب محدود باشه 100در100 استفاده از نرم افزار و بات رایج میشه!!!! مثل گذشته! امیدوارم تو سرور تیر ماه این مشکل نباشه چون واقعن حیفه!!!!!

صفحه 24 از 30 نخستنخست ... 142223242526 ... آخرینآخرین