صفحه 28 از 30 نخستنخست ... 182627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 293

موضوع: سرورهای جدید با فارمیاب محدود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

گویا مدیریت سایت تصمیمش رو گرفته در این مورد و اصرار بیش از اندازه هم فایده نداره امیدوارم ک این طرح جواب بده و خود من خیلی مشتاقم که بازیکنای بیشتری در یک سرور باشن . البته این رو هم بگم تعداد سرورهایی که ران میشه رو کمتر کنید بزارید نفرات برای سرور بعدی جمع بشه

2. پسندیدن _ARTEMIS_ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

من امیدوارم خدایی سرور خوبی بشه!!!! فقط یه چیزی خدمت امید و دوستانش! سرور 1x هر فصل تو باید یه دونه ران شه!!! فاصله سرورا کمه دوستان و این باعث پخش پلیرا میشه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima Black Scorpion نمایش پست ها
    گویا مدیریت سایت تصمیمش رو گرفته در این مورد و اصرار بیش از اندازه هم فایده نداره امیدوارم ک این طرح جواب بده و خود من خیلی مشتاقم که بازیکنای بیشتری در یک سرور باشن . البته این رو هم بگم تعداد سرورهایی که ران میشه رو کمتر کنید بزارید نفرات برای سرور بعدی جمع بشه
    این دقیقا مشکل اصلیه پلیر ها پراکنده هستن ولی چون سایت های مشابه زیاد هستن فکر کنم سرور ها رو اینجور ران میکنن یه کم دردسر ساز هستن الان سرور اینجا دیر پلی کنن پلیر ها میرن جاهای دیگه مشتری میپره خلاصه :دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

فکر نمیکنم از این سایت در حال حاضر بهتر داشته باشیم تعداد پلیر بیشتر باشه بازی جالب تره

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

اقا من فارمیاب جدیدو امتحان کردم!!!!! با تمام تغیراتی کع انجام شده تو سرور 50x !!! خداییش عالی شده!!!!!من تو هفته 7 بازی وارد شدم!!! تو هفته 10 بازی تاپ تن غارت شدم!!!! واقعا" نسبت به تلاشت پیشرفت میکنی!!!! تو 1x هم اگه به همین منوال باشه عالیه!!!

7. تشکر moderator تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

الان یه ذره از اول تا آخر سرورا رو در نظر بگیرینو با قبل مقایسه کنین
    واسه مثال سرور b10 چندتا اکانت برتر از اول بازی تا الان حذف کردن؟کدوم اکانتی که الان توی تاپ غارته از اول سرور بوده و توی سرور مونده؟
    آره واسه بازیکنای گذری که ۲ روز وقت بازی دارن و فان میانو میرن خوبه
    سرور d50 وضعیت اون چجوره؟۲روزه نقشه دادن هیچکی واسه کمبود منابع آپ نمیکنه
    اوکی پلیرا رفت و آمدشون زیاد شده تعداد ثبت نامها زیاد شده
    ولی اگه هیجان بازی زیاد شده بود که قبلا طرف صفر میشد تا تلافی نمیکرد بیخیال نمیشد بره ،الان که همه بخاطر کسل شدن بازی حذف میکنن و زحمتشونو بی نتیجه ول میکنن میرن چه برسه بخوان صفر کنن!نمیدونم جدیدا کسیم صفر میشه یا نه فقط پلیرا در حد فارم کردن بیخیال میشن دیگه!توی سرورایی که من رفتم نبود،همین که دارن میگن از هفته فلان وارد بازی شدم و رفتم تاپ غارت نشون میده هیجان و رقابت نبوده!شما که یکی از دلایلتون این بوده که با فارمیاب جدید نمیشه ارتش بزرگ و متفاوتی ساخت پس چجور راضی هستین ازینکه یکی بگه من هفته ۱۰ بازی رفتم تاپ غارت؟خوب نشون میده با وجود این فارمیاب بازم میشه ارتش بزرگ ساخت که برن تاپ غارت پس دیگه چرا حذفش کردین
    فقط اینجور ما ضرر کردیم که کلی کد گلد جایزه بلا استفاده مونده، الان گلد بی ارزش شد بازی پلیرای جدید بهتر شد؟از واندر ۱۰۰ شدنا مشخصه که واسشون فرقی نداره برد بازی، که بخوان بخاطرش بازی یاد بگیرن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 7 پست

شما فرضا انتظار داری عمارت دانش سرور 50 ، که تقریبا 10 روز فرصت برای 100 کردنش وجود داره مثل یک سرور 1000 ایکس توی همون ساعات اولش 100 بشه؟
    هنوز 1.5 روز هم نگذشته که انتظار 100 شدنش رو دارید

خوب اگر منابع قرار باشه خیلی راحت تامین بشه که دیگه چه افتخار لذتی برای کاربر داره بالا بردن عمارت دانش؟!

دلایل حذف فارم یاب هم به صراحت بیان شده، بهتره یک بار دیگه پاسخ هایی که برای حذف فارم یاب گذاشته بودیم رو با دقت مطالعه فرمایید

10. نپسندیدن Ali, Hadi, amoo, ZartVam, mr.3x نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط moderator نمایش پست ها
    شما فرضا انتظار داری عمارت دانش سرور 50 ، که تقریبا 10 روز فرصت برای 100 کردنش وجود داره مثل یک سرور 1000 ایکس توی همون ساعات اولش 100 بشه؟

خوب اگر منابع قرار باشه خیلی راحت تامین بشه که دیگه چه افتخار لذتی برای کاربر داره بالا بردن عمارت دانش؟!

دلایل حذف فارم یاب هم به صراحت بیان شده، بهتره یک بار دیگه پاسخ هایی که برای حذف فارم یاب گذاشته بودیم رو با دقت مطالعه فرمایید
    یا فارم یاب رو کامل بزار باشه یا کاملا حذفش کن.
    اینجور همه 20*20خودشون رو راحت میزنن زحمت اونی که دستی تا 100*100رو میزنه به فنا میره.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط moderator نمایش پست ها

نه من همچین انتظاری ندارم ولی انتظار دارم یه پلیر توی یه سرور باشه که قبل از گرفتن نقشه انباراشو فول کرده باشه
    من نگفتم انتظار ۱۰۰ شدن رو داشتم اصلا مهم نیست آره شاید مثل ۵۰۰ پنج دفعه ببرن ۹۰ باز ۰ شه واندری که میتونه توی ۲-۳ ساعت ۱۰۰ شه تا پایان سرور ۱۰۰ نشه
    من گفتم آپ نمیشه
    دلایلو دیدم یکیش این بود
    نمیگم منابع راحت تامینن شه شما الان ببینین چجوری داره تامین میشه غارت پلیرای واندر دارو ببینین غارتی ندارن
    من گفتم بله پلیرای گذری زیاد شدن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hiva نمایش پست ها
    نه من همچین انتظاری ندارم ولی انتظار دارم یه پلیر توی یه سرور باشه که قبل از گرفتن نقشه انباراشو فول کرده باشه
    من نگفتم انتظار ۱۰۰ شدن رو داشتم اصلا مهم نیست آره شاید مثل ۵۰۰ پنج دفعه ببرن ۹۰ باز ۰ شه واندری که میتونه توی ۲-۳ ساعت ۱۰۰ شه تا پایان سرور ۱۰۰ نشه
    من گفتم آپ نمیشه
    دلایلو دیدم یکیش این بود
    نمیگم منابع راحت تامینن شه شما الان ببینین چجوری داره تامین میشه غارت پلیرای واندر دارو ببینین غارتی ندارن
    من گفتم بله پلیرای گذری زیاد شدن
    وقتی به نفر نمیتونه واندر اپ کنه یا انباراشو فول کنه این یعنی تازه سرور ها عادی شده!
    قبلا طرف خودش واندر میگرفت خودش انبار میزد توش خودش هم اپ میکرد بعضی وقتا هم خودش هم دف میکرد!:| ( با استفاده از منابع زیاد تو سرور)
    این کارارو یک یا چند اتحاد یا حتی یک ساید باید انجام بده نه یه نفر تکی!
    قبلا اینقدر منابع بود که یه نفر تکی همه این کارارو میکرد و جواب هم میداد واندر هم 100 میکرد!(البته سرور های بالای 10x)
    اما الان نمیشه تکی انجام داد
    این یعنی تعادل توی سرور ها!
    در مورد پلیر های گذری همیشه بودن این پلیر ها چه توی ir چه اینجا!
    چند هفته اول میان و چند هفته توی تاپ میمونن بعد میرن!
    حالا چون سرور سرعت بالاس تعداد این دوستان بیشتره

صفحه 28 از 30 نخستنخست ... 182627282930 آخرینآخرین