صفحه 20 از 30 نخستنخست ... 101819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 293

موضوع: سرورهای جدید با فارمیاب محدود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sir Patriot نمایش پست ها
    من موافق بیشتر شدن سرورهای اسپید پایین و حذف شدن اسپید بالا هستم چون دارن کاربرها رو خراب میکنن
    خوب منم دقیقا داخل توضیحاتم همینو گفتم سرورهای اسپید خیلیهاشون اضافیه در مورد اسپید پایین هم بیشتر شدنش خوبه ب شرطی ک بین هر سرور فاصله حداقل 2ماهی باشه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.3x نمایش پست ها
    خوب منم دقیقا داخل توضیحاتم همینو گفتم سرورهای اسپید خیلیهاشون اضافیه در مورد اسپید پایین هم بیشتر شدنش خوبه ب شرطی ک بین هر سرور فاصله حداقل 2ماهی باشه
    آره
    اگه هر 20 روز یه سرور 1 و 3 و 5 ران بشه بین سرورهای هم سرعت 2 ماه فاصله میفته و اینجوری به نظر من مناسبه
    به ادمین هم قبلا پیشنهاد داده بودم که یه تاریخ مشخص واسه شروع سرورها مشخص کنه که بدونیم مثلا سرور 3 در چه تاریخ هایی شروع میشه
    زندگی جنگ است جانا بهر جنگ آماده شو

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sir Patriot نمایش پست ها
    آره
    اگه هر 20 روز یه سرور 1 و 3 و 5 ران بشه بین سرورهای هم سرعت 2 ماه فاصله میفته و اینجوری به نظر من مناسبه
    به ادمین هم قبلا پیشنهاد داده بودم که یه تاریخ مشخص واسه شروع سرورها مشخص کنه که بدونیم مثلا سرور 3 در چه تاریخ هایی شروع میشه
    20 روز ک خیلی کمه حداقل فاصله بین اسپید 1ک 1ماه و نیم بنظرم خوبه و سرورهای 3و5هم هر 6ماه یکبار اگه هر 20روز بخوان ی 3یا5ایکس ران کنند ک امار ذفیها میره بالا جذابیت اینگونه سرورها به کم ران شدنشونه مثل . ای ار قدیم هر 6ماه یکبار 3ایکس ران میشد اونم چ سروری میشد میترکوند واقعا

4. تشکر king, Im Failing تشکر نمود
    پسندیدن king, Im Failing پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

وقتی به ترتیب بین هر کدوم ۲۰روز فاصله بیافته یعنی ۶۰ روز فاصله میشه دیگه
    الان ۱ استارت بخوره ، ۲۰روز با ۳ ، ۲۰روز بعد ۵ ، ۲۰روز بعد ۱...
    لطفا ثبت نام کنید.
    از مـن بـپـرســـــیـد...
    در مورد نحوه ی بازی ، از من سوال کنید لطفا

6. تشکر Sir Patriot, mr.3x تشکر نمود
    پسندیدن mr.3x پسندید
    نپسندیدن king نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.3x نمایش پست ها
    20 روز ک خیلی کمه حداقل فاصله بین اسپید 1ک 1ماه و نیم بنظرم خوبه و سرورهای 3و5هم هر 6ماه یکبار اگه هر 20روز بخوان ی 3یا5ایکس ران کنند ک امار ذفیها میره بالا جذابیت اینگونه سرورها به کم ران شدنشونه مثل . ای ار قدیم هر 6ماه یکبار 3ایکس ران میشد اونم چ سروری میشد میترکوند واقعا
    هر 20 روز یکی از اینا
    فاصله این سرور 1 با بعدی همون 2 ماه میشه.
    الانم اگه سرورهای با سرعت تخیلی حذف بشه خیلی ها به همین 3 بر میگردن ولی اونا شده مثل یه مسکن 2 روزه که طرف میره و ول میکنه میاد میبینه یه 500 دیگه ران شده.
    دیگه کسی حوصله سرور زیر 20 نداره چون بدعادت شدن.

8. تشکر mr.3x, SohraBR تشکر نمود
    پسندیدن mr.3x, SohraBR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نظر منو هم بگم در این خصوص

اولا که من ناراحت شدم از اینکه فارمیاب قراره برداشته بشه یکی از امکانات خیلی خوب سایت بود برا ما

اگه ما گلد میخریم و نیرو میسازیم و غارت میکنیم این یعنی همه میتونن این کارو کنن و هیچ فرقی بین کاربرا تو یه سرور از وقتی که استارت میکنن نیست

اونی که نمیخواد هزینه کنه برا بازی باید عقب بمونه

اونی که بازی بلد نیست عقب میمونه

اونی که غارت بلد نیست عقب میمونه

اینا قوانین این بازیه

اونی که بلد نیست سرور اول نه دوم نه سوم بالاخره یاد میگیره بازی رو

مگه قراره هر کی اومد سرور اولش با یکی که چند سال بازی میکنه همگن بشه و برابر؟

میدونید چقد زمان میبره تا یه لیست فارم درست کرد /؟

کسی که بازی بلده خب این وقت رو به هر حال میزاره برا ساخت لیست فارمش چه با فارمیاب چه بی فارمیاب پس همون همر رو میتونه بکشه بالا

آقا امید شما که به فکر کاربرهایی هستین که نمیتونن از این امکان استفاده کنن خب رایگان بزارید براشون تا همه استفاده کنن

بهر حال باید از سرور بعدی به فکر پیدا کردن دو. نفر باشیم که شب و روز بشینن تا یه لیست فارم درست کنن

بعضی از دوستان هم که نرم افزار های جانبی دارن برا ادد کردن فارم توی لیست که دیگه اونا نونشون تو روغن میشه

هیچوقت مغرور نشوید برگها وقتی میریزند که فکر میکنند طلا شده اند !

هیچ سروری در حال حاضر بازی نمیکنم

انجمن در خدمتتون هستم

10. تشکر _ARTEMIS_, SohraBR تشکر نمود
    پسندیدن SohraBR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این فارم یاب حذف بشه یا محدود بشه به 15 واقعا فقط اذیت میکنه هیچ نقشی تو بهتر شدن بازی نداره.
    یکی میاد تو پروفایل ناتار ناتار رو از بالا تا پایین ادد میکنه این شد هنر؟منابع ناتار زیاده همونو ادد میکنن فقط وقتمون به فنا میره.
    این کار فقط در صورتی میتونه خوب باشه که منابع ناتار هم در حد صفر باشه مثل سرور های دات کام که اینجا یه کم وضعیت فرق داره پلیر ها پراکنده هستن و شدنی نیست.
    مشکل بعدیش اینه نرم افزار های فارم یاب برای این سایت نوشته میشن که بعضی هاشون برا هک و فریب دادن پلیر ها بعضی هاشونم واقعا کار میکنن که میفتن فقط دست یه عده کل سرور ضرر میکنن ولی اینجور فارم یاب برای همست.
    الان شما دارین برای حل مشکل کمبود پلیر تو اخر بازی به جای حل مسئله صورتش رو پاک میکنین این فارم یاب فقط هیجان بازی رو زیاد کرده مشکل اصلی اینه اکانت طرف رو میزنن فرداش یه سرور شروع میشه میره اونجا اکانت رو یا میزنه حذف یا میفروشه که به کل سایدشون گند میزنه.
    امید وارم ادمین های محترم به نظر کاربرها احترام بزارن

12. نپسندیدن SohraBR نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

حداقل یه سرور در میون نامحدود رو بذارین کسایی که ازش راضی هستن بازی کنن
    اینجوری پلیرهای الآنتون رو از دست نمیدین،حالا دوست دارین پلیرای جدید فرصت بازی رو پیدا کنن یه سرور در میون بازی کنیم،که فکر نمیکنم اینجور موفق باشین
    چون اگه از فارمیاب استفاده نکنیم مجبوریم بعد از حمایتها خودمون تا جایی که امکان داره فارم کنیم که مسلما پلیرش غیر فعال میشه
    چه برسه به اونی رو که میگین روز آخر پلیر بیاد ثبت نام کنه و فارم نشه و بتونه فعال باشه و بازی کنه ،وقتی قرار باشه دستی لیست بسازیم حتما به اکانتهای جدید و تاپ پیشرفت سر میزنیم.
    درمورد اعتراضاتی که گفتین به فارمیاب نامحدود شده، کسی که پلی داشته میدونه وقتی همه غارتگرای سرور توی یه ساید ثبت نام میکنن همین مشکل واسشون پیش میاد که فارماشون خالی میشه ولی
    کسی که بلد باشه ازش استفاده کنه این مشکل واسش پیش نمیاد .البته من مشکلم باسرورای ۵۰۰و ۲۰۰ هست و کاری به نرمال ندارم که مشکل کراپ دارن
    ویرایش توسط hiva : 05-29-2014 در ساعت 08:30 AM

14. پسندیدن SohraBR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خیلی جالبه که کل کاربران میگن حذف نشه اما ادمین میگه نه همینه که هست ، بعد میخوان کاربر اضافه هم بشه
    لطفا ثبت نام کنید.
    از مـن بـپـرســـــیـد...
    در مورد نحوه ی بازی ، از من سوال کنید لطفا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SohraBR نمایش پست ها
    خیلی جالبه که کل کاربران میگن حذف نشه اما ادمین میگه نه همینه که هست ، بعد میخوان کاربر اضافه هم بشه
    البته کل کاربران فروم که همون 10 درصدی هستند که گلد میخرن :دی
    اون 90% نیستن اینجا نظر بدن

صفحه 20 از 30 نخستنخست ... 101819202122 ... آخرینآخرین