صفحه 2 از 30 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 293

موضوع: سرورهای جدید با فارمیاب محدود

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

اینو در نظر بگیرید که این ابزار همونطور که در دست شماست در دست رقیب شما هم هست. به این ترتیب فارم هایی که در کنار شماست پاتوق نیروهای رقیب میشه و وقتی تمام فارم ها تو لیست همه پلیر ها باشه منابعی تو دهکده ها نمی مونه که نیروهاتون غارت کنند.
    بعد که نیروهاتون دست خالی برگشتند به ما نامه میزنید که فارم ها منابع نمی دن! بعد برای اینکه گندم نیروها تامین بشه مجبور میشیم تولید ناتار رو زیاد کنیم به این ترتیب در هفته چهارم به بعد همرهایی شکل میگیره که در هفته های اخر سرور های دات کام شکل نگرفته

2. تشکر khadem67 تشکر نمود
    نپسندیدن king, I-Am-Spartacus نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    فارمیاب نامحدود دیگه در سرورهایی که جدید استارت بخوره وجود نداره.
    امید جان اینطوری که فایده نداره ! 15 خونه رو خیلی راحت میشه تو فارم لیست ادد کرد , اما مشکل از 15 یا 20 خونه به بعد هستش که ادد کردن فارم ها واقعا" زحمت زیادی میخواد ! ( البته یه مزیت داره این کار خیلی ها دیگه نمیتونن همر های زیادی بکشن و غارت رو ببرن بالا )
    به نظر من همون 50 خونه بدون تغییر مرکز عالی بود .

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.3x نمایش پست ها
    ای بابا همون فارمیاب قبلی خیلی بهتر بود این دیگه چه مدلیه شعاع 15 خیلی کمه تازه دهکده هم ک نمیشه اضافه کرد اگه میشه هر2تا فارمیاب رو بزارین
    قابل توجه اینای ک میگن قیمتش زیاده واین حرفا سوالم اینه 200تا گلد تو1سال خیلیه؟
    هر دو تا که فرقی نمیکنه زیاد , اما محدود کردن فارم یاب مثلا" حذف دهکده ها خوبه اما شعاعش خیلی افتضاح هست.

اقای عزیز شما که اینجور میگید میشه ی توضیح بدین ک واسه غارت باید چیکار کرد؟
    واسه منم سوال هست , آیا باید مثل دژکوب.کام دستی ادد کنیم؟ البته من اینو چک میکنم ببینم دستی ادد میکنن اونجا یا نه !

اینو در نظر بگیرید که این ابزار همونطور که در دست شماست در دست رقیب شما هم هست. به این ترتیب فارم هایی که در کنار شماست پاتوق نیروهای رقیب میشه و وقتی تمام فارم ها تو لیست همه پلیر ها باشه منابعی تو دهکده ها نمی مونه که نیروهاتون غارت کنند.
    بعد که نیروهاتون دست خالی برگشتند به ما نامه میزنید که فارم ها منابع نمی دن! بعد برای اینکه گندم نیروها تامین بشه مجبور میشیم تولید ناتار رو زیاد کنیم به این ترتیب در هفته چهارم به بعد همرهایی شکل میگیره که در هفته های اخر سرور های دات کام شکل نگرفته
    انصافا" اینو موافقم , اما با شعاع مخالفم , حذف تغییر مرکز فقط کافی بود .
    باید به فکر اسکریپت بود برای ادد کردن فارم لیست؟
    ویرایش توسط Hadi : 05-12-2014 در ساعت 02:17 PM دلیل: اضافه کردن مطلب
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

4. تشکر mr.3x تشکر نمود
    پسندیدن mr.3x, king پسندید
    نپسندیدن Ali, amoo نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

البته من با این استراتژی سایت هم خیلی رابطه خوبی ندارم
    تو دات کام اصولا اتارها منابع برای غارت ندارن و فقط از دهکده ها میشه غارت کرد.
    چرا اینجا این کار شده هم نمیدونم. شاید چون جمعیت سرورها کمتر هست خواستید به سرورها هیجان بدید ولی به نظرم کسی که کمتر تو کار غارت باشه سر یه هفته با یه همر سنگین صاف میشه و اصولا به همین علت سرورهای شما بعد از 10 روز عملا 100 نفر یوزر فعال نداره.
    زندگی جنگ است جانا بهر جنگ آماده شو

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sir Patriot نمایش پست ها
    دستی زحمت اضافه کردن رو میکشید. والا دیگه کم مونده مزایده بذارن بگن هرکی بیشتر پول بده اون رو برنده سرور اعلام میکنیم.
    دستی؟تا حالا نرمال بازی کردی؟ من ک فکر نمیکنم
    بنده خدا مگه یکی 2تاست ک دستی زمتشو بکشیم
    من خودم با خرج کردن زیادی مخالفم ولی خوب سروری ک 1سال طول میکشه فکر نمیکنم 12هزار تومن خیلی باشه و کسی هم با این پول بخواد برنده بشه

7. تشکر Hadi تشکر نمود
    پسندیدن Hadi, king پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

البته من با این استراتژی سایت هم خیلی رابطه خوبی ندارم
    تو دات کام اصولا اتارها منابع برای غارت ندارن و فقط از دهکده ها میشه غارت کرد.
    چرا اینجا این کار شده هم نمیدونم. شاید چون جمعیت سرورها کمتر هست خواستید به سرورها هیجان بدید ولی به نظرم کسی که کمتر تو کار غارت باشه سر یه هفته با یه همر سنگین صاف میشه و اصولا به همین علت سرورهای شما بعد از 10 روز عملا 100 نفر یوزر فعال نداره.
    تو .کام هر سرور 35هزار اکانت ثبت نام میشه , اینجا چی میشه؟ نه پس بهترین گزینه منابع دهی ناتار ها هستش .
    اینجا تعداد ثبت نامی ها کمه اما بازیکن خوب , کم و بیش زیاد هست , همین سرور ی که ما بازی میکنیم 390 تا اکانت فعال داره و ثبت نامی 4هزار تا به نظرت اکانت های با جمعییت 2 الی 100 میتونن گندوم یا منبع یه اکانتی که گندوم منفی داره رو تامین کنه ؟
    یا باید نیرو سازی نکنه یا باید گلد خیلی زیاد مصرف کنه که هیچ کدوم عاقلانه نیست.

Hadi Metal™

9. نپسندیدن king, Ali, amoo نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دستی؟تا حالا نرمال بازی کردی؟ من ک فکر نمیکنم
    بنده خدا مگه یکی 2تاست ک دستی زمتشو بکشیم
    من خودم با خرج کردن زیادی مخالفم ولی خوب سروری ک 1سال طول میکشه فکر نمیکنم 12هزار تومن خیلی باشه و کسی هم با این پول بخواد برنده بشه
    من همین الا دارم 3 ایکس بازی میکنم و دستی انجام میدم
    بحث کم و زیاد بودن پولش نیست
    بحث اینه که اونی که نداره یا نمیخواد بده به قول شما نمیتونه دستی وارد کنه و یه فاصله عجیبی بین این و اونی که راحت با فارم یاب وارد میکنه میفته.
    اگر شما فکر میکنید هرکس بخواد بازی کنه باید پول بده و چمیدونم سالی 20 تومن پولی نیست خب من بحثی ندارم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi نمایش پست ها
    تو .کام هر سرور 35هزار اکانت ثبت نام میشه , اینجا چی میشه؟ نه پس بهترین گزینه منابع دهی ناتار ها هستش .
    اینجا تعداد ثبت نامی ها کمه اما بازیکن خوب زیاد کم و بیش زیاد هست , همین سرور ی که ما بازی میکنیم 390 تا اکانت فعال داره و ثبت نامی 4هزار تا به نظرت اکانت های با جمعییت 2 الی 100 میتونن گندوم یا منبع یه اکانتی که گندوم منفی داره رو تامین کنه ؟
    یا باید نیرو سازی نکنه یا باید گلد خیلی زیاد مصرف کنه که هیچ کدوم عاقلانه نیست.
    به نظر من سروری که 300 تا فعال داره نباید همر چند ده هزار نفری هم توش پیدا بشه.
    کجای این مشکل داره؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به نظر من سروری که 300 تا فعال داره نباید همر چند ده هزار نفری هم توش پیدا بشه.
    کجای این مشکل داره؟
    سرور های دژکوب اگه یادتون باشه , 35 هزار ثبت نامی داشت اما به مقدار 30 هزارش سیلور فروش بودن که میموند 5 هزار از این 5 هزار بعد کتیبه ها فعال بودن همون 300 تا یا کم و بیش بود اما چنان همر های میومد بیرون که شاخ در می اوردی .
    پس بحث فعال بودن یا نبودن نیست , بحث اینکه مقدار ثبت نامی این سرور ها کمه برای جبران باید ناتار زیاد باشه.
    البته این تصمیم رو ادمین های محترم سایت گرفتن و مطمئنن صلاح ادمین برای سایت بهتر از نظرات ما هستش.

Hadi Metal™

13. تشکر mr.3x تشکر نمود
    پسندیدن mr.3x, king پسندید
    نپسندیدن Ali, amoo, I-Am-Spartacus نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من همین الا دارم 3 ایکس بازی میکنم و دستی انجام میدم
    بحث کم و زیاد بودن پولش نیست
    بحث اینه که اونی که نداره یا نمیخواد بده به قول شما نمیتونه دستی وارد کنه و یه فاصله عجیبی بین این و اونی که راحت با فارم یاب وارد میکنه میفته.
    اگر شما فکر میکنید هرکس بخواد بازی کنه باید پول بده و چمیدونم سالی 20 تومن پولی نیست خب من بحثی ندارم.
    خوب داداشه من شما خودتون ک دارید میگید اونی ک نمیخواد بده خوب طبیعیه ک باید ی فرقی با اونی ک دوست داره پیشرفت کنه و داره جدی بازی میکنه و کسی ک برراش مهم نیست باید باشه طبیعتا باید فاصله باشه
    اگر قراره فارم لیست اینجور باشه همون بهتر ک نباشه با اسکریپت لیست بزنیم بهتره اینجور دیگه نه کسی پول میده نه فاصله هم می افته

15. پسندیدن Hadi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تمام دوستانی که مخالف هستند همه از سایت گلد خریداری کردند وگرنه مخالفتی نداشتن.
    من یه آمار از مسئولان سایت میخوام.
    همین سرور 3 ایکس الان 1400 تا کاربر داره. چند نفرشون گلد خریدن؟ چند نفر اینقدر خریدن که بتونن کلوب طلایی و فارمیاب بگیرن.
    بعید میدونم به 100 نفر برسه.
    شما فکر اون 1300 نفر دیگه هم هستید که تا ته سرور هیچ کدوم نمیمونن و 100 نفری باید بازی کنید؟ یا فقط الان که دارید غارت میکنید رو میبینید؟
    من بیشتر دوست دارم سروری باشه که تا تهش از 1400 نفر حداقل 500-600 نفر بمونن و بدون گلد هم حداقل قدرت سرپا واستادن داشته باشن نه این که بعد تموم شدن حمایت با یه همر سنگین صاف شن برن تو فارم لیست.

صفحه 2 از 30 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین